Kaip maitinatės?

Žinote neblogą juokelį? Pasijuokime kartu :)

Kaip maitinatės?

1. Esu vegetaras/veganas.
0
No votes
2. Esu vegetaras/veganas, nes siekiu numesti svorio.
0
No votes
3. Mėginau vegetarizmą/veganizmą, tačiau dabar valgau praktiškai viską.
1
50%
4. Vegetarizmą/veganizmą mėginau siekdama(s) numesti svorio, tačiau dabar valgau viską.
0
No votes
5. Valgau praktiškai viską.
1
50%
 
Total votes: 2
User avatar
VYTS
senbuvis
Posts: 1303
Joined: 2008-08-04 22:51

2011-04-22 17:49

Labai riebi ta mėsa, man tokia nepatinka. O ką, tas bekonas - argumentas?
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2011-04-22 17:52

VYTS wrote:
Labai riebi ta mėsa, man tokia nepatinka. O ką, tas bekonas - argumentas?
Ne, maniau siaip dalinames linkais.
User avatar
VYTS
senbuvis
Posts: 1303
Joined: 2008-08-04 22:51

2011-04-22 17:55

fizikanas wrote:
Ne, maniau siaip dalinames linkais.
Na, is - ought problema tai prie to, kad jei kažkaip daroma, tai nereiškia kad taip reikia daryti (atsakymas į tamstos komentarą). O bekonas tai bekonas ir tiek.
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2011-04-22 18:13

Rated wrote:a)tikrai čia argumentas ? ne ? tai kam išvis jį rašai.Jei nebūtume galėję bėgioti 40km/h ir užmušti plėšrūno su aštriu akmenim nebūtume išgyvenę, sėkmės kursuose.
b)nematau kaip humaniškas elgesys su gyvūnais(kurie nieko blogo nepadarė) trukdo bausti nusikaltėlius(kurie ir yra vadinami nusikaltėliais, nes padarė blogo)
c)a tipo „argumentas“.Šiandien nereikia lakstyti su ietim paskui briedį.
d)Na čia fantastų būrelis, buvo keli žodžiai, bet realiai to nesiūliau ir nesiūlau.Jei jau reiktų tai pritarčiau Vyto idėjai tiesiog nuimti limitus nuo medžioklės ir kraujo ištroškę dėdės padarytų darbą nemokamai.
a) nebutume isgyvene, nes nuo plesrunu negaletumeme gintis - jei begiotume, anksciau ar veliau is nuovargio numirtume, jei gintumemes - pazeistume tavo prielaida, nes ji neleidzia kitiems sukelti skausmo.
b) tavo daroma prielaida neleidzia kitam sukelti skausmo taigi ir nusikalteliui. Nebent as KADANGI SPEJAU nes pats nepasakei, kokia ta prielaida, kuria tu darai yra, galbut suklydau, tai nuo to tau reikejo ir pradeti atsakinejant i mano komentara.
c) juk aiskiai atrodo pasakiau, kad tai butu buve jei sia prielaida BUTUME vadovavesi, nieko nesakau apie tai kas butu jei pradetume dabar. Ai tiesa sakiau, punkte e).
d) ai tu to nesiulei. Ok, velgi ta prielaida, kuria mano manymu tu vadovavaisu to reikalautu. Nebent velgi ji nebuvo teisinga, tai pasakyk gi kokia ta prielaida kuria tu siulai vadovautis.

Tada galesi papasakoti, kaip ji geriau uz ta, kuria vadovaujasi 7 milijardai zmoniu dabar ir kurios deka musu civilizacija yra ten kur yra. Taip tikrai reikalausiu, kad papasakotum glaustai. Ir i kiekviena mano "o tai jeigu?" turesi atsakyti, kitaip na tiesiog neitikinsi manes. O itikinti pasitreniruoti reiketu, nes po manes laukia dar 7 milijardai :)
User avatar
VYTS
senbuvis
Posts: 1303
Joined: 2008-08-04 22:51

