Juokingiausios dovanos, kurias gali gauti skeptikas

Ką veikiate laisvalaikiu? Turite savo hobi? Papasakokite apie visa tai čia!
D3monas
senbuvis
Posts: 2100
Joined: 2008-05-10 16:22

2010-02-18 09:40

Visų pirma, skeptikai irgi žmonės, todėl jie irgi gauna dovanas... Pasakęs tai, galiu prieiti prie temos.

Dabartinėje kultūroje labai paplitę įvairūs mumbo-junbo prietarai, į kuriuos visi turi saov nuomonę, etc. Horoskopo ženklai, astrologinės prognozės, gydantys akmenys ir amuletai, pakabukai nuo nužiūrėjimo... Na, suprantat, kasdieniai vėjai. Blogiausia tai, kad žmonės tiek pasiduoda tiems vėjams, kad ne tik save jais aprūpina, bet nepraleidžia progos padovanoti jų ir kitiems. Esant progai arba šiaip geros nuotaikos proga.

Esu gavęs tokių juokingų dovanų:

Naujasis Testamentas iš vieno evangeliko. Savo darbo vietoje dirbau darbus, o jis, atsiskaitęs už paslaugas, taip pat išsitraukė iš krepšio NT, padavė man teigdamas, jog tikriausiai turiu daug laisvo laiko darbe, tai gal paskaitysiu. Galiausiai buvo taip, kad panaudojau NT malkoms užkurti Apuolės piliakalnyje vykusiame karybos ir amatų festivalyje, pamaniau, tai atitinka festivalio nuotaiką (šiaip nesu knygų deginimo šalininkas). :lol:

Kita dovana, kuri mane prajuokino, buvo puodelis (visi dovanoja puodelius, kai nežino KĄ dovanoti...). Taigi, gavau puodelį su savo zodiako ženklu. Spėju, šitą esate visi patyrę. :)

Esu gavęs daug kryžių, rožinių ir t.t. Bet čia anksčiau. Taip pat esu gavęs knygų apie meditaciją, etc. Dešimtis kartų buvau kviestas į Šri Šri Ravi Šankaro šou. Gavau nemažai su juo susijusių suvenyrų. :lol:

Štai tiek prisimenu. Pasidalinkite savo patirtimi. :wink:
D3monas
senbuvis
Posts: 2100
Joined: 2008-05-10 16:22

2010-02-18 12:19

Ai, dar prisiminiau! Šventintos duonos esu gavęs. :lol:
User avatar
enzo1
naujokas
Posts: 26
Joined: 2009-09-17 08:59

2010-02-18 13:08

Juokingiausia dovanėle tai būtų karpio žvynai :D, atseit laikant piniginei, pinigus neša :).
Dar esu gavęs knygą apie mano horoskopo ženklą bei mano asmens charakteristika. Žodžiu taip ir neatsiverčiau nei vieno psl.. :)
7x
senbuvis
Posts: 1822
Joined: 2004-07-16 21:43

2010-02-18 14:49

Nelabai suprantu, kuo Naujasis Testamentas bloga dovana? Religija įdomus dalykas, tad mielai priimčiau bet kurios iš "senųjų" religijų šventraščius (naujųjų religinių judėjimų literatūra mane atbaidytų nebent dėl jos akiplėšiškai komercinio pobūdžio).
D3monas
senbuvis
Posts: 2100
Joined: 2008-05-10 16:22

2010-02-18 16:40

7x wrote:Nelabai suprantu, kuo Naujasis Testamentas bloga dovana?
Na, jis ten buvo "iškastruotas". Kažkokia sutrumpinta versija, adaptuota būtent tai sektai ar kažkas tokio. :lol: Šiaip turiu ST ir NT, perkaitęs esu. :lol:
User avatar
Akela
senbuvis
Posts: 2549
Joined: 2006-01-08 23:00

2010-02-18 17:01

D3monas wrote:
7x wrote:Nelabai suprantu, kuo Naujasis Testamentas bloga dovana?
Na, jis ten buvo "iškastruotas". Kažkokia sutrumpinta versija, adaptuota būtent tai sektai ar kažkas tokio. :lol: Šiaip turiu ST ir NT, perkaitęs esu. :lol:
Tokiu (ar panašiu) atveju bus galima žmogui įtekti analogišką (pagal situaciją) dovaną - Richard Dawkins „Dievo iliuziją“ :wink:
Tiesa, gausis "juokingiausia dovana, kurią gali gauti aršus tikintysis" :)
User avatar
son
senbuvis
Posts: 2630
Joined: 2005-04-05 08:31
Location: Kaunas/London

