zhukaSS ir jo burtai

Pokalbiai prie alaus. Gali kalbėti ir abstinentai, tačiau praras pusę malonumo :)
Meduolis
emeritas
Posts: 3707
Joined: 2004-04-17 18:14
Location: Sheule

2006-02-09 08:41

zhukaSS wrote:Siulychiau pakeisti experimenta sekanchiai:
As paimu knyga ir ja paleidzhiu, ji nukrenta.
Tada kuris nors ish jusu paima knyga, ir ja paleidzhia. Dabar jei ji nukrenta, reishkias mano burtai veikia, jus sumokate man pinigus, ash pastatau visiems daug alaus ir ishsiskirstom veliau. Bet jeigu ji nenukrenta, tai ash sumoku jums lygiai tokia pat suma kuria jus butumet man sumokeja(2550lt ar kiek ten), nes tada jus irodysit kad mano burtai neveikia.

Tinka? ;)
Ne, netinka, nes šitaip tikrai neišsiaiškinsime, ar tu kiek nors prisidedi prie knygos kritimo. Jei darysim pagal tave, taip ir liks neaišku, ar knyga krenta dėl tavo burto, ar dėl, pavyzdžiui, kurio nors iš stebėtojų burto, ar dar dėl ko nors. Taip kad nedrebink kinkų - mūsų pasiūlytos sąlygos yra normalios ir prieš nieką nenukreiptos. Nebūk lažakas, pone Gudruti.
User avatar
Snukis
senbuvis
Posts: 3214
Joined: 2004-06-03 18:27
Location: Kaunas
Contact:

2006-02-13 10:55

zhukaSS wrote:Salygos labai vienapusishkos ir tiesiogiai nukreiptos priesh mano burtus!

Siulychiau pakeisti experimenta sekanchiai:
As paimu knyga ir ja paleidzhiu, ji nukrenta....
Nea, paleisk taip, kad ji nenukristu, t.y. pademonstruok, kad nuo taves ir tik nuo taves priklauso ar knyga nukris ar ne. Tada bus burtai. ;)
Post Reply