Kuo mes buvom?

Pokalbiai prie alaus. Gali kalbėti ir abstinentai, tačiau praras pusę malonumo :)
User avatar
Moshiah
skeptikas
Posts: 659
Joined: 2004-04-22 14:45
Location: Yerushalaim de-Lita

2004-06-14 11:05

Kataliku.
User avatar
Snukis
senbuvis
Posts: 3214
Joined: 2004-06-03 18:27
Location: Kaunas
Contact:

2004-06-14 13:58

Negali žiūrėti skeptiškai į ką tiki
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2004-07-09 15:34

Snukis wrote: O dėl knygų ir filosofijos - užsikabinau už R. E. Hineline darbelių (gal yra čia fantastikos mylėtojų?). Ypač už "Svetimas svetimame krašte".
Turi galvoje R. A. Heinlein'ą? Kažkada buvau didelis jo gerbėjas, bet „Stranger in a strange land“ yra viena iš nedaugelio jo knygų, kurių taip ir neperskaičiau – kol ji pakliuvo į mano rankas, pomėgis fantastikai jau buvo gerokai atšalęs.
quest
pradedantis
Posts: 237
Joined: 2004-06-02 10:45

2004-07-09 20:52

Metu labai dideli akmeni i jusu visu darza - jus negalite buti sveiko proto zmones, nes:

1) Gincyjates ir bandote uzgincyti bet kokia nuomone, kuria parasau as (nes as cia vienintelis ne skeptikas)

2) Jus nepritariate krikscionybei - gerai

3) Jus nepritariate ateiviams - labai blogai, nes taip jiems atrodote durni zemieciai, kuriu mintis skaitydami jie is jusu tyciojasi.

4) Jus pritariate kosminiams klounams ar sukoms zudikems, kas rodo, kad su jusu psichika ne kas.

5) Jus taip rasote vien del to, kad uzgincyti teisingas teorijas, nes jums paprasciausiai patinka uzgincyti (net nesusimastot, kad gal pritariat vienai is tu teoriju, kuria uzgincyjate)

6) Kol neatejau as, ziuriu cia buvo tik tokio stiliaus diskusijos, mazdaug taip. (raides reiskia, kad tas zmogus kalba)

a: ateiviai, kas tai? Prasimanymas ar realybe?
b: manau prasimanymas, zmones dabar linke tiketi visokiomis nesamonemis
c: ko tik dabar zmones neprisigalvoja, visokiu durniu pilna
a: pritariu.

kai atejau as gavosi mazdaug taip:

q: reinkarnacija yra .........................
a: ka? Tu galvoji ka kalbi? Tu durnas, jei tiki tokiomis nesamonemis
c: irodyk
d:irodyk
q: "pateikiami irodymai"
a: ka? Jie nieko verti
d: nesamones
p: jo jo, as dar pasakysiu, kad kosm.klounais tikiu
q: pateik faktu, kad kk egzistuoja
p: kokiu faktu, visiems aisku. Palauk 100 metu, jie bus tokie pat populiarus.

Tai dabar pagalvokit logiskai.
User avatar
psichopate
naujokas
Posts: 10
Joined: 2004-05-07 14:10
Location: neverland
Contact:

2004-07-09 21:22

nuo vaikystės neturėjau nieko bendro su dievu. tėvai buvo netikintys, močiutės ir kiti giminaičiai irgi neypatingai religingi todėl dievo man niekas į galvą nekišo ir aš net nežinojau kas tai yra. su tuo susidūriau tik atėjus į mokyklą. [aišku pasirinkau etiką bet teko garbė paklausyti kelių tikybos pamokų kai etikos mokytoja buvo kažkur dingus :} ] niekaip nesupratau kodėl yra kažkoks dievas ir kodėl reikia jam kas vakarą melstis. dar keisčiau buvo išpažintys ir faktas kad "dievas yra visur ir jis viską mato". prisimenu tada klausinėdavau ar dievas yra cukrinėje, tualete, saldainių dėžutėje ir kituose vietose kur aš jo nesutikdavau :) netgi užsiiminėdavau dievo paieškomis. pasidėdavau kokią dežutę ir stengdavausi atidaryti taip greitai kad dievas nespėtų pabėgti. deja nusivylimas "dievas per greitas :( pabėga vis." ir supratimas "ko gero jo nėra nes jei jis visur tai kodėl aš jo nematau ir niekaip negaliu pagauti?".[žinojau kad jis kažkas didelio bet kartu įsivaizduodavau kad jis galėtų tilpti ir į dėžutę. bent jau taip man paaiškino :roll: ] taigi... "dievo nėra nebuvo ir nebus" :)

