zhukaSS ir jo burtai

Pokalbiai prie alaus. Gali kalbėti ir abstinentai, tačiau praras pusę malonumo :)
zhukaSS
pradedantis
Posts: 431
Joined: 2006-01-28 13:55
Location: Kaunas

2006-02-07 01:09

As moku burtu :)

Dabar taip - paimkit knyga i deshine ranka. Atsistokite priesh savo monitoriu ir paleiskite knyga - pamatysite kaip ji magishkai atsidurs ant grindu. As jau pora tukstantmechiu naudoju shita magija auto-modu, taigi bet kas krenta magishkai ant grindu net ir neapsisukus tu dvieju kartu.

Sakote ash sharlatanas ir tai yra fizikos desnis vadinamas gravitacija? ABSURDAS! Parodykit man ta jusu gravitacija, tada ir patikesiu!

Argi neskamba absurdishkai? ;)
zhukaSS
pradedantis
Posts: 431
Joined: 2006-01-28 13:55
Location: Kaunas

2006-02-07 01:11

Ai jo pastebejau kad shi tema skirta tik telepatui ir jo burtams, todel prashychiau ishskirti man atskira tema pavadinimu "zhuko burtai". Kuriame galetume aptarti pinigu klausima uzh mano taip sakant burtus.

Dekoju uzh supratinguma!
User avatar
silentium
skeptikas
Posts: 518
Joined: 2005-02-14 16:50
Location: Forli', Italia

2006-02-07 20:42

paskaityk pati paskutini posta siame puslapyje ir pamatysi kaip tokiu "burtininku" galima atsikratyti.

http://skeptikas.org/forum/viewtopic.ph ... andi#23848
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2006-02-07 22:09

zhukaSS wrote:Sakote ash sharlatanas ir tai yra fizikos desnis vadinamas gravitacija? ABSURDAS! Parodykit man ta jusu gravitacija, tada ir patikesiu!
Argi neskamba absurdishkai? ;)
Skamba.
Gravitacijos veikimą galima stebėti ir užfiksuoti daugybe įvairių būdų. Maniau, kad daugelis bent minimaliai išsilavinusių žmonių tai žino. Matyt, ne visi...
Ir šiaip, gal prieš bandant demonstruoti savo itin nevykusį sarkazmą vertėtų kažkiek pasidomėti moksliniu metodu, tuo, kaip konstruojamos hipotezės ir teorijos, kokie reikalavimai keliami ir t. t.? Mažiau apsijuoksi...
zhukaSS
pradedantis
Posts: 431
Joined: 2006-01-28 13:55
Location: Kaunas

2006-02-08 00:02

paskaityk pati paskutini posta siame puslapyje ir pamatysi kaip tokiu "burtininku" galima atsikratyti.
O gal nori suzhinoti 1000 ir 1 buda, kaip ash galechiau tam suteikti everlasting statusa? ;)
RB wrote: Gravitacijos veikimą galima stebėti ir užfiksuoti daugybe įvairių būdų.
mhm, uzhfiksuoti, o paaishkinti kodel tai vyksta? ;)
Ir dar sakai stebeti? Kaip? Paemus knyga ir ja paleidus? Bet ash juk nematau jokiu siulu lemianchiu jos atsidurima ant zhemes? Tai gali reiksht tik viena, mano burtai kuriuos panaudojau jau senai vis dar veikia :P
Meduolis
emeritas
Posts: 3707
Joined: 2004-04-17 18:14
Location: Sheule

2006-02-08 00:17

zhukaSS wrote:Dabar taip - paimkit knyga i deshine ranka. Atsistokite priesh savo monitoriu ir paleiskite knyga - pamatysite kaip ji magishkai atsidurs ant grindu. As jau pora tukstantmechiu naudoju shita magija auto-modu, taigi bet kas krenta magishkai ant grindu net ir neapsisukus tu dvieju kartu.
Vargšė Biblija :(
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2006-02-08 00:36

zhukaSS wrote:mhm, uzhfiksuoti, o paaishkinti kodel tai vyksta? ;)
Imi fizikos vadovėlį ir skaitai apie sąveikas, tarp jų ir apie gravitacinę sąveiką. Jei nemoki skaityti – pradedi nuo abėcėlės... Paprasta, ar ne?
zhukaSS
pradedantis
Posts: 431
Joined: 2006-01-28 13:55
Location: Kaunas

