Dievas - Jezus Kristus

Kas yra dievas? Kokie yra argumentai už ar prieš dievo egzistavimą? Kuri religija teisinga?
erika
naujokas
Posts: 26
Joined: 2009-08-01 06:22

2011-01-21 10:20

Mr.Sarkasmus wrote: Evoliucija juda prisitaikymo kryptimi. Kitais žodžiais tariant, ko evoliucijai nereikia, tą ji išmes, ir žiūrint iš mūsų pozicijos, tai tikrai neatrodys "gerėjimas". Pats buvau Slovėnijos požeminiuose tuneliuose, kuriuose gyvena driežai, su neveikiančiomis akimis, nes kažkada seniai seniai atsirado rūšies atplaiša, dėl sąlygų po truputį persikėlusi gyventi į tunelius. Ar galėtum sakyti, kad tai buvo "pagerėjimas", o ne "prisitaikymas"?
Taip pat negali pamiršti, kad gyvūnai taikosi ne tik prie aplinkos, bet ir prie aplinkoje gyvenančių kitų gyvių. Ar galėtum pasakyti, kad iltiniai dantys, gyvūnams reikalingi plėšti kitų gyvių kaklams yra "geras" dalykas?
nu va... pagaliau parasei normalia zinute... :) taip , sutinku sutavimi evoliucijos teorija grista prisitaikymu..dziezu akys sunyko, del to, kad buvo nenaudojamos, kaip ir sunyksta pvz. zmogaus koju raumenys, jeigu sis labai ilgai del tam tikru priezasciu nevaiksto :) bet jeigu tiketume evoliucijos teorija, tai vadinasi atomai mano ir tavo smegenyse juda tik todel, kad juos stumia kiti atomai, t.y zmogaus prota lemia tik gamta, tik visuma materialiu ivykiu, nuo didziojo sprogimo einanciu per visa evoliucijos istorija iki pat sviesos fotono, stimuliuojancio mano regos nerva perduoti elektros kruvi mano smegenims. Tai kodel tada tu tiki savo protu, jeigu ji lemia tik aklos materijos jegos..atsitiktinis daleliu judejimas... juk pagal evoliucija tavo mintys tai tik pirmapradzio dumblio evoliucinio raugejimo aidas... :) Tiketi evoliucijos teorija, tai reiskia manyti, kad vienas ar kitas dalykas yra tik todel, kad ji lemia, atomai, vejas, elektra, saule ir pan. tuomet negali buti jokio skeptisko mastymo..nes is tavo galvos "iseinantis" produktas yra atsitiktinis..
p.s. "Netgi ateistas, burnojantis prieš Dievą, nesąmoningai juo tiki; Juk neįmanoma pulti to, ko nėra." Paul Guerin :)
7x
senbuvis
Posts: 1822
Joined: 2004-07-16 21:43

2011-01-21 10:33

Ne, rimtai, užteks apie evoliuciją ir vaikuoklius, reikalauju, jog duotum mums tai, ką žadėjai - dievo egzistavimo įrodymus. Visi kiti klausimai šalutiniai ir sprendžiant iš konteksto net nesvarbūs.
erika
naujokas
Posts: 26
Joined: 2009-08-01 06:22

2011-01-21 10:33

To Abejoklis
jums reiketu ismokti atidiau studijuoti grafikus...nes mano akys rodo, kad kainos nuo 2000 pakilo tik 2 katrus...bet tiek to..gal uzdarom si klausima.. jums tolesniems pamastymas galiu pasiulyti tokia tema...jeigu pasiziurejus i modernius vakariecius, tai turbut pati religingiausia tauta butu zydai...sabas, koseriniai maistai, vyru sukuosenos, moteru skutimasis plikai...ju religingumas primena gilius viduramzius, bet juk pagal skeptikus - religija tik durniams, tik opium dlia naroda, tai kodel tada ta religinga ir sekant jusu logika durniausia tauta turi daugiausiai nobelio premijos lauretu, sios tautybes atstovu yra daugiausiai tarp korporaciju, finansiniu instituciju vadovu ir akcininku..taip pat zydu yra daugiausiai ypac auksciausiose valdzios strukturose...Juk visiems zinomas priezodis - zydai valdo pasauli...bet tuo paciu jie yra pati religingiausia vakarietiska tauta...kodel taip yra?
erika
naujokas
Posts: 26
Joined: 2009-08-01 06:22

