atsakymai i Jusu klausimus apie Tikejima

Pokalbiai prie alaus. Gali kalbėti ir abstinentai, tačiau praras pusę malonumo :)
PuolesAngelas999
naujokas
Posts: 37
Joined: 2008-12-29 18:40

2008-12-31 16:08

Sita morze, Jus jaustumete tada, kada noretumete, ja pamatyti, ne per spektra, o per Prizme, kuri yra atviras Poziuris Jums, pabandykite, bent isijausti, i tuos klaustukus??? ir sauktukus!!! Sekmes.. :guilty:
User avatar
VYTS
senbuvis
Posts: 1303
Joined: 2008-08-04 22:51

2008-12-31 16:23

Man atrodytų labai logiška kartą užbaninus, užbanininti ir vėl. Ar aš čia kažko nepagaunu? :roll:
PuolesAngelas999
naujokas
Posts: 37
Joined: 2008-12-29 18:40

2008-12-31 16:28

Kokias taisykles Jusu forume pazeidziau? Jei logiska uzbaninti mane, tai uzbaninkite ir Tuos, kurie mane izeidineja ir niekina :thumbsdown:
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2008-12-31 16:47

PuolesAngelas999 wrote:Kokias taisykles Jusu forume pazeidziau? Jei logiska uzbaninti mane, tai uzbaninkite ir Tuos, kurie mane izeidineja ir niekina :thumbsdown:
O ar neturetum isisjausti i isbaninima ir priimti ji siela? Kokie cia dar loginiai samprotavimai? Juk logika mums neturetu rupeti :)
PuolesAngelas999
naujokas
Posts: 37
Joined: 2008-12-29 18:40

2008-12-31 16:53

Jeigu nerupi logika, turi buti pagarba oponentui, o ne ironija, per kuria Jus matote Gyvenima.. :thumbsdown:
PuolesAngelas999
naujokas
Posts: 37
Joined: 2008-12-29 18:40

2008-12-31 17:01

Tai koki Gyvenima Jus matote, smerkdami ir niekindami Mane, ir neisiklausydami i Zodzius, kuriuos as cia pasakiau, Taigi klausimai tokie: Kas yra tustuma? Kodel is Jos atsirado Viskas? Kas yra Gyvenimas, i kuri ziurite, per Savo akinius, kurie nereikalingi, nei Jums, nei kitiems, ir kodel negalite atsakyti mano uzduotu Klausimu???
User avatar
MaikUniversum
senbuvis
Posts: 1207
Joined: 2008-09-27 21:58
Location: Vilnius

2008-12-31 17:16

PuolesAngelas999 wrote:Kas yra tustuma? Kodel is Jos atsirado Viskas? Kas yra Gyvenimas, i kuri ziurite, per Savo akinius, kurie nereikalingi, nei Jums, nei kitiems, ir kodel negalite atsakyti mano uzduotu Klausimu???
Tuštuma yra tavo akluose tvirtinimuose. Tuštumą, kaip ir begalybę, suvokti sudėtinga, bent jau man. Aš galiu pasakyt kaip įsivaizduoju tuštumą. Tuštuma yra tai, kas už Visatos ribų. Tuštuma yra tai, ko negalima pamatuoti. Visatos ribas nustatyti irgi sunku :) čia tokia mano dabartinė nuomonė apie "tuštumą". che che.

Iš kur ištraukei, kad iš tuštumos gali kas nors atsirasti ? Spragos astrofizikoje ar astronomijoje ? Aš tai, bent kol mokslas neįrodė kitaip, įsivaizduoju, kad Visata, kaip pradinis taškas, egzistavo visada. Nors irgi tai tik išsisukinėjimas, nes iš tiesų aš NEŽINAU. NEŽINAU :) galiu tik stengtis įsivaizduot ir spėliot.

