Kodėl skeptikai toleruoja idijotišką politinę praktiką?

Pokalbiai prie alaus. Gali kalbėti ir abstinentai, tačiau praras pusę malonumo :)
Apostatas
senbuvis
Posts: 3056
Joined: 2005-03-07 17:43

2006-07-24 07:27

Srovė wrote: Manau, kažką reikia daryti.
Gal turit pasiūlymų?
Srovė wrote: Todėl ir klausiu: "Kodėl skeptikai toleruoja idijotišką politinę praktiką?".
Ji nėra idiotiška.
Srovė wrote: Negarai, kad nesupratai.
Tai apšvieskit mane tamsuolį.
Srovė wrote:Tokiu atveju, man tavęs gaila...
Kodėl?
Liucipher wrote:Čia ir išlenda tavo kulnas... Dar tik reikia rast trūkumus.., o jau tikras, kad jie ten yra...
Jų ten pilna.
Srovė wrote:Bent čia esi nuoširdus... - Vėliau suprasi.
Tai paaiškinkit.
Srovė wrote:Taip, galima tai įvardyti, kad erzina.
Tada man Jūsų gaila, jei Jus erzina tokie menkniekiai.
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2006-07-24 10:58

Liucipher wrote:
Svetimas wrote: O kas tau, Liucipher, iš Falco pasisakymo visumoj neaišku?
Kokia gi ta koncepcija.
Juk sakė: "netinkama". :)
Liucipher wrote:
Svetimas wrote:apibendrinančius teiginius tikrai sunku pagrįsti. :)
Bet įmanoma.
Ar aš sakiau, kad neįmanoma. :) Apibendrinimai ir daromi tam, kad nereikėtų sakyti visko nuo A iki Z. Pvz.: pagrįsk man prašau, kad didžioji lietuvių dalis yra baltųjų rasės.
Liucipher wrote:
Svetimas wrote:Na, iš pasisakymo konteksto matosi, kad politika turėtų būti paremta kitokiu mąstymu. Matyt turima omeny, kad netinkamą mąstymą galima po truputi keisti.
Ką Falco turėjo omeny, tą jis ir pasakys.
Gal ir pasakys, jei dar turės noro ir nepasiklys tarp cituojamų sakinių. :)
Liucipher wrote:
Svetimas wrote:Ne visų šalių politikai tą supranta, nes ne visose šalyse susidūrė su tokia santvarka.
Argi aš sakiau, kad visų šalių?
Sakei. :) Labai pasistengus gal ir galima buvo įžiūrėti kitokią prasmę, bet pasirinkau variantą tiesiogiai atitinkantį tavo parašymą. ;)
Liucipher wrote:
Svetimas wrote:Ir net jei politikai ir kitose šalyse supranta tam tikro mąstymo naudą jų asmeniniams, tačiau visuomenei nenaudingais interesais, tai dar niekaip neparodo, kad tai nėra kritikuotinas dalykas.
Taip tai kritikuotinas dalykas, bet kodėl jis laikomas būdingu tik Lietuvai arba būdingesnis Lietuvai nei tarkim Italijai?
Na, jei tai kritikuotinas dalykas ir mes gyvenam Lietuvoj (?), tai prie ko čia kitos šalys?
Liucipher wrote:
Svetimas wrote:Negi reikėtų ignoruoti šūdą savo kieme, jei ir kituose kiemuose yra šūdų? :)
Negi reiktų sakyt tik mūsų kiemas pilnas šūdų, jei jų yra ir kituose kiemuose?
Bet gi niekas ir nesakė, kad tik mūsų kiemas pilnas šūdų. :) Buvo tiesiog išsakyta nuomonė, kad mūsų kieme yra šūdų.
Liucipher wrote:
Svetimas wrote:Ji buvo pastebima, bet ne tokia pastebima, kaip dabar.
Pirmininkų ir pirmųjų sekretorių prabanga buvo pastebima ir žinoma.
Ir skurdas buvo toks pat? Anyway, ar tai turi kokią didelę svarbą aptariamu atveju?
Liucipher wrote:
Svetimas wrote:Na ir kas, Liucipher, kad jei net kitose šalyse yra taip pat? Kokios iš to plaukia išvados?
Tokios, kad Lietuva čia niekuo neišskirtinė.
Na ir kas iš to? Kokią naudą tau duoda šis teiginys? Skatina nemigruoti į kitas šalis, nes ir ten tas pats? :)
Liucipher wrote:
Svetimas wrote:Tai kad nesakė. :)
Tai kad pats pripažino, tiksliau nepaneigė.
Kurioj vietoj?
Liucipher wrote:
Svetimas wrote:Na, jei tie pokyčiai įvyko ne dėl politikų neveiksnumo, ar tai reikš kad jie įvyko dėl ypatingo jų veiksnumo?
O kas kalbėjo, kad jie buvo ypatingai veiksnūs? Klausimas buvo jie buvo veiksnūs, ar ne. Išeina, kad vis tik veiksnūs.
Naudoji santykinį apibūdinimą, kurį be atskaitos taško galima įvertinti bet kaip. :) Pvz.: dabar lauke yra šilta ar šalta?
Liucipher wrote:
Svetimas wrote:Bus. :) Ne tai ką turi omeny, bet kažkas vis tiek bus.
O ką aš turėjau omenyje?
Ne nieką. :) Nes kitu atveju tavo frazė būtų formaliai klaidinga. ;)
Apostatas
senbuvis
Posts: 3056
Joined: 2005-03-07 17:43

