Munistai

Kas yra dievas? Kokie yra argumentai už ar prieš dievo egzistavimą? Kuri religija teisinga?
Meduolis
emeritas
Posts: 3707
Joined: 2004-04-17 18:14
Location: Sheule

2004-07-15 15:14

Radau kelias Lietuvos munistų svetaines: http://www.unification.net/lithuanian/ ir http://www.unification.lt/

Ten yra toks straipsnelis: VISATOS PRADŽIOS BEIEŠKANT [Dr. Sun Myung Moon] (http://www.unification.net/lithuanian/vpb.html)

Apsidžiaugiau, galvojau, cool. O ten tik tokių ir panašių dalykų prirašinėta :lol: :lol:
Kiekvienas vyras mano, kad jo lytiniai organai priklauso jam pačiam, o moteris mano, kad jos lytiniai organai yra jos pačios. Būtent todėl pasaulis žlunga.
User avatar
Nomad
senbuvis
Posts: 5460
Joined: 2004-04-18 09:50
Location: Kaunas
Contact:

2004-07-20 15:49

[Dr. Sun Myung Moon]
Kokių mokslų jis daktaras? :lol:
Meduolis
emeritas
Posts: 3707
Joined: 2004-04-17 18:14
Location: Sheule

2004-07-20 15:52

Nomad wrote:
[Dr. Sun Myung Moon]
Kokių mokslų jis daktaras? :lol:
Manau, ginekologas :o
User avatar
magnat
pradedantis
Posts: 136
Joined: 2005-10-27 12:38
Location: Vilnius

2005-11-16 18:09

Gyvenimas yra komedija :lol:
User avatar
Vajezus
emeritas
Posts: 3808
Joined: 2004-04-19 11:19
Location: Vilnius
Contact:

2005-11-16 19:35

Nomad wrote: Kokių mokslų jis daktaras? :lol:
Aurigarijus Science :)
User avatar
EyeLicker
naujokas
Posts: 14
Joined: 2005-09-27 21:44
Location: Vilnius

2005-11-17 22:27

Kiekvienas vyras mano, kad jo lytiniai organai priklauso jam pačiam, o moteris mano, kad jos lytiniai organai yra jos pačios. Būtent todėl pasaulis žlunga.
minutei pamirškim nusikalstamumą, rasizmą, karus ir badaujančius vaikus Afrikoj. pasaulis žlunga, nes žmonės mano, kad jų kūnas priklauso jiems. :?
Aistis
pradedantis
Posts: 173
Joined: 2011-06-06 06:50

2011-07-03 15:18

EyeLicker wrote:
Kiekvienas vyras mano, kad jo lytiniai organai priklauso jam pačiam, o moteris mano, kad jos lytiniai organai yra jos pačios. Būtent todėl pasaulis žlunga.
minutei pamirškim nusikalstamumą, rasizmą, karus ir badaujančius vaikus Afrikoj. pasaulis žlunga, nes žmonės mano, kad jų kūnas priklauso jiems. :?
Būtent, nes egoizmas ir individualizmas yra pagrindinė problemų pasaulyje priežastis. Jei Ieva būtų gera mama, Kainas nebūtų nužudęs savo brolio Abelio. Jei Adomas ir Ievas būtų paklausę Dievo priesako ir neturėję lytinių santykių iki pilnametystės, ir sukūrę šeimą su Dievo palaiminimu, jų vaikai būtų išaugę subrendusių ir atsakingų tėvų auklėjami. Tačiau vietoj to Ieva turi du vyrus: archangelą Liuciferį ir Adomą. Kai Dievas klausia Adomo, ką tu padarei? jis suverčia kaltę Ievai, o Ieva suverčia kaltę žalčiui (archangelui). Tokiu būdu jie atidavė savo gyvenimą į šėtono rankas. Nebrandu ir neatsakinga. Todėl jie ir praleido visą gyvenimą tyliai kovodami ir kaltindami vienas kitą dėl nuopuolio. Tokioje šeimoje, kur kovoja tėvai, vaikai žudo vienas kitą. Jei vyras ir žmona yra ištikimi vienas kitam, vaikai užauga apsaugoti atsakingų ir subrendusių tėvų, užaugę vaikai turi pakankamai meilės ir dvasinės brandos neįsivelti į nusikalstamumą, rasizmą, karus ir padeda artimui, kuriam trūksta maisto... Argi ne? Viskas prasideda šeimoje.
User avatar
son
senbuvis
Posts: 2630
Joined: 2005-04-05 08:31
Location: Kaunas/London

