Snukio taurė (iškelta Nomad)

Pokalbiai prie alaus. Gali kalbėti ir abstinentai, tačiau praras pusę malonumo :)
User avatar
Snukis
senbuvis
Posts: 3214
Joined: 2004-06-03 18:27
Location: Kaunas
Contact:

2006-05-14 16:58

RB wrote::D:D:D:D
Kolega Snukis visuomet gali pratęsti diskusiją su manimi – aš juk ne tiek daug prašiau, tik nuorodų, jo teiginius patvirtinančių :D...
O as turejau vilciu, kad i pabaiga jau bent pradejai suprasti kiek nusisneki :(
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2006-05-14 17:04

Kitaip tariant (oh, what a surprise, what a surprise!!!!!) jokių nuorodų nebus, kaip visuomet :) Aš iš ties labai nuoširdžiai užjaučiu Snukį, jam tokia nedėkinga dalia tenka – jis pats vienas viską supranta, bet va įrodyti nieko negali, nes žydomasonų sąmokslo dėka bet kokie jo kliedesius (atsiprašau, įžvalgas) patvirtinantys duomenys yra negailestingai išcenzūruoti, įslaptinti ir niekam neprieinami :) O va visur aplink pilna dezinformacijos, kuria jo oponentai nuolat gali remtis :) Štai ir tenka jam vien savo titaniška minties galia stoti prieš enciklopedijas, vadovėlius, mokslinius straipsnius ir NASA tyrimus :)
User avatar
Snukis
senbuvis
Posts: 3214
Joined: 2004-06-03 18:27
Location: Kaunas
Contact:

2006-05-14 17:10

RB wrote:... Štai ir tenka jam vien savo titaniška minties galia stoti prieš enciklopedijas, vadovėlius, mokslinius straipsnius ir NASA tyrimus :)
Kitaip tariant, mano prielaida, kad pradejai mastyti (tai butu pazanga) yra visiskai neteisinga. Tada taip trokstamas nekuriu veikeju - atsiparsymas:
KLYDAU! Ziauriai klydau manydamas, kad nuolat deklaruojamas sio forumo dalyviu intelektualumas palyginus su kokiais nors teistu forumais yra tiesa! ATSIPRASAU, kad taip ziauriai klydau. :oops:
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2006-05-14 17:15

Snukis wrote:KLYDAU!
Nieko, tau tai būdinga, mes jau įpratome :D
Apostatas
senbuvis
Posts: 3056
Joined: 2005-03-07 17:43

