Poerdvinių ir kitaerdvinių būtybių prigimtis iki "Dievo Tėvo

Pokalbiai prie alaus. Gali kalbėti ir abstinentai, tačiau praras pusę malonumo :)
Tolis
naujokas
Posts: 11
Joined: 2008-12-12 15:39

2009-01-30 13:29

Itin saikingas turinyje (per ilgą laiką "atsijotas" ties maksimaliu tikrumu) info remiantis vien empirizmu. Minimum "išfilosofavimo" ar kitokio "ištranscendentinimo".
http://www.blogas.lt/ateiviui
User avatar
MaikUniversum
senbuvis
Posts: 1207
Joined: 2008-09-27 21:58
Location: Vilnius

2009-01-30 15:11

Juokiesi ? :?
User avatar
entity
naujokas
Posts: 96
Joined: 2005-07-13 19:20
Location: Vilnius
Contact:

2009-01-30 22:49

Tai kad ten net nejuokinga :( .
User avatar
Singuliaras
senbuvis
Posts: 1223
Joined: 2006-09-16 16:03
Location: Žemė - žmonių planeta

2009-01-31 02:51

Man tai visai patiko. Bet sunku kažką pakomentuoti.:)
Tolis
naujokas
Posts: 11
Joined: 2008-12-12 15:39

2009-02-02 12:11

Singuliaras wrote:Man tai visai patiko. Bet sunku kažką pakomentuoti.:)

Dėkui singuliarui už neskubėjimą, o ankstesniesiems dviems papylimo sprinteriams pasistengsiu atsakyti tiek .."įdomu".
Man patinka, kai bandoma oponuoti, abstrahuotai pasvėrus kito argumentus, potencialias pažinimo galimybes etc. Netgi, kai stengiamasi pralenkti impulsyviojoje didaktikoje be jokio pasvėrimo - taipogi dažniausiai patyliu.. Nes nemanau, kad tai prideda protingumo balų.
Bet, užbėgdamas už akių įmanomoms pasididžiavimo savimi išvadoms, tepasakyčiau, jog situacijos logikai spaudžiant, aš taipogi gebu išrašyti pamokslų serijas sparčioje ir plačioje disonansinėje ekspansyvumo amplitudėje. Tad patikėkit - ir šitoje rungtyje prasmingesniais nepasimatytumėt..
User avatar
suvirintojas
pradedantis
Posts: 202
Joined: 2007-10-03 22:46
Location: Laipėda

2009-02-02 13:59

Tolis wrote:
Singuliaras wrote:Man tai visai patiko. Bet sunku kažką pakomentuoti.:)

Dėkui singuliarui už neskubėjimą, o ankstesniesiems dviems papylimo sprinteriams pasistengsiu atsakyti tiek .."įdomu".
Man patinka, kai bandoma oponuoti, abstrahuotai pasvėrus kito argumentus, potencialias pažinimo galimybes etc. Netgi, kai stengiamasi pralenkti impulsyviojoje didaktikoje be jokio pasvėrimo - taipogi dažniausiai patyliu.. Nes nemanau, kad tai prideda protingumo balų.
Bet, užbėgdamas už akių įmanomoms pasididžiavimo savimi išvadoms, tepasakyčiau, jog situacijos logikai spaudžiant, aš taipogi gebu išrašyti pamokslų serijas sparčioje ir plačioje disonansinėje ekspansyvumo amplitudėje. Tad patikėkit - ir šitoje rungtyje prasmingesniais nepasimatytumėt..
Karoče, Skifasofski.
http://www.youtube.com/watch?v=cFrtpT1mKy8
Tolis
naujokas
Posts: 11
Joined: 2008-12-12 15:39

2009-02-04 11:51

suvirintojas wrote: Karoče, Skifasofski.
http://www.youtube.com/watch?v=cFrtpT1mKy8
Neblogas susirintojo atradimas (ir tos gėlės lyg "svarkės" katodai). Būtų pakankamai nuoseklu, bet labiau tinka temoje "ateizmas". Būtų parodomoji saviraiška "pamąstymui" temoje - "dievas, kaip parodija".
Tolis
naujokas
Posts: 11
Joined: 2008-12-12 15:39

2009-02-04 12:50

Šiaip jau singuliarui, ar kam panašiam galiu pabandyti paaiškinti...
Tai yra REALYBĖ. O šiaip man suprantama, kas dažnai slepiasi jūsų mintyse... Ir man visa tai teoriškai "nesuprantama". IR TAI GALIU SAKYTI PASVĖRĘS VIENINTELIU BŪDU - sumodeliavęs jus savyje, kaip "aš kitaprasmybėje" (truputį, laikinai pastūmėdamas "nuo savęs "savaprasmiškumus į "pamiegojimą") Turiu omeny, ir mano "smegenys neišneša", jei, kaip jūs, ieškočiau "tiesos" ties senu savo "įprotiniu manymu", kaip pakankamu informacijos šaltiniu.
O šiaip... bloge "samonė" yra tam tikras išdėstymas, kuo esu pasižymintis. Ir iš nedidelio jame nurodyto paeksperimentavimo galima gauti "išvedimą". Na ten aš naudoju įvairią terminologiją. O sąveika su ateiviais (ir ne tik) buvo nulemta jų pastebėjimo, jog tam tikrame žmoguje yra išvystytas "antgamtinis faktorius" (čia - pompastine kalba šnekant ties davatkiško "neabejotino supratimo" riba).
Arba "tiksliau" - tam tikrame žmoguje jie rado "ateiviškumą" (ne "žmogiškumą" standartine prasme) dėl pernelyg didelio gebėjimo paskleisti sąmonės bangą poerdviniame lauke. Negaliu sakyti, kad žinau, kas kas tas "poerdvis" (lyg "erdvės šešėlis postūmyje" ar pan.), kuriuo jie naudojasi samonės refksijų identifikavimui "kampiniame mirgėjime" (sąmonės identifikavimas emociniame lygmenyje, sudėliojant išvestumus atbuline seka). Tiesiog... visa, ką čia parašiau, vienas iš autoritetingų jų "valdininkų) išvedė iš mano sąmonės peržvalgos ties tekstinėmis galimybėmis ir tiek.
O šiaip... jų dauguma (tie visokie "tyrinėtojai") yra gan žemo lyugio "nenuovokos". Ir tiems tokiems, tavo vadinamiems "sielų grobikams" nėra galimybių pasireikšti. Galop - yra kelios jų rūšys (tos, kurias aprašiau) gana konfliktiniame stebėtojiškame atsargume vienas kitos atžvilgiu. Tad vargu, ar kas jų ryžtūsi ties žmonėmis imtis kokių nors save aiškiai diskredituojančių veiksmų, ko dėka "kiti" rastų pretekstą padidinti savo konfliktines nuostatas.

P.S. Žodžiu, ilgokai teko "suderinimus išsemtume" daryti, kol jie atsikniso, radę šį tą naujo pažinime "kas yra žmogus" ir... na, o ką aš "iškapsčiau" - pateikta mano bloge "ateiviui".
Šiaip galiu pažymėti, jog mano ir "simbiotizuotų (poerdvizuotų) žmonių" egzistavimo dėka Lietuva tapo pakankamai padidinto stebėjimo zona. Na, buvo man "pateikta tokia žinia". Gal čia mano pamaloninimui "ar ką?", bet siūlyčiau išnaudoti šį laikmetį telepatinio pakontaktavimo eksperimentams su "kitaprasmiais" esančiais kitose erdvinėse platumose ir plokštumose.
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2009-02-04 13:49

Tolis wrote:Šiaip galiu pažymėti, jog mano ir "simbiotizuotų (poerdvizuotų) žmonių" egzistavimo dėka Lietuva tapo pakankamai padidinto stebėjimo zona. Na, buvo man "pateikta tokia žinia". Gal čia mano pamaloninimui "ar ką?", bet siūlyčiau išnaudoti šį laikmetį telepatinio pakontaktavimo eksperimentams su "kitaprasmiais" esančiais kitose erdvinėse platumose ir plokštumose.
Man įdomu, jis pats supranta, ką čia kliedi? :) Ar tiesiog parinkinėja ilgesnius žodžius iš tarptautinių žodžių žodyno? :)
7x
senbuvis
Posts: 1822
Joined: 2004-07-16 21:43

2009-02-04 14:20

Man jo pasisakymai iš pradžių irgi pasirodė kaip visiškos nesąmonės, bet kai įsiskaičiau, pagaliau pagavau jo mintį ir viskas susidėjo į tvarkingas argumentuotas lentynas.

Ok - meluoju, wtf is he talking about?
User avatar
MaikUniversum
senbuvis
Posts: 1207
Joined: 2008-09-27 21:58
Location: Vilnius

2009-02-04 17:58

Tolis wrote:Šiaip jau singuliarui, ar kam panašiam galiu pabandyti paaiškinti...
Tai yra REALYBĖ. O šiaip man suprantama, kas dažnai slepiasi jūsų mintyse... Ir man visa tai teoriškai "nesuprantama". IR TAI GALIU SAKYTI PASVĖRĘS VIENINTELIU BŪDU - sumodeliavęs jus savyje, kaip "aš kitaprasmybėje" (truputį, laikinai pastūmėdamas "nuo savęs "savaprasmiškumus į "pamiegojimą") Turiu omeny, ir mano "smegenys neišneša", jei, kaip jūs, ieškočiau "tiesos" ties senu savo "įprotiniu manymu", kaip pakankamu informacijos šaltiniu.
O šiaip... bloge "samonė" yra tam tikras išdėstymas, kuo esu pasižymintis. Ir iš nedidelio jame nurodyto paeksperimentavimo galima gauti "išvedimą". Na ten aš naudoju įvairią terminologiją. O sąveika su ateiviais (ir ne tik) buvo nulemta jų pastebėjimo, jog tam tikrame žmoguje yra išvystytas "antgamtinis faktorius" (čia - pompastine kalba šnekant ties davatkiško "neabejotino supratimo" riba).
Arba "tiksliau" - tam tikrame žmoguje jie rado "ateiviškumą" (ne "žmogiškumą" standartine prasme) dėl pernelyg didelio gebėjimo paskleisti sąmonės bangą poerdviniame lauke. Negaliu sakyti, kad žinau, kas kas tas "poerdvis" (lyg "erdvės šešėlis postūmyje" ar pan.), kuriuo jie naudojasi samonės refksijų identifikavimui "kampiniame mirgėjime" (sąmonės identifikavimas emociniame lygmenyje, sudėliojant išvestumus atbuline seka). Tiesiog... visa, ką čia parašiau, vienas iš autoritetingų jų "valdininkų) išvedė iš mano sąmonės peržvalgos ties tekstinėmis galimybėmis ir tiek.
O šiaip... jų dauguma (tie visokie "tyrinėtojai") yra gan žemo lyugio "nenuovokos". Ir tiems tokiems, tavo vadinamiems "sielų grobikams" nėra galimybių pasireikšti. Galop - yra kelios jų rūšys (tos, kurias aprašiau) gana konfliktiniame stebėtojiškame atsargume vienas kitos atžvilgiu. Tad vargu, ar kas jų ryžtūsi ties žmonėmis imtis kokių nors save aiškiai diskredituojančių veiksmų, ko dėka "kiti" rastų pretekstą padidinti savo konfliktines nuostatas.

P.S. Žodžiu, ilgokai teko "suderinimus išsemtume" daryti, kol jie atsikniso, radę šį tą naujo pažinime "kas yra žmogus" ir... na, o ką aš "iškapsčiau" - pateikta mano bloge "ateiviui".
Šiaip galiu pažymėti, jog mano ir "simbiotizuotų (poerdvizuotų) žmonių" egzistavimo dėka Lietuva tapo pakankamai padidinto stebėjimo zona. Na, buvo man "pateikta tokia žinia". Gal čia mano pamaloninimui "ar ką?", bet siūlyčiau išnaudoti šį laikmetį telepatinio pakontaktavimo eksperimentams su "kitaprasmiais" esančiais kitose erdvinėse platumose ir plokštumose.
visam tam anglų kalboje yra toks žodis "Mental masturbation". Manau prasmės aiškint nereikia :wacko:
User avatar
Akela
senbuvis
Posts: 2549
Joined: 2006-01-08 23:00

2009-02-06 05:35

MaikUniversum wrote:visam tam anglų kalboje yra toks žodis "Mental masturbation". Manau prasmės aiškint nereikia :wacko:
Tai viskas ore, kol žmogus patiria iš to malonumą :) ir stabiliai laikosi savo niekam iš esmės nekliūnančios rolės.
(Blogiau kai: http://www.delfi.lt/archive/article.php ... 1233698400 )

O šiaip -- tekstukam trūksta tik patrauklaus siužeto su pagrindiniu herojumi ir būtų savotiškai įdomus mistinis romanas :)
Tolis
naujokas
Posts: 11
Joined: 2008-12-12 15:39

2009-02-06 11:16

<<<Man įdomu, jis pats supranta, ką čia kliedi? :) Ar tiesiog parinkinėja ilgesnius žodžius iš tarptautinių žodžių žodyno? :)>>>

Jei įdomu ... atreflektuoju, jog "taip". O šiaip man nemalonu prisipažinti, bet tikrai nesu atraktyvių raidinių raitinių barstytojas empirizmo nepažįstančiam siekėjui pasigauti savy esamos įdomybės užuomazgą. Išvedant iš vieno čia pasisakymo "vinies" ..."nežadu sąveikauti masturbacijoje tik tau empiriškai pažįstamais pavidalais"..

<<<Ok - meluoju, wtf is he talking about?>>>

Akivaizdu, jog neprivalau komentuoti, nes sekantis komentuotojas tamstą jau aprūpino "grietinėlė in the talks". Visam tam anglų kalboje yra toks žodis "Mental masturbation". Manau prasmės aiškint nereikia :wacko:[/quote]

<<<O šiaip -- tekstukam trūksta tik patrauklaus siužeto su pagrindiniu herojumi ir būtų savotiškai įdomus mistinis romanas>>>

Na, šiaip tai nebuvo skirta "asocijuotam rašytojų sąjungos nariui", bet dėkui už įžvalgą.
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2009-02-06 12:11

Gili užuojauta. :( Jeigu galėčiau, kuo nors padėčiau, bet...

P.S. Jeigu kada pradėsiu kalbėti taip, kaip Tolis, duokite, prašau, žinoti, jei žinoma dar pajėgsiu tai suvokti... Man, asmeniškai, tokie dalykai baisiau už siaubo filmą.
User avatar
MaikUniversum
senbuvis
Posts: 1207
Joined: 2008-09-27 21:58
Location: Vilnius

2009-02-06 17:04

Svetimas wrote:Gili užuojauta. :( Jeigu galėčiau, kuo nors padėčiau, bet...

P.S. Jeigu kada pradėsiu kalbėti taip, kaip Tolis, duokite, prašau, žinoti, jei žinoma dar pajėgsiu tai suvokti... Man, asmeniškai, tokie dalykai baisiau už siaubo filmą.
Bijai išprotėt ? Sveikas įstojęs į klubą :D mano irgi tokia baimė yra prarast sveiką protą.
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2009-02-06 17:35

Svetimas wrote:Gili užuojauta. :( Jeigu galėčiau, kuo nors padėčiau, bet...

P.S. Jeigu kada pradėsiu kalbėti taip, kaip Tolis, duokite, prašau, žinoti, jei žinoma dar pajėgsiu tai suvokti... Man, asmeniškai, tokie dalykai baisiau už siaubo filmą.
Na, mano siūlomas sprendimas tai niekam nebus naujiena... Vajezau, o gal šita, ban'o reikėtų? :)
User avatar
MaikUniversum
senbuvis
Posts: 1207
Joined: 2008-09-27 21:58
Location: Vilnius

2009-02-06 18:16

RB wrote:
Svetimas wrote:Gili užuojauta. :( Jeigu galėčiau, kuo nors padėčiau, bet...

P.S. Jeigu kada pradėsiu kalbėti taip, kaip Tolis, duokite, prašau, žinoti, jei žinoma dar pajėgsiu tai suvokti... Man, asmeniškai, tokie dalykai baisiau už siaubo filmą.
Na, mano siūlomas sprendimas tai niekam nebus naujiena... Vajezau, o gal šita, ban'o reikėtų? :)
pala, o kokias taisykles jis pažeidė ? Ar tai iš niekur nieko banus dalinat visiems, kurių nuomonei nepritariat ?
User avatar
Akela
senbuvis
Posts: 2549
Joined: 2006-01-08 23:00

2009-02-06 19:22

MaikUniversum wrote:...pala, o kokias taisykles jis pažeidė ? Ar tai iš niekur nieko banus dalinat visiems, kurių nuomonei nepritariat ?
Vat galvoju, gal vertėtų įtraukti į taisykles baną už savų svetainių reklaminimą šio forumo sąskaita? Forumas turi kokį tai skaitytojų kontingentą, ir - jei susikūrei svetainę kokia nors slidžia tema ir pageidauji ją pareklamint - visai neblogas sprendimas sukurti čia postą su linku į ją ir provokuojančiu užklausimu. Kritikuos, suvartinės - nieko tokio, svarbu, kad kažkas nueitų linku į svetainę, kuri be forumo būtų "mirusi". Vienžo - gal reikia užraukt landą chitram spamui?
Post Reply