2011-07-03 16:29

Aistis wrote: Būtent, nes egoizmas ir individualizmas yra pagrindinė problemų pasaulyje priežastis. Jei Ieva būtų gera mama, Kainas nebūtų nužudęs savo brolio Abelio.
<..>
butent jei moonas butu geras tevas jo vaikai nebutu nueje sunkeliais
Aistis
pradedantis
Posts: 173
Joined: 2011-06-06 06:50

2011-07-04 04:50

son wrote:
Aistis wrote: Būtent, nes egoizmas ir individualizmas yra pagrindinė problemų pasaulyje priežastis. Jei Ieva būtų gera mama, Kainas nebūtų nužudęs savo brolio Abelio.
<..>
butent jei moonas butu geras tevas jo vaikai nebutu nueje sunkeliais
Pagal atstatymo apvaizdą Mesijas ateina, kad išgelbėti visą pasaulį, o ne tik savo vaikus (taip ir Dievas, Dangiškasis Tėvas, paaukojo savo vienatinį sūnų, Jėzų, kad išgelbėti visą pasaulį). Todėl Mesijas (tobulas Adomas) rūpinasi savo mokiniais, kurių pareiga, savo ruožtu, yra rūpintis jo vaikais ir išpildyti archangelo Liuciferio atsakomybę auginant jaunus adomus ir ievas. Kai SMM apaštalai neišpildė savo atsakomybės, SMM vaikai mokėjo už tai.
Apie tai smulkiai rašoma čia. Tas pats principas veikia ir man, kuris seka Mesijo pėdomis - aš privalau rūpintis kitais žmonėmis, aukodamas savo šeimą ir vaikus.
User avatar
Akela
senbuvis
Posts: 2549
Joined: 2006-01-08 23:00

2011-07-04 08:57

Aistis wrote:Tas pats principas veikia ir man, kuris seka Mesijo pėdomis - aš privalau rūpintis kitais žmonėmis, aukodamas savo šeimą ir vaikus.
Bet pirmiausia - smegenis.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2011-07-04 09:14

Aistis wrote:Tas pats principas veikia ir man, kuris seka Mesijo pėdomis - aš privalau rūpintis kitais žmonėmis, aukodamas savo šeimą ir vaikus.
Ta prasme, palikai žmoną su vaikais?
User avatar
Vajezus
emeritas
Posts: 3808
Joined: 2004-04-19 11:19
Location: Vilnius
Contact:

2011-07-04 12:03

Vilius wrote:
Aistis wrote:Tas pats principas veikia ir man, kuris seka Mesijo pėdomis - aš privalau rūpintis kitais žmonėmis, aukodamas savo šeimą ir vaikus.
Ta prasme, palikai žmoną su vaikais?
Aš tai pamaniau, kad sudegino dievo garbei.
Aistis
pradedantis
Posts: 173
Joined: 2011-06-06 06:50

2011-07-05 01:46

Vilius wrote:
Aistis wrote:Tas pats principas veikia ir man, kuris seka Mesijo pėdomis - aš privalau rūpintis kitais žmonėmis, aukodamas savo šeimą ir vaikus.
Ta prasme, palikai žmoną su vaikais?
Iš dalies: kol du metus studijavau Korėjoje, kad gauti teologijos magistro laipsnį, teko gyventi atskirai ir matytis tik per Skype.
Aistis
pradedantis
Posts: 173
Joined: 2011-06-06 06:50