Gyvenimas yra tai, ką tu pats susikuri :) Labai jau keisti tavo klausimai ir į juos atsakyt sudėtinga, kadangi jie abstraktūs. Kiekvienas gyvenimą įsivaizduojame skirtingai, nėra ABSOLIUČIŲ tiesų. Na, išskyrus matematikoje, hahahahaha. Noriu pasakyti, kad jei aš tau atsakysiu, kas yra gyvenimas, ar nuo to TAVO gyvenimas taps prasmingesnis ? O mano ? O jų ? O pelėdžiukų ?

Į tavo klausimus atsakyt neįmanoma/sudėtinga, kadangi jie tėra žodžių žaidimai. Jie ne abstraktūs. Tai vėjo gaudymas laukuose.
User avatar
spyxter
pradedantis
Posts: 361
Joined: 2007-04-10 08:28
Location: Sostinė

2008-12-31 17:30

MaikUniversum wrote:Iš kur ištraukei, kad iš tuštumos gali kas nors atsirasti ? Spragos astrofizikoje ar astronomijoje ? Aš tai, bent kol mokslas neįrodė kitaip, įsivaizduoju, kad Visata, kaip pradinis taškas, egzistavo visada. Nors irgi tai tik išsisukinėjimas, nes iš tiesų aš NEŽINAU. NEŽINAU :) galiu tik stengtis įsivaizduot ir spėliot.
Spėju, kad čia neteisinga Big Bang'o interpretacija :)

P. S. ar savo paties trūkumų nesuvokimas yra pakankama priežastis trėmimui? :)
PuolesAngelas999
naujokas
Posts: 37
Joined: 2008-12-29 18:40