2010-02-18 17:04

D3monas wrote: Kita dovana, kuri mane prajuokino, buvo puodelis (visi dovanoja puodelius, kai nežino KĄ dovanoti...). Taigi, gavau puodelį su savo zodiako ženklu. Spėju, šitą esate visi patyrę. :)
na puodelis ir kvepalai tai kone kiekvienu metu dovanos buna.. geriau jau isvis nieko neduotu negu slamstu apsikraut.
is tikinciuju esu gaves angliska knyga "passion" (kaip supratau ar pagal ja ar ji pagal filma m gibsono statyta) nors tiesa sakant net atsivertes nebuvau niekas.. na ir visokiu bereiksmiu atviruciu (graudu man apie medzius pagalvoti tokiam slamtui kirsti :P ). dar ziebtuveli (nors nerukau)
User avatar
Akela
senbuvis
Posts: 2549
Joined: 2006-01-08 23:00

2010-02-18 17:22

Visgi prisiminiau ir vieną linksmesnę dovaną (religinių knygų yra pridovanoję, bet nelaikau jų labai juokingom dovanom, nes žmonės per jas tiesiog projektuoja savo viltis... tai graudžios dovanos :guilty: ).
Taigi, nors žinojo mano skeptišką požiūrį į religiją, padovanojo man keramikinį stilizuotą mass-production (maximinį) angelą. Ryšium su ypač menka menine verte jo laukia St. Sebastian likimas (tik ne su strėlėm, o su pneumuške) :ax:
(Atsiprašau tų, kurių religinius jausmus žeidžia tokie mano ketinimai* - didesnės meninės vertės angelas turėtų daugiau šansų išgyventi, bet šitam kičui lemta tapti taikiniu. Pažadu pribaigti greitai :ax: )


*beje, yra pasakyta (2 Dievo įsakymas):
Nedirbsi sau drožinio nei jokio paveikslo, panašaus į tai, kas yra aukštai danguje ir kas yra čia, žemėje, ir kas yra vandenyse po žeme.

Tai gaunas, kad ruošiuos naikint stabą :wink:
D3monas
senbuvis
Posts: 2100
Joined: 2008-05-10 16:22

2010-02-18 19:02

Akela wrote:keramikinį stilizuotą mass-production (maximinį) angelą
Gerai, kad priminei. Taip, šitų irgi esu gavęs. Jaučiu, šitų VISI yra gavę. Čia prie puodelių/žiebtuvėlių/šūdniekiukų priskirti galima. Tai tokia dovana, kurią dovanoji tada, kai nesugalvoji ką padovanoti. :lol:

Dar prie nekūrybingų dovanų priskiriu smilkalus, kvepiančius aliejus/muilus/vonios druskas, žvakes ir kitus šūdniekiukus, kurie išsinaudoja ar yra suvartojami. Tačiau kartais, būtent tarp šitų, pasitaiko nesveikai gerų. O kartais visiško mėšlo.

Šokoladas - štai kur nuotaiką pataisantis siurprizas. :) Šokoladą visada malonu gauti ir dovanoti. Tik reikia išsiaiškinti kokį žmogus mėgsta... Nes padovanoti nemėgiamos rūšies šokoladą - ragas. :shock:
Apokalipsis
naujokas
Posts: 122
Joined: 2009-12-16 14:26

2010-02-18 20:31

Man tai labai patinka gauti dovanų puodelius (nors "papuošto" astrologija ar kokia kita nesąmone tai nenorėčiau...bet labai nenusiminčiau jei kas tokį padovanotų - tai bent jau daiktas, turintis paskirtį). :D
Ir man nejuokinga, kai man nori padovanoti kažką religinio pobūdžio, todėl jei yra galimybė (žinau kad neįsižeis dovanojantysis, jei paaiškinsiu) tai atsisakau priimti dovaną. O jei nėra, tada paprasčiausiai išmetu. Gerai, kad pakankamai retai gaunu kažką tokio kuo reikia atsikratyti.
Tikrai geriau iš viso nieko negauti.
Alchi
pradedantis
Posts: 249
Joined: 2010-01-01 18:48