2006-02-08 01:23

RB wrote:Imi fizikos vadovėlį ir skaitai apie sąveikas, tarp jų ir apie gravitacinę sąveiką. Jei nemoki skaityti – pradedi nuo abėcėlės... Paprasta, ar ne?
Been there, done that.
Dabar jau gal parodysi nematomus siulus tempianchius viska prie zhemes? Ar prisipazhinsi esantis nepajegus tai padaryt? ;)
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2006-02-08 01:40

zhukaSS wrote:Dabar jau gal parodysi nematomus siulus tempianchius viska prie zhemes? Ar prisipazhinsi esantis nepajegus tai padaryt? ;)
Skaityk tol, kol suprasi. Tai yra fizikinis reiškinys. Egzistuoja būdai jį užfiksuoti. Egzistuoja jį paaiškinančios teorijos. Egzistuoja prognozės, padarytos remiantis tomis teorijomis. Egzistuoja eksperimentai, patvirtinantys tas prognozes. Vadinasi, gravitacija egzistuoja.

Nors žinoma, šitas paaiškinimas reikalauja tam tikro gebėjimo mąstyti abstrakčiai... O tą, matyt, ne kiekvienas sugeba...
zhukaSS
pradedantis
Posts: 431
Joined: 2006-01-28 13:55
Location: Kaunas

2006-02-08 02:10

RB wrote:
zhukaSS wrote:Dabar jau gal parodysi nematomus siulus tempianchius viska prie zhemes? Ar prisipazhinsi esantis nepajegus tai padaryt? ;)
Skaityk tol, kol suprasi. Tai yra fizikinis reiškinys. Egzistuoja būdai jį užfiksuoti. Egzistuoja jį paaiškinančios teorijos. Egzistuoja prognozės, padarytos remiantis tomis teorijomis. Egzistuoja eksperimentai, patvirtinantys tas prognozes. Vadinasi, gravitacija egzistuoja.

Nors žinoma, šitas paaiškinimas reikalauja tam tikro gebėjimo mąstyti abstrakčiai... O tą, matyt, ne kiekvienas sugeba...
Pala pala =))
Bunam skeptishki - ar ash galiu tai paliesti/pamatyti? :mrgreen: Negaliu? Vadinasi tai mano burtai :P
User avatar
Azuolas
skeptikas
Posts: 591
Joined: 2004-04-18 12:46
Location: Vilnius, Kaunas

2006-02-08 02:16

zhukaSS wrote:<...>
Bunam skeptishki - ar ash galiu tai paliesti/pamatyti? :mrgreen: Negaliu? Vadinasi tai mano burtai :P
Gali nušokti nuo 9-aukščio stogo. Įsitikinsi gravitacijos egzistavimu...
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2006-02-08 02:19

zhukaSS wrote:Pala pala =))
Bunam skeptishki - ar ash galiu tai paliesti/pamatyti? :mrgreen: Negaliu? Vadinasi tai mano burtai :P
Pala pala, nepainiok skepticizmo ir kaimietiškai-bukagalviško nesugebėjimo suvokti nieko daugiau, išskyrus žagrę ir kopūstus.

Kartoju dar kartą: gravitacijos egzistavimą gali įrodyti daugybė eksperimentų („eksperimentas“ nereiškia „pamatyti, pačiupinėti ir įsidėti į burną“), jį galima paaiškinti, etc., skaityk praeitą mano komentarą. Kadangi nieko nesuprasi, skaityk dar kartą. Ir dar kartą. Ir dar kartą. Tol, kol suprasi.
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2006-02-08 02:20

Sorry, double-posting.
zhukaSS
pradedantis
Posts: 431
Joined: 2006-01-28 13:55
Location: Kaunas

2006-02-08 02:28

RB wrote:Kartoju dar kartą: gravitacijos egzistavimą gali įrodyti daugybė eksperimentų („eksperimentas“ nereiškia „pamatyti, pačiupinėti ir įsidėti į burną“), jį galima paaiškinti, etc., skaityk praeitą mano komentarą. Kadangi nieko nesuprasi, skaityk dar kartą. Ir dar kartą. Ir dar kartą. Tol, kol suprasi.
haha, bet mano burtus irodo tie patys ekspirimentai! Todel prashychiau ju nenurashinet.

