12.02 Andaja - "Iš atminties" pristatymas

Muzika, poezija, dailė bei kitos su menais susijusios temos.
User avatar
Nomad
senbuvis
Posts: 5460
Joined: 2004-04-18 09:50
Location: Kaunas
Contact:

2006-12-02 03:07

Man išvedžiojimai nerūpi :) Patirtis rodo, kad bet kokias svastikas Lietuvoje dažniau nešioja naciai nei ne-naciai, tad pamačius žmogų su svastika labai normalu įtarti, kad tai nacis.
User avatar
Azuolas
skeptikas
Posts: 591
Joined: 2004-04-18 12:46
Location: Vilnius, Kaunas

2006-12-02 03:31

Nomad wrote:Man išvedžiojimai nerūpi :) Patirtis rodo, kad bet kokias svastikas Lietuvoje dažniau nešioja naciai nei ne-naciai, tad pamačius žmogų su svastika labai normalu įtarti, kad tai nacis.
Tai tavo patirtis tik.
Aš sutikęs daug daugiau nenacių, nešiojančių ar kitaip naudojančių svastikas :)
User avatar
Nomad
senbuvis
Posts: 5460
Joined: 2004-04-18 09:50
Location: Kaunas
Contact:

2006-12-02 03:53

Tai tavo patirtis tik.
Tai ja ir vadovaujuosi :)
User avatar
Akela
senbuvis
Posts: 2549
Joined: 2006-01-08 23:00

2006-12-02 12:01

Gal, jei kuo daugiau zhmoniu vartos shi simboli ne nacizmo kontekste, o kaip senovini kultini zhenkla, jis vel atgaus senaja prasme?
Juk rytdiena kuriama shiandien.
Pszczolarz
skeptikas
Posts: 576
Joined: 2006-10-07 15:13
Location: Vilnius

2006-12-02 12:24

Nacistai nekenčia tokių kaip aš vien dėl to kad lenkiškai moku kalbėti, arba todėl kad vaikštau į "žydišką" mokyklą. Buvo mane apspjaude ir sumuše, nes turbut į žydą/gėjų pasirodžiau panašus. Dėl mano tautybės mane išmetė iš mokyklos, mane persekiojo. Buvau pravardžiojamas pšeku, komunistu, pyderastu, mušamas. Fašistai griauna mano gyvenimą, todėl aš jų nekenčiu.
User avatar
egisz
pradedantis
Posts: 309
Joined: 2004-11-28 11:37
Location: Kaunas
Contact:

2006-12-02 13:18

Man išvedžiojimai nerūpi Patirtis rodo, kad bet kokias svastikas Lietuvoje dažniau nešioja naciai nei ne-naciai, tad pamačius žmogų su svastika labai normalu įtarti, kad tai nacis.
O mano patirtis rodo atvirkščiai, tai ką? Pilna folkloristų pvz. O svastikas nešiojančių nacių išvis gal 1-3 sutikęs.

Be to, kodėl Hitleris naudojo svastika? Įtariu, dėl religinio supratimo. Taigi, jeigu vienas "blogas" žmogus, ją panaudojo kaip savo partijos simbolį, automatiškai tai tapo blogu ženklu? FANTASTIŠKA!

Ąžuolai, o mano parodytoje Svastikoje ir yra žalčiukai.
User avatar
Nomad
senbuvis
Posts: 5460
Joined: 2004-04-18 09:50
Location: Kaunas
Contact:

2006-12-02 13:25

O mano patirtis rodo atvirkščiai, tai ką?
Kas ką?

Be to, kodėl Hitleris naudojo svastika? Įtariu, dėl religinio supratimo. Taigi, jeigu vienas "blogas" žmogus, ją panaudojo kaip savo partijos simbolį, automatiškai tai tapo blogu ženklu? FANTASTIŠKA!
Kas čia sakė, kad svastika tapo blogu ženklu?
User avatar
Akela
senbuvis
Posts: 2549
Joined: 2006-01-08 23:00

2006-12-02 14:04

Offtopikas, kuri siulau ishkelt i atskira tema
Pszczolarz wrote:Nacistai nekenčia tokių kaip aš vien dėl to kad lenkiškai moku kalbėti, arba todėl kad vaikštau į "žydišką" mokyklą
Buvo mane apspjaude ir sumuše, nes turbut į žydą/gėjų pasirodžiau panašus.
Del smurto mokykloje, tai viena mano drauga mokykloje taip susparde, kad sulauzhe ranka (ir P***** vadino ir dar visaip kitaip) tik ne naciai, o savi "ereliai" ish paralelines klases, nes nepatiko, jog bichiukas ryshkus toks ir su charakteriu :oops: . Smurtas ir patychios mokykloje - niuri kasdienybe, tik ar tai reikia siet su naciais? Ar tie tavo prieshai yra naciukai ar tiesiog kokia tai agresyvi vietine chebryte, kurios megstamiausia laisvalaikio praleidimo forma - rautis ant ko nors?
Pszczolarz wrote: Dėl mano tautybės mane išmetė iš mokyklos, mane persekiojo.
Na afigiet!!! Tai gi chia kriminalas, zhmogau. Kas buvo? Kokia mokykla?
Pszczolarz wrote: Buvau pravardžiojamas pšeku, komunistu, pyderastu, mušamas. Fašistai griauna mano gyvenimą, todėl aš jų nekenčiu.
Fashistai? Ar tikrai? Ar nebutu buve tas pats jei ir nemoketum lenku? (Klausiu, nes, kaip zhinia, lenku kalbos mokejimas tikrai nera butina salyga, kad nukentetum mokykloje nuo bendraamzhiu)