2008-12-31 17:52

Tuštuma yra tavo akluose tvirtinimuose. Tuštumą, kaip ir begalybę, suvokti sudėtinga, bent jau man. Aš galiu pasakyt kaip įsivaizduoju tuštumą. Tuštuma yra tai, kas už Visatos ribų. Tuštuma yra tai, ko negalima pamatuoti. Visatos ribas nustatyti irgi sunku čia tokia mano dabartinė nuomonė apie "tuštumą". che che.
Tustuma yra Jumyse, kadangi negalite pajusti Dziaugsmo ir Gerio. Tustumas suvokti, galime per pojucius, kurie yra GYVENIMAS???!!!???!!!!???!!!!!!!???!!!!!!!! arba Gyvenimas, jeigu nesupratate, kas yra Gyvenimas, tada pasakysiu taip, Tiki tuo, kas yra ir darai, o kada yra pastarasis, tada nieko nematai, uzsimerki, ir nieko nejauti, ar tai nera tustuma??? Tustuma uz visatos ribu yra lygiai tokia pati, dar klausimas, ar tikite, kad parelelines visatos yra, tik sugretinimas, to kas yra netikra??? Nes yra ir palyginimas, kad ta suvoktume, kaip Gyveni, ka darai,, toks ir esi, o ne koki Gyvenima susikuri, nes vertinami yra Zmogaus poelgiai ir darbai, kuriuos Jis yra Gyvenime nuveikes ir padares. Pamatuoti negalima todel, kad nesuvokiate, kad is To, nera Jokios naudos, o nauda yra, Tai, kas yra Dvasine Nauda. Visatoje Ribu nera, nes Dievas yra Kurejas, ir Dievas Visata kuria, netgi ir siuo momentu..Kadangi, nera noro pazinti, turi Buti noras Dziaugtis, tuo, kas yra sukurta.. :) O, tas kas yra sukurta, negalima pazinti, todel, kad nesuprantame, kas yra Harmonija Gamtoje :) Tas matematikoje ir pavaizduota, kaip Alfa ir Omega, o, jeigu galvojate, apie kuna, kuri reikia palikti cia, tai reikia suprasti, kad tas kunas yra nuodemingas, ir yra, tam atsakymas, kai nusikratysime zemisku panciu, kuriuos uzsimeteme patys Savo Valia, tada pajausime, kas Grazu ir Gera. :) :thumbsdown: :thumbsdown:
Iš kur ištraukei, kad iš tuštumos gali kas nors atsirasti ? Spragos astrofizikoje ar astronomijoje ? Aš tai, bent kol mokslas neįrodė kitaip, įsivaizduoju, kad Visata, kaip pradinis taškas, egzistavo visada. Nors irgi tai tik išsisukinėjimas, nes iš tiesų aš NEŽINAU. NEŽINAU galiu tik stengtis įsivaizduot ir spėliot.
Atsirasti gali, ne tik is tustumos, bet ir is tasko, kuri Jus matote, taip, kaip geriau, taip ir yra, nes nesuprantate, ka tas taskas reiskia, jeigu visi esame sudaryti is atomu ir molekuliu, tada turime suprasti, kas yra GYVENIMAS???!!!???!!!!???!!!!!!!???!!!!!!! kuris TA???!!!???!!!!???!!!!!!???!!!!!!! atema is Jusu, nes Pazindami ir Suvokdami, galetume Dziaugtis, tuo, kas yra Sukurta :) Jeigu tikite, kad viskas atsirado is tasko, tai kodel, netikite, kad viskas egzistavo per amzius??? tas, klausimas, is ko atsirado Dievas kankina daugeli tiesa??? As, Jums i ji atsakysiu taip, Dievas atsirado tamsoje, tam, kad pamatytume Sviesa, kuri yra spindinti, ir kurianti, nes Viskas kas yra sukurta Dievo yra Meile. Jeigu stengiates, isivaizduojate ir speliojate, supraskite, kad geriau Gyventi ir Dziaugtis, Tuo kas yra sukurta :) :wink: :thumbsup:
Gyvenimas yra tai, ką tu pats susikuri Labai jau keisti tavo klausimai ir į juos atsakyt sudėtinga, kadangi jie abstraktūs. Kiekvienas gyvenimą įsivaizduojame skirtingai, nėra ABSOLIUČIŲ tiesų. Na, išskyrus matematikoje, hahahahaha. Noriu pasakyti, kad jei aš tau atsakysiu, kas yra gyvenimas, ar nuo to TAVO gyvenimas taps prasmingesnis ? O mano ? O jų ? O pelėdžiukų ?
Gyvenimas yra, tai, ka darai, ir Savo Valia pasirenki. O jus pasirenkate, ta, kas yra pazinimas, uz kuri laukia Atpildas. Jeigu klausimu neimanoma atsakyti, tai Jie yra, tam, kad Jaustumete, o ne jaustumetes, Gyventumete, o ne gyventumete, toliau taip abstraktumas yra paprastas, tada, kada supranti, kas yra empirika, i siuos klausimus galetumete atsakyti, ne suvokdami ir pazindami, bet susivokdami, jausdami ir suprasdami vieni kitus. Gyvenime absoliuti tiesa, yra Gyvenimas, nes turedami Laisva Valia rinktis, ir kurti Si nuostabu Gyvenima, patys Ji toki ir pasirenkame. Matematikoje GYVENIMAS???!!!???!!!!??????!!!???!!!!!!!?????????!!!!!!!!!! yra isivaizduojamas??? kaip AIBE???!!!???!!!!???!!!!!!!???!!!!!!!!!! kuria uzpildyti pilnai neimanoma, nes turite patiketi, kad ja galima isplesti, tokiu, kaip JUSU??? GYVENIMAI??? deka, o, kam TO??? reikia, jeigu galime Visi isitekti vienoje vertikalioje plokstumoje, tada ir laikas neturetu PRASMES??? nes suprastumete, kas yra Amzinybe, kuri matematikoje, yra vaizduojama, kaip begalybe, kuri yra tustumoje.. :thumbsdown: Jeigu suprasite, kas yra kito Zmogaus Gyvenimas, nuo to Jis taps, tik prasmingesnis, nes is nuodemiu galima mokytis, o Tas, ka Jus manote, apie Tai, ar Visagalis Dievas galetu sunaikinti, tai, kas yra nuodemeje???!!! paklauskite saves taip, ar Jus naikintumete Savo kurini, kuris gali pasikeisti??? Sunaikindami, viska, kas yra sukurta, sunaiktumete ir save, nes zinotume, kas yra kancia, nes Dievas yra sukurtas, ne pagal Musu atvaizdus, bet Mes esame sukurti Pagal Jo Atvaizda, Jis yra kurejas, kuris Duoda, o Mes turime imti, tai, kas yra duodama, tam, kad Gyventume, ir Matytume, tai kas yra Gyvenimas.. :thumbsdown: Sekmes, gal rasime Viena Tiesa, kuri yra bendra Visiems :) :wink: :thumbsup: :thumbsdown:
PuolesAngelas999
naujokas
Posts: 37
Joined: 2008-12-29 18:40

