Forumo taisyklės

Skeptikas.org administracijos pranešimai, forumo naudojimo taisyklės bei kita svarbi informacija.
Locked
Meduolis
vienas iš 1024
Posts: 3707
Joined: 2004-04-17 18:14
Location: Sheule

Forumo taisyklės

Post by Meduolis » 2004-08-19 09:25

Forumo taisyklės

Bendri nuostatai

1. Visos žinutės atspindi jų autorių nuomonę ir forumo administracija už jų turinį neatsako.

2. Tvarką forume prižiūri moderatoriai ir administratoriai. Jie gali redaguoti bei šalinti žinutes, kurių turinys prieštarauja forumo taisyklėms arba Lietuvos Respublikos įstatymams.

Taisyklės

1. Prieš pradedant naują temą, prašome pasidomėti ar panaši tema nebuvo sukurta anksčiau.

2. Kurkite temas tik tam skirtuose skyreliuose. Prašome nekurti tų pačių temų skirtinguose skyriuose.

3. Susilaikykite nuo atsakymų, kurie neturi nieko bendro su tema.

4. Draudžiama naudoti vien didžiąsias raides temų pavadinimuose ir pačiose žinutėse.

5. Diskusijose negalima aiškintis santykių. Jeigu žinutė yra asmeninio turinio ir nesurišta su tema, ji bus trinama. Naudokitės elektroniniu paštu arba asmeninėmis žinutėmis.

6. Draudžiama skelbti informaciją, kurioje kurstoma tautinė, rasinė, religinė, socialinė bei lyčių neapykanta; platinama, propaguojama ar reklamuojama pornografija, seksualinės paslaugos, bei narkotinės ar psichotropinės medžiagos, ar kita teisės aktams prieštaraujanti informacija; informacija, šmeižianti, įžeidžianti žmogų, žeminanti jo garbę ir orumą; būtų įžeidžianti arba kenksminga bet kurio asmens atžvilgiu; pažeistų bet kurio asmens teisę į privatumą; pažeistų bet kuriuos kitus Lietuvos Respublikos įstatymus bei tarptautinius susitarimus.

7. Draudžiama naudoti grubius, necenzūrinius išsireiškimus ir įžeidimus bet kokiu pavidalu. Net jei buvo ginčytasi, netgi jei jūs buvote teisūs, už tokį elgesį jūs būsite įspėti.

8. Draudžiama skelbti komercinio pobūdžio reklamą.

9. Draudžiama dėti nuorodas į vartotojo parašą.

Nuobaudos

1. Sprendimą apie nuobaudą pažeidėjui priima forumo administracija - moderatorius arba administratorius.

2. Dalyviams, pažeidusiems taisykles gali būti taikomos tokios nuobaudos:
- žinutės taisymas arba pašalinimas;
- temos pašalinimas arba uždarymas;
- žodinis įspėjimas, padarytas pataisytoje žinutėje arba komentaruose;

Už kiekvieną taisyklių pažeidimą dalyvis gali gauti nuo vieno iki kelių įspėjimų. Surinkus kelis įspėjimus (priklauso nuo pažeidimo sunkumo) pažeidėjui gali būti uždrausta kelias dienas rašyti forume.

3. Kai kurioms pažeidimų formoms papildomai gali būti taikomos neeilinės nuobaudos: laikinas arba visiškas uždraudimas prisijungti prie forumo.

4. Visi klausimai, pasiūlymai/pastabos/apeliacijos dėl forumo moderavimo administracijai turi būti užduodamos tik el.paštu arba asmenine žinute, bet ne pačiame forume. Forumo administracija atsako tik tuo atveju, jei dalyvio užklausimas sudarytas korektiškai ir teisingai.

User avatar
Vilius
Administratorius
Posts: 3645
Joined: 2004-04-19 12:28
Location: Bruxelles
Contact:

Re: Forumo taisyklės - prašome perskaityti!

Post by Vilius » 2017-11-26 12:51

Paaiškinimas dėl diskutavimo iš devil's advocate pozicijos

1. Forume yra leidžiama diskutuoti palaikant idėjas, kurios nebūtinai sutampa su pasisakančiojo asmenine nuomone aptariamu klausimu.

2. Prieš užimant devil's advocate poziciją, yra rekomenduojama apie tai įspėti kitus diskusijos dalyvius arba forumo administraciją, tačiau tai nėra privaloma.

3. Forumo nariai, pasisakantys iš devil's advocate pozicijos, prisiima riziką, kad tokia diskutavimo technika gali pakenkti jų reputacijai, ar papiktinti kitus forumo narius.

4. Įvykus konfliktui ar nesusipratimams dėl tokios technikos naudojimo, diskusija bus moderuojama forumo administracijos nuožiūra.

Locked