2010-02-18 21:14

Kamasutra skaitosi, kaip religinė dovana? Bet man visai patiko ta dovana, buvo su fotografijom, tai neprailgo skaitymas. Ne, ne ta prasme "nepailgėjo"... Žodžiu :)

Esu aš gavęs šventųjų paveiksliukų, šventintos duonos, kryželį su jezum prikaltu, N.testamentą, astrologinių statulėlių ir pan. Aš tai nesuprantu tokio priešiško nusistatymo prieš tas dovanas. Aš jas priimu ir branginu, kaip ir kiekvieną dovaną. Svarbu ne ką gauni, o nuo ko ir kaip gauni. Dažniausiai religingas dovanas, tai duoda mano močiutė arba mama - aš tikrai nesiruošiu išmesti dovanos, vien dėl to, kad aš netikiu jog tas žmogus prikaltas prie kryžio sugebėjo atsikelti iš numirusių. Ta dovana yra sentimentas ir prisiminimas apie brangų žmogų, o ne jo idėjų pripažinimas. Man brangus žmogus yra svarbiau, nei kažkokie tai įsitikinimai.

Na, dovanos nuo "šeip pažįstamų", tai visada sucks. Taip kad tos nesiskaito.

O jei pratęsiant žaismingesnę temą, tai mano draugų dovanijimo taisyklė yra tokia: "niekada nedovanok ką nors naudingo, su išimtimi kažko juokingo"

Esu gavęs statybininko šalmą (sakė prireiks - kol kas neprireikė), turbūt naudingiausia dovana kurią esu gavęs, tai šiukšlinė (lb pravertė). :lol:
User avatar
Undine
skeptikas
Posts: 597
Joined: 2006-05-19 18:26

2010-02-18 22:52

O man patinka suvartojamos dovanos. Neapsunkina namu nereikalingais daiktais. Jei genialios idejos neturi, tai puiki isheitis. :) Hm... galetu padovanot maxi paka plotkeliu... :love:
D3monas
senbuvis
Posts: 2100
Joined: 2008-05-10 16:22

2010-02-19 11:34

Undine wrote:Hm... galetu padovanot maxi paka plotkeliu... :love:
:lol: :lol: :lol:
Reika
skeptikas
Posts: 745
Joined: 2005-07-30 13:36
Contact:

2010-02-19 20:00

:shock: matomai ne sutais zmonemis bendrauju, niekad nesu gavus nei biblijos, nei NT, nei kryziaus, nei angeliuko statyleles, nei astrologiniu niekuciu...isskyrus budos statulele


durniause dovana is 7x "moters galia"
Alchi
pradedantis
Posts: 249
Joined: 2010-01-01 18:48

2010-02-19 20:52

Ir kokia ta "moters galia", jei nepaslaptis, aišku ?
User avatar
Jauja
pradedantis
Posts: 200
Joined: 2005-12-06 18:23

2010-02-22 12:41

Alchi wrote:Ir kokia ta "moters galia", jei nepaslaptis, aišku ?
Image :hint: :hint:
Reika
skeptikas
Posts: 745
Joined: 2005-07-30 13:36
Contact:

2010-02-23 14:34

:wacko: realiai nieko negaliu pasakyti,nelabai skaiciau :(
7x is manes gavo sikanti pingvina :D
User avatar
Morrigan
skeptikas
Posts: 516
Joined: 2004-09-06 18:51
Location: Kaunas

2010-02-26 13:21

Skeptikui ar ne skeptikui, dovanas teikia artimi ir brangūs žmonės, kažkaip žiauriai neetiška tas dovanas paniekinti.
Iš tikinčios draugės esu gavus ir angeliukų, ir žvakių su užrašu "Dievas tave myli", ir NT, ir atviručių, ir akmenukų, ir džiovintos šventintos duonos, ir kaštonų. Visa tai keliauja į dėžutę viršutinėje spintos lentynoje. Gal ir nepraktiškos dovanos, bet užtat malonu jas kartais išsitraukti ir prisiminti tą žmogų bei su juo siejusius ryšius.
Post Reply