Didžiausias nusikaltėlis ateistas

Kas yra dievas? Kokie yra argumentai už ar prieš dievo egzistavimą? Kuri religija teisinga?
User avatar
Legionas
senbuvis
Posts: 2539
Joined: 2004-11-03 12:17
Location: Sask

2007-06-28 01:54

Cia prapuole pora paskutiniu zinuciu. Tenorejau i RB komentara del JAV pilietinio karo pradzios atsakyti, kad federaliniai fortai atsiskyrusiose valstijose buvo neteiseti remiantis JAV konstitucija. Tiek pat teisetas buvo ir tarybu kariuomenes buvimas Lietuvoje. Pietines valstijos turejo pilna teise i tuos fortus remiantis JAV konstitucija nes jos buvo 100% suverenios valstybes.
aivaras
skeptikas
Posts: 517
Joined: 2006-11-03 14:39
Location: Vilnius

2007-07-02 16:00

Man kilo įdomi mintis: Jei kalbame apie ateismą kaip apie priešingą reiškinį tikėjimui, tai gal kalbame apie žinojimo siekimą?

Gal tada ateistiniai nusikaltėliai yra tie, kurie žudė/vogė ir t.t. iš smalsumo?

Tokie atvejai gerokai mažiau apšviesti ir juos iš tiesų daug sunkiau atskirti nuo tų pačių religinių nusikaltimų (dėl tikėjimo). Tačiau manau tokių buvo ir yra tik jų mąstai kaip taisyklė mažesni (nebent norima sužinoti kas bus išnaikinus tautą ar kažkas panašaus...)

Ir tai atskira nemenką kiekį nusikaltimų į vidurį: mafiozas gal ir tiki į dievą ir eina į bažnyčia išpažinties bet žmogų lygintuvu nukepė dėl to kad norėjo iš jo bapkių, o ne todėl, kad dievas liepė ar jis norėjo sužinoti kkoks svylančios mėsos kvapas...
7x
senbuvis
Posts: 1822
Joined: 2004-07-16 21:43

2007-07-02 16:06

aivaras wrote:Man kilo įdomi mintis: Jei kalbame apie ateismą kaip apie priešingą reiškinį tikėjimui, tai gal kalbame apie žinojimo siekimą?
O gal priešingas reiškinys tikėjimui yra smėlio pilių statymas. Juk velniai žino kiek vaikų buvo palaidota po per didelėmis smėlio pilimis, šimtai, tūkstančiai, ar dabar ateizmas atrodo toks pat nekaltas?
No really, man, stop it, kiek galima visaip apibrėžinėti ateizmą? Priešingas reiškinys tikėjimui yra netikėjimas.
Pszczolarz
skeptikas
Posts: 576
Joined: 2006-10-07 15:13
Location: Vilnius

2007-07-02 18:10

Mafijozas žudo, nes tokie "verslo reikalai".
Apostatas
senbuvis
Posts: 3056
Joined: 2005-03-07 17:43

2007-07-02 18:20

aivaras wrote:Man kilo įdomi mintis: Jei kalbame apie ateismą kaip apie priešingą reiškinį tikėjimui, tai gal kalbame apie žinojimo siekimą?
Gal tada ateistiniai nusikaltėliai yra tie, kurie žudė/vogė ir t.t. iš smalsumo?
Nuo kada ateizmas yra žinojimo siekimas? Ateizmas yra Dievo neigimas, todel ir ateistiniai nusikaltimiai galėtų būt religingų žmonių žudymas dėl tos priežasties, kad pastarieji yra religingi.
Post Reply