Snukis (iškelta)

Pokalbiai prie alaus. Gali kalbėti ir abstinentai, tačiau praras pusę malonumo :)
User avatar
Snukis
senbuvis
Posts: 3214
Joined: 2004-06-03 18:27
Location: Kaunas
Contact:

2006-10-22 20:51

liocikas wrote:
Snukis wrote:Taciau kai pradejau kalusineti kaip tas modelis veikia ir ar veikia lektuvui skrendant apsivertus ir/arba sonu, visi "zinovai" nere i krumus, nes ju lauke pravalas.
Na ir melagis.. :shock:
Wow! "Teisuolis" atsirado. Jei jau as toks melagis, tai ko pabegai pabrukes uodega, kai paklausiau apie lektuvo skridima aukstyn ratais arba sonu. Beje, kaip ten pagal Bernuli tiksliai isskaiciuojamas kelimo koeficientas? ;) Dar nepavyko suvokti, kad patyrei pravala?
User avatar
Snukis
senbuvis
Posts: 3214
Joined: 2004-06-03 18:27
Location: Kaunas
Contact:

2006-10-22 21:06

Liucipher wrote:
Snukis wrote:Daugumos nuomone Zeme buvo plokscia.
Deja šį kartą pralošėte Jūs, nes nuorodos paneigį Jūsų prielaidas.
Kurios tokios nuorodos paneigio? Ka paralosiau? Kad Zeme visgi plokscia? Ar cia tik siaip - is neturejimo ka pasakyti pareiski, kad as neteisus, nes tau ir panasiems taip norisi?
Liucipher wrote:
Snukis wrote:Deja niekas ten is apsireiskusiuju, taip ir nesugebejo pateikti nieko mokslisko apie skridimo fizika, tik streotipini - Bernulio jegos modeli.
Buvo pateikti pakankami irodymai.
Kam "pakankami"? Nezinantiems, nesuprantantiems ir nenorintiems suprasti?
Liucipher wrote: Iš Jūsų pusės nebuvo apskritai jokių, tik fantazijos.
Maziau nei slyksciu melavimu tavo pareiskima net neverta vadinti. Tai net nedatraukia iki nemoksos demagogisku issisukinejimu.
Snukis wrote: Kai pradejau klausineti apie elementarias mokyklines fizikos zinias, vel tas pats, tik tu dar bandei demagogijomis issiukineti neva vadoveliai pasene arba pripaisydamas man nebutus dalykus.
Nežinau kodėl temoje apie lektuvus turėjote pradėt viso to klausinėt.[/quote]
Na taip be abejo, kurgi ne... apie lektuvus tai jau toks mokslas, kad tik "DIDIEJI" ir tegali ka nors pasakyti, o mokyklines zinios duodancios supratima apie tai yra OT... Nu, nu.
Liucipher wrote: Ko gero, dauguma pamanė, kad tai ofttopikas ir neatsakė į Jūsų klausimus.
Dar vienas pasiteisinimas, kad ta dauguma neismaneliai, tai ir tu toks?
Liucipher wrote:
Snukis wrote: So tavo pavyzdys yra kaip tik liudijantia, kad tu (ir daugelis kitu) neismanai reikalo, o ne as ;)
Nieko jis neliudija.
Tai, kad ir is kitu (zr. auksciau) tavo teiginiu lygiai tas pats seka.
Liucipher wrote:Jūsų nuoroda apie parametrus tikrai buvo iš pasenusio vadovėlio, be to, visai nesusijusi su tema.
Licipher, klausyk, tu pasiimk naujausia vadoveli, koki nori vadoveli ir parodyk, kad mano pateiktos zinios yra pasenusios ;) O dar geriau, paprasyk adminu, kad leistu tau istrinti si tavo posta, nes, nu juk zmones ziuri... deme visam gyvenimui... ka pasakys darbe?!
Apostatas
senbuvis
Posts: 3056
Joined: 2005-03-07 17:43