tada pradėjau domėtis tokiais dalykais kaip horoskopai, numerologija, reinkarnacija... iš viso to buvau susilipdžiusi savo religiją kurią keisdavau taip kaip man buvo patogiau :D ["tikiu kuo noriu tikėti"] pamažu tikėjimas blėso nes nusivyliau ir numerologija ir horoskopais... niekas nesipildydavo taip kaip turėdavo :)

visai neseniai perskaičiau knygą "demonų apsėstas pasaulis" ir ji galutinai pribaigė visus tikėjimus tuo kas neturi jokio pagrindo :) pradėjau tikrinti kas dar gali būti bent šiek tiek pagrįsta o kas iš vis turi tik tokius įrodymus kaip <didelis skaičius puslapių google paieškoj> ir <negi tiek puslapių gali klysti?>

šiaip vaikystėje skaičiau daug knygų kurias man priklausė perskaityt tik po kelių metų [kažkada išvijo iš bibliotekos ir liepė grįžti su tėvais nes ėmiau iš daug vyresnių mokinių skyriaus :( ], labai mėgau žaisti su "lego" kaladėlemis, domėjausi gyvūnais[visais tais turi kailį ir atrodo ne šlykščiai :) ], stebindavau žmones savo "per protingais" tokiam amžiuj klausimais [ :lol: ], dievindavau eksperimentus su broliu ["po kiek laiko pradės klykti atėmus mašiną?" buvau sadistė :shock: ] ir be galo mėgdavau stebėti žvaigždėtą dangų ir spėlioti kurioje žvaigždėje gyvena kita gyvybė[tada galvodavau kad žvaigždė = planeta].

dabar vis dar mėgstu skaityti, dėlioju "puzzles", sedžiu nete[šitai jau darosi nesveika :shock: ], naujausias užsiėmimas - japoniški kryžiažodžiai :)
aš ko gero viena jauniausių čia pasisakiusiųjų. bet manau ir toliau niekas nesikeis ir netapsiu dievo ar būrėjų verge. :shock: :D
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2004-07-09 21:27

quest wrote:Metu labai dideli akmeni i jusu visu darza - jus negalite buti sveiko proto zmones, nes:<...skipped a lot of bullshit...>
Jis juk negali kalbėti rimtai, ar ne? Kaip jums atrodo?
quest
pradedantis
Posts: 237
Joined: 2004-06-02 10:45

2004-07-09 21:27

netapsiu dievo ar būrėjų verge.
Deje, tapsi. Ir tapsi todel, kad pasakei:
"dievo nėra nebuvo ir nebus"
User avatar
psichopate
naujokas
Posts: 10
Joined: 2004-05-07 14:10
Location: neverland
Contact:

2004-07-09 21:31

quest wrote:
netapsiu dievo ar būrėjų verge.
Deje, tapsi. Ir tapsi todel, kad pasakei:
"dievo nėra nebuvo ir nebus"
taip taip.... žinau. pagal aną mano susikurtą religiją[jei joje būtų buvęs dievas] man dabar grėstų reinkarnaciją į vorą[nekenčiu vorų] ir penki metai kančių pragare[tada penki metai atrodė baisiai daug]. tik kad ta religija jau panaikinta :( [plius aš galėjau ją pakeisti:) ] atrodo teks toliau nevergauti niekam. :(

[o jei paprašysiu įrodymų tam tavo faktui? :roll: :D ]
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2004-07-12 08:01

