Tik keli atsakymai :)

Pokalbiai prie alaus. Gali kalbėti ir abstinentai, tačiau praras pusę malonumo :)
User avatar
Snukis
senbuvis
Posts: 3214
Joined: 2004-06-03 18:27
Location: Kaunas
Contact:

2006-06-04 17:30

Liucipher wrote:...
Snukis wrote:Cia jau ne tik fizika, bet apskritai - sugebejimas protauti. Nors kiek pasistenk neissiduoti, kad nesugebi protauti.
Vel bandymas izeist. Niekaip negalit susilaikyt be ju?
Ne, as nebandau izeisti, o konstatuoju liudna fakta.
Apostatas
senbuvis
Posts: 3056
Joined: 2005-03-07 17:43

2006-06-05 17:00

Snukis wrote:Ne, as nebandau izeisti, o konstatuoju liudna fakta.
Diskusijos objektu nesu aš, tad apie mane diskutuot visai nebūtina.
User avatar
Nomad
senbuvis
Posts: 5460
Joined: 2004-04-18 09:50
Location: Kaunas
Contact:

2006-06-06 08:30

Nors kiek pasistenk neissiduoti, kad nesugebi protauti.
Snuki, nenorėk, kad ir visi kiti šio forumo nariai pradėtų su tavimi kalbėtis tokiu tonu, kaip RB.
User avatar
Snukis
senbuvis
Posts: 3214
Joined: 2004-06-03 18:27
Location: Kaunas
Contact:

2006-06-13 12:32

Nomad wrote:
Nors kiek pasistenk neissiduoti, kad nesugebi protauti.
Snuki, nenorėk, kad ir visi kiti šio forumo nariai pradėtų su tavimi kalbėtis tokiu tonu, kaip RB.
Hmmm... jei RB ir Liuciferis nebutu pradeje tokiu tonu kalbetis su manimi, tai ir is manes to nebutu sulauke. Kalbant konkreciai apie Liuciferi, tai jis pasiskelbes ciniku, o tai reiskia, kad turi priimti nepagrazinta nuomone apie ji. Kitas dalykas, kad as tik issakiau, kad jis nesugeba mastyti, o deti pastangas nuslepti savo trukumus yra kiekvieno normalaus zmogaus savybe, so...
Apostatas
senbuvis
Posts: 3056
Joined: 2005-03-07 17:43

2006-06-14 02:32

Snukis wrote: Hmmm... jei RB ir Liuciferis nebutu pradeje tokiu tonu kalbetis su manimi, tai ir is manes to nebutu sulauke.
Šlykštus melas, tai Jus vis bandote kitus užgaut ar ižeist. Galimos ir citatos.
Snukis wrote:Kalbant konkreciai apie Liuciferi, tai jis pasiskelbes ciniku, o tai reiskia, kad turi priimti nepagrazinta nuomone apie ji.
Man Juų nuomone apie mane visai neidomi.
Snukis wrote:Kitas dalykas, kad as tik issakiau, kad jis nesugeba mastyti, o deti pastangas nuslepti savo trukumus yra kiekvieno normalaus zmogaus savybe, so...
O tai kodėl man turėtų būt idomu ka Jus manote apie mane? Jus esate apgailėtinassu tais ad hominem - visiškai nesugebėdamas diskutuot kuria nors tema, diskutuojate apie oponentą ar jo savybes.
User avatar
Snukis
senbuvis
Posts: 3214
Joined: 2004-06-03 18:27
Location: Kaunas
Contact:

2006-06-23 13:35

Liucipher wrote:
Snukis wrote: Hmmm... jei RB ir Liuciferis nebutu pradeje tokiu tonu kalbetis su manimi, tai ir is manes to nebutu sulauke.
Šlykštus melas, tai Jus vis bandote kitus užgaut ar ižeist. Galimos ir citatos.
Pirmyn melageli! Pateik mano izeidinejimus kazkam, bet tik tuos kurie buvo anksciau, nei tas kazkas pabande izeisti mane.
Liucipher wrote:
Snukis wrote:Kalbant konkreciai apie Liuciferi, tai jis pasiskelbes ciniku, o tai reiskia, kad turi priimti nepagrazinta nuomone apie ji.
Man Juų nuomone apie mane visai neidomi.
Pirma: Tai nebuvo nuomone, o ciniko apibudinimas (cinikas turi buti ciniskas ir savo paties atzvilgiu). Jei nieko nezinai apie cinizma, tai nekaltink veidrodzio, kad tau taip nepasiseke ;)
Antra: jei tave tikrai nedomintu mano nuomone zr. zemiau...
Liucipher wrote:
Snukis wrote:Kitas dalykas, kad as tik issakiau, kad jis nesugeba mastyti, o deti pastangas nuslepti savo trukumus yra kiekvieno normalaus zmogaus savybe, so...
O tai kodėl man turėtų būt idomu ka Jus manote apie mane?
Jei tau tilkrai nebutu idomi mano nuomone apie tave, tai butu tiesiog ignoruojami mano pasisakymai, bet tu ir cia parodai, kad turi ryskiu mastymo probblemu.
Liucipher wrote: Jus esate apgailėtinassu tais ad hominem - visiškai nesugebėdamas diskutuot kuria nors tema, diskutuojate apie oponentą ar jo savybes.
Buvo klausimas apie bendravima, as i ji atsakiau, o kad tu nesugebi to suprasti tai yra tavo problema. Isvadines kita apgailetinu dar neirodai, kad nesi pats apgailetinas. Greiciau yra atvirksciai - tik dar karta parodei savo savybes apie kurias as ne karta minejau.
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2006-06-23 15:12

Snukis wrote:Pirmyn melageli! Pateik mano izeidinejimus kazkam, bet tik tuos kurie buvo anksciau, nei tas kazkas pabande izeisti mane.
Pirmasis mano susidūrimas su tamsta prieš dvejus metus:
viewtopic.php?t=312&postdays=0&postorder=asc&start=15
Pirma mano teiginiai nurašomi rusiškai propagandai, o po to imama spėlioti apie mano amžių :)
Apostatas
senbuvis
Posts: 3056
Joined: 2005-03-07 17:43

2006-06-23 16:01

Snukis wrote: Pateik mano izeidinejimus kazkam, bet tik tuos kurie buvo anksciau, nei tas kazkas pabande izeisti mane.
Jau pateike RB, galiu pateikt ir as, jei mažai.
Snukis wrote:Pirma: Tai nebuvo nuomone, o ciniko apibudinimas (cinikas turi buti ciniskas ir savo paties atzvilgiu).
Nei Jus žinote kas tas cinikas, nei čia kiškite savas fantazijas.
Snukis wrote:Jei nieko nezinai apie cinizma, tai nekaltink veidrodzio, kad tau taip nepasiseke ;)
Tas veidrodis busit Jus? :)
Snukis wrote:Jei tau tilkrai nebutu idomi mano nuomone apie tave, tai butu tiesiog ignoruojami mano pasisakymai, bet tu ir cia parodai, kad turi ryskiu mastymo probblemu.
Išvada neseka iš prielaidų, Jus gi ne vien tik apie mane rašote, dar rašinėjate ir visokias fantazijas, kurias visai smagu paneigt.
Snukis wrote: Buvo klausimas apie bendravima, as i ji atsakiau, o kad tu nesugebi to suprasti tai yra tavo problema.
Problema, manau, pas Jus ir ji psichologinio pobudžio.

2006.05.08, 14:30, puslapis 8, tema apie makaulės pamiklinimą
Snukis wrote:Pasitaiko nebrendylu, bet kad tu is ju stropiai "mokaisi" - nesitikejau
Šitas, berods, pirmasis bandymas ižeist.
User avatar
Snukis
senbuvis
Posts: 3214
Joined: 2004-06-03 18:27
Location: Kaunas
Contact:

2006-06-23 16:43

Liucipher wrote:
Snukis wrote: Pateik mano izeidinejimus kazkam, bet tik tuos kurie buvo anksciau, nei tas kazkas pabande izeisti mane.
Jau pateike RB, galiu pateikt ir as, jei mažai.
Kur pateike? Kada pateike? Neitari, kad cia gali buti tik tavo asmeninis sapnas?
Liucipher wrote:
Snukis wrote:Pirma: Tai nebuvo nuomone, o ciniko apibudinimas (cinikas turi buti ciniskas ir savo paties atzvilgiu).
Nei Jus žinote kas tas cinikas, nei čia kiškite savas fantazijas.
O tu zinai kas yra tas cinikas? Kur tai pasireiske? Ar tiesiog - "perskaudi tiesa" buvo tau issakyta o tu dabar metaisi atmazkem?
Liucipher wrote:
Snukis wrote:Jei nieko nezinai apie cinizma, tai nekaltink veidrodzio, kad tau taip nepasiseke ;)
Tas veidrodis busit Jus? :)
Manai netinku? Nors as kalbejau apie paprasta veidrodi? ;)
Liucipher wrote:
Snukis wrote:Jei tau tilkrai nebutu idomi mano nuomone apie tave, tai butu tiesiog ignoruojami mano pasisakymai, bet tu ir cia parodai, kad turi ryskiu mastymo probblemu.
Išvada neseka iš prielaidų, Jus gi ne vien tik apie mane rašote, dar rašinėjate ir visokias fantazijas, kurias visai smagu paneigt.
Gal tau ir neseka (del tu paciu priezasciu kurias minejau), be to konkreciu atveju as kalbejau apie konkrecia asmenybe - apie tave ;) o kad yra ir daugiau panasiu asabu, tai niekad to neneigiau ir elgiausi su panasiom asabom panasiai.
Liucipher wrote:
Snukis wrote: Buvo klausimas apie bendravima, as i ji atsakiau, o kad tu nesugebi to suprasti tai yra tavo problema.
Problema, manau, pas Jus ir ji psichologinio pobudžio.
Islipk is smelio dezes, vaikeli, jau laikas butu tokiam amziuje ;)
Liucipher wrote:2006.05.08, 14:30, puslapis 8, tema apie makaulės pamiklinimą
Snukis wrote:Pasitaiko nebrendylu, bet kad tu is ju stropiai "mokaisi" - nesitikejau
Šitas, berods, pirmasis bandymas ižeist.
nu tai sakiau, kad pateiktum tik tuos, kurie nebuvo mano atsakas i bandymus izeisti mane
Liucipher wrote:Parašytas: 2006.04.19, 10:30 ...
Kaip Jus galejote gauti fiziko diploma, nezinodamas kas yra termodinamika? Pasidalinkit patirtimi.
Taigi, gavai atsaka tik po beveik 3 savaiciu ir kazkuo esi nepatenkintas? Pasijutai izeista asaba? Skaudejo?
Apostatas
senbuvis
Posts: 3056
Joined: 2005-03-07 17:43

2006-06-23 17:24

Snukis wrote: Kur pateike? Kada pateike? Neitari, kad cia gali buti tik tavo asmeninis sapnas?
Žiūrėkit pora postų aukščiau.
Snukis wrote: O tu zinai kas yra tas cinikas? Kur tai pasireiske? Ar tiesiog - "perskaudi tiesa" buvo tau issakyta o tu dabar metaisi atmazkem?
Taip, aš žinau kas yra cinikas. Kas turėjo kur nors pasireikšt? "Tiesa" nebuvo per skaudi, nes tai buvo "tiesa", o ne tiesa.
Snukis wrote: Manai netinku? Nors as kalbejau apie paprasta veidrodi? ;)
Ir kaip paprastas veidrodis gali parodyt mano ciniškumą ar nesugebėjimą mąstyt? :)
Snukis wrote:Gal tau ir neseka (del tu paciu priezasciu kurias minejau), be to konkreciu atveju as kalbejau apie konkrecia asmenybe - apie tave
Tuos kalbejimus aš ir praleidžiu.
Snukis wrote: Islipk is smelio dezes, vaikeli, jau laikas butu tokiam amziuje ;)
"Pagaliau" "rimtas" argumentas.
Snukis wrote:Taigi, gavai atsaka tik po beveik 3 savaiciu ir kazkuo esi nepatenkintas? Pasijutai izeista asaba? Skaudejo?
Tai kad jūs iš tikrųjų nežinote kas yra termodinamika, jei aeorodinamiką laikote jos dalimi. Be to, kame čia ižeidimas? Kad abejoju Jusu diplomu? Manau, tuo abejoja bent pusė forumo? Nejuokinkit.
User avatar
Snukis
senbuvis
Posts: 3214
Joined: 2004-06-03 18:27
Location: Kaunas
Contact:

2006-06-25 17:49

Liucipher wrote:
Snukis wrote: Kur pateike? Kada pateike? Neitari, kad cia gali buti tik tavo asmeninis sapnas?
Žiūrėkit pora postų aukščiau.
kitaip sakant nerandi net savo sapnu kerteleje.
Liucipher wrote:
Snukis wrote: O tu zinai kas yra tas cinikas? Kur tai pasireiske? Ar tiesiog - "perskaudi tiesa" buvo tau issakyta o tu dabar metaisi atmazkem?
Taip, aš žinau kas yra cinikas. Kas turėjo kur nors pasireikšt?
Tavo zinojimas ir supratimas to kas yra cinikas. Beje, norint buti ciniku neuztenka vien zodyno. Reikia bent jau mokyklines zinias tureti ;)
Liucipher wrote: "Tiesa" nebuvo per skaudi, nes tai buvo "tiesa", o ne tiesa.
dar karta irodai, kad nieko nesupranti apie cinizma. Cinizmas neisskiria "tiesos" ir tiesos.
Liucipher wrote:
Snukis wrote: Manai netinku? Nors as kalbejau apie paprasta veidrodi? ;)
Ir kaip paprastas veidrodis gali parodyt mano ciniškumą ar nesugebėjimą mąstyt? :)
Tavo reakcija i pamatyta jame tavo paties atvaizda isduoda tave.
Liucipher wrote:
Snukis wrote: Islipk is smelio dezes, vaikeli, jau laikas butu tokiam amziuje ;)
"Pagaliau" "rimtas" argumentas.
galima butu pagalvoti, kad kazkada kazkam kazka rimtai argumentavai. Bet is esmes tik vaizduoji toki. Apie tokius veikejus as jau issakiau savo noumone, todel tai buvo tik dar vienas liudno fakto konstatavimas.
Liucipher wrote:
Snukis wrote:Taigi, gavai atsaka tik po beveik 3 savaiciu ir kazkuo esi nepatenkintas? Pasijutai izeista asaba? Skaudejo?
Tai kad jūs iš tikrųjų nežinote kas yra termodinamika, jei aeorodinamiką laikote jos dalimi.
Kai vaikezas, kuris neturi supratimo apie ne tik fizika, bet ir apskritai apie moksla, pareiskia toki teigini, tai negali nebuti izeidinejimu. Apskritai, matau nesupranti ir pripazisti, kad nesupranti savo paties isakytu teiginiu prasmes bei reiksmes - neatsakai uz savo zodzius. Nurodyk priezasti, kodel as taves negaleciau vadinti nebrendyla.
Liucipher wrote: Be to, kame čia ižeidimas? Kad abejoju Jusu diplomu? Manau, tuo abejoja bent pusė forumo? Nejuokinkit.
Neturedamas supratimo, t.y. pagrindo abejonems, tu kazkuo abejoji? Kazkieno diplomu? Man, zinoma, tai butu juokinga, bet forumui, kuris deklaruoja apie savo dalyviu aukstesnes protines savybes, tavo abejones turetu buti graudzios.
Apostatas
senbuvis
Posts: 3056
Joined: 2005-03-07 17:43

2006-06-26 11:11

Snukis wrote: kitaip sakant nerandi net savo sapnu kerteleje.
RB postas.
Snukis wrote:Tavo zinojimas ir supratimas to kas yra cinikas.
Kodėl aš čia turiu kalbėt apie cinizmą, jei tema ne tokia?
Snukis wrote:Beje, norint buti ciniku neuztenka vien zodyno.
Kas Jums sakė kad aš noriu būt ciniku?
Snukis wrote: Reikia bent jau mokyklines zinias tureti ;)
Vėl Jūsų niekuo nepagristas ad hominem. Nepabodo ta sena užsikirtusi plokštelė?
Snukis wrote:dar karta irodai, kad nieko nesupranti apie cinizma. Cinizmas neisskiria "tiesos" ir tiesos.
Matau nesupratot mano minties - aš kalbėjau apie tiesą, kuri skiriasi nuo Jūsų fantazijų, pvz., kad lėktuvas kyla dėka Archimedo jėgos.
Snukis wrote: Tavo reakcija i pamatyta jame tavo paties atvaizda isduoda tave.
Kur aš rašau apie savo reakciją?
Snukis wrote:galima butu pagalvoti, kad kazkada kazkam kazka rimtai argumentavai.
Nurodos iš enciklopedijų, žodynų nėra rimti argumentai, prieš Snukio fantazijas. Išmeskim knygas - viskam yra Snukis. :)
Snukis wrote:Bet is esmes tik vaizduoji toki. Apie tokius veikejus as jau issakiau savo noumone, todel tai buvo tik dar vienas liudno fakto konstatavimas.
Na tada išsakysiu ir aš savo nuomonę. Man atrodo Jūs patologiškas melagis.
Snukis wrote:Kai vaikezas, kuris neturi supratimo apie ne tik fizika, bet ir apskritai apie moksla, pareiskia toki teigini, tai negali nebuti izeidinejimu.
Teiginys buvo pagrįstas. Negali fiziką studijavęs žmogus nežinoti kas yra termodinamika.
Snukis wrote:Apskritai, matau nesupranti ir pripazisti, kad nesupranti savo paties isakytu teiginiu prasmes bei reiksmes - neatsakai uz savo zodzius.
Vėl Jūsų fantazijos.
Snukis wrote:Nurodyk priezasti, kodel as taves negaleciau vadinti nebrendyla.
Gal mandagumas?
Snukis wrote:Neturedamas supratimo, t.y. pagrindo abejonems, tu kazkuo abejoji? Kazkieno diplomu?
Jo, Matyt ir liocikas, uždėjes Jums "ignorą" apie duotąją temą neturi jokio supratimo, o ir RB, ir visi kiti.
Snukis wrote:Man, zinoma, tai butu juokinga, bet forumui, kuris deklaruoja apie savo dalyviu aukstesnes protines savybes, tavo abejones turetu buti graudzios.
Kurioje vietoje forumas deklaruoja aukštesnes protines savybes. Ir kokios yra aukštesniosios protinės savybės? :D Jūs ne tik puikus "fizikas", bet "kalbininkas".
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2006-06-26 17:18