2006-10-23 17:06

Snukis wrote: Kurios tokios nuorodos paneigio?
Nuorodos apie tai dėl kokių jėgų poveikio skrenda lėktuvai.
Snukis wrote: Nezinantiems, nesuprantantiems ir nenorintiems suprasti?
Visiems toje diskusijose dalyvusiems, išskyrus Jus.
Snukis wrote: Maziau nei slyksciu melavimu tavo pareiskima net neverta vadinti. Tai net nedatraukia iki nemoksos demagogisku issisukinejimu.
Tai nepateikėt nė vienos nuorodo, kurioje būtų kalbėta apie Archimedo jėga kaip keliančią lėktuvus.
Snukis wrote:Na taip be abejo, kurgi ne... apie lektuvus tai jau toks mokslas, kad tik "DIDIEJI" ir tegali ka nors pasakyti, o mokyklines zinios duodancios supratima apie tai yra OT... Nu, nu.
Tai, kad ten buvo oftopikas.
Snukis wrote: Dar vienas pasiteisinimas, kad ta dauguma neismaneliai, tai ir tu toks?
Tai kaip mums dabar gyvent reikės? Turėtum Jūsų atsiprašyti?
Snukis wrote: Tai, kad ir is kitu (zr. auksciau) tavo teiginiu lygiai tas pats seka.
Tai, kad neseka.
Snukis wrote:Licipher, klausyk, tu pasiimk naujausia vadoveli, koki nori vadoveli ir parodyk, kad mano pateiktos zinios yra pasenusios
Kodėl aš turėčiau ieškot irodymų, pativritinačių Jūsų pasakas. Pats ir ieškokite.
Snukis wrote: O dar geriau, paprasyk adminu, kad leistu tau istrinti si tavo posta, nes, nu juk zmones ziuri... deme visam gyvenimui... ka pasakys darbe?!
Ir visi jie bus neišmanėliai ir žydmasonai? Kada pirmą kartą pastebėjote esas žydmasonų samokslo auka?
User avatar
Snukis
senbuvis
Posts: 3214
Joined: 2004-06-03 18:27
Location: Kaunas
Contact:

2006-10-26 01:18

Liucipher wrote:
Snukis wrote: Kurios tokios nuorodos paneigio?
Nuorodos apie tai dėl kokių jėgų poveikio skrenda lėktuvai.
Tai, kad klausiau ir klausiu kaip ten tie lektuvai pagal Bernuli nekrenta skrisdami aukstyn ratais ir sonu, o visi deda i krumus tada. Todel tas nuorodas galima prilyginti slamstui "a la": Taskuciais dazyti lektuvai kyla smarkiau nei nedazyti. "Taskuciu kelimo koeficienta" galima nustatyti eksperimentiniu budu (Aurigarijus science) :P
Liucipher wrote:
Snukis wrote: Nezinantiems, nesuprantantiems ir nenorintiems suprasti?
Visiems toje diskusijose dalyvusiems, išskyrus Jus.
Zinoma yra blogai, kad tokia situacija susikloste, bet kiek galejau bandziau tai pakeisti i geresne puse.
Liucipher wrote:... Tai nepateikėt nė vienos nuorodo, kurioje būtų kalbėta apie Archimedo jėga kaip keliančią lėktuvus.
Gal sakyk, kad tu nieko nesupratai, o ne, kad nepateikiau.
Liucipher wrote:
Snukis wrote: Dar vienas pasiteisinimas, kad ta dauguma neismaneliai, tai ir tu toks?
Tai kaip mums dabar gyvent reikės? Turėtum Jūsų atsiprašyti?
Ne, nereikia. Pakaktu tik nusisauti ;)
Liucipher wrote:
Snukis wrote: Tai, kad ir is kitu (zr. auksciau) tavo teiginiu lygiai tas pats seka.
Tai, kad neseka.
Deja, yra sunku isaiskinti individui su neigiamu IQ kodel yra diena ir naktis. :(
Liucipher wrote:
Snukis wrote:Licipher, klausyk, tu pasiimk naujausia vadoveli, koki nori vadoveli ir parodyk, kad mano pateiktos zinios yra pasenusios
Kodėl aš turėčiau ieškot irodymų, pativritinačių Jūsų pasakas. Pats ir ieškokite.
Pats pareiski, kad mano "pasenes vadovelis" ir bijai dabar tai visiems parodyti? Ar visgi jau pradedi suvokti kokius kliedesius cia paistai?
Liucipher wrote:
Snukis wrote: O dar geriau, paprasyk adminu, kad leistu tau istrinti si tavo posta, nes, nu juk zmones ziuri... deme visam gyvenimui... ka pasakys darbe?!
Ir visi jie bus neišmanėliai ir žydmasonai? Kada pirmą kartą pastebėjote esas žydmasonų samokslo auka?
:shock: kur tu mano pasakyme izvelgei ka nors apie kieno nors tautybe, religine priklausomybe ir pn.? Cia nekalbu konkreciai apie zydus ar masonus... Kazkoki labai originalu idotiskumo lygi matau pasiekiai. Skubinkis, maldauk gydytoju pagalbos... nors jau po tokiu originaliu kliedesiu akivaizdu, kad medicina bejege :(
Apostatas
senbuvis
Posts: 3056
Joined: 2005-03-07 17:43