2011-04-22 18:44

fizikanas wrote:
Rated wrote:a)tikrai čia argumentas ? ne ? tai kam išvis jį rašai.Jei nebūtume galėję bėgioti 40km/h ir užmušti plėšrūno su aštriu akmenim nebūtume išgyvenę, sėkmės kursuose.
b)nematau kaip humaniškas elgesys su gyvūnais(kurie nieko blogo nepadarė) trukdo bausti nusikaltėlius(kurie ir yra vadinami nusikaltėliais, nes padarė blogo)
c)a tipo „argumentas“.Šiandien nereikia lakstyti su ietim paskui briedį.
d)Na čia fantastų būrelis, buvo keli žodžiai, bet realiai to nesiūliau ir nesiūlau.Jei jau reiktų tai pritarčiau Vyto idėjai tiesiog nuimti limitus nuo medžioklės ir kraujo ištroškę dėdės padarytų darbą nemokamai.
a) nebutume isgyvene, nes nuo plesrunu negaletumeme gintis - jei begiotume, anksciau ar veliau is nuovargio numirtume, jei gintumemes - pazeistume tavo prielaida, nes ji neleidzia kitiems sukelti skausmo.
Fizikanai, tu esi idiotas (arba apsimeti).
Prielaida: "reikia, kad visi kurie turi centrine nervine sistema nejaustu skausmo". Jei nesiginsi nuo plėšrūno, tu jausi skausmą (kas prieštarauja prielaidai), jei ginsiesi - jis (kas prieštarauja prielaidai). Vadinasi prielaida nieko nesako apie tai ką daryti šiuo atveju.
Rated
skeptikas
Posts: 519
Joined: 2009-11-22 22:25

2011-04-22 21:33

a) nebutume isgyvene, nes nuo plesrunu negaletumeme gintis - jei begiotume, anksciau ar veliau is nuovargio numirtume, jei gintumemes - pazeistume tavo prielaida, nes ji neleidzia kitiems sukelti skausmo.
Ne apie tą kalba eina.Todėl ir sakau sėkmės kursuose gynybos su akmenimis.Praėjo tas laikas, viskas, nebegręsia išnykimas žmonėms.Sėdi savo mieste saugus, dešra mojuoji ir neateis tau joks plėšrūnas pas tave.Kai kurie dalykai, kurie anksčiau buvo aktualūs išgyvenimui, dabar visiškai neaktualūs ir vice versa, todėl ir toks argumentas nieko nesako.
b) tavo daroma prielaida neleidzia kitam sukelti skausmo taigi ir nusikalteliui. Nebent as KADANGI SPEJAU nes pats nepasakei, kokia ta prielaida, kuria tu darai yra, galbut suklydau, tai nuo to tau reikejo ir pradeti atsakinejant i mano komentara.
Pamenu rašiau, kad jei man skauda nenoriu to skausmo sukelti kitam, bet manyti, kad įmanomas gyvenimas nesukeliant niekam skausmo yra absurdas.Mano tikslas sukelti kuo mažiau bereikalingo skausmo, kadangi skausmo eliminuoti visiškai neįmanoma.Iš kitos pusės skausmas netgi yra naudingas gyvūnams perspėti apie pavojų, tad visiškas jo eliminavimas būtų netgi žalingas.Nusikaltėlis nusižengė bendruomenės susitarimui, greičiausiai netgi žinodamas pasėkmes.Kuo nusikalto gyvūnas tai tuo, kad gimė greičiausiai, kaip krikščionių ta gimtoji nuodėmė ;D
Ir šiaip nusikaltėlio baudimas nebūtinai turi būti sukeliant fizinį skausmą.Šiandien kišam žmones į kalėjimus, taipogi klausimas kiek tai naudinga.
d) ai tu to nesiulei. Ok, velgi ta prielaida, kuria mano manymu tu vadovavaisu to reikalautu. Nebent velgi ji nebuvo teisinga, tai pasakyk gi kokia ta prielaida kuria tu siulai vadovautis.
Ta tema visiškai neišsakiau minčių, mano nuomone čia antraeilis klausimas, pirma reikėtų sutvarkyti gyvūnų pramonę, miške gyvūnai nesikankina taip visą gyvenimą kaip mūsų maisto gamyklose.
Tada galesi papasakoti, kaip ji geriau uz ta, kuria vadovaujasi 7 milijardai zmoniu dabar
Sumažėja bendras skausmas ir kančios.
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2011-04-23 11:03

Rated wrote: Sumažėja bendras skausmas ir kančios.
Man nerupi bendras skausmas. Dar 7 milijardams zemes gyventoju irgi. Grisk prie braizymu lentos.
Rated
skeptikas
Posts: 519
Joined: 2009-11-22 22:25

2011-04-23 11:41

Lygiai taip pat galiu sakyti, kad man nerūpi bvp, valstybės biudžetai, kultūros ir mokslo pažangos, tokiu atveju neturi ir savo teisių kur atremti
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2011-04-23 11:57