2006-05-14 19:54

Snukis wrote: Gal galu gale pastebesi, kad termodinamikoje slegis, turis ir tankis yra svarbiausieji termodinamikos parametrai nors ir yra mechaniniai dydziai.
Mechaninia dydziai?? Jus tikrai nevartojate kokiu nors cheminiu preparatu?
Snukis wrote: Siaip tai dar karta irodo, kad nezinai kas tai yra cinizmas, jei galvoji, jog as keikimasi priskiriu cinizmui.
As prasiau parodyt kur as elgiausi ciniskai? O gavau tik issisukinejimus ir dar viena siaudine baidykle.
Snukis wrote: O kad skundiesi, jog as tave isvadinau neismaneliu ir pn., tai yra fakto konstatavimas nors ir koks jis butu liudnas yra viena is svarbiausiu cinizmo ideju/teziu - abejingumas ir is to nesaliskumas net ir sakant nemalonia tiesa.
Jei tokie chamai koks esate Jus vadina mane neismaneliu, dar neirodo, kad taip ir yra. As irgi Jus galeciau vadint debilu, o Jus turetum aiskinti kad toks nesat?
Snukis wrote:Taip sakant - pripazinimas fakto toks koks jis yra.
Faktas vienas- megstate izeidinet zmones ir naudot "ad hominem" argumentus vietoj to, kad konstruktyviai diskutuotumete.
Snukis wrote: O tau vaikysteje nesake niekas, kad is konteksto istrauktus zodzius pateikti yra negrazu? Ar vaikystes neturejai?
Speju mano vaiksyte buvo idomesne nei Jusu, nes man nereikejo fantazuot tokiu nesamoniu kokias isfantazuojate Jus.
Snukis wrote:tikrai nera butina - ir taip aisku kam taikiau bei pataikiau ;)
Pataiket, pataiket, duokit paplosiu per peti.
Snukis wrote:Pazanga! Jei sukrete vien pasakymas ir priverte nors kazkiek mastyti, tai bokalas dar labiau sukrestu ;)
Niekas manes nesukrete. O del bokalo, tai norit pabandyt?
Snukis wrote:Cia kazkas jau minejo (berods temoje apie islama), kad geras spyris gal priverstu mastyti teistus (minetu atveju - musulmonus), tai bokalas butu tik priemoniu ivairovei :)
Bijau Jums ne bokalas nepadetu.
Snukis wrote: Nu jei tavo guru dar yra ir motina Terese... :( Tada suprantu is kur tavo paskutiniuju pasisakymu kvailumas. :)
Ne, as neturiu guru. Del sekancio pasakymo pasakysiu, kad sio forumo kvailys esat Jus, atsipeikekit viena karta visi gi is Jusu juokiasi.
Snukis wrote: Kaip matyti is sio tavo pareiskimo - nesiteikei net perziureti net puses to ginco, kai pats RB pateike linkus, kuriuose buvo mano pateiktas energijos tvermes desnio formulavimas tik angliskai.
Is sito mano pareiskimo nieko tokio nesimato, nebegerkit pries rasydamas cia.
Snukis wrote:Taip pat sis tavo pasakymas parodo, kad ir pats nezinai (kad RB nezino kaip tik tada ir irodziau) energijos tvermes desnio formulavimo, koki privalomai, kaip eilerastuka reikejo ismokti mokykloje ir kuri turejai "padeklamuoti" laikant fizikos egzamina brandos atestatui gauti.
Tai kad as ji zinau.
Snukis wrote: o tu net nepradedi. Tai liudna. :(
Pacituokit is kurio mano sakinio Jums matosi, kad as nesuvokiu energijos tvermes desnio?
Snukis wrote:Auksciau jau pateikiau paaiskinima apie tvermes desnius ir neuzdaras sistemas. Tu teigei neva RB nusibodo su manim diskutuoti ir jis todel pasitrauke, o ne todel, kad ziauriai prakiso...
Prie ko cia as??
Snukis wrote:Is sio tavo pareiskimo galima suprasti, kad tu net nesuvokei apie ka ten buvo kalba. Tai dar liudniau. bijau, kad vieno bokalo gali neuztekti :(
Is kurios konkreciai elilutes Jums tai tapo aisku?
Snukis wrote: Is diskusijose ir gincuose pastebimu daugybes faktu sis tavo teiginys yra smarkiaia abejotinas.
Ta pati galiu pasakyt ir apie Jus. Gal pradekim nuo irodymu, o ne nuo nepagristu kaltinimu?
Snukis wrote: Kai nelieka argumentu tai giniesi vel rodydamas savo nebranduma.
Deja, Jus net nesivarginot pateikt nors vieno argumento, o tik vadinote kitus neismaneliais ir nebaigusiais mokylos. O gal tai ir yra argumentai?
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2006-05-14 23:02

Liucipher, nu kam taip rimtai reaguoti? :) Į kai kurias diskusijas bei į kai kuriuos oponentus reikia žiūrėti su atlaidžia šypsena. Jiems jau nieko neįrodysi, o žiūrovams ir taip viskas aišku :)
Apostatas
senbuvis
Posts: 3056
Joined: 2005-03-07 17:43

2006-05-15 15:49

RB wrote:Liucipher, nu kam taip rimtai reaguoti?
Na mane taip auklejo, kad reikia zmones gerbt ir siekt dialogo.
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2006-05-15 16:25

Liucipher wrote:Na mane taip auklejo, kad reikia zmones gerbt ir siekt dialogo.
Blogai tave auklėjo :)
Kadangi absoliuti žmonių dauguma pagarbos neverta (kuo ir daugelyje forumų galima įsitikinti), daug efektyviau yra a priori negerbti žmogaus, kol jis neįrodo, jog to nusipelnė. Taip mažiau vargo :)
Apostatas
senbuvis
Posts: 3056
Joined: 2005-03-07 17:43

2006-05-16 06:27

RB wrote: Blogai tave auklėjo :)
Negaliu daryt tokios toliaregiskos isvados, idant nterutiu tam pilnos informacijos.
RB wrote:Kadangi absoliuti žmonių dauguma pagarbos neverta (kuo ir daugelyje forumų galima įsitikinti), daug efektyviau yra a priori negerbti žmogaus, kol jis neįrodo, jog to nusipelnė. Taip mažiau vargo :)
Hmm. Na gal kiekvienas sau iskeliam tam tikrus dalykus uz kuriuos gerbiam zmones. Kazkam tai tam tikros zmogaus savybes arba tinkama ju derme, kitam - kazkokiu savybiu nebuvimas. Kai kas gerbia zmones vien del to, kad jie panasus i ji pati, t.y. yra zmones. :)
Locked