2006-10-26 10:12

Snukis wrote: Tai, kad klausiau ir klausiu kaip ten tie lektuvai pagal Bernuli nekrenta skrisdami aukstyn ratais ir sonu, o visi deda i krumus tada.
Žmogus, pateikęs nuorodas, dėl Jūsų nemandagumo, atsisakė toliau diskutuot su Jumis ar net uždėjo ignorą, jei gerai pamenu. Štai ir liko neatsakytas šis klausimas.
Snukis wrote: Zinoma yra blogai, kad tokia situacija susikloste, bet kiek galejau bandziau tai pakeisti i geresne puse.
Bandymus ižeist ar pažemint vadinate bandymu pakeisti į geresnę pusę?
Snukis wrote: Gal sakyk, kad tu nieko nesupratai, o ne, kad nepateikiau.
Taigi nebuvo linkų.
Snukis wrote: Ne, nereikia. Pakaktu tik nusisauti ;)
Taip stipriai pykstate?
Snukis wrote: Deja, yra sunku isaiskinti individui su neigiamu IQ kodel yra diena ir naktis. :(
Kad neigiamo IQ nebūna, bet nieko čia keisto. Juk dažnai kalbate apie dalykus, kurių neišmanote.
Snukis wrote: Pats pareiski, kad mano "pasenes vadovelis" ir bijai dabar tai visiems parodyti?
Nebijau, pats temoje nurėdete metus.
Snukis wrote:Ar visgi jau pradedi suvokti kokius kliedesius cia paistai?
Nesutinku su teiginiu, kad aš paistau kliedesius.
Snukis wrote: kur tu mano pasakyme izvelgei ka nors apie kieno nors tautybe, religine priklausomybe ir pn.?
Iš perskaitytų postų susidarė toks įspūdis, kad nelabai megstate žydus.
Snukis wrote: Kazkoki labai originalu idotiskumo lygi matau pasiekiai. Skubinkis, maldauk gydytoju pagalbos... nors jau po tokiu originaliu kliedesiu akivaizdu, kad medicina bejege :(
Ir po tokių teiginių negėda sakyt, kad bandote situaciją pakeisti i geresnę pusę?
User avatar
Snukis
senbuvis
Posts: 3214
Joined: 2004-06-03 18:27
Location: Kaunas
Contact:

2006-10-29 18:47

Liucipher wrote:
Snukis wrote: Tai, kad klausiau ir klausiu kaip ten tie lektuvai pagal Bernuli nekrenta skrisdami aukstyn ratais ir sonu, o visi deda i krumus tada.
Žmogus, pateikęs nuorodas, dėl Jūsų nemandagumo, atsisakė toliau diskutuot su Jumis ar net uždėjo ignorą, jei gerai pamenu. Štai ir liko neatsakytas šis klausimas.
Ne, jis pabego kai jau buvo paklaustas del Bernulio desnio taikymo lektuvui skrendant aukstyn ratais arba sonu. O jo "ignore" buvo tik atmazke dle to, kad neturejo ka atsakyti.
Liucipher wrote:
Snukis wrote: Zinoma yra blogai, kad tokia situacija susikloste, bet kiek galejau bandziau tai pakeisti i geresne puse.
Bandymus ižeist ar pažemint vadinate bandymu pakeisti į geresnę pusę?
Pacioj pradzioj jokiu izeidinejimu is mano puses nebuvo. Tik kai pamaciau, kad tu mane pradejei izeidineti ir matydamas, kad paprastas paaiskinimas tau ir panasiems i tave neduoda rezultatu griebiausi radikalesniu priemoniu.
Liucipher wrote:
Snukis wrote: Gal sakyk, kad tu nieko nesupratai, o ne, kad nepateikiau.
Taigi nebuvo linkų.
Reiketu tau paskelbti savo isradima - "neadekvacioji logika" :)
Liucipher wrote:
Snukis wrote: Ne, nereikia. Pakaktu tik nusisauti ;)
Taip stipriai pykstate?
Kaip matau tau atsiprasymas yra baisesnis uz mirti, tai pasiuliau lengvesni varianta. Cia ne is pykcio, cia is uzuojautos.
Liucipher wrote:
Snukis wrote: Deja, yra sunku isaiskinti individui su neigiamu IQ kodel yra diena ir naktis. :(
Kad neigiamo IQ nebūna, bet nieko čia keisto. Juk dažnai kalbate apie dalykus, kurių neišmanote.
Kaip tai nebuna?! Tu esi gyvas pavyzdys.
Liucipher wrote:
Snukis wrote: Pats pareiski, kad mano "pasenes vadovelis" ir bijai dabar tai visiems parodyti?
Nebijau, pats temoje nurėdete metus.
O dar nori teigti, kad tavo IQ teigiamas.
Liucipher wrote:
Snukis wrote:Ar visgi jau pradedi suvokti kokius kliedesius cia paistai?
Nesutinku su teiginiu, kad aš paistau kliedesius.
Tai nera draudziama (nesutikti), bet tai niekaip nepaneigia fakto, kad paistai.
Liucipher wrote:
Snukis wrote: kur tu mano pasakyme izvelgei ka nors apie kieno nors tautybe, religine priklausomybe ir pn.?
Iš perskaitytų postų susidarė toks įspūdis, kad nelabai megstate žydus.
Taip pat ir rusus, cigonus, lenkus, bulgarus, turkmenus, vokiecius ir t.t. , bet tarpe isvardintu tautybiu as turiu ir draugu todel nekreipiu demesio i tautybe. Bet konkreciu atveju - kur mano poste buvo piktos uzuominos apie zydus ir masonus, kad tu staiga man juos prikisai? Ar cia tik vel tavo "neadekvacioji logika" nepasireiske?
Liucipher wrote:
Snukis wrote: Kazkoki labai originalu idotiskumo lygi matau pasiekiai. Skubinkis, maldauk gydytoju pagalbos... nors jau po tokiu originaliu kliedesiu akivaizdu, kad medicina bejege :(
Ir po tokių teiginių negėda sakyt, kad bandote situaciją pakeisti i geresnę pusę?
As gi sakau - tavo atveju medicina bejege, tai as jau ir nebandau kazka pataisyti.
Apostatas
senbuvis
Posts: 3056
Joined: 2005-03-07 17:43

