Koks poetas labiausiai imponuoja?

Muzika, poezija, dailė bei kitos su menais susijusios temos.
fenix
naujokas
Posts: 6
Joined: 2006-03-17 09:48

2006-03-17 23:37

Man labai patinka Brazdžionis (ypatingai "Per pasaulį keliauja žmogus"), Maironis, Putinas, Radauskas (jaučiasi, kad žolytę mėgo :D , ne veltui tikri šamanai visada dūmelį traugdavo, kai realesnį pasaulį išvysti norėdavo), Miškinis, taip pat ir Širvys su Kajoku neblogai rašo. Va vakar buvo tokia gera nuotaika chi chi ir Kajoko eilėrastis "Paukštis" atrodė, kad man būtų parašytas : "Aš girtas paukštis girto medžio
ir girto vėjo laukuose
stikliuką karčiamoj išmetęs
danguj supuosi lyg dvasia"
O iš užsieniečių Šekspyro sonetai, Puškinas, Milašius (aš jį laikau daugiau prancūzu), dar žaviuosi japonų poezija.
User avatar
Eretike
naujokas
Posts: 44
Joined: 2005-09-15 10:00
Location: Vilnius

2006-07-02 16:39

is lietuvisku zodzio taiklumu turbut niekas negali prilygti Degutytei... nieko taip neiprastai ir ne per saldziai svelnaus nesu skaicius!
uzsieniecius sunkoka vertinti...
Erlickas ne toks jau neliteraturiskas, kaip cia kai kam gali pasirodyti ;) o Plankas irgi gerai :D tik ten jau taip vyriskai-fizikiskai... bet tai turbut nera blogai :)
User avatar
melodetektorius
pradedantis
Posts: 248
Joined: 2013-10-14 13:54
Contact:

2014-01-23 17:37

Balbierius Alis (poetas, fotografas, publicistas). Gražu ir išmintinga. Rekomenduoju paskaityti. :love:

http://www.tekstai.lt/component/content ... knyga-2008 (ŠIAME LAIKRODYJE :thumbsup: )

http://www.tekstai.lt/component/content ... indas-2006 (Indas, Demonai niekad nesnaudžia :thumbsup: )
gesualdo
naujokas
Posts: 5
Joined: 2015-05-20 13:50

2015-05-20 13:57

Apostatas wrote:
Nomad wrote:Maciau kelis filmus apie sita poeta :roll:
Maciau ir as viena [ uztemimas berods], vaikis buvo paseles, tai jauciasi ir eilese.
Tas filmas buvo klaikus, kaip ir kiti tos rezisieres filmai.Del poetu, tai zinoma A.Rimbaud, C.Lautreamont, F.Holderin, T.S.Eliot.Lietuviu nelabai megstu, gal tik Bloze, Nyka ir Nagi.
Post Reply