Taip, turiu hobį

Ką veikiate laisvalaikiu? Turite savo hobi? Papasakokite apie visa tai čia!
Apostatas
senbuvis
Posts: 3056
Joined: 2005-03-07 17:43

2005-05-03 13:23

Ne kolega ne ne ne. Jezus vs Marija kaip jus itikint? Gal nueikit kada i www.chess.lt ten mes kartais sulosiam partija tarpusavyje [ is ten mes ir pazystami] nebent jus pamanysit, kad as losiu pats su savim. :roll:

p.s. Be to gi mes visada uzimam skirtingas pozicijas. Jis nacionalistas, patriotas - as kosmopolitas; jam patinka froidas- as pastarojo idejas stengiuosi kritikuot; as ateistas- jis tikintis ir t.t. ir t.t.
User avatar
Nomad
senbuvis
Posts: 5460
Joined: 2004-04-18 09:50
Location: Kaunas
Contact:

2005-05-12 05:41

Legionas wrote: neshvankelis!
Mjio... supratau apie ką tu, bo gavau tą filmą :oops: :oops: :ax: :ax:

"Realm of passion" žymiai, žymiai švelnesnis vaizdų prasme, tačiau ir žymiai stipresnis psichologine. Nežinočiau, galvočiau, kad jis buvo pirmasis, o senses - nevykęs (sąlyginai) tęsinys.
arnoldas
naujokas
Posts: 8
Joined: 2005-02-18 22:44

2005-05-26 01:13

Turiu daug mėgiamų laisvalaikio sričių. Labiausiai domiuosi moksline fantastika, fantastikos ir fantastų judėjimo istorija užsienyje ir Lietuvoje. Kuriu vadinamąja kartografinę fantastika, kartais parašynėju vieną kitą apsakymą, mėginu kurti poeziją (ji daugiau ne fantastinė), kartais ją paskaitau (yra keletas mėgiamų autorių). Taip pat mėgėjas paskaityti įvairias mokslines knygas. Domina įvairios temos. Kažkada domėjausi amerikanistika, kaupiau ir skaičiau šia tema išleistą literatūrą. Viena iš laisvalaikio sričių - dailė. Pats kartais piešiu, iliustruoju savo fantastiką, bet nespjaunu ir į realistinę tapybą. Labai mėgstu muziką. Klausausi įvairių atlikėjų. Galiu tik kelis išvardinti: Kraftwerk, The Doors, Depeshe mode, The Cure, Smashing pomkins, Viktoras Cojus, Akvarium, Bi 2, J.M.Jarre, Vangelis, Clannad, Future of the London , Kitaro, Foje, Bachas, Mocartas, Čiurlionis ir kt.
Mėginu kurti kompiuteriu mėgėjišką muziką. Tai instrumentika, pagrįsta elektroniniais garsais, tačiau tai nėra klubinė muzika.
Kitos skaitomos knygos: mokslinė fantastika, kelionių romanai, poezijos rinkiniai. Kolekcionuoju mėgėjiškus leidinius, organizuoju fantastikos mėgėjų veiklą vietos regione. Tai pradžiai tiek
User avatar
Nomad
senbuvis
Posts: 5460
Joined: 2004-04-18 09:50
Location: Kaunas
Contact:

2005-05-26 01:54

Kažkada domėjausi amerikanistika, kaupiau ir skaičiau šia tema išleistą literatūrą.
Kodėl nustojai? :(
Witaras
naujokas
Posts: 6
Joined: 2005-12-20 17:54
Location: Siauliai

2005-12-20 19:08

Na mano hobiai yra klausytis muzika,kolekcionuoti konstruojamus lektuvus,mokintis su kompiuteriu dirbti(na dirbti jau tikrai moku, bet weisi norime kazko daugiau nei tik moketi).O knygu nznaw kodel bet neesu megejas skaityti... :roll:
User avatar
Shiori
pradedantis
Posts: 496
Joined: 2004-04-18 09:07

2005-12-20 20:06

Muzikos klausymasis, kompas, knygos ir panashei nėra hobis, bo tai yra įprasta ir visi taip daro.
Hobis turi būti kažkas didingo ir mažai pakartojamo bei pakankamai dinamiško, todėl kolekcionuoti lėktuvėlius ar saldainių popierėlius taip pat hobis yra nevykęs.

