Dėl mokslo atsiradimo turime būti dėkingi krikščionybei?

Kas yra dievas? Kokie yra argumentai už ar prieš dievo egzistavimą? Kuri religija teisinga?
zhukaSS
pradedantis
Posts: 431
Joined: 2006-01-28 13:55
Location: Kaunas

2006-05-14 18:56

RB wrote: Problema, kad pusprotis zhukASS pasako:
zhukaSS wrote:niekad negirdejau kad kuris nors istorikas romos zhlugima laikytu krikshchioniu kalte
(tęsiant analogiją: „niekada negirdėjau, kad Jonas kaltas dėl banko apiplėšimo“).
Na, dar bus lingvistinės ekvilibristikos? :D
bus, nurodyk bent viena istorika kuris romos zhlugima laikytu krikshchioniu kalte ir nenurodytu jokios kitos priezhasties, ir as pripazhinsiu kad mano citata yra klaidinga. O iki tol - hush.
Aurigarijus Math, pagrįsta krepšinio taisyklėmis... Nu po velnių, Nomad, aprašyk šitą mokslo šuolį pirmyn, man rašytojo talento neužtenka, deja :(
Na matai, tau talento nera ir suvokti kad tarp 2 ir 512 nera skirtumo n>1 nelygybes teisingumui nusakyti arba kitaip tariant kad abi reikshmes yra vienodai teisingos toje nelygybeje. Vietoj to tu padarai "genialia" ishvada kad 2=512;
Bukas tu, nieko chia nepridursi.
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2006-05-14 22:02

zhukaSS wrote:bus, nurodyk bent viena istorika kuris romos zhlugima laikytu krikshchioniu kalte ir nenurodytu jokios kitos priezhasties, ir as pripazhinsiu kad mano citata yra klaidinga. O iki tol - hush.
O kas kalbėjo apie vienintelę? Citatą galimą? :D
Patetiška – tai kliedi kažką apie „didžiausią“, tai – „apie vienintelę“, tik va bėda – nesuveiks šitos šiaudinės baidyklės. Mes čia jau matėme pakankamai daug mulkių, tamstos loginės klaidos nėra kažkuo išskirtinės, tą patį šimtus kartų stebėjome :)

Tai kaip, jei Jonas, Petras ir Vytautas apiplėšė banką, tai Jono kaltės tame nėra? :D
User avatar
Nomad
senbuvis
Posts: 5460
Joined: 2004-04-18 09:50
Location: Kaunas
Contact:

2006-05-15 08:46

Opel yra automobilių markė tikriausiai irgi yra klaidingas teiginys, nes tai tik viena iš daugelio automobilių markių :)
Na matai, tau talento nera ir suvokti kad tarp 2 ir 512 nera skirtumo n>1 nelygybes teisingumui nusakyti arba kitaip tariant kad abi reikshmes yra vienodai teisingos toje nelygybeje. Vietoj to tu padarai "genialia" ishvada kad 2=512;
Žukai, kur tau čia vaidenasi tos nelygybės? Kiek žiūrėjau, jokių matematinių nelygybių šioje temoje nebuvo, apart tavo narkotinių haliucinacijų. Buvo tik kalba, ar žodžiai daugelio ir kelių yra sinonimai. Ir gyvenime nesu girdėjęs, kad klausimus iš lietuvių kalbos srities kas nors bandytų spresti pasitelkdamas nelygybių matematiką. Šaunuolis, Žukai, svarbu kad kitus sugebi pas kalbininkus pasiųsti :D
zhukaSS
pradedantis
Posts: 431
Joined: 2006-01-28 13:55
Location: Kaunas

2006-05-15 17:17

Nomad wrote:Žukai, kur tau čia vaidenasi tos nelygybės? Kiek žiūrėjau, jokių matematinių nelygybių šioje temoje nebuvo, apart tavo narkotinių haliucinacijų. Buvo tik kalba, ar žodžiai daugelio ir kelių yra sinonimai. Ir gyvenime nesu girdėjęs, kad klausimus iš lietuvių kalbos srities kas nors bandytų spresti pasitelkdamas nelygybių matematiką. Šaunuolis, Žukai, svarbu kad kitus sugebi pas kalbininkus pasiųsti :D
Pasikartosiu(eilini syki), keli yra daugiau uzh viena kaip ir daugelis yra daugiau uzh viena. Jei dar nedashuto, tai nieko negaliu padeti.
RB wrote: O kas kalbėjo apie vienintelę? Citatą galimą?
berods 7x buvo parashes kad "negrazhu visko suversti krikshionybei" i Jean Paul Sartre posta kad krikshionybe veike kaip dezintegracine veikla. Is to naturaliai seke mano replika kad "niekad negirdejau kad kuris istorikas romos zhlugima laikytu krikshchioniu kalte", o tada jau Nomad pradejo mane "mokyti" lietuviu kalbos, istorijos ir matematikos. :) As kaip ir dauguma musu ne telepatas, ir negaliu zhinoti ar jis turejo omenyje tai tik kaip viena is priezaschiu, todel leidau sau is to pasijuokti :)