2011-01-21 10:43

Rated wrote:
EN http://www.youtube.com/watch?v=szBTl3S2 ... re=related
angliskas variantas su ilgom izangom, tai galit pradet ziureti nuo 8.50 min.
Nuoširdžiai įdomu kaip ponulis pasakos, kad žemei keli tūkstančiai metų ir, kad evoliucija kvailiausia religija. Žiūrėsim kaip seksis jam sustiprinti mano „tikėjimą“, atversti, ir sunepatoginti.
jeigu atvirai, tai man irgi sunku yra patiketi tuo, jog zemei tik 6000 metu.. pagal ta ponuli :) ...visko ir pati neziurejau.. nera laiko..bet paskutineje dalyje ir siaip dar esu maciusi, kad tas datavimo, t.y amziaus nustatymo metodas visiskai nepatikimas...ir kaip tik dabar po truputi domiuosi tokio Immanuel Velikovsky idejomis...tai oficialaus mokslo nepripazintas ir labai isjuoktas zydu tautybes genijus, kurio kai kurios idejos jau pasitvirtino...jo teorijos irgi kertasi su evoliucija, pasak jo Venerai yra tik 3500 metu..tai buves Jupiterio palydovas...o musu saules sistema yra nestabili ir nuolat besikeicianti..
http://www.bibliotecapleyades.net/cienc ... vsky03.htm
http://en.wikipedia.org/wiki/Immanuel_Velikovsky
Подтвердившиеся идеи
Планета Юпитер излучает радиошумы (14 октября 1953 года, лекция в Принстонском университете), подтверждено астрономами Б. Бёрком и К. Франклином 5 апреля 1955 года.
Магнитное поле Земли увеличивается по мере удаления от поверхности, осень 1956 года, выступление перед аспирантами геологического факультета Принстонского университета, подтверждено открытием Дж. Ван Алленом магнитосферы Земли в 1957 году.
Лунный грунт имеет остаточный магнетизм, опубликовано 19 мая 1969 года в меморандуме члену Американского подготовительного комитета Международного геофизического года Г. Гессу, подтверждено отчётом в журнале «Science» от 19 сентября 1969 года о результатах исследования лунного грунта, доставленного экипажами «Аполлона-14» и «Аполлона-15».
Температура атмосферы планеты Венеры намного выше земной, в 1950 году в книге «Миры в столкновении», подтверждено Ф. Д. Дрейком в 1961 году.
Планета Венера обладает многими аномальными свойствами, в 1950 году в книге «Миры в столкновении», подтверждено открытием в 1961 году лабораторией ВМС США в Вашингтоне и станцией слежения в Голдстоуне ретроградного вращения Венеры.
Атмосфера Венеры намного плотнее земной, в 1950 году в книге «Миры в столкновении», подтверждено в начале 1960-х годов в результате полётов к поверхности Венеры автоматических межпланетных станций «Маринер».
В атмосфере Венеры имеются углеводороды или даже углеводы, в 1950 году в книге «Миры в столкновении», подтверждено сообщением Х. Ньюэелла 26 февраля 1963 года на пресс-конференции NASA по результатам обработки данных, полученных от автоматической станции «Маринер-2».
erika
naujokas
Posts: 26
Joined: 2009-08-01 06:22

2011-01-21 10:53

Svetimas wrote:Greičiausiai, 7x, problema yra tavyje. Tu, deja, esi tik thinker, o ne feeler. :wink:
jus visiskai teisus...problema matyt gludi tame - thinker-feeler :) ...cia toks testas, kur galima pasitikrinti kaip veikia kairysisi ir desinysis smegenu pusrutuliai:)
http://www.youtube.com/watch?v=SFV6h6MX ... re=related
man tai veikia pagrinde desinysis pusrutulis…kartais, labai retai, suveikia ir kairysis :D …taigi man asmeniskai, kad pasiekti pusiausvyra, reikia daugiau proto...todel cia ir bandau diskutuoti...viska pagristi protiskai, priversti save daugiau protauti...nes logiskai galvojant, zmogaus potencialas maksimaliai atsiskleidzia, kai egzistuoja abieju pusrutuliu pusiausvyra...t.y proto ir jausmu pusiausvyra....arba galima pasakyti - racionalus protas, pagristas intuicija...
Last edited by erika on 2011-01-21 11:03, edited 1 time in total.
erika
naujokas
Posts: 26
Joined: 2009-08-01 06:22

2011-01-21 10:57

fizikanas wrote:Jus nesuprantat, juk sake, kad neiskart visus atsakymus pateiks, kantrybes. Tokie dalykai iskarto per viena diena neatsitinka.
jus irgi visiskai teisus... :) kaip sakoma - ateis laikas, bus ir vaikas....arba - Москва не сразу строилас :)
erika
naujokas
Posts: 26
Joined: 2009-08-01 06:22

2011-01-21 11:01

Transgresija wrote:
Hubertas wrote:Geriau galėtų Transgresija pasikviest čia tą savo bičiulį, kurį žadėjo atsivest į meetą. Tą mokslininką.
pakviesiu, gal ateis
o kodel gi taip nepasitikite savo jegomis? Argi jums dar mazai, kad as viena o jusu kaip minimum 10...dar ir mokslininko reikia :shock: ..tai nejaugi tas jusu skepticizmas toks silpnas, neatsparus ir lengvai pazeidziamas :)
p.s siandien atsijungiu, bet neliudekit..Dievas jus myli besalygiskai...Jis myli visus savo vaikus ir ju labai laukia:)
http://