Ble neturiu hobio ir labai shirdy skauda.
User avatar
son
senbuvis
Posts: 2630
Joined: 2005-04-05 08:31
Location: Kaunas/London

2005-12-20 20:48

Shiori wrote:Muzikos klausymasis, kompas, knygos ir panashei nėra hobis, bo tai yra įprasta ir visi taip daro.
isties tai panasiau i priklausomybes :roll:
Hobis turi būti kažkas didingo ir mažai pakartojamo bei pakankamai dinamiško,
idomu kas tada isvis tas hobis jusu poziuriu..
todėl kolekcionuoti lėktuvėlius ar saldainių popierėlius taip pat hobis yra nevykęs.
kodel nevykes? kad tamstai nepatinka? o jau kolekcionuoti pasto zenklus monetas ar padevetus prezervatyvus tai vykes hobis :?
Ble
negrazu :oops:
neturiu hobio ir labai shirdy skauda.

visada laikas susirasti. kad ir kolekcionuoti megstamos muzikines grupes irasus ar atributus..
idomu kokie atributai butu "yvu" kolekcijoje. turbut roziniai triusikeliai arba sijonelis iki ausu :baloon:
User avatar
Shiori
pradedantis
Posts: 496
Joined: 2004-04-18 09:07

2005-12-20 21:00

Son,
kodel nevykes? kad tamstai nepatinka
Taip, tai yra labai svari priežastis, bet iš kuklumo nutylėjau. Kaip ir minėjau, hobis turi būti dinamiškas, toks, prie kurio prisėstum kiekvieną nuonehobio laisvą minutę ir kažką pasistūmėtum priekin. Todėl visokie a la "drožiau metus laivelį, jau turiu cielus du kolekcijoje" yra labai zanūdni ir nesiskaito.
visada laikas susirasti. kad ir kolekcionuoti megstamos muzikines grupes irasus ar atributus..
Tame ir reikalas, kad niekaip nesusirandu. Nu nesugalvoju ir tiek.
Buvau sumąsčiusi kolekcionuoti batus. Nu nusipirkau per dvi savaites tris poras ir dar seseriai vienus paėmiau. Bet pasitenkinimo neradau...
Paskui sugalvojau kolekcionuoti dalyvavimus konkursuose, ne į "mises", aišku, bet nuėjau į 6 kategorijos valdininko. Nepatiko, nes 1-a, truko visas procesas apie 3 savaites su visokiais dokumentais ir kvailomis anketomis, o 2-a, kai nedaug trūko iki to tipo laimėjimo, kur tada man jį dėti?
Dabar sugalvoau eiti pas psichologą, sakysiu, kad maniakinė šizofrenija, arba kad man bjauru imti pinigus... Dar nesugalvojau.
Bėda, kad visa tai ne hobis ir kai kas nors parašo šioje temoje, kaip jam gerai, tai pjauna mane be peilio :oops:
Meduolis
emeritas
Posts: 3707
Joined: 2004-04-17 18:14
Location: Sheule

2005-12-20 22:13

Aš tik prieš kokį mėnesį buvau labai rimtai apsisprendęs, kad mane turėtų apžiūrėti psichologas. Nejuokauju. Net kalbą buvau paruošęs tokią graudžią graudžią. Ale vėliau pagalvojau, kad greičiausiai tas pasakys, kad esu sveikas, pareikalaus nustoti išsidirbinėti, ir išspirs.

O tavo hobiu galėtų tapti skaitymas apie kitų hobius. Originalu :roll:
User avatar
Shiori
pradedantis
Posts: 496
Joined: 2004-04-18 09:07

2005-12-20 22:24

Mano supratimu, neturėtų išspirti. Jam už tai ir mokami pinigai, kad kantriai klausytųsi visų marazmų ir apsimestų, kad jie jį domina ir yra suprantami.

Ateonai, aš pereičiau prie savo profaile aprašyto hobio, jei tu sutiktum papozuoti :roll: Gelbėk mane nuo depresijos :wink:

Šiaip pabaigėm šiandien tą kelią, ko ir džiaugiuosi :)
Meduolis
emeritas
Posts: 3707
Joined: 2004-04-17 18:14
Location: Sheule

2005-12-20 22:41

Shiori wrote:Mano supratimu, neturėtų išspirti. Jam už tai ir mokami pinigai, kad kantriai klausytųsi visų marazmų ir apsimestų, kad jie jį domina ir yra suprantami.
Tai čia komedijose psichologai dažniausiai būna tokie. O va kaip tikri dirba, tai tikrai norėčiau pažiūrėt. Gal net kokį psichelį pas mane atrastų - vis įdomiau... Ir pasigirti kitiems būtų kuo - tipo, pažiekit koks aš originalus. Visi kraipytų galvas, uždavinėtų klausimus apie mano negalią, o aš jiems bandyčiau kuo sudėtingiau paaiškinti, kas ten ir kaip.
Shiori wrote:Ateonai, aš pereičiau prie savo profaile aprašyto hobio, jei tu sutiktum papozuoti :roll: Gelbėk mane nuo depresijos :wink:
Tai kad nemoku aš pozuot. Bet pagalvosiu.
Shiori wrote:Šiaip pabaigėm šiandien tą kelią, ko ir džiaugiuosi :)
O, šaunu. Jei kur dar greta darbus darysit, tai paskambink - atvešiu šilto obuolių pyrago. Susiradau receptą, ir paprašiau kad man kalėdoms elektrinę orkaitę padovanotų, tai dabar kad kepsiu, tai kepsiu :roll:
User avatar
Shiori
pradedantis
Posts: 496
Joined: 2004-04-18 09:07

