Banai

Skeptikas.org administracijos pranešimai, forumo naudojimo taisyklės bei kita svarbi informacija.
User avatar
Vajezus
emeritas
Posts: 3808
Joined: 2004-04-19 11:19
Location: Vilnius
Contact:

2014-02-01 23:00

Vartotojas "Psychoanalitika" (aka "PSYCHENALITIKAS", "Telepatas", "Zvaigzdziu_sunus", " PuolesAngelas999" ir dar gyvas velnias sinonimų) pakartotinai išsiųstas gerti haloperidolio.
D3monas
senbuvis
Posts: 2100
Joined: 2008-05-10 16:22

2014-02-18 20:51

Trukt už vadžių - vėl iš pradžių.
User avatar
Vajezus
emeritas
Posts: 3808
Joined: 2004-04-19 11:19
Location: Vilnius
Contact:

2014-02-19 21:21

Naujasis mūsų mielojo pamišėlio klonas išsiųstas atostogų.

Upd: jau ir teisinių veiksmų grasina imtis:
Rasiau, ir dar parasysiu;) Kuom isivaizduojamas TELEPATAS, KURIS MINIMAS MANO ATZVILGIU, YRA KONKRETUS ASMUO, KURIS CIA BANDO PRAVESTI DISKUSIJA, DEL MOKSLO POZICIJOS?
Ar argumentuosit dar viena nuokalne?;] Lietuvos Respublikos Konstitucijoje, yra minima, apie moralinius isipareigojimus, gal tu pradek dabar cituot, kur as buvau neteisus?;] Jeigu dar nors vienas, mano mokslines pozicijos sunaikinimas, tai mano advokato pavarde, bus zinoma, ir Jusu skeptiku puslapiui;) Ar esme kuria isdesciau argumentuotai, imanoma suprasti, be uzgauliu repliku?;] Jeigu yra nors vienas pazeidimas, kuris susiejes su forumo taisykliu svarba, prasom pacituokit......, ;] Ir dar prie atsakomybes;) ka sako 456 998 ir 567 straipsniai?:} kliedesiu rasinejimas? kur buvo nors viena kliedesio interpretacija? as su mokslu susipazines, ir mano nuomone gerbiama, jeigu kokiu netikslumu, ar isvadu nekoreliuojanciu su savo tezemis turit, tai prasom;} visada atviras, ir visada pamaloninantis, kiekviena O`klounu diskusija;].
Post Reply