2008-12-31 17:56

Spėju, kad čia neteisinga Big Bang'o interpretacija

P. S. ar savo paties trūkumų nesuvokimas yra pakankama priežastis trėmimui?

BigBango interpretacija pagal Mumis yra tokia, jeigu tikite, ir nematete, tai is, kur zinote???
Mokslas negali atsakyti i visus klausimus, bet galime atsakyti i viena, kas yra begalybe??? kuri yra laike, kuris neturi Prasmes??? Jeigu laikas turetu prasme, tai galetume visi isitekti erdveje, o, ne tie,kurie ta erdve mato iskreiptai, ir per pojucius, jie yra, tas, ka jus vadinate emocijomis, nes emocijos yra viena, is stygu teorijos dalis, ja matydami, Jus jauciates traukomi, ir tas traukimas yra Jusu sirdyse, kurias uzpildote tustuma, kuria gaunate, nenoredami Gyventi ir nemyledami Gyvenimo tokio, koks Jis yra... :) :wink: :thumbsdown: :thumbsup:
User avatar
Akela
senbuvis
Posts: 2549
Joined: 2006-01-08 23:00

2008-12-31 18:05

Ei, skeptiškieji programuotojai! ;) Kodėl gi nepadarius boto, pagal rand() išspjaunančio sakinius, o jų duombazę surinkus iš šito puolusio angelėlio postų? Paskui dar galėsim organizuoti konkursus -- atskirk originalą nuo elektroninės versijos! :ax:

(O dar paskui tą botą įleisti į gyvas.sapnas.net ir panašias svetaines :twisted: )
User avatar
Singuliaras
senbuvis
Posts: 1223
Joined: 2006-09-16 16:03
Location: Žemė - žmonių planeta

2008-12-31 18:06

MaikUniversum wrote:Iš kur ištraukei, kad iš tuštumos gali kas nors atsirasti ? Spragos astrofizikoje ar astronomijoje ? Aš tai, bent kol mokslas neįrodė kitaip, įsivaizduoju, kad Visata, kaip pradinis taškas, egzistavo visada. Nors irgi tai tik išsisukinėjimas, nes iš tiesų aš NEŽINAU. NEŽINAU :) galiu tik stengtis įsivaizduot ir spėlioti
Yra tokios virtual particles, kurios ir atsiradinėja iš nieko, kitaip sakant, - fliuktuoja vakuume.

O nieką galima pamėginti įsivaizduoti per tokį mintinį žaidimuką: 1) paimi kubą, kurio kraštinės yra vienas metras; 2) į tą kubą prikiši daug nieko; arba išsiurbi viską (pagal skonį čia); 3) tada pasiimi adatą, kurios ilgis yra keli centimetrai ir su ja duri į tą kubą; 4) koks rezultatas - nesunku atspėti.

:)
PuolesAngelas999
naujokas
Posts: 37
Joined: 2008-12-29 18:40

2008-12-31 18:07

Ei, skeptiškieji programuotojai! Kodėl gi nepadarius boto, pagal rand() išspjaunančio sakinius, o jų duombazę surinkus iš šito puolusio angelėlio postų? Paskui dar galėsim organizuoti konkursus -- atskirk originalą nuo elektroninės versijos!