:D
Oho, nu net iš Snukio to nesitikėjau. Pasirodo, kai jį snukiu pabaksnoja į jo paties melą, jis tiesiog apanka ir nebesugeba net pastebėti to post'o :D
User avatar
Snukis
senbuvis
Posts: 3214
Joined: 2004-06-03 18:27
Location: Kaunas
Contact:

2006-06-27 15:22

RB wrote::D
Oho, nu net iš Snukio to nesitikėjau. Pasirodo, kai jį snukiu pabaksnoja į jo paties melą, jis tiesiog apanka ir nebesugeba net pastebėti to post'o :D
Cia mano pasakymas:
"...Kolkas, tavo RB teiginiai, tėra Rusijos propagandos pasiekimas - suvelti realius įvykius su išgalvotais ir pateikti kuo palankiau mylimam Rasiejos prezidentui Vovai Putėnui"
turejo buti izeidimas? Turbut rusu propaganda taip nesielgia - nebando ipirsti savo nuomone kitiems suveliant realybe su isgalvotais dalykais? Issakyta nuomone, kad esi suklaidintas Rusijos propagandos vadini izeidimu?
Beje, is ko taip paskubejai nuspresti, kad as turiu telepatiniu sugebejimu?
viewtopic.php?t=312&postdays=0&postorder=asc&start=30
"Neturiu gebėjimo nuspėti, ko nori Putinas ar Rusijos Federacijos gyventojų dauguma. Taigi, telepatijos srityje su tavimi nesivaržysiu"
Tikrai labai sudetinga nuspeti ko sieke ir siekia Putinas? tikrai tam reikia parapsichologiniu sugebejimu? Nemanai, kad irgio pabandei tuo izeisti mane?
Tai kurgi tas "pabaksnotasis melas"?
Del 14 metu - 2004 metais buvo kaip tik 14 metu kai Seimo (parlamento) funkciju nutraukimo tautos (arba didesnes tautos dalies) valia galimybe buvo itin daug svarstyta tuometinej AT, taip kad tavo nezinojima as ivertinau kaip negalejima zinoti del amziaus, nes kalbejai tokius dalykus, kurie buvo gana smarkiai issvarstyti visu tuometiniu partiju ir judejimu. Kaip kitaip man siulytum ivertinti tavo nezinojima? gal neismanymu? Tai nebutu izeidimas?
User avatar
Snukis
senbuvis
Posts: 3214
Joined: 2004-06-03 18:27
Location: Kaunas
Contact:

2006-06-27 16:32

Liucipher wrote:
Snukis wrote: kitaip sakant nerandi net savo sapnu kerteleje.
RB postas.
Gal gali nurodyti kurioje vietoje duotos nuorodos yra izeidimas?
Liucipher wrote:
Snukis wrote:Tavo zinojimas ir supratimas to kas yra cinikas.
Kodėl aš čia turiu kalbėt apie cinizmą, jei tema ne tokia?
Cia jau seniai OT, so - kodel ne? Taigi reikia suprasti tavo pasakyma kaip eiline atmazke nenorint pripazinti, kad nieko tame cinizme nesupranti.
Liucipher wrote:
Snukis wrote:Beje, norint buti ciniku neuztenka vien zodyno.
Kas Jums sakė kad aš noriu būt ciniku?
Tu :D Prierasas "Cinikas" prie tavo avataro negalejo atsirasti be tavo noro, nes toks prierasas nebuvo numatytas ranguose.
Liucipher wrote:
Snukis wrote: Reikia bent jau mokyklines zinias tureti ;)
Vėl Jūsų niekuo nepagristas ad hominem. Nepabodo ta sena užsikirtusi plokštelė?
Greiciau tavo teiginys yra niekuo nepagristas, jog mano "niekuo nepagristas" ir ad hominem.
Liucipher wrote:
Snukis wrote:dar karta irodai, kad nieko nesupranti apie cinizma. Cinizmas neisskiria "tiesos" ir tiesos.
Matau nesupratot mano minties - aš kalbėjau apie tiesą, kuri skiriasi nuo Jūsų fantazijų, pvz., kad lėktuvas kyla dėka Archimedo jėgos.
Matau, kad iki siol nesupratai kiek kartu ir kaip smarkiai tu nenusimanai fizikoje ir ta savo neismanyma parodei.
Liucipher wrote:
Snukis wrote: Tavo reakcija i pamatyta jame tavo paties atvaizda isduoda tave.
Kur aš rašau apie savo reakciją?
As niekur nerasau, kad "tu rasai apie savo reakcija", tiesiog tavo reakcija isduoda tave. Pvz. kaip ir si karta - neadekvati.
Liucipher wrote:
Snukis wrote:galima butu pagalvoti, kad kazkada kazkam kazka rimtai argumentavai.
Nurodos iš enciklopedijų, žodynų nėra rimti argumentai, prieš Snukio fantazijas.
Aha, ypac zodynu :D Protingas zmogus nezinodamas apie ka kalba pasiziures i zodyna tik tam, kad suvoktu apie ka kalba, bet nesoks gincytis dalyke kurio neismano. Tik kvailys issiduos, kad jo "mokslines" "zinios" pagristos tik zodynu.
Liucipher wrote: Išmeskim knygas - viskam yra Snukis.
Na tai pateik nors viena mano teigini kur as siulau ismesti knygas. O as tau pateiksiu teigini kur tu siulai atsisakyti mokyklinio vadovelio, tuo parodydamas, kad tu siulai ismesti specializuota literatura ir pakeisti ja zodynais. Tuo paciu parodydamas savo nemoksiskuma ir net ne mokyklos kurso nezinojima, o - nesugebejima samprotauti. Gal gali pateikti, jei as klystu, kas yra tavo "naujesniuose vadoveliuose" vietoj molekulines kinetines teorijos?
Liucipher wrote:
Snukis wrote:Bet is esmes tik vaizduoji toki. Apie tokius veikejus as jau issakiau savo noumone, todel tai buvo tik dar vienas liudno fakto konstatavimas.
Na tada išsakysiu ir aš savo nuomonę. Man atrodo Jūs patologiškas melagis.
Jau issakei viena karta sita savo nuomone. Gal gali pagristi ja faktais - mano melavimu ir dar patologiniu?
Liucipher wrote:
Snukis wrote:Kai vaikezas, kuris neturi supratimo apie ne tik fizika, bet ir apskritai apie moksla, pareiskia toki teigini, tai negali nebuti izeidinejimu.
Teiginys buvo pagrįstas.
Kuo? Kur? Kieno?
Liucipher wrote:Negali fiziką studijavęs žmogus nežinoti kas yra termodinamika.
Cia tu taip manai neturedamas net supratimo apie tai ka tyrineja mechanika, tai ir neturedamas supratimo apie termodinamika. Neismanelio nuomones isreiskimas ir yra tiesiog drabstymasis purvais ko labai nenori pripazinti, bet tai - faktas.
Liucipher wrote:
Snukis wrote:Apskritai, matau nesupranti ir pripazisti, kad nesupranti savo paties isakytu teiginiu prasmes bei reiksmes - neatsakai uz savo zodzius.
Vėl Jūsų fantazijos.
Deja - faktas.
Liucipher wrote:
Snukis wrote:Nurodyk priezasti, kodel as taves negaleciau vadinti nebrendyla.
Gal mandagumas?
Mandagumas kam? Tipui, kuris mane kaltina patologiniu melavimu, neismanymu savo specialybes, nors jis pats nieko neismano daugelyje sriciu ir net nezino privalomo mokyklos kurso? Yra atsakymas i klausima "Kodel as taves negaleciau vadinti nebrendyla?", bet tu jo nesugebejai pateikti.
Liucipher wrote:
Snukis wrote:Neturedamas supratimo, t.y. pagrindo abejonems, tu kazkuo abejoji? Kazkieno diplomu?
Jo, Matyt ir liocikas, uždėjes Jums "ignorą" apie duotąją temą neturi jokio supratimo, o ir RB, ir visi kiti.
Zinok - as ir dabar dar nepakeliu to uzdeto "ignoro" :D :D :D
Daugelis is pasisakiusiuju (tame tarpe tu ir RB) jau buvote parode savo neismanyma fizikoje arba diskusijoje tai parode.
Jei kalbet apie Liocika, tai jis deste "populistine" su aviacija susijusia nuomone, kuri nera specialisto, o greiciau - vartotojo, kuriam nebutina zinoti daugelio aviacijos subtilybiu. Jo issakytoje nuomoneje, kuri remiasi tuo, kad aviacija grindziama pagrinde Bernulio desniu, yra daug trukumu ir jis neistenge (ir neistengtu) su tuo Bernulio desniu paaiskinti daugelio aviacijos dalyku kaip pvz. kaip simetrinio korpuso lektuvas gali tureti keliamaja jega skrendant sonu, kaip su nesimetrinio profilio sparnais galima skristi lektuvui apsivertus ir pn.. Linkus ir pradinius paskaiciavimus pateikiau. Kur kieno nors kito pateikti paskaiciavimai, formules? Konkreciai tu - kur tavo pateikti kokie nors irodymai, kad slegis, turis, tankis nera mechaniniai parametrai ir ju nenagrineja mechanika? Taves dar niekas neperspejo, kad tiesiog kvailiau pasakyti negalejai?
Liucipher wrote:
Snukis wrote:Man, zinoma, tai butu juokinga, bet forumui, kuris deklaruoja apie savo dalyviu aukstesnes protines savybes, tavo abejones turetu buti graudzios.
Kurioje vietoje forumas deklaruoja aukštesnes protines savybes. Ir kokios yra aukštesniosios protinės savybės?
Neteko girdeti? Ar cia tiesiog prilygini save eilinaim teistu ir/ar "sapnininku" forumu dalyviui?
Man tai nebutu keista. :D
Liucipher wrote:Jūs ne tik puikus "fizikas", bet "kalbininkas".
Tau sunku suprasti zodziu, fraziu prasme? Uzuojautos tavo seimai ir artimiesiems.
Apostatas
senbuvis
Posts: 3056
Joined: 2005-03-07 17:43