Na ir galu gale, pati prielaida yra dar ginchitina.
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2006-05-15 19:28

zhukaSS wrote:berods 7x buvo parashes kad "negrazhu visko suversti krikshionybei" i Jean Paul Sartre posta kad krikshionybe veike kaip dezintegracine veikla. Is to naturaliai seke mano replika kad "niekad negirdejau kad kuris istorikas romos zhlugima laikytu krikshchioniu kalte"
Neišsisukinėk. Tavo replika aiškiai implikuoja, kad tu apskritai negirdėjai, jog krikščionybė prisidėjo prie Romos žlugimo, o ne tai, kad ji nebuvo vienintelė priežastis.
User avatar
Vajezus
emeritas
Posts: 3808
Joined: 2004-04-19 11:19
Location: Vilnius
Contact:

2006-05-15 19:52

Džentelmenai,
aš prašyčiau baigti šitą nuobodinio pasaką, juo labiau, kad ji priėjo aklavietę.
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2006-05-15 20:38

Hey, kaip tik tuo momentu, kai zhuk–ASS'ui nebeliko kur trauktis... :evil:
zhukaSS
pradedantis
Posts: 431
Joined: 2006-01-28 13:55
Location: Kaunas

2006-05-15 23:09

RB wrote: Neišsisukinėk. Tavo replika aiškiai implikuoja, kad tu apskritai negirdėjai, jog krikščionybė prisidėjo prie Romos žlugimo, o ne tai, kad ji nebuvo vienintelė priežastis.
Kurioj vietoj ji taip aishkiai implikuoja :twisted: :twisted:
Chia tik tavo padaryta ishvada, lygiai tokia pati, kokia ash padariau ish Jean Paul Sartre ir 7x postu, kad romos zhlugima kazhkas tiesiogiai laiko vien krikchshioniu kalte.
Na ir galu gale, vel galiu pasikartoti. Parodyk man istorika kuris nenurodydamas kitu priezhaschiu sakytu kad romos zhlugima salygojo krikshchionybe, ir ash pazhadu paneigti ta garsiaja savo replika :)
User avatar
Nomad
senbuvis
Posts: 5460
Joined: 2004-04-18 09:50
Location: Kaunas
Contact:

2006-05-16 08:25

Parodyk man istorika kuris nenurodydamas kitu priezhaschiu sakytu kad romos zhlugima salygojo krikshchionybe, ir ash pazhadu paneigti ta garsiaja savo replika
Nepradėk iš naujo bo užp15ai.
User avatar
Jean Paul Sartre
pradedantis
Posts: 326
Joined: 2005-06-16 09:57
Location: Circus Maximus
Contact:

2006-05-16 16:33

zhukaSS wrote: berods 7x buvo parashes kad "negrazhu visko suversti krikshionybei" i Jean Paul Sartre posta kad krikshionybe veike kaip dezintegracine veikla.
Tikrai niekur neteigiau, kad tai buvo vienintelė priežastis. Apskritai, turbūt joks istorinis įvykis nėra iššaukiamas vienos priežasties. O kad tu įžiuri tik tai ką nori įžiūrėti - tavo bėdos
zhukaSS
pradedantis
Posts: 431
Joined: 2006-01-28 13:55
Location: Kaunas

2006-05-17 03:22

Jean Paul Sartre wrote: Apskritai, turbūt joks istorinis įvykis nėra iššaukiamas vienos priežasties. O kad tu įžiuri tik tai ką nori įžiūrėti - tavo bėdos
sutinku.
lygiai taip kaip kazhkas nori kai ka kitka izhiureti ;)
User avatar
Nomad
senbuvis
Posts: 5460
Joined: 2004-04-18 09:50
Location: Kaunas
Contact:

2006-05-17 08:48

lygiai taip kaip kazhkas nori kai ka kitka izhiureti
Ką turi omenyje?
zhukaSS
pradedantis
Posts: 431
Joined: 2006-01-28 13:55
Location: Kaunas

2006-05-20 16:40

Nomad wrote:
lygiai taip kaip kazhkas nori kai ka kitka izhiureti
Ką turi omenyje?
tave turiu omenyje :)
As jean(hmm ir ne tik jo) poste izhvelgiau kad jis laiko krikschionius vieninteliais kaltininkais, tu mano citatoj izhvelgei kad as durnas ir nemoku istorijos, nors realiai tos citatos nieko konkrechiai neparode. O paskui tiesiog prasidejo kabinejimasis prie zhodzhiu ir kitos beletristikos.
User avatar
Nomad
senbuvis
Posts: 5460
Joined: 2004-04-18 09:50
Location: Kaunas
Contact:

2006-05-20 17:13

Taip, tu savo zodziais 'negirdejau, kad kuris istorikas krikscionybe laikytu Romos Imperijos zlugimo kalte' parodei, kad neturi zalio supratimo apie istorija, todel as tau paaiskinau, kad visgi laiko. Tada pradejai kabinetis prie zodziu, siuntineti kitus pas lingvistus, kur galutinai susimovei ir parodei kad esi ne siaip durnius, o beviltiskas.
zhukaSS
pradedantis
Posts: 431
Joined: 2006-01-28 13:55
Location: Kaunas

2006-05-20 17:36

:D Pasakysiu kaip tu, jei nuo to tau geriau - paaiskinai :D

Bet tu kita kart rashydamas testa apie romos zhlugima, ties priezhastimis irashyk tik kataliku veikla :) Bus juk teisingai :wink:

P.S. Beje ka tik pasizhejau i ta savo replika, dvelkia ironija. Ir kaip tau shove mintis prie to prisikabint :? Beje gal parodysi ta istorika :mrgreen:
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2006-05-20 17:40

zhukaSS wrote:Bet tu kita kart rashydamas testa apie romos zhlugima, ties priezhastimis irashyk tik kataliku veikla :) Bus juk teisingai :wink:
Darosi nuobodu. Ar vienas toks idiotas galėtų pateikti citatą, kurioje būtų tas nuolat jo linksniuojamas „tik“? O jei tokios citatos pateikti jis negali, tai ar nemalonėtų jis daugiau laiko skirti pamokoms ir pramokti lietuvių kalbą bent tiek, kad sugebėtų suprasti, kas yra rašoma?
zhukaSS
pradedantis
Posts: 431
Joined: 2006-01-28 13:55
Location: Kaunas

2006-05-20 17:51

RB wrote: Darosi nuobodu. Ar vienas toks idiotas galėtų pateikti citatą, kurioje būtų tas nuolat jo linksniuojamas „tik“? O jei tokios citatos pateikti jis negali, tai ar nemalonėtų jis daugiau laiko skirti pamokoms ir pramokti lietuvių kalbą bent tiek, kad sugebėtų suprasti, kas yra rašoma?
Berods jau buvau rashes kad tokios citatos nera, tai buvo mano ir dar vieno veikejo padaryta prielaida is kitu citatu. Del to prisipazhystu - kaltas, mano prielaida buvo klaidinga :)
Bet Nomad kabinejimasis kad mano citata yra klaidinga, neatitinkanti istorijos, etc yra taipogi klaidingas. Va del to jis labai nervuojasi kai paprashai jo nurodyti ta istorika :twisted:
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2006-05-20 17:57

zhukaSS wrote:Del to prisipazhystu - kaltas, mano prielaida buvo klaidinga :)
Bravo, užskaitome pažangą :)
zhukaSS wrote:Bet Nomad kabinejimasis kad mano citata yra klaidinga, neatitinkanti istorijos, etc yra taipogi klaidingas. Va del to jis labai nervuojasi kai paprashai jo nurodyti ta istorika :twisted:
Taigi nurodė pavardę. Ir jo citata nėra klaidinga, tu pareiškei negirdėjęs, jog istorikai laikytų krikščionybe Romos žlugimo priežastimi, tuo tarpu ne vienas istorikas, įskaitant ir paminėtą E. Gibbon laiko krikščionybe viena iš Romos žlugimą nulėmusių priežasčių. Išvada: tu neteisus, Nomad teisus. End of story.
Post Reply