2006-07-24 13:31

Svetimas wrote: Juk sakė: "netinkama".
Bet neapibūdino jos pačios.
Svetimas wrote:Pvz.: pagrįsk man prašau, kad didžioji lietuvių dalis yra baltųjų rasės.
Argi šis teiginys turi ką bendro su mano papršytu pakomentuoti teiginiu, kurio abejotinumas nėra abejotinas?
Svetimas wrote:Gal ir pasakys, jei dar turės noro ir nepasiklys tarp cituojamų sakinių.
Jau pasakė.
Svetimas wrote:Labai pasistengus gal ir galima buvo įžiūrėti kitokią prasmę, bet pasirinkau variantą tiesiogiai atitinkantį tavo parašymą.
Vadinas stengėtes per mažai.
Svetimas wrote:Na, jei tai kritikuotinas dalykas ir mes gyvenam Lietuvoj (?), tai prie ko čia kitos šalys?
O tuo, kad, ko gero, yra būdingesnių ir labiau kritikuotinū būtent mūsų šaliai būdingų dalyku.
Svetimas wrote:Bet gi niekas ir nesakė, kad tik mūsų kiemas pilnas šūdų.
Na vadinas man susidare klaidingas įspūdis. :)
Svetimas wrote:Ir skurdas buvo toks pat?
Ne, visi buvo sotū ir laimingi. :)
Svetimas wrote: Anyway, ar tai turi kokią didelę svarbą aptariamu atveju?
Ko gero, žmonėms ir jų sprendimams turi.
Svetimas wrote:Tokios, kad Lietuva čia niekuo neišskirtinė.
Na ir kas iš to? Kokią naudą tau duoda šis teiginys? Skatina nemigruoti į kitas šalis, nes ir ten tas pats? [/quote]Skatina nebūt tokiu perdėm kritišku savos valstybės atžvilgiu.
Svetimas wrote:Kurioj vietoj?
Aukščiau.
Svetimas wrote:Naudoji santykinį apibūdinimą, kurį be atskaitos taško galima įvertinti bet kaip. :) Pvz.: dabar lauke yra šilta ar šalta?
Visai ne. Pabandykit atsakyt pats ar įstojimui i ES reikia tam tikrų veiksmų ar ne?
Svetimas wrote:Ne nieką. :) Nes kitu atveju tavo frazė būtų formaliai klaidinga. ;)
Kad ne nieką man ir pačiam aišku, bet kad žinote konkrečiai ką man idomu.
Falco
pradedantis
Posts: 133
Joined: 2006-07-07 20:29

2006-07-24 17:51

Liucipher wrote:Manau, tokia nuostata yra daug efektyvesnė už, tarkim, idealizmą ar kitas nuostatas.
Tai išeina, kad Lietuviškai politikai naudinga ir dabartinė situacija?
Liucipher wrote:Ar tas priešiškumas buvo toks didelis ir ar visų prancūzų?
Daugumos taip. Tai įrodo, kad Prancūzijos visuomenė atsparesnė propagandai. Lietuva: išrinktas Paksas ir DP. Abiem atvejais daugumos.
Liucipher wrote:Aš lygindamas savo bendraamžių ir, tarkim, tėvų kartos žmonių mąstymo būdus, labai netgi pastebiu.
Gal jaunosios ir viduriniosios kartos mąstymas progresuoja(?), bet senieji toliau žvalgosi į rytus. Aišku, jie neįtakos ateities, bet ar tikrai toks mentalitetas išnyks?
Liucipher wrote:Taigi ES.
Nei kelias, nei alternatyva. Gal kitą metaforą pasiūlykit?
Liucipher wrote:Idomu į kokią?
O kodėl nesusikuria KK politinė partija?
Falco
pradedantis
Posts: 133
Joined: 2006-07-07 20:29