Rated wrote:
a) nebutume isgyvene, nes nuo plesrunu negaletumeme gintis - jei begiotume, anksciau ar veliau is nuovargio numirtume, jei gintumemes - pazeistume tavo prielaida, nes ji neleidzia kitiems sukelti skausmo.
Ne apie tą kalba eina.Todėl ir sakau sėkmės kursuose gynybos su akmenimis.Praėjo tas laikas, viskas, nebegręsia išnykimas žmonėms.Sėdi savo mieste saugus, dešra mojuoji ir neateis tau joks plėšrūnas pas tave.Kai kurie dalykai, kurie anksčiau buvo aktualūs išgyvenimui, dabar visiškai neaktualūs ir vice versa, todėl ir toks argumentas nieko nesako.
Tu kaip ta zuvele, kuri po triju sekundziu pamirsta? Juk sakiau KAS BUTU BUVE. Tikrai sakiau ir pakartojau jau tai. Tiesa sakant jau pradedu abejoti ar tu isviso supranti ka as sakau. Gal tau reikia kokiu kitu budu perdavineti informacija? Gal tau buvo skirta kokia speciali programa mokykloje, kas liecia skaityma?
Rated wrote:
b) tavo daroma prielaida neleidzia kitam sukelti skausmo taigi ir nusikalteliui. Nebent as KADANGI SPEJAU nes pats nepasakei, kokia ta prielaida, kuria tu darai yra, galbut suklydau, tai nuo to tau reikejo ir pradeti atsakinejant i mano komentara.
Pamenu rašiau, kad jei man skauda nenoriu to skausmo sukelti kitam, bet manyti, kad įmanomas gyvenimas nesukeliant niekam skausmo yra absurdas.Mano tikslas sukelti kuo mažiau bereikalingo skausmo, kadangi skausmo eliminuoti visiškai neįmanoma.Iš kitos pusės skausmas netgi yra naudingas gyvūnams perspėti apie pavojų, tad visiškas jo eliminavimas būtų netgi žalingas.Nusikaltėlis nusižengė bendruomenės susitarimui, greičiausiai netgi žinodamas pasėkmes.Kuo nusikalto gyvūnas tai tuo, kad gimė greičiausiai, kaip krikščionių ta gimtoji nuodėmė ;D
Ir šiaip nusikaltėlio baudimas nebūtinai turi būti sukeliant fizinį skausmą.Šiandien kišam žmones į kalėjimus, taipogi klausimas kiek tai naudinga.
Tai kokia ta prielaida, kuria pagal tave visi turi daryti? Na pasakyk gi man ja, nelaikyk uzspaudes.

Tarp kitko: kokio dar bereikalingo skausmo? Tokio nera, visi nepatogumai kuriuos patiria kiaules ir karves skerdyklose yra reikalingi tam, kad zmones galetu mesa pirkti pigiau. Ir turiu omenyje tikrus zmones, kuriems reikia namus ir seima islaikyti, ne hipsterius.
Rated wrote:
d) ai tu to nesiulei. Ok, velgi ta prielaida, kuria mano manymu tu vadovavaisu to reikalautu. Nebent velgi ji nebuvo teisinga, tai pasakyk gi kokia ta prielaida kuria tu siulai vadovautis.
Ta tema visiškai neišsakiau minčių, mano nuomone čia antraeilis klausimas, pirma reikėtų sutvarkyti gyvūnų pramonę, miške gyvūnai nesikankina taip visą gyvenimą kaip mūsų maisto gamyklose.
Prie ko cia tema ar klausimas ir tavo mintys jais? Yra viena prielaida ir tada is jos seka atsakymai i visus klausimus, tiek patogius tiek ne.
Rated wrote:Lygiai taip pat galiu sakyti, kad man nerūpi bvp, valstybės biudžetai, kultūros ir mokslo pažangos, tokiu atveju neturi ir savo teisių kur atremti
7 milijardams zmoniu nerupi, kas tau nerupi, grisk prie braizymu lentos.
Rated
skeptikas
Posts: 519
Joined: 2009-11-22 22:25

2011-04-23 13:17

Gal tau buvo skirta kokia speciali programa mokykloje, kas liecia skaityma?
O tau nebuvo skirta pamokėlė nerašyti nesąmonių vietoj argumentų, kai pats žinai, kad tai yra bs ?
Yra viena prielaida ir tada is jos seka atsakymai i visus klausimus
O, kad veiktų taip.
Prielaida yra sumažinti bendrą skausmo ir kančių kiekį.
Tarp kitko: kokio dar bereikalingo skausmo? Tokio nera, visi nepatogumai kuriuos patiria kiaules ir karves skerdyklose yra reikalingi tam, kad zmones galetu mesa pirkti pigiau.
O kam reikalinga mėsa pirkti ? Kad pavalgyti ? Kam valgyti ? - kad išgyventi ?
Tokiu atveju puikiai tinka augalinis maistas, tiesa dar reikėtų pasigaminti B12 ir kt. augaluose nesančių vitaminų.Jei taip ir pigiau ir sumažiname bendrą skausmą ir kančias, kur problema.Tau skanu mėsytė ? - manau gan bereikalingas skausmas ir kančios gaunasi ar ne, vien todėl, kad tu nori kažko.
7 milijardams zmoniu nerupi
Nuostabu, nerūpi dar daugiau žmonių nei išvis gyvena ;D
User avatar
D.E.K.
naujokas
Posts: 49
Joined: 2010-04-25 00:46
Location: Cosmopolitan