(O shiaip - kas begriautu tavo gyvenima, buk ramus, nesugriaus. Va, prisiminiau to savo draugelio, kuriam vis kliudavo zhodzhius (na, dabar jis studina ramiai ir vargo nemato), kad pagal tarpusavio santykiu zhiauruma:
1.Kalejimas
2.Kariuomene
3.Mokykla
Chia, atrodo, jis 10 ar 11 klasej ishmaste
)
7x
senbuvis
Posts: 1822
Joined: 2004-07-16 21:43

2006-12-02 14:06

Egi, baik :). Niekas čia nebando nuplėšti svastikai nekaltybės ar kitaip jos išniekint, priedu jei bus per vėlu tai tikrai parveš ją namo. Nesijaudink, gali nebijodamas svastiką palikti skeptikų rankose :roll:.

Anyway o jei į temą tai turbūt pats laikas apskritai nusistebėti kodėl leidžiame simboliams daryti tokią įtaką. Simbolis tėra simbolis - svastika ar Lietuvos vėliava. Simbolio negalima padaryti geru, blogu, jį išniekinti, o po to reabilituoti. Tiesiog kai kuriems naudinga, kad simbolis kelia kažkokius jausmus, mat tada lengviau manipuliuoti žmonėmis. Nusispjauk ant vėliavos ir tu tėvynės priešas, užsidėk svastiką ant krūtinės ir tu sušiktas nacis. Pakako "baltiško metalo grupei" painėti žalčių svastiką ir jau turime už širdies griebiančią diskusiją :oops:.
User avatar
Akela
senbuvis
Posts: 2549
Joined: 2006-01-08 23:00

2006-12-02 14:17

7x wrote:Anyway o jei į temą tai turbūt pats laikas apskritai nusistebėti kodėl leidžiame simboliams daryti tokią įtaką... .
Maybe todel, kad jie musu galvelese paleidzhia atitinkama asociaciju grandine.
User avatar
Azuolas
skeptikas
Posts: 591
Joined: 2004-04-18 12:46
Location: Vilnius, Kaunas

2006-12-02 14:36

Nomad wrote:
O mano patirtis rodo atvirkščiai, tai ką?
Kas ką?
O jei taip susiklostytų, kad (nu tarkim kieme tokie suptų) mano patirtis rodytų, kad skinai chuliganai nešioja žydų šešiakampes? :D

Bet šiaip tikrai įdomu kiek tu vienetų nacių matei su lietuviškom svastikom ir kodėl neatkreipi dėmesio į žmones per kokius folklorinius renginius.
User avatar
Nomad
senbuvis
Posts: 5460
Joined: 2004-04-18 09:50
Location: Kaunas
Contact:

2006-12-02 14:47

O jei taip susiklostytų, kad (nu tarkim kieme tokie suptų) mano patirtis rodytų, kad skinai chuliganai nešioja žydų šešiakampes?
Kas jei?
User avatar
Nomad
senbuvis
Posts: 5460
Joined: 2004-04-18 09:50
Location: Kaunas
Contact:

2006-12-02 14:49

Anyway o jei į temą tai turbūt pats laikas apskritai nusistebėti kodėl leidžiame simboliams daryti tokią įtaką...
O aštriausiai reaguoja tie, kurie šūkauja, kad svastika - tik simbolis :D
User avatar
Azuolas
skeptikas
Posts: 591
Joined: 2004-04-18 12:46
Location: Vilnius, Kaunas

2006-12-02 15:23

Nomad wrote:
O jei taip susiklostytų, kad (nu tarkim kieme tokie suptų) mano patirtis rodytų, kad skinai chuliganai nešioja žydų šešiakampes?
Kas jei?
Negalima iš to teigti, kad šešiakampė - nacių simbolis
User avatar
Nomad
senbuvis
Posts: 5460
Joined: 2004-04-18 09:50
Location: Kaunas
Contact:

2006-12-02 15:58

Negalima iš to teigti, kad šešiakampė - nacių simbolis
Sutinku, iš to negalima teigti, kad šešiakampė yra nacių simbolis. Tikrai nepamenu, kad būčiau tą teigęs :)
Pszczolarz
skeptikas
Posts: 576
Joined: 2006-10-07 15:13
Location: Vilnius

2006-12-02 16:40

Mokiniai perskaitė dienyne mano pavardę, jie pasiskundė savo tėvams kad nenori mokytis su lenku. Buvau ignoruojamas, mušamas, apvogiamas, apspjaudomas, jie kartojo "Lenku mūsų mokykloje nebus, tu šiukšlė!". Jų tėvai sugalvojo mane įskusti kaip "pyderastą", mano mamai pasakė kad aš psichiškai nesveikas nes esa kitos seksualinės orientacijos. Buvo įsakyta palikti tą mokyklą. Turėjau ilgai lankytis pas psichoterapeutą, ikišiol jaučiu psichologines pasekmes. Tai buvo pats tykriausias fašizmas! Priežaščių nekesti nacių turiu galybę! Simboliai tai niekis palyginus su blogio ideologija. Kriminalas? Tai vyksta ir įrodyti to beveik neįmanoma, vienas lauke ne karys.
Post Reply