(O dar paskui tą botą įleisti į gyvas.sapnas.net ir panašias svetaines )
Skeptiski, nes nematote, to, kas yra tikra, o Gyvenimas yra tikras :thumbsdown:
PuolesAngelas999
naujokas
Posts: 37
Joined: 2008-12-29 18:40

2008-12-31 18:10

Yra tokios virtual particles, kurios ir atsiradinėja iš nieko, kitaip sakant, - fliuktuoja vakuume.

O nieką galima pamėginti įsivaizduoti per tokį mintinį žaidimuką: 1) paimi kubą, kurio kraštinės yra vienas metras; 2) į tą kubą prikiši daug nieko; arba išsiurbi viską (pagal skonį čia); 3) tada pasiimi adatą, kurios ilgis yra keli centimetrai ir su ja duri į tą kubą; 4) koks rezultatas - nesunku atspėti.
Jeigu padarytumete toki pati eksperimenta, su Tuo, kas yra Gyva, ar nebutu skaudu ta regeti???
As cia apie Jusu moralines problemas, kurias Jus Gvildenate, kaip luksta, kuri dauzdami, turite, perkasti ji arba isilupti! kas geriau ar kasnis, kuris yra, ar, Tai, ka Jus patyrtumete, suvokdami, kas buvo pasakyta.. Dar klausimu bus? :thumbsdown: :thumbsup:
User avatar
Akela
senbuvis
Posts: 2549
Joined: 2006-01-08 23:00

2008-12-31 18:15

Chebryte, jūs kaip norit, o aš jau renku duombazę :twisted:

Rašyk, ANGELĖLI, RAŠYK :spiteful: аффтар жжот, пеши есчо!
PuolesAngelas999
naujokas
Posts: 37
Joined: 2008-12-29 18:40

2008-12-31 18:27

Klausimas Jums, ar galite, bent paskaityti, kas yra rasoma, o ne praleisti pro pirstus? Sekmes.. :thumbsdown:
User avatar
spyxter
pradedantis
Posts: 361
Joined: 2007-04-10 08:28
Location: Sostinė

2008-12-31 18:47

PuolesAngelas999 wrote:Klausimas Jums, ar galite, bent paskaityti, kas yra rasoma, o ne praleisti pro pirstus? Sekmes.. :thumbsdown:
Būtent, norint skaityt tavo pranešimus sėkmės reikia.
Neįmanoma suprast ką tu nori pasakyt, nes visiškai nemoki reikšt minčių. Viskas yra kažkoks nesuvokiamas sąmonės srautas. Šneki kažkokiais nesuvokiamais žodžiais kaip "gyvenimas", "tiesa", "suvokimas", "pažinimas". Kas tas gyvenimas? Kas ta tiesa?

Išmok galų gale tinkamai reikšt mintis, tada gal žmonės ir nepraleis pro pirštus ką čia nori pasakyt.
PuolesAngelas999
naujokas
Posts: 37
Joined: 2008-12-29 18:40

2008-12-31 19:04

Būtent, norint skaityt tavo pranešimus sėkmės reikia.
Neįmanoma suprast ką tu nori pasakyt, nes visiškai nemoki reikšt minčių. Viskas yra kažkoks nesuvokiamas sąmonės srautas. Šneki kažkokiais nesuvokiamais žodžiais kaip "gyvenimas", "tiesa", "suvokimas", "pažinimas". Kas tas gyvenimas
Sekmes nereikia, reikia, tik noro, kurio Jus neturite, o jeigu Jo nera, tai ir Gyvenima kitaip matote
Gyvenimas Mums turetu reiskti, nora ir pastangas, kurias turetume ideti, Tiesa, yra, tai, kas yra nepazintina, o patyriama, suvokimas, yra tas, kas Jus vadinate pazinimu, tai tiek.. Isigilinkite ir pamastykite. Kas yra kas? Jeigu, tai ka turime, nematome, o uzsimerkiame, pries svarbias problemas, kuriuos ir siuo metu vyksta Zemeje..Linksmu Artejanciu Naujuju Metu, silumos ir dziaugsmo Jusu Sirdyse.. :) :) :) :) :) :) :) :thumbsup:
Post Reply