Anoniminių Ateistų Savitarpio Pagalbos Draugija AASPD

Pokalbiai prie alaus. Gali kalbėti ir abstinentai, tačiau praras pusę malonumo :)
Post Reply
User avatar
Vajezus
emeritas
Posts: 3808
Joined: 2004-04-19 11:19
Location: Vilnius
Contact:

2005-09-01 12:19

Mano vardas Protonazijus. Eina jau septinti metai, kai aš nebejaučiu dvasinio ryšio su dievu ir nebetikiu juo. Suprantu, kad sunkiai sergu; nugara nuolat jaučiu kupinus užuojautos praeivių žvilgsnius. Kartais bandau nors trumpam įsivaizduoti, kad dievas yra - bet kai tik atsipalaiduoju, jis vis tiek ima ir dingsta. Man gėda dėl savo luošumo.

Kreipiausi pagalbos į psichoanalitikus; jų padedamas sužinojau, kad tai vaikystės traumos pasekmė. Tačiau gydymas šoko terapija nebuvo sėkingas dėl to, kad nejaučiau pakankamos motyvacijos (taip sakė gydytojas).

Negana to, draugė prieš metus paliko mane, buvau atleistas iš darbo. Pradėjau vartoti alkoholį bei narkotikus. Tikiuosi jūsų padedamas pasveikti, nes jūs esate mano paskutinė viltis. Ačiū.
Meduolis
emeritas
Posts: 3707
Joined: 2004-04-17 18:14
Location: Sheule

2005-09-09 23:18

Mieli klubo nariai,

Turiu problemą. Tiksliau, ne aš, o vienas mano draugas. Pavadinkime jį kokiu nors išgalvotu vardu. Tebūnie Juozas.

Jau kuris laikas matau pas Juozą akivaizdžius priklausomybės skepsiui požymius. Anskčiau jis karts nuo karto lankydavosi skeptikų forume, tačiau, nors ir nerimavau, nemaniau kad tai rimta. Po kiek laiko jis pažadėjo, kad daugiau ten neis, taigi nuo to momento nebemačiau reikalo dėl to jaudintis. Tačiau šiandien vėl pamačiau jį lankantis tame forume. Pasiteiravau, ką jis ten veikė. Kaip ir bet kokių kitų priklausomybių atveju, jis viską neigė. Netgi pradėjo meluoti, neva ten buvo ne jis.

Ką man daryti?
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2005-09-09 23:44

taj ne juokas, tai rimta. :|
Post Reply