Apie muziką, gyvenimo prasmę, Visatą ir pan.

Pokalbiai prie alaus. Gali kalbėti ir abstinentai, tačiau praras pusę malonumo :)
User avatar
Singuliaras
senbuvis
Posts: 1223
Joined: 2006-09-16 16:03
Location: Žemė - žmonių planeta

2009-01-08 09:25

Apie muziką, gyvenimo prasmę, Visatą ir pan. - Gerai tema skamba. :D
User avatar
MaikUniversum
senbuvis
Posts: 1207
Joined: 2008-09-27 21:58
Location: Vilnius

2009-01-09 11:33

krč :lol: sugadinot temą :thumbsup:
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2009-01-11 12:45

Singuliaras wrote:Apie muziką, gyvenimo prasmę, Visatą ir pan. - Gerai tema skamba. :D
Kadangi kai kurie žmonės labai kompleksavo ( ;) ) dėl offtopikų, neįsipaišančių į senąjį temos pavadinimą, o adminams būtų kilę sunkumų su tarpusavyje persipynusių offtopikų atskyrimų į atskiras temas, tai temos pavadinimo pakeitimas pasirodė paprasčiausias sprendimas. :) O ką? Kažkas gal negerai?

Beje, Singuliarai, žadėjai man kažką papasakoti ar atsakyti į mano tauškalus Visatos ar gyvenimo prasmės tema. :ax:
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2009-01-11 12:58

senis wrote:
Svetimas wrote: Analizuoti mokslinius tekstus apie LQG teoriją be specialaus pasiruošimo yra sudėtinga.
Na is principo niekas nekliudo patapti mokslininku :-)
O ką daryti, jeigu nesinori vien dėl to patapti mokslininku? :)
senis wrote:
Svetimas wrote: Užtat gerų pažintinių straipsnių ar pan. pagalba įmanoma gana greitai ir lengvai suprasti esminius tokių teorijų teiginius.
... ir lengvai ir greitai uzsirauti ant nekorektisku analogiju :-)
Nesutinku. Juk supažindinant su teorijomis, kalbama apie tam tikrų reiškinių savybes, taigi, mano supratimu, arba tas savybes nupasakoji korektiškai, arba ne. Analogijų naudojimas čia iš esmės ne prie ko. Be to, labai dažnai paaiškinimuose apsieinama ir be analogijų arba jos naudojamos pabrėžti skirtumams lyginamų dalykų, o ne panašumams. Pvz. masės didėjimą SRT didėjant greičiui, galima be jokių analogijų pagrįsti energijos invariantiškumu skirtingose atskaitos sistemose. O tam, kad paaiškinti, kas yra bangos dalelės-dualizmas, užtenka papasakoti apie fotonų arba elektronų elgesį (interferenciją) "dvigubo plyšio" (Double-slit) ekperimente ir palyginti su biliardo rutulių elgesiu panašioje situacijoje.
Apostatas
senbuvis
Posts: 3056
Joined: 2005-03-07 17:43

2009-01-12 11:21

Svetimas wrote:Kadangi kai kurie žmonės labai kompleksavo ( ;) ) dėl offtopikų, neįsipaišančių į senąjį temos pavadinimą, o adminams būtų kilę sunkumų su tarpusavyje persipynusių offtopikų atskyrimų į atskiras temas, tai temos pavadinimo pakeitimas pasirodė paprasčiausias sprendimas. :)
Kas čia tokie kompleksavo?? Asmeniškai man tai viena įdomiausių forumo temų, kurioje aš iš tikrai daug žinančių ir apsišvietusių žmonių, galima net sakyt šių klausimų ekspertų, sužinojau tikrai daug sau naudingo apie muziką, gyvenimo prasmę, visatą ir pan. :) Beje, ar tu nesuklydai sakydamas "adminai", kiek pamenu paskutiniu metu forume buvo vienas adminas ( guru kiek pamenu išėjo ieškot tikrų skeptikų o gal tikrų škotų, dabar jau gerai nepamenu :) ).
User avatar
MaikUniversum
senbuvis
Posts: 1207
Joined: 2008-09-27 21:58
Location: Vilnius

2009-01-12 13:58

:ax: aš kompleksavau.... man patinka tvarka :oops:
User avatar
Singuliaras
senbuvis
Posts: 1223
Joined: 2006-09-16 16:03
Location: Žemė - žmonių planeta

2009-02-25 01:18

Kadangi čia tema jau nebeaiški, bet, kiek pamenu, kažkiek susijusi su muzika ( :lol: ), tai turėtų tikti... http://www.sciencedaily.com/releases/20 ... 221230.htm
Post Reply