2011-04-29 12:56

O kam reikalinga mėsa pirkti ? Kad pavalgyti ? Kam valgyti ? - kad išgyventi ?
Tokiu atveju puikiai tinka augalinis maistas, tiesa dar reikėtų pasigaminti B12 ir kt. augaluose nesančių vitaminų.Jei taip ir pigiau ir sumažiname bendrą skausmą ir kančias, kur problema.Tau skanu mėsytė ? - manau gan bereikalingas skausmas ir kančios gaunasi ar ne, vien todėl, kad tu nori kažko.


Ištiesų ne visiem išeina nevalgyti mėsos, nevisų žmonių organizmai pajėgūs. Indams nereikia mėsos, bet jų proteviai taip maitinosi laaaabai ilgai, na o lietuvaičiam labai sunku. Mūsų istorinėje dietoje dominuoja mėsa, ypač žiemą kai šalta ir sunkiau palaikyti organizmui kūno temperatūrą. Beje manau ne vienas pastebėjo kad vasara mėsos beveik nereikia ar nesinori, bent aš pastebėjau iš savo mėsaėžių aplinkinių :)
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2011-04-29 16:24

D.E.K. wrote:Indams nereikia mėsos, bet jų proteviai taip maitinosi laaaabai ilgai<..>
Nuo kada čia taip indai mėsos nevalgo? Iš ko tada "Chicken tikka masala" padaryta?
User avatar
D.E.K.
naujokas
Posts: 49
Joined: 2010-04-25 00:46
Location: Cosmopolitan

2011-04-29 16:35

Jie valgo 'balta' mesa, bet retai. Ten daug isimciu ir aplinkeliu su taisyklem. Dauguma yra tiesiog vegetarai - maziau prob ;) Be to ir pigiau :)
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2011-04-29 17:04

D.E.K. wrote:Jie valgo 'balta' mesa, bet retai.
O "baltai" (whatever that is) mėsai mažiau skauda, kai galvytę nukerta?
reklamosauka
pradedantis
Posts: 128
Joined: 2009-09-17 12:18

2011-04-30 10:04

Kiek aš žinau, indai arba vegetarai, arba ne. Tie, kur nevegetarai, dažnai nevalgo jautienos (nes karvės šventos), kiaulienos (nes musulmonai), bet kerta cielą keptą ėriuką ir vištas visokias. O tie kur vegetarai, dar kartais nevalgo ir ropių, svogūnų, česnakų (nes galvos formos daržoves draudžiama valgyti) ir panašiai. Vegetarų ten statistiškai gerokai daugiau, bet yra ir nevegetarų. Ypatingais atvejais vegetarams galima mėsos (gydytojui liepus), bet tik labai ypatingais.

Yra racijos jų nenore valgyti mėsą, turint omeny jų klimatą ir sanitarines sąlygas.

O grįžtant į temą - teko žiūrėti fantastišką TED kalbą apie ilgiausiai sveikus gyvenančius žmones. Ten jie rado regionus, kur žmonės statistiškai linkę sulaukti labai garbaus amžiaus ir likti pajėgūs ir šviesaus proto, ir tyrė, kas galėjo tai lemti. Visuose regionuose dieta buvo panaši - augaliniu pagrindu, mažas kiekis mėsos, Japonijoj - daug jūros gėrybių, sezoninis, vietinis maistas, kuklus, bet reguliarus kiekis alkoholio - pusčerkis sakės po pietų, ar taurė vyno sekmadienį, daug judėjimo nepersitempiant, ir geri santykiai bendruomenėje. Taigis, ne vegetarai, nors mėsos ir linkę valgyt mažiau nei likusi populiacija.

Sorry, tikrai neberasiu tos kalbos, labai seniai tas buvo :(
User avatar
D.E.K.
naujokas
Posts: 49
Joined: 2010-04-25 00:46
Location: Cosmopolitan

2011-04-30 12:47

Vilius wrote:O "baltai" (whatever that is) mėsai mažiau skauda, kai galvytę nukerta?
Kažkaip ne į temą... :?
ccc
naujokas
Posts: 17
Joined: 2011-01-03 18:54

2011-04-30 15:45

O kodėl blokai norėti būti ekscentrišku, ypatingu? Visi mes vienaip ir kitaip to siekiame.
Post Reply