Biblinis žaltys iki jų neprišliaužė?

Kas yra dievas? Kokie yra argumentai už ar prieš dievo egzistavimą? Kuri religija teisinga?
User avatar
Mr. J
naujokas
Posts: 2
Joined: 2012-01-01 21:41

2012-02-05 16:33

Yra anekdotas apie misionierių ir eskimus, tinkantis (o gal ir nelabai) šiai situacijai:
Eskimas klausia: "Jei mes nežinojome apie Jėzų, tai ar mes keliausime į dangų?"
Misionierius: "Taip, bet tik tuo atveju, jei apie jį nežinojot."
Eskimas: "Tai kodėl mums pasakei?"
Kas dėl šios indėnų genties ir jų kalbos - iš ties įdomus egzempliorius :D
martynas
senbuvis
Posts: 1790
Joined: 2012-01-26 22:48

2012-02-11 20:16

Jie reprezentuoja gyvenimo buda, kai Dievas zmogui nebeegzistuoja. Nesakau jiem tai gal ir gerai, bet apie ju intelektualuma issivystima geriau patyleti. Man jie ne standartas kuriuo remdamasis galeciau sakyti, jog kam man tas Dievas ir religija. Bet ju gyvenimo budas imanomas esant tik nedideliai bendruomenei. Jei taip pradetu gyventi visas pasaulis, tai vel lakstytume su ietimis ir jei dvi gentys nepasidalintu vietomis, su tomis paciomis ietimis issibadytume.

Man irgi gal patiktu gyventi tokiu budu, nebandziau, bet jis atrodo labai laisvas, be stresu ir daug kitu privalumu, kaip tureti, kiek nori moteru, tik idomu ar tos moterys laisvo elgesio pas juos, ar tiesiog, kad silpnesnes geranoriskai ''pasiraso'' :) (o gal jom nesvarbu...)
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2012-02-11 20:37

martynas wrote:Jie reprezentuoja gyvenimo buda, kai Dievas zmogui nebeegzistuoja. ... Man irgi gal patiktu gyventi tokiu budu, nebandziau, bet jis atrodo labai laisvas, be stresu ir daug kitu privalumu, kaip tureti, kiek nori moteru ...
Karaliui Saliamonui dievas tikrai egzistavo, bet tai nesutrukdė jam turėti 700 žmonų. Taigi varžytis visai nebūtina, nori daug - turėk.
martynas
senbuvis
Posts: 1790
Joined: 2012-01-26 22:48

2012-02-11 21:22

Lionginas wrote:
martynas wrote:Jie reprezentuoja gyvenimo buda, kai Dievas zmogui nebeegzistuoja. ... Man irgi gal patiktu gyventi tokiu budu, nebandziau, bet jis atrodo labai laisvas, be stresu ir daug kitu privalumu, kaip tureti, kiek nori moteru ...
Karaliui Saliamonui dievas tikrai egzistavo, bet tai nesutrukdė jam turėti 700 žmonų. Taigi varžytis visai nebūtina, nori daug - turėk.
Nesakau, kad jei nori, taj nereikia, bet budas kaip ta nora pasieki yra svarbus. Aisku ir ka sieki siek tiek svarbu :) Jei jie nori tureti moteri ja pasiema ar jos ipratusios visiem duoti?
Matai jei moterys nenori ar vyras ja gerbia? Man del turejimo nekyla problemu tiesiog as apie save sprendziu is to ka darau, o manau daryti kazka pries kito valia, ar daryti ta ko nenori, kad darytu tau yra nepriimtina. Tai gal kartais neisvengiama, taciau nepriimtina. Nezinau cia sutapima ar ne bet ir netikedamas i Dieva taip galvojau, o kai susipazinau su religija, pagalvojau, kad tas zmogus turi minti.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2012-02-11 22:34

martynas wrote:Nesakau, kad jei nori, taj nereikia, bet budas kaip ta nora pasieki yra svarbus. Aisku ir ka sieki siek tiek svarbu :) Jei jie nori tureti moteri ja pasiema ar jos ipratusios visiem duoti?
Matai jei moterys nenori ar vyras ja gerbia? Man del turejimo nekyla problemu tiesiog as apie save sprendziu is to ka darau, o manau daryti kazka pries kito valia, ar daryti ta ko nenori, kad darytu tau yra nepriimtina. Tai gal kartais neisvengiama, taciau nepriimtina. Nezinau cia sutapima ar ne bet ir netikedamas i Dieva taip galvojau, o kai susipazinau su religija, pagalvojau, kad tas zmogus turi minti.
Na karalius Saliamonas tai tikrai neklausė kiekvienos žmonos, nori ji ar nenori. Tada moterys apskritai žmonėmis nebuvo laikomos.
martynas
senbuvis
Posts: 1790
Joined: 2012-01-26 22:48

2012-02-11 22:39

Lionginas wrote:
martynas wrote:Nesakau, kad jei nori, taj nereikia, bet budas kaip ta nora pasieki yra svarbus. Aisku ir ka sieki siek tiek svarbu :) Jei jie nori tureti moteri ja pasiema ar jos ipratusios visiem duoti?
Matai jei moterys nenori ar vyras ja gerbia? Man del turejimo nekyla problemu tiesiog as apie save sprendziu is to ka darau, o manau daryti kazka pries kito valia, ar daryti ta ko nenori, kad darytu tau yra nepriimtina. Tai gal kartais neisvengiama, taciau nepriimtina. Nezinau cia sutapima ar ne bet ir netikedamas i Dieva taip galvojau, o kai susipazinau su religija, pagalvojau, kad tas zmogus turi minti.
Na karalius Saliamonas tai tikrai neklausė kiekvienos žmonos, nori ji ar nenori. Tada moterys apskritai žmonėmis nebuvo laikomos.
Turiu galvoje topico genty ne laikus pries 3000 metu
Post Reply