2005-12-20 22:52

Tai kad nemoku aš pozuot. Bet pagalvosiu.
Na tai nesvarbu visai, nes aš visa tai išmanau :)
O, šaunu. Jei kur dar greta darbus darysit, tai paskambink - atvešiu šilto obuolių pyrago.
Dar važiuosim mažiausiai vieną kartą pririšinėti nuo referencinės stoties, tad ideja skamba itin patraukliai :) Iš tavęs pyragas, iš manęs - kaip praeitą kartą :)
Meduolis
emeritas
Posts: 3707
Joined: 2004-04-17 18:14
Location: Sheule

2005-12-20 22:57

Shiori wrote:O, tai nesvarbu visai, nes aš žinau kur pastatyti ir kaip pasukti :oops:
Na, jei nieko pernelyg revoliucingai neperstatysi, nieko neišsukiosi neatstatomai, tai kaip ir būtų galima. Bet man dar reikia viską suvirškinti.
Shiori wrote:Dar važiuosim mažiausiai vieną kartą pririšinėti nuo referencinės stoties, tad ideja skamba itin patraukliai :) Iš tavęs pyragas, iš manęs - kaip praeitą kartą :)
Ok :) Bet man tą orkaitę pristatys tik šeštadienį, iki tol pyragai nesišviečia...

Su grietinėle ar be? :)
User avatar
Shiori
pradedantis
Posts: 496
Joined: 2004-04-18 09:07

2005-12-20 23:10

Aš tai įsivaizduoju ankstyvą pavasarį, dar neištirpus paskutinio sniego lopams - kažką tokio su atsegta striuke pradžiai, pro kurią matytųsi nuoga krūtinė,
na ir toliau pagal situaciją ir fantaziją :)

Važiuosim, greičiausiai, po kalėdų :)
Šiaip jau kur ta grietinėlė - pyrage ar ant? Keistas tavo receptas, ten grietinėlė nesideda, obuoliai dedasi.
Meduolis
emeritas
Posts: 3707
Joined: 2004-04-17 18:14
Location: Sheule

2005-12-20 23:21

Shiori wrote:Aš tai įsivaizduoju ankstyvą pavasarį, dar neištirpus paskutinio sniego lopams - kažką tokio su atsegta striuke pradžiai, pro kurią matytųsi nuoga krūtinė,
na ir toliau pagal situaciją ir fantaziją :)
Tai gal man reikėtų į kokį soliariumą užsirašyt? Nes man labai neramu, kaip ta krūtinė po žiemos pro prasegtą striukę žiūrėsis :roll:
Shiori wrote:Važiuosim, greičiausiai, po kalėdų :)
Šiaip jau kur ta grietinėlė - pyrage ar ant? Keistas tavo receptas, ten grietinėlė nesideda, obuoliai dedasi.
Grietinėlė būna šalia pyrago - vienoje kavinėje valgiau, buvo labai skanu. Bet ji nebūtina :)
User avatar
Azuolas
skeptikas
Posts: 591
Joined: 2004-04-18 12:46
Location: Vilnius, Kaunas

2005-12-21 02:01

Va savo adresa pakeičiau į www.origami.lt
taip pat jau pradėjau bendradarbiauti su Vilniaus Dizaino Kolegija, mokyti šio meno ir kitus žmones :)
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2005-12-21 11:05

Shiori wrote:Aš tai įsivaizduoju ankstyvą pavasarį, dar neištirpus paskutinio sniego lopams - kažką tokio su atsegta striuke pradžiai, pro kurią matytųsi nuoga krūtinė,
na ir toliau pagal situaciją ir fantaziją :)
Reikalaujame šito dalyko rezultatų publikavimo viešai skeptikų peržiūrai :)
Meduolis
emeritas
Posts: 3707
Joined: 2004-04-17 18:14
Location: Sheule

2005-12-21 12:34

Ale kokie tie skeptikai miano mylėtojai... Reikalauja pamatyti. Esu nustebintas :roll:
Post Reply