Ok skaitau dar karta tavo posta:
Egzistuoja jį paaiškinančios teorijos.
Is kuriu viena turi kodini pavadinima "zhuko burtai" :D
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2006-02-08 02:34

zhukaSS wrote:Is kuriu viena turi kodini pavadinima "zhuko burtai" :D
Bravo. O dabar, kai egzistuoja kelios teorijos, pasitelkiame mokslinį metodą: kuri teorija reikalauja mažiausiai prielaidų (Okamo skustuvas), kuri teorija geriausiai paaiškina stebimus fenomenus, kuri teorija leidžia kurti prognozes apie dar nestebėtus fenomenus ir ką vėliau parodo eksperimentai, tiriantys tuos fenomenus. Ir staiga paaiškėja, kad visais parametrais ši hipotezė (iki teorijos jai dar labai toli) nusileidžia kitoms, mokslinėms teorijoms. Štai ir viskas.
Meduolis
emeritas
Posts: 3707
Joined: 2004-04-17 18:14
Location: Sheule

2006-02-08 11:37

zhukaSS wrote:Ai jo pastebejau kad shi tema skirta tik telepatui ir jo burtams, todel prashychiau ishskirti man atskira tema pavadinimu "zhuko burtai". Kuriame galetume aptarti pinigu klausima uzh mano taip sakant burtus.

Dekoju uzh supratinguma!
Puiku, eksperimentą atlikti sutinkame. Štai kokios bus sąlygos ir eiga:

Eksperimentas gali vykti tiek lauke, tiek patalpoje - tai nesvarbu. Bus trys stebėtojai, vienas iš jų viską filmuos. Tau bus duota knyga (parinksime mes arba leisime parinkti tau). Tu ją paimsi į ištiestą ranką, tuomet paleisi. Pagal viską, ji turėtų nukristi ant žemės, taip?

Dabar, tu tvirtini, kad tai yra tavo burtai, tavo gebėjimai. Tam, kad įsitikintumėme, kad jie - tikrai tavo, surengsime kontrolinį eksperimentą. Pakabinsime knygą ant virvutės, ištiestos rankos aukštyje. Tada virvutę nukirpsime. Jei knyga pasiliks kyboti ore - gausi visas tau priklausančias babkes. Jei knyga nukris, tai reikš, kad ji krenta bet kokiu atveju - net ir be tavo pastangų ar burtų. Tuomet galėsi pasišvilpaudamas keliauti iš kur atėjęs. Tau tinka?
zhukaSS
pradedantis
Posts: 431
Joined: 2006-01-28 13:55
Location: Kaunas

2006-02-09 00:27

Salygos labai vienapusishkos ir tiesiogiai nukreiptos priesh mano burtus!

Siulychiau pakeisti experimenta sekanchiai:
As paimu knyga ir ja paleidzhiu, ji nukrenta.
Tada kuris nors ish jusu paima knyga, ir ja paleidzhia. Dabar jei ji nukrenta, reishkias mano burtai veikia, jus sumokate man pinigus, ash pastatau visiems daug alaus ir ishsiskirstom veliau. Bet jeigu ji nenukrenta, tai ash sumoku jums lygiai tokia pat suma kuria jus butumet man sumokeja(2550lt ar kiek ten), nes tada jus irodysit kad mano burtai neveikia.

Tinka? ;)
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2006-02-09 02:27

zhukaSS wrote:As paimu knyga ir ja paleidzhiu, ji nukrenta.
Tada kuris nors ish jusu paima knyga, ir ja paleidzhia. Dabar jei ji nukrenta, reishkias mano burtai veikia, jus sumokate man pinigus, ash pastatau visiems daug alaus ir ishsiskirstom veliau.
Ne. Viskas daug paprasčiau. Tu įjungi savo burtus. Mes metame knygą. Ji nukrinta. Tada tu išjungi savo burtus. Mes metame knygą. Ji pakimba ore. Puiku, gauni visą mūsų fondą ir dar alaus pastatau.

Be to, aš tau jau aiškinau (tik turbūt nesupratai), kad egzistuoja kur kas geresni („gerumo“ parametrai nurodyti) paaiškinimai gravitacijos reiškiniui už tavo burtus. Pasiskaityk dar kartą.
Post Reply