2006-07-24 18:06

Liucipher wrote:
Falco wrote:Kaip sakiau apeliuodamas į kitus aspektus. Taigi netiesiogiai pripažinote.
Kur?
Jūs nepaneigėte jų teisingumo. Todėl galiu manyti, kad jie teisingi.
Liucipher wrote:Bet Jūs jį pateikėte kaip kažką būdingo Lietuvai, aš gi manau, kad ji būdingas daugumai valstybių.
Būtent, jūs radote analogų ir kitose kultūrose, bet niekur neteigiau, kad tai būdinga tik Lietuvai. Tik tai, kad Lietuvoje jis būdingesnis nei kai kuriose šalyse. Manau Prancūzijos pavyzdys yra tinkamas.
Liucipher wrote:Vėlgi bandžiau parodyt, kad tai būdinga ne tik Lietuvai.
Bet tai įrodyti nebuvo esmė. Tai savotiškas teisinimasis, beje, labai būdingas lietuviams.
Falco
pradedantis
Posts: 133
Joined: 2006-07-07 20:29

2006-07-24 18:26

Liucipher wrote:
Svetimas wrote:Juk sakė: "netinkama".
Bet neapibūdino jos pačios.
Ojojoj.
Falco wrote:
Liucipher wrote:Kuo gi ta politikos koncepcija yra netinkama?
Koncepcija.
Falco wrote:Vien dėl to, kad remiasi daugiausia postsovietiniu mąstymu, kuris yra tikrojo sovietizmo kopija.
Liucipher wrote:Nepagrįstas teiginys.
1)Požiūris į politiką ir rinkėjus išliko toks pat (pragmatinis).
2)Išliko tos pačios vertybės.
3)Stabo garbinimas (AMB, Paksas, dabar situacija keičiasi).
4)Kritikos (labiau viešumo) baimė.
Tai yra sovietinės politikos pavyzdžiai.
Kas jums neaišku? Nepaneigėte 1, 3 , 4 pavyzdžių. Taigi nemanote, kad jie netinkami. Logiška seka: politikos kocepcija, mano nuomone, yra netinkama. Ir apibūdinau.
Srovė
skeptikas
Posts: 897
Joined: 2005-09-08 12:45

2006-07-24 18:51

Liucipher wrote:
Srovė wrote: Manau, kažką reikia daryti.
Gal turit pasiūlymų?
Turiu. Kol kas, ponas, nesi pasiruošęs jų išklausyti. Kol kas nieko taip ir neišgirdai...
Liucipher wrote:
Srovė wrote: Todėl ir klausiu: "Kodėl skeptikai toleruoja idijotišką politinę praktiką?".
Ji nėra idiotiška.
Kaip čia pasakius. Sistema leidžianti taikyti dvigubus standartus, tikrai ne pati tobuliausia. Gal toks įvardijimas tiks?
Liucipher wrote:
Srovė wrote: Negarai, kad nesupratai.
Tai apšvieskit mane tamsuolį.
Pala, ar tik ne pačiam jau kartą sakiau, kad kol kas esi nusiteikęs tik prieštarauti - juk nieko nepriimi. Jautiesi gudriausiu iš visų, tuo ir riboji save, įtikėjęs, kad nieko naujo niekas tau nebegali pasakyti.
Liucipher wrote:
Srovė wrote: Tokiu atveju, man tavęs gaila...
Kodėl?
Labai paprasta priežastis to. Pats žinai, ko verta įniciatyva be supratimo... Juk šauki kovoti prieš nesuprastą įdeologiją. Laimėti tau - tikimybė e (epsilon).
Liucipher wrote:
Srovė wrote:Čia ir išlenda tavo kulnas... Dar tik reikia rast trūkumus.., o jau tikras, kad jie ten yra...
Jų ten pilna.
Taip galvojo visi kovingieji ateistai, deja - kol kas tik šnipštas iš to.
Liucipher wrote:
Srovė wrote:Taip, galima tai įvardyti, kad erzina.
Tada man Jūsų gaila, jei Jus erzina tokie menkniekiai.
Čia, norėdamas man atsikeršyti "tuo pačiu" - sau "komplimentą" pasisakei. Juk aš neatmečiau tavo formuluotės tik todėl, kad tu taip išsireiškei. Juk iškarto po to pateikiau ir savąją - logiškumu pagristą versiją. Taip kad - aš čia nenusipelnau pasigailėjimo.
Apostatas
senbuvis
Posts: 3056
Joined: 2005-03-07 17:43