2011-07-05 01:56

Akela wrote:
Aistis wrote:Tas pats principas veikia ir man, kuris seka Mesijo pėdomis - aš privalau rūpintis kitais žmonėmis, aukodamas savo šeimą ir vaikus.
Bet pirmiausia - smegenis.
Su mano smegenimis viskas tvarkoje ir mėmės jų nesugraužė.
Tiesa, norint sukurti DK žemėje turime įkurti dangišką socializmą, kas reiškia, kad individas turi aukotis dėl šeimos, šeima dėl giminės, giminė dėl visuomenės, visuomenė aukojasi dėl tautos, tauta dėl šalies, šalis dėl pasaulio, pasaulis dėl Dievo, Dievas dėl mūsų ir tik tada mes matysime pasaulį Dievo akimis. Juk dauguma šiandieninių krikščionių nesuprastų Mesijo, nes galvoja, kad jis ateis tik jų išgelbėti, o visi kiti žus. Tačiau "Dievas taip mylėjo pasaulį, kad atidavė savo vienatinį sūnų" - izraelitai irgi manė, kad Mesijas ateis tik jų išgelbėti, tačiau Dievas išgelbės visus iki vieno, nepaliks nei vieno. Toks yra Dievo požiūris.
O šiandien griūva šeimos dėl individualizmo (egoizmas asmeniniame gyvenime), korupcija politikoje dėl egoizmo šeimos lygyje (kai viešas interesas aukojamas dėl šeimos gerovės kokio nors politiko gyvenime); mes matome nacismo apraiškas, kai pasireiškia egoizmas tautiniu pagrindu, matome rasizmą - egoizmas rasiniu pagrindu ar religinius konfliktus - egoizmą religiniu pagrindu, todėl tik tada, kai matysime pasaulį kaip vieną, su Dievo meile centre, mes iš tikrųjų galėsime sukurti DK žemėje su dangišku socializmu (Markso socializmo priešingybė yra kapitalizmas, o dangiško socializmo priešingybė yra individualizmas, tai ne vienas ir tas pats, bet gyventi komunose yra nebloga idėja. Todėl kai kas sako, kad "munizmas ir komunizmas yra panašu".). Individualizmas, paplitęs Vakarų visuomenėje ir kriščionybėje yra šėtono išradimas. Individualizmas ir laisvas seksas gimė Edeno sode, kai Adomas ir Ieva panaudojo lytinius organus savo nuožiūra, neatsiklausę Dievo valios.
"Mylėk savo priešą" tik žinant, kad Dievas neturi priešo koncepcijos ir myli visus vienodai, mes galime suprasti ir įgyvendinti DK žemėje.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2011-07-05 07:39

Aistis wrote:Tiesa, norint sukurti DK žemėje turime įkurti dangišką socializmą, kas reiškia, kad individas turi aukotis dėl šeimos<..>
Kažin, ką tavo (matyt - buvusi) žmona ir vaikai galėtų pasakyti apie tamstos pasiaukojimą šeimai?
User avatar
Akela
senbuvis
Posts: 2549
Joined: 2006-01-08 23:00

2011-07-05 08:25

Aistis wrote:Tačiau "Dievas taip mylėjo pasaulį, kad atidavė savo vienatinį sūnų (...)
Kas per melas - Dievo sūnų yra galybė:
Pr 6,2 Dievo sūnūs matydami, kad žmonių dukterys gražios, ėmė jas sau į žmonas.

Meluoji ir nerausti.
Aistis wrote: Individualizmas, paplitęs Vakarų visuomenėje ir kriščionybėje yra šėtono išradimas. Individualizmas ir laisvas seksas gimė Edeno sode, kai Adomas ir Ieva panaudojo lytinius organus savo nuožiūra, neatsiklausę Dievo valios.
O konservatyvusis munizmas (yr tokia atšaka) reikalauja, jog atsiklaustum Dievo valios, net, kai eini mažojo reikalo (nes naudosi lytinį organą). Nepaklusniuosius taip ir baudžia - neleidžia nueiti į WC, kol sprogsta šlapimo pūslės.
Aistis
pradedantis
Posts: 173
Joined: 2011-06-06 06:50

2011-07-15 02:24

Akela wrote:
Aistis wrote:Tačiau "Dievas taip mylėjo pasaulį, kad atidavė savo vienatinį sūnų (...)
Kas per melas - Dievo sūnų yra galybė:
Pr 6,2 Dievo sūnūs matydami, kad žmonių dukterys gražios, ėmė jas sau į žmonas.

