Sveikinu su pasibaigusia nežinia

Skeptikas.org administracijos pranešimai, forumo naudojimo taisyklės bei kita svarbi informacija.
Post Reply
User avatar
Vajezus
emeritas
Posts: 3807
Joined: 2004-04-19 11:19
Location: Vilnius
Contact:

2007-01-24 17:01

Visus forumo vartotojus sveikinu pasibaigus nežiniai dėl serverio ir duomenų likimo :)

Pateikiu interneto paslaugos tiekėjo laiškus:
Sausio 3 dienos laiškas wrote:Gerbiamas Vartotojau,

2007 m. sausio 2 d. apie 18 val. buvo užfiksuotas EU.e-Vaizdas.net serverio įrangos gamyklinis brokas. Nustojus funkcionuoti kietiesiems diskams bei dėl pagrindinės plokštės disfunkcionavimo visi tinklalapiai, įskaitant e-Vaizdas.net tapo nepasiekiami. Techninės problemos paieška ir jos sprendimas užtruko virš 6 valandų. Visą sausio 3 d. naktį buvo stengiamasi išvengti bet kokio duomenų praradimo, tačiau tai trukdė pačių nesklandumų šalinimui.

Šiandien (2007 m. sausio 3 d.) bus atstatoma atsarginė duomenų kopija ir likviduojamos techninės problemos.

Šiuo metu aptarnavimas telefonu neteikiamas dėl itin didelio vartotojų skambučių kiekio į kuriuos negalime atsakyti operatyviai. Visa informacija bus pateikiama e-paštu. Sutvarkius esamas problemas administracija atsakys į visus Jūsų klausimus tiek e-paštu, tiek telefonu.

Už patirtus nepatogumus Jums bus taikoma kompensacija. Apie kompensaciją informuosime pilnai pabaigus tvarkymo darbus.
Sausio 19 dienos laiškas wrote:Gerbiamas Vartotojau,

2007 m. sausio 19 dieną sutriko EU.e-Vaizdas.net tarnybinės stoties veikimas. Problemos kyla iš serverio techninės įrangos pusės, tačiau tiksli priežastis nėra nustatyta. Šiuo metu dedame visas pastangas, kad atstatytume tarnybinę stotį atgal į darbinę būseną. Tiekėjai pažadėjo pristatyti naują įrangą per artimiausias 24 valandas.
Nuoširdžiai atsiprašome, tačiau šiuo metu pagalbos skyrius nėra pajėgus atsakyti į visas Jūsų pretenzijas, bei nusiskundimus asmeniškai. Šie gedimai ne ką mažiau pykdo bei erzina visą e-Vaizdas.net komandą negu Jus, tad pilnai suprantame Jūsų nepasitenkinimą bei pyktį esama paslaugų kokybe. Esame suinteresuoti, kad Jūs nepatirtumėte jokių nesklandumų bei būtų patenkinti Jūsų klientai ir tinklapių lankytojai, tačiau tai užtikrinti mums trukdo nenuspėjamos techninės problemos, kurias šioje situacijoje išspręsti gali tik mūsų tiekėjai.
Serveryje talpinami duomenys nebus prarasti, tad tik išprendus technines problemas (tai gali ilgiausiai užtrukti iki 48 valandų) Jūsų tinklalapis bus vėl pasiekiamas. Už patirtus nepatogumus Jums bus kompensuota pridedant papildomo neapmokestinamo laikotarpio prie paslaugos galiojimo termino bei nuolaidų paslaugoms.

Dėkojame už kantrybę bei nuolankumą
Pszczolarz
skeptikas
Posts: 576
Joined: 2006-10-07 15:13
Location: Vilnius

2007-01-24 17:55

Aš jau buvau pamanes kad negaliu atidaryti tinklapio dėl mano naršyklės kaltės, turiu Opera mini tai nenustebau.
User avatar
shankeris
pradedantis
Posts: 278
Joined: 2005-12-29 02:17
Location: Šiauliai

2007-01-25 14:58

atsiprašymas - kultinis :D
Post Reply