2006-07-25 11:32

Falco wrote: Tai išeina, kad Lietuviškai politikai naudinga ir dabartinė situacija?
Argi egzituoja toks objektas kaip lietuviška politika pats savaime? Politika mano supratimu yra veikla pasiekt tam tikrus tikslus. Ir jei tie tikslai yra pasiekiami, vadinas jie buvo efektyvūs.
Falco wrote:Daugumos taip. Tai įrodo, kad Prancūzijos visuomenė atsparesnė propagandai. Lietuva: išrinktas Paksas ir DP. Abiem atvejais daugumos.
Na Lietuvoje buvo sunkiau su alternatyvom. Iš kelių populistų buvo pasirinkti vieni. O gal Jūs manote kad Lietuva turi rimtų partijų, kuriu pavadinimas bent jau atitinka deklaruojamą idealogiją?
Falco wrote:Gal jaunosios ir viduriniosios kartos mąstymas progresuoja(?), bet senieji toliau žvalgosi į rytus. Aišku, jie neįtakos ateities, bet ar tikrai toks mentalitetas išnyks?
Aišku, išnyks. Nebijokim tų senųjų, o aktyviau juos keiskim.
Falco wrote:Nei kelias, nei alternatyva. Gal kitą metaforą pasiūlykit?
Niekada nemaniau kad ES yra metafora ir nesuprantu kas Jums neaišku. Kokią dar alternatyvą matot be šitų dviejų: priklausymo ES ir buvimo nepriklausoma
Falco wrote:O kodėl nesusikuria KK politinė partija?
Tikrai ir mane domina šis klausimas.
Apostatas
senbuvis
Posts: 3056
Joined: 2005-03-07 17:43

2006-07-25 11:36

Falco wrote:Jūs nepaneigėte jų teisingumo. Todėl galiu manyti, kad jie teisingi.
Na šiaip rimtose diskusijose įrodymus pateikia teigiančioji pusė.
Falco wrote:Būtent, jūs radote analogų ir kitose kultūrose, bet niekur neteigiau, kad tai būdinga tik Lietuvai.
Tai kokia tada čia Lietuviškos politikos koncepcija? Čia greičiau bet kokios politikos koncepcija. Aš ir klausiau kokia gi Lietuviškos politikos koncepcija, Jūs gi išvardinot tai kas būdinga apskritai politikai.
Falco wrote:Bet tai įrodyti nebuvo esmė. Tai savotiškas teisinimasis, beje, labai būdingas lietuviams.
Nesupratau. Jūs pamanėt, kad aš teisinu Lietuvos politikų vykdomą politika?
Apostatas
senbuvis
Posts: 3056
Joined: 2005-03-07 17:43

2006-07-25 11:42

Srovė wrote:Turiu. Kol kas, ponas, nesi pasiruošęs jų išklausyti. Kol kas nieko taip ir neišgirdai...
Esu, kodėl gi.
Srovė wrote:Kaip čia pasakius. Sistema leidžianti taikyti dvigubus standartus, tikrai ne pati tobuliausia. Gal toks įvardijimas tiks?
Na nuo idiošikos iki ne pačios tobuliausios yra nemažas "atstumas", ar ne?
Srovė wrote:Pala, ar tik ne pačiam jau kartą sakiau, kad kol kas esi nusiteikęs tik prieštarauti - juk nieko nepriimi. Jautiesi gudriausiu iš visų, tuo ir riboji save, įtikėjęs, kad nieko naujo niekas tau nebegali pasakyti.
Bet tai juk netiesa. Prašau papasakot, o man - Tu nenori, kad tau papasakotų. Kažks nesusipratimas.
Srovė wrote:Labai paprasta priežastis to. Pats žinai, ko verta įniciatyva be supratimo... Juk šauki kovoti prieš nesuprastą įdeologiją. Laimėti tau - tikimybė e (epsilon).
Tai, kad religijos idealogija gana lengvai suprantama, biznis ir tiek.
Srovė wrote:Taip galvojo visi kovingieji ateistai, deja - kol kas tik šnipštas iš to.
O kokie veiksmai Jus patenkintų?
Srovė wrote:Čia, norėdamas man atsikeršyti "tuo pačiu" - sau "komplimentą" pasisakei.
Na aš dėl Jūsų niko tikrai nepergyvenu.
Srovė
skeptikas
Posts: 897
Joined: 2005-09-08 12:45