2006-06-27 18:56

Snukis wrote: Gal gali nurodyti kurioje vietoje duotos nuorodos yra izeidimas?
Tame pačiame poste jis viską paaiškino.
Snukis wrote:Taigi reikia suprasti tavo pasakyma kaip eiline Atmazke nenorint pripazinti, kad nieko tame cinizme nesupranti.
Kurkit temą apie cinizmą, tada ten ir pakalbėsim, šita tema skirta ne tam.
Snukis wrote: Tu :D Prierasas "Cinikas" prie tavo avataro negalejo atsirasti be tavo noro, nes toks prierasas nebuvo numatytas ranguose.
Nebūtinai. Galimas daiktas, kad žmogus yra ciniku, bet visai nenori ir nesiekia juo būti, kitaip sakant jam nesiseka juo nebūti.
Snukis wrote:Greiciau tavo teiginys yra niekuo nepagristas, jog mano "niekuo nepagristas" ir ad hominem.
Pagrįstas nes neturite jokio pagrindo manyti, kad mokyklos aš nebaigiau.
Snukis wrote: Matau, kad iki siol nesupratai kiek kartu ir kaip smarkiai tu nenusimanai fizikoje ir ta savo neismanyma parodei.
Neišmanymą parodėt Jūs su ta Archimedo jėga, prajuokinęs visą auditoriją.
Snukis wrote:As niekur nerasau, kad "tu rasai apie savo reakcija", tiesiog tavo reakcija isduoda tave. Pvz. kaip ir si karta - neadekvati.
Kliedite.
Snukis wrote:Aha, ypac zodynu :D Protingas zmogus nezinodamas apie ka kalba pasiziures i zodyna tik tam, kad suvoktu apie ka kalba, bet nesoks gincytis dalyke kurio neismano. Tik kvailys issiduos, kad jo "mokslines" "zinios" pagristos tik zodynu.
Kur aš sakiau, kad mano žinios pagrįstos tik žodynu. Mes nagrinėjome terminus ir jų apibrežimus, o tam tiksliausia priemonė yra žodynai.
Snukis wrote:Na tai pateik nors viena mano teigini kur as siulau ismesti knygas.
Jūs ir juokų visai nesuprantate.
Snukis wrote:O as tau pateiksiu teigini kur tu siulai atsisakyti mokyklinio vadovelio, tuo parodydamas, kad tu siulai ismesti specializuota literatura ir pakeisti ja zodynais.
Ar čia
pasenusio, 20 metu senumo, tarybinio vadovėlio?
Snukis wrote:Tuo paciu parodydamas savo nemoksiskuma ir net ne mokyklos kurso nezinojima, o - nesugebejima samprotauti.
Vėl ad hominem, na ir šmikis.
Snukis wrote:Gal gali pateikti, jei as klystu, kas yra tavo "naujesniuose vadoveliuose" vietoj molekulines kinetines teorijos?
Argi mes kalbėjome apie molekulinę kinetinę teorija? Jums perkaito galva?
Snukis wrote:Jau issakei viena karta sita savo nuomone. Gal gali pagristi ja faktais - mano melavimu ir dar patologiniu?
Pvz., melavote, kad aerodinamika yra termodinamikos dalis, kad lektuvas pakyla dėl Archimedo jėgos ir t.t.
Snukis wrote:Cia tu taip manai neturedamas net supratimo apie tai ka tyrineja mechanika, tai ir neturedamas supratimo apie termodinamika.
Aš pateikiau apibrėžimą, kas yra aerodinamika ir kieno ji yra dalis, Jus pateikėt tik savo fantazijas. :)
Snukis wrote:Neismanelio nuomones isreiskimas ir yra tiesiog drabstymasis purvais ko labai nenori pripazinti, bet tai - faktas.
Tai nebereiškit tos savo neišmanėliškos nuomonės daugiau.
Snukis wrote:] Deja - faktas.
Ne, Jūsų fabtazijos.
Snukis wrote:Mandagumas kam?
Mandagumas apskritai.
Snukis wrote:Tipui, kuris mane kaltina patologiniu melavimu, neismanymu savo specialybes, nors jis pats nieko neismano daugelyje sriciu ir net nezino privalomo mokyklos kurso?
Jūs ir esate neišmanėlis bei patologiškas melagis.
Snukis wrote:Zinok - as ir dabar dar nepakeliu to uzdeto "ignoro" :D :D :D
Aš tik pateikiau pavyzdį, kad "neišmanėlis" matyt ne tik aš vienas.
Snukis wrote:Daugelis is pasisakiusiuju (tame tarpe tu ir RB) jau buvote parode savo neismanyma fizikoje arba diskusijoje tai parode.
Prišingai diskusija parodė, kad neišmanėlis esat Jūs.
Snukis wrote:Linkus ir pradinius paskaiciavimus pateikiau.
į temą pateikėt tik formules, kurios sukėle visiems juoką.
Snukis wrote:Kur kieno nors kito pateikti paskaiciavimai, formules? Konkreciai tu - kur tavo pateikti kokie nors irodymai, kad slegis, turis, tankis nera mechaniniai parametrai ir ju nenagrineja mechanika?
Tai jau nebe temperatūriniai parametrai? Visai neseniai juos dar vadinot temperatūriniais. Mėtotės vienok.
Snukis wrote:Neteko girdeti? Ar cia tiesiog prilygini save eilinaim teistu ir/ar "sapnininku" forumu dalyviui?
Atsakymų į klausimis eilinį kartą negavau, tik kažkokius skiedalus.
Man tai nebutu keista. :D
Snukis wrote: Tau sunku suprasti zodziu, fraziu prasme? Uzuojautos tavo seimai ir artimiesiems.
Užuojauta Jūsų mamai, kuriai tenka gyvent su tokiu sūnum.
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2006-06-27 19:52

Liucipher, ar nenusibodo? :) Jau net ir aš šitą išsikvėpusią klounadą tik akimis permetu, nesivargindamas skaityti. O Snukis tegu toliau skrajoja savo fantazijose apie oponentų neišmanymą. Kiek žinau, jis jau net kai kuriuos visai nuo tiksliųjų mokslų atitolusius skaitytojus įtikino savo visišku neišmanymu (kažką išmanantys tą suprato turbūt nuo pirmųjų fizikinių diskusijų).
User avatar
Snukis
senbuvis
Posts: 3214
Joined: 2004-06-03 18:27
Location: Kaunas
Contact:

2006-06-27 23:03

RB wrote:Liucipher, ar nenusibodo? :) Jau net ir aš šitą išsikvėpusią klounadą tik akimis permetu, nesivargindamas skaityti. O Snukis tegu toliau skrajoja savo fantazijose apie oponentų neišmanymą.
Deja, mano oponentu neismanymas yra niuri realybe.
RB wrote: Kiek žinau, jis jau net kai kuriuos visai nuo tiksliųjų mokslų atitolusius skaitytojus įtikino savo visišku neišmanymu (kažką išmanantys tą suprato turbūt nuo pirmųjų fizikinių diskusijų).
Taigi dar karta parodai, kad neismanai nieko fizikoje ;)
Locked