Meluoji ir nerausti.
Dievo sūnūs, kurie ėmė žmonių dukteris į žmonas, čia kalbama apie angelus.
Akela wrote:
Aistis wrote: Individualizmas, paplitęs Vakarų visuomenėje ir kriščionybėje yra šėtono išradimas. Individualizmas ir laisvas seksas gimė Edeno sode, kai Adomas ir Ieva panaudojo lytinius organus savo nuožiūra, neatsiklausę Dievo valios.
O konservatyvusis munizmas (yr tokia atšaka) reikalauja, jog atsiklaustum Dievo valios, net, kai eini mažojo reikalo (nes naudosi lytinį organą). Nepaklusniuosius taip ir baudžia - neleidžia nueiti į WC, kol sprogsta šlapimo pūslės.
Meilė yra svarbiausias Visatą palaikantis principas, vardan kurio Dievas sukūrė žmogų (o Visata be žmogaus kaip muziejus be lankytojų - ji yra sukurta žmogui). Dievas turi vyriškus ir moteriškus lytinius organus, todėl viską sukūrė pagal savo dualias savybes, teigiama/neigiama, Yang/Yin, vyriška/moteriška. Edeno sode buvo viena moteris ir penki vyrai (Dievas, trys archangelai ir Adomas), kurie kiekvienas turėjo "falą". Tačiau "falas", turintis meilės sėklą, iš kurios gimsta gyvybė ir žmonija, turėjo būti tik vienas, tobulo Adomo, pasiekusio pilnametystę, "falas". Tačiau dvasiškai Ieva perima dvasinius elementus iš archangelo Liuciferio "falo", kuriuos perduoda Adomui. Taip archagelą Liuciferį galime laikyti dvasiniu žmonijos tėvu, o fizinis tėvas yra Adomas. Mesijas viską, ką blogo padarė Adomas atstato, todėl privalo sukurti šeimą ir atstatyti tobulą Ievą (Jėzus tai padarė tik dvasiškai, tobula Ieva yra Šventoji Dvasia), tačiau jei Jėzus nebūtų buvęs nukryžiuotas, jis būtų sukūręs šeimą be gimtosios nuodėmės (deja, Marija Jėzui čia nepadėjo, tuo metu Izraelyje nebuvo įmanoma vesti be tėvų paramos - įstatymas). Jei tobulas Adomas, įkūnijantis Dievą, tampa Ievos vyru, tokiu būdu visi gimę palikuonys tampa Dievo gimine, tačiau vietoj to jie tapo šėtono (taip archangelas Liuciferis vadinamas po nuopuolio) gimine. Ieva neturėjo turėti dviejų vyrų ir archangelas buvo sukurtas kaip tarnas, o ne kaip Ievos vyras. Yra vienas Dievas ir vienas "FALAS" iš kurio turėjo gimti visa žmonija. Dėl nuopuolio į žmogų turi teisę du šeimininkai: Dievas kaip kūrėjas ir šėtonas kaip tėvas. Iš čia kyla visos blogybės, nes tai yra blogio šaknis. Neteisinga meilė, egoizmas yra blogio šaknis. Gamtoje nėra blogio, Dievas ją sukūrė ir atidavė žmogui. Dievas negali įtakoti fizinio pasaulio, nes jis veikia remiantis absoliučiais, nekintančiais ir amžinais fiziniais dėsniais, todėl Visatoje stebuklų nėra ir būti negali. Dievas yra mokslo pradžia taip pat.
Tačiau egzistuoja dvasinis pasaulis (tiek geras tiek blogas), kuris įtakoja žmones.
User avatar
Undine
skeptikas
Posts: 597
Joined: 2006-05-19 18:26

2011-07-15 10:08

Šita sekta vardan savo turinio teisingos reprezantacijos turėtų vadintis „Falizmas", o jos nariai falistai.

Lengviau būtų narius verbuot su tokiu geru pavadinimu :)
Post Reply