"Skeptikas" - Vizija + kritika(4)

Skeptikas.org administracijos pranešimai, forumo naudojimo taisyklės bei kita svarbi informacija.
Hubertas
pradedantis
Posts: 203
Joined: 2008-12-27 15:19

2009-11-27 00:06

galima būtų pagalvot kaip pozicionuot save, atitinkamų ir žmonių diskutuot bandyt kviest, kiti nekviesti prisijungtų. išsiaiškint forumo pliusus minusus, ar apklausą atlikt ar patiem bandyt nuspėt, kodėl čia užėję žmonės pasilieka, kiti išeina, nes tikriausiai, populiarumą reiktų pakelt dar skeptforumo, bet ne vien kiekybiškai. kiekybiškam (bet ne tik) kilimui, man atrodo, gerai pasitarnavo god.lt po to kai buvo atnaujintas. bet čia tik mano spėjimas. dar yra satan.lt achujienas puslapis maištaujančiam jaunimui.
forumo sielą sudaro diskusijos dalyviai, taigi norint pakurstyt forumo vitalinę energiją galima būtų pritraukt žmonių su IQ nuo 70 (tada Maikuniversum galėtų smagintis aiškindamas jam apie kritinio mąstymo svarbą europos sąjungoj) iki 200. jei kas sugebėtų čia pvz Leonidą Donskį prisiviliot padiskutuot ir davus talentingam forumo vadybininkui tą žinią paskleist, skeptikas.org reitingai, galbūt, galėtų dar labiau pakilti.
User avatar
MaikUniversum
senbuvis
Posts: 1207
Joined: 2008-09-27 21:58
Location: Vilnius

2009-12-13 22:27

Prie ko čia aš ir kritinis mąstymas :lol: ir prie ko čia tas žydelis Donskis? :mrgreen: ne reitingų reikia, o visų pirma normalių straipsnių pagrindiniame Skeptiko puslapyje. Nes dabartinės senienos vaizdelio nepuošia.
Khan
pradedantis
Posts: 334
Joined: 2006-09-04 15:42

2010-01-02 13:26

Khan wrote:Na turiu minciu ideti koki susijusi su skeptikas dominancia tema filma i linkomanija su lietuviskais subtitrais
Kokius izvelgiat pliusus, minusus? Argumentai uz, pries?
Ka siaip manot?
Koks galetu buti to scenarijus?
Na mano sugalvotas scenarijus on the fly:
1. Tuom suintereruosti beigi norintys padeti ir prisideti issirenka filma, susijusi su "skeptikas.org" (pvz mokslas, skeptiskas poziuris i religijas, kita?)
2. Sutariam del kokio formato subtitrai butu, beigi su kokia programa subtitrus rasytume
3. Pasidalintume filma i lygias dalis, ir kiekvienas savo dali isverstu beigi kazkur visi tai patalpintume i viena vieta (tarkim google docs, dropbox, cia forume, kita?)
4. Idedam i subtitrus parasa.
5. Kas turi uploaderio statusa(as neturiu, bet galiu gauti) imeta i linkomanija bei galimai ir i kitus torrent trackerius (torrent.lt, kita? )
Mr.Sarkasmus
pradedantis
Posts: 302
Joined: 2009-09-22 13:35

2010-01-02 17:02

Hmmm, aš tai siūlyčiau 'Youtube' arba kokio kito didelio filmukų talpinimo saite (pvz Blip.tv) padaryti kanalą. Būtų daug lengviau skleisti ir tada būtų galima dirbti ne tik grupe, bet ir kiekvienas atskirai galėtų prisidėti, pavyzdžiui tokiu formatu.

O jei filmas ilgesnis - "Part1", "Part2" ir t.t. Na, čia jau žinoma būtų copyrightinių problemų youtubėj, bet Blip.tv, atrodo, ne.
User avatar
entity
naujokas
Posts: 96
Joined: 2005-07-13 19:20
Location: Vilnius
Contact:

2010-01-03 17:31

Aš tik priminsiu: viewtopic.php?p=64177#p64177

IMHO visai nereikia, kad vos organizacijai pasirodžius viešumoje pasipiltų pranešimai apie amoralius įstatymus pažeidinėjančius ateistus. (aišku, jie ir taip bus, bet kam suteikti jiems rimtą pagrindą?)
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2010-01-03 18:20

entity wrote:Aš tik priminsiu: viewtopic.php?p=64177#p64177

IMHO visai nereikia, kad vos organizacijai pasirodžius viešumoje pasipiltų pranešimai apie amoralius įstatymus pažeidinėjančius ateistus. (aišku, jie ir taip bus, bet kam suteikti jiems rimtą pagrindą?)
Is kitos puses, visokius pirataujancius dazniausiai palaiko jaunimas, o jis gi ir yra vienintele viltis sviesios ateistines ateities :)
Alchi
pradedantis
Posts: 249
Joined: 2010-01-01 18:48

2010-01-03 20:57

entity wrote:Aš tik priminsiu: viewtopic.php?p=64177#p64177

IMHO visai nereikia, kad vos organizacijai pasirodžius viešumoje pasipiltų pranešimai apie amoralius įstatymus pažeidinėjančius ateistus. (aišku, jie ir taip bus, bet kam suteikti jiems rimtą pagrindą?)
O jeigu paimti kurį nors google video ar youtube filmą, parašyti subtitrus ir sukurti kokį tai pluginą kuris leistų tą video žiūrėti su lietuviškais subtitrais. Nemanau, kad google dėl to turėtų pykti. Darbo būtų daugiau, bet teisiškai, rodos, nieko nepažeidžiama. :search:
Post Reply