2006-07-25 16:04

Liucipher wrote:
Srovė wrote:Turiu. Kol kas, ponas, nesi pasiruošęs jų išklausyti. Kol kas nieko taip ir neišgirdai...
Esu, kodėl gi.
Bendrai, tai aš net neabejoju, kad esi. Tik va, su tais pašmaikštavimais-paprieštaravimais tiek užsižaidęs, kad diskutuoti rimtai tau nebeišeina. O rezultatas toks, kaip kad negirdėtum pašnekovo.
Liucipher wrote:
Srovė wrote:Kaip čia pasakius. Sistema leidžianti taikyti dvigubus standartus, tikrai ne pati tobuliausia. Gal toks įvardijimas tiks?
Na nuo idiošikos iki ne pačios tobuliausios yra nemažas "atstumas", ar ne?
Aš tai sutinku ir su tokiu vertinimu, kad realybę atitinka kažkuri tarpinė reikšmė tarp šių dviejų "fiksuotų" reikšmių. Tik va, kaip išsireikšti, kad tu nepradėtum kabinėtis. Kai šnekama su normaliais žmonėmis, normaliai vertinančiais realybę - pakanka duoti nuorodą, ką turi omeny - jie jau savaime savyje turi artimą objektyviam suvokimą apie paminėtą objektą, todėl sliekų nepradeda ieškoti, kaip kad iš įpračio darai tamsta.
Bet tai juk netiesa. Prašau papasakot, o man - Tu nenori, kad tau papasakotų. Kažks nesusipratimas.
Tai fakto konstatavimas. Nustok tik žaisti, ir suprasi, kad rimtam pokalbiui nepakanka vien tik fintų, kaip atsimušinėti nuo bet ko. Juk sakiau, kad taip elgiasi laaaaabaiiiiii maži vaikai.
Liucipher wrote:
Srovė wrote:Labai paprasta priežastis to. Pats žinai, ko verta įniciatyva be supratimo... Juk šauki kovoti prieš nesuprastą įdeologiją. Laimėti tau - tikimybė e (epsilon).
Tai, kad religijos idealogija gana lengvai suprantama, biznis ir tiek.
Vėl tu su savo "pingpongu". O gal iš tiesų esi aklas?
Liucipher wrote:
Srovė wrote:Taip galvojo visi kovingieji ateistai, deja - kol kas tik šnipštas iš to.
O kokie veiksmai Jus patenkintų?
Protingi, atlikti su supratimu, kurių rezultatas, kaip ir buvo prognozuota.
Liucipher wrote:
Srovė wrote:Čia, norėdamas man atsikeršyti "tuo pačiu" - sau "komplimentą" pasisakei.
Na aš dėl Jūsų niko tikrai nepergyvenu.
Kur jau tau iki pergyvenimų dėl kažkokių niuansų... Tu kovotojas su vėjo malūnais, dėl ko galiu tik eilinį kartą išreikšti apgailestavimą, nes tai tuščias užsiėmimas.
Apostatas
senbuvis
Posts: 3056
Joined: 2005-03-07 17:43

2006-07-25 16:13

Srovė wrote: Bendrai, tai aš net neabejoju, kad esi.
Malonu, kad pakeitėt savo nuomone, tai rodo, kad turit šiokio tokio konstruktyvumo vis tiktai.
Srovė wrote:Tik va, su tais pašmaikštavimais-paprieštaravimais tiek užsižaidęs, kad diskutuoti rimtai tau nebeišeina.
Tai kad aš rimtai ir diskutuoju. Esu ypač rimtas, kalbėdamas apie religijų žalą ir metodus ar būdus kovai su jos įtaka. Tai, kad XXI-ame amžiuje šitokia gausybė žmonių tiki prietarais mane labai neramina.
Srovė wrote:Aš tai sutinku ir su tokiu vertinimu, kad realybę atitinka kažkuri tarpinė reikšmė tarp šių dviejų "fiksuotų" reikšmių. Tik va, kaip išsireikšti, kad tu nepradėtum kabinėtis.
Na idotiška ją vadinti tikrai buvo labai netikslu, sutikit.
Srovė wrote: Kai šnekama su normaliais žmonėmis
Nepradėkit čia offtopic'o.
Srovė wrote:Tai fakto konstatavimas. Nustok tik žaisti, ir suprasi, kad rimtam pokalbiui nepakanka vien tik fintų, kaip atsimušinėti nuo bet ko. Juk sakiau, kad taip elgiasi laaaaabaiiiiii maži vaikai.
Ką tai turi bendro su aptariame tema? Kodėl Jūs bet kokią diskusiją bandot pervest i diskusiją apie oponento savybes?
Srovė wrote:Vėl tu su savo "pingpongu". O gal iš tiesų esi aklas?
O gal pabandykim taip, aš pabandysiu pasamprotaut kodėl manau, kad tai yra biznis, o Jūs kodėl taip nėra.
Srovė wrote:Protingi, atlikti su supratimu, kurių rezultatas, kaip ir buvo prognozuota.
Na žmonių švietimas ir vadavimas iš prietarų daug laiko ir jėgų reikalaujantis procesas, tiesa sakant, net nežinau kokios priemonės čia būtų geriausios.
Srovė wrote:Kur jau tau iki pergyvenimų dėl kažkokių niuansų... Tu kovotojas su vėjo malūnais, dėl ko galiu tik eilinį kartą išreikšti apgailestavimą, nes tai tuščias užsiėmimas.
Vėlgi nieko bendro su aptariama tema.
Falco
pradedantis
Posts: 133
Joined: 2006-07-07 20:29

2006-07-25 17:20

Liucipher wrote:Argi egzituoja toks objektas kaip lietuviška politika pats savaime?
Politiką galima įvardinti kaip valstybės valdžios veiklą. Perfrazuojant klausimą: ar dabartinės valdžios veikla naudinga Lietuvai? Ar ji galėtų būti naudingesnė pakeičiant požiūrį? Gal tas pragmatizmas degeneruoja (prastėja)?
Liucipher wrote:Na Lietuvoje buvo sunkiau su alternatyvom.
Ar tik ne Paksas turėjo 15 konkurentų?
Liucipher wrote:O gal Jūs manote kad Lietuva turi rimtų partijų, kuriu pavadinimas bent jau atitinka deklaruojamą idealogiją?
:lol: Ne, baikit juokus. Bet tradicinės partijos (TS, Socialdemokratai, etc.) deklaravo nors kažkokius įsitikinimus ar principus. O pasirinkti marginalai iš DP. Manau, tai kažką pasako apie pačią Lietuvos visuomenę.
Liucipher wrote:Na šiaip rimtose diskusijose įrodymus pateikia teigiančioji pusė.
Jūs nepaneigėte įrodymų teisingumo.
Liucipher wrote:Aš ir klausiau kokia gi Lietuviškos politikos koncepcija, Jūs gi išvardinot tai kas būdinga apskritai politikai.
Bet lietuvai tai yra būdingiau nei kai kurioms Vakarų demokratinėms visuomenėms.
Liucipher wrote:Nesupratau. Jūs pamanėt, kad aš teisinu Lietuvos politikų vykdomą politika?
Savotiškai teisinate, taikdamas, kad tai būdinga visiems. Tai vadinama eskapizmu.
Apostatas
senbuvis
Posts: 3056
Joined: 2005-03-07 17:43

2006-07-25 20:00

Falco wrote: Politiką galima įvardinti kaip valstybės valdžios veiklą. Perfrazuojant klausimą: ar dabartinės valdžios veikla naudinga Lietuvai?
Kadangi ekonomikos augimas dar visai neseniai buvo vienas didžiausių Europoje, gal tikrai naudinga.
Falco wrote:Ar tik ne Paksas turėjo 15 konkurentų?
Ir kiek iš jų buvo nepopulistai?
Falco wrote: Bet tradicinės partijos (TS, Socialdemokratai, etc.) deklaravo nors kažkokius įsitikinimus ar principus.
Isitikinimus jos deklaravo, bet kad jie menkai atitinka partijų pavadinimus.
Falco wrote:O pasirinkti marginalai iš DP. Manau, tai kažką pasako apie pačią Lietuvos visuomenę.
Be abejo, pasako.
Falco wrote:Jūs nepaneigėte įrodymų teisingumo.
Jūs jų nepateikėte teiginių irodymų.
Falco wrote:Bet lietuvai tai yra būdingiau nei kai kurioms Vakarų demokratinėms visuomenėms.
Na jei radot būdą tam išmatuot, tai linkęs su Jumis sutikt.
Falco wrote:Savotiškai teisinate, taikdamas, kad tai būdinga visiems. Tai vadinama eskapizmu.
Niekai.
Srovė
skeptikas
Posts: 897
Joined: 2005-09-08 12:45

2006-07-25 21:44

Liucipher wrote:
Srovė wrote: Bendrai, tai aš net neabejoju, kad esi.
Malonu, kad pakeitėt savo nuomone, tai rodo, kad turit šiokio tokio konstruktyvumo vis tiktai.
Nemalonu, kad tamsta vis apeinį reikšmingesnius momentus. Juk paimi tik dalį teksto ir komentuoji sau, kaip kad tik tiek ir būčiau parašęs.
Liucipher wrote:
Srovė wrote:Tik va, su tais pašmaikštavimais-paprieštaravimais tiek užsižaidęs, kad diskutuoti rimtai tau nebeišeina.
Tai kad aš rimtai ir diskutuoju. Esu ypač rimtas, kalbėdamas apie religijų žalą ir metodus ar būdus kovai su jos įtaka. Tai, kad XXI-ame amžiuje šitokia gausybė žmonių tiki prietarais mane labai neramina.
O koks tau skirtumas, tiki ta gausybė ar ne? Tu juk netiki. O šiais laikais niekas skeptikų nedegina ant laužo...
Liucipher wrote:
Srovė wrote:Aš tai sutinku ir su tokiu vertinimu, kad realybę atitinka kažkuri tarpinė reikšmė tarp šių dviejų "fiksuotų" reikšmių. Tik va, kaip išsireikšti, kad tu nepradėtum kabinėtis.
Na idotiška ją vadinti tikrai buvo labai netikslu, sutikit.
Nesutinku.
Nu argi neidijotiška vieno iš o Klounų erezija, kad kažkas vagia šventes, o jis jas gražina?..
Liucipher wrote:
Srovė wrote: Kai šnekama su normaliais žmonėmis
Nepradėkit čia offtopic'o.
Bet gi ten aš paaiškinau, ką turiu omeny. Matyt tau vėl neužteko kantrybės perskaityti mintį iki galo.
Patarimas: neskubėk ir būsi pirmas...
Liucipher wrote:
Srovė wrote: Juk sakiau, kad taip elgiasi laaaaabaiiiiii maži vaikai.
Ką tai turi bendro su aptariame tema? Kodėl Jūs bet kokią diskusiją bandot pervest i diskusiją apie oponento savybes?
Tau, išeina, galima šudą malti, o kitas nebegali ir pasakyti, kad šudą mali?
Nu, geras.
Liucipher wrote:
Srovė wrote:Vėl tu su savo "pingpongu". O gal iš tiesų esi aklas?
O gal pabandykim taip, aš pabandysiu pasamprotaut kodėl manau, kad tai yra biznis, o Jūs kodėl taip nėra.
Tinka. Varyk. Nors, užvesdamas šią temą, aš norėjau išprovakuoti skeptikus pasisakyti dabar veikiančios politinės sistemos klausimu.
Liucipher wrote:
Srovė wrote:Protingi, atlikti su supratimu, kurių rezultatas, kaip ir buvo prognozuota.
Na žmonių švietimas ir vadavimas iš prietarų daug laiko ir jėgų reikalaujantis procesas, tiesa sakant, net nežinau kokios priemonės čia būtų geriausios.
Sakysi paradoksas, bet aš apie tokias priemones (kaip keisti masių nuostatas) daug gerų patarimų randu Šv. rašte, kurį tamsta pasiryžęs nurašyti, kaip niekam tikusias pasakas. Maža to, dar ir pasiryžęs kovoti su iki skrūpulų atšlifuota metodologija, net neturėdamas apie ją žalio supratimo.
Liucipher wrote:
Srovė wrote:Kur jau tau iki pergyvenimų dėl kažkokių niuansų... Tu kovotojas su vėjo malūnais, dėl ko galiu tik eilinį kartą išreikšti apgailestavimą, nes tai tuščias užsiėmimas.
Vėlgi nieko bendro su aptariama tema.
Pasirodo, tu ir čia prasišauni, juk aš ne skeptikas, man nepriklauso reikšti kritišką savo nuomonę, kad ir veikiančios realios politikos klausimu. Tuo tarpu viską skutantys Okamo skustuvu skeptikai, kažkaip labai jau pakantūs, netgi - ypatingai lojalūs atžvilgiu to, kas daroma su mūsų visų likimais šiandien.
Ar smagu tupėti po šluota, ir skelbtis teisuoliais?
Apostatas
senbuvis
Posts: 3056
Joined: 2005-03-07 17:43

2006-07-26 06:16

Srovė wrote: Nemalonu, kad tamsta vis apeinį reikšmingesnius momentus. Juk paimi tik dalį teksto ir komentuoji sau, kaip kad tik tiek ir būčiau parašęs.
Galiu pacituot ir visą atkarapėlę, kurioje kalbama apie tai, kad aš vis tik pasiruošęs suprasti, nors viena žinute aukščiau teigėte visai ką kitą.
Srovė wrote:O koks tau skirtumas, tiki ta gausybė ar ne? Tu juk netiki. O šiais laikais niekas skeptikų nedegina ant laužo...
Ne bet prietarai kenkia bendravmui su žmogum ir aišku jo veiklai, na nelabai aš nori eit operuotis pas tikintį chirurgą nor tu ką.
Srovė wrote:Nesutinku.<>Nu argi neidijotiška vieno iš o Klounų erezija, kad kažkas vagia šventes, o jis jas gražina?..
Malonu, kad o Klounai apalnkė ir Jūsų širdį. Švenčių gražinimas, manau, labai pozityvus ir visai ne idiotiškas procesas.
Srovė wrote:Bet gi ten aš paaiškinau, ką turiu omeny. Matyt tau vėl neužteko kantrybės perskaityti mintį iki galo.Patarimas: neskubėk ir būsi pirmas...
Dar kartą prašąu, nepradėkime dar vieno offtopic'o.
Srovė wrote:Tau, išeina, galima šudą malti, o kitas nebegali ir pasakyti, kad šudą mali? Nu, geras.
Pasakyt galima į pm, nebūtina nusileist iki mano lygio, jei aš vis tik šudą malu, gi aš taip nemanau.
Srovė wrote:Tinka. Varyk. Nors, užvesdamas šią temą, aš norėjau išprovakuoti skeptikus pasisakyti dabar veikiančios politinės sistemos klausimu.
Kagi, kalbėkim apie politiką, apie religiją pakalbėsime kitose temose.
Srovė wrote:Sakysi paradoksas, bet aš apie tokias priemones (kaip keisti masių nuostatas) daug gerų patarimų randu Šv. rašte, kurį tamsta pasiryžęs nurašyti, kaip niekam tikusias pasakas. Maža to, dar ir pasiryžęs kovoti su iki skrūpulų atšlifuota metodologija, net neturėdamas apie ją žalio supratimo.
Na užteks Srove. Jokios metodologijos ten nėra apart nenuoseklių pasakų ir legendų.
Srovė wrote:Pasirodo, tu ir čia prasišauni, juk aš ne skeptikas, man nepriklauso reikšti kritišką savo nuomonę, kad ir veikiančios realios politikos klausimu.
Sukūrėt temą, bet net nenorit pasisakyt, turėtų būt gėda.
Srovė wrote:Tuo tarpu viską skutantys Okamo skustuvu skeptikai, kažkaip labai jau pakantūs, netgi - ypatingai lojalūs atžvilgiu to, kas daroma su mūsų visų likimais šiandien.
Kritikos nuskambėjo ir netgi nemažai. Skaitykyt idėmiau.
Srovė wrote:Ar smagu tupėti po šluota, ir skelbtis teisuoliais?
Niekas po šluota netupi ir niekas teisuoliais nesiskelbia.
Falco
pradedantis
Posts: 133
Joined: 2006-07-07 20:29

2006-07-26 17:21

Liucipher wrote:Kadangi ekonomikos augimas dar visai neseniai buvo vienas didžiausių Europoje, gal tikrai naudinga
Kalbate kaip tipiškas Lietuvos politikas.
Liucipher wrote:Ir kiek iš jų buvo nepopulistai?
Iš esmės visi buvo, bet visuomenė pasirinko radikalią alternatyvą.
Liucipher wrote:Isitikinimus jos deklaravo, bet kad jie menkai atitinka partijų pavadinimus.
O kokį įsitikinimą ar prioritetą reiškia pavadinimas Tėvynės sąjunga?
Liucipher wrote:Niekai.
Argi? Analogiškas pavyzdys. Tarkim, aš gavau dvejetą. Tėvai dėl to pyksta. Aš sakau: "Bet ir visi kiti mokiniai gavo dvejetą". Aš teisinu save, nukreipdamas tėvų dėmesį nuo pagrindinės minties.
Apostatas
senbuvis
Posts: 3056
Joined: 2005-03-07 17:43

2006-07-26 20:15

Falco wrote:Kalbate kaip tipiškas Lietuvos politikas.
Nepykit, bet ekonomikos augimas daug objektyvesnis rodiklis už Jūsų nuomonę.
Falco wrote:Iš esmės visi buvo, bet visuomenė pasirinko radikalią alternatyvą.
O mano supratimu visi buvo daugiau ar mažiau populistai, nes kol kas Lietuvos politikoje be populizmo neapseinama. Abejočiau ar jis kaip reiškinys visai išnykęs ir kitur.
Falco wrote:O kokį įsitikinimą ar prioritetą reiškia pavadinimas Tėvynės sąjunga?
Na jie save vadina konservatoriais, tai ir galime lyginti kiek atitinka konservatizmo idealogiją.
Falco wrote:Argi? Analogiškas pavyzdys. Tarkim, aš gavau dvejetą. Tėvai dėl to pyksta. Aš sakau: "Bet ir visi kiti mokiniai gavo dvejetą". Aš teisinu save, nukreipdamas tėvų dėmesį nuo pagrindinės minties.
Tai kad šita analogija nieko bendro su manimi neturi.
Post Reply