2006-10-29 19:30

Snukis wrote:Tik kai pamaciau, kad tu mane pradejei izeidineti ir matydamas, kad paprastas paaiskinimas tau ir panasiems i tave neduoda rezultatu griebiausi radikalesniu priemoniu.
Ir Jūsų ižeidinėjimai davė kitokį rezultatą nei panieką Jums?
Snukis wrote: Reiketu tau paskelbti savo isradima - "neadekvacioji logika" :)
Vėl nusikalbate.
Snukis wrote: Kaip matau tau atsiprasymas yra baisesnis uz mirti, tai pasiuliau lengvesni varianta. Cia ne is pykcio, cia is uzuojautos.
Visai ne, jei tik mažiau ižeidinėsite kitus atsiprašysiu, bet netikiu kad taip bus, Be ižeidinėjimų dikskutuoti nemokate.
Snukis wrote: Kaip tai nebuna?! Tu esi gyvas pavyzdys.
Kaip ir sakiau, be ižeidinėjimų diskutuoti nemokate.
Snukis wrote: O dar nori teigti, kad tavo IQ teigiamas.
Ir vėl tas pats.
Snukis wrote: Tai nera draudziama (nesutikti), bet tai niekaip nepaneigia fakto, kad paistai.
Ir dar kartelis pagiežos.
Snukis wrote:Bet konkreciu atveju - kur mano poste buvo piktos uzuominos apie zydus ir masonus, kad tu staiga man juos prikisai?
Kad ne aš vienas juos prikišau, gal atidžiau skaitykite ką rašote.
Snukis wrote: As gi sakau - tavo atveju medicina bejege, tai as jau ir nebandau kazka pataisyti.
Ir pabaigai dar pridėjote bandymo įžeist.
Juokinga po to skaityt kaip aspsimatate nekaltu avinėliu, kai visas postas tik ir tėra skirtas pažemint pašnekovą.
User avatar
Snukis
senbuvis
Posts: 3214
Joined: 2004-06-03 18:27
Location: Kaunas
Contact:

2006-10-29 20:02

Liucipher wrote:...
Juokinga po to skaityt kaip aspsimatate nekaltu avinėliu, kai visas postas tik ir tėra skirtas pažemint pašnekovą.
"Kaip sauksi - taip atsileips" Gavai tai ko pats prisiprasei.
Apostatas
senbuvis
Posts: 3056
Joined: 2005-03-07 17:43

2006-10-30 10:35

Snukis wrote: "Kaip sauksi - taip atsileips" Gavai tai ko pats prisiprasei.
Ir kuriuo gi teiginiu aš išprovokavau tokį tamstos įsiūtį?
Post Reply