quest wrote:1) Gincyjates ir bandote uzgincyti bet kokia nuomone, kuria parasau as (nes as cia vienintelis ne skeptikas)
nesusireiksmink. buvo/yra tokiu ir daugiau.
2) Jus nepritariate krikscionybei - gerai
mes sia ir kitas religijas laikome nepakankamai pagrystomis. krikscionybe is kitu religiju isskiriame tik todel, kad su ja dazniau susidyriame kasdienybeje, nei pvz su islamu.
3) Jus nepritariate ateiviams - labai blogai, nes taip jiems atrodote durni zemieciai, kuriu mintis skaitydami jie is jusu tyciojasi.
kaip ten tas zodis?.. as zinau! zinau!.. nu blin... sukasi ant liezuvio galo mmmmmm.... PARANOJA! va prisiminiau :D
4) Jus pritariate kosminiams klounams ar sukoms zudikems, kas rodo, kad su jusu psichika ne kas.
mes sukureme kk teorija, kaip paralele religijai. tiesiog norejome susikeisti vietomis su tikinciais ir parodyti, kaip sunku su jais diskutuoti. kiek skaiciau, eksperimentas nelabai nusiseke, nes tikintieji (beje tu irgi) dazniausiai nesugeba suvokti to vaidmenu apsikeitimo. liudna.
5) Jus taip rasote vien del to, kad uzgincyti teisingas teorijas, nes jums paprasciausiai patinka uzgincyti (net nesusimastot, kad gal pritariat vienai is tu teoriju, kuria uzgincyjate)
cia kaip visada... "jus gincijates vien tam kad gincytis"
6) Kol neatejau as, ziuriu cia buvo tik tokio stiliaus diskusijos, mazdaug taip. (raides reiskia, kad tas zmogus kalba)
vel susireiksmini? du kartus vienoje zinuteje?! :D
Last edited by Vilius on 2004-07-12 12:06, edited 1 time in total.
yamono
naujokas
Posts: 74
Joined: 2004-07-10 16:38

2004-07-12 10:14

nes tikintieji (beje tu irgi) dazniausiai nesugeba suvokti to vaidmenu apsikeitimo. liudna.
Religijomis nezaidziama! Atminkite visam gyvenimui.
User avatar
Vajezus
emeritas
Posts: 3808
Joined: 2004-04-19 11:19
Location: Vilnius
Contact:

2004-07-12 10:29

yamono wrote:Religijomis nezaidziama!
Ka tu vadini "zhaidimu" shiuo atveju?
yamono
naujokas
Posts: 74
Joined: 2004-07-10 16:38

2004-07-12 10:39

Vaidmenu apsikeitimas neimanomas ir neisivaizduojamas, nes ta "religija" sukurta jusu paciu turi menka skaiciu pasiekeju. O jei jus specialiai ja sukurete, kad parodytumete diskutavimo sudetinguma, tada iseina, kad "zaidete" religijomis. Jusu KK yra - daugiausiai, teorija, ir ne jokia religija. Manau supratote.
User avatar
Azuolas
skeptikas
Posts: 591
Joined: 2004-04-18 12:46
Location: Vilnius, Kaunas

2004-07-12 11:01

yamono wrote:Vaidmenu apsikeitimas neimanomas ir neisivaizduojamas, nes ta "religija" sukurta jusu paciu turi menka skaiciu pasiekeju. O jei jus specialiai ja sukurete, kad parodytumete diskutavimo sudetinguma, tada iseina, kad "zaidete" religijomis. Jusu KK yra - daugiausiai, teorija, ir ne jokia religija. Manau supratote.
Tiek Kosminiai Klounai, tiek kitos religijos yra sukurtos žmonių.
User avatar
Vajezus
emeritas
Posts: 3808
Joined: 2004-04-19 11:19
Location: Vilnius
Contact:

2004-07-12 11:08

yamono wrote: Jusu KK yra - daugiausiai, teorija, ir ne jokia religija.
Bet kuri religija, jei apie ja logishkai diskutuojama, nagrinejama kaip teorija. Jei ne - apie ja diskutuoti neimanoma.
Vaidmenu apsikeitimas neimanomas ir neisivaizduojamas, nes ta "religija" sukurta jusu paciu turi menka skaiciu pasiekeju
Tada neimanoma ir krikshchioniu diskusija su kurios nors mazhesnes konfesijos atstovais. Mat pastarosios turi "menka skaichiu pasekeju".
Meduolis
emeritas
Posts: 3707
Joined: 2004-04-17 18:14
Location: Sheule

2004-07-12 12:03

yamono wrote:Religijomis nezaidziama! Atminkite visam gyvenimui.
Tai primušk mus.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2004-07-12 12:09

yamono wrote:Religijomis nezaidziama! Atminkite visam gyvenimui.
gal ne visa gyvenima, bet kuri laika tai tikrai atsiminsiu si ir kitus tavo sakinius :lol: :lol:
User avatar
Snukis
senbuvis
Posts: 3214
Joined: 2004-06-03 18:27
Location: Kaunas
Contact:

2004-08-30 08:40

yamono wrote:
Religijomis nezaidziama! Atminkite visam gyvenimui.
... bet prisižaidžiama!
Apostatas
senbuvis
Posts: 3056
Joined: 2005-03-07 17:43

2005-05-01 12:10

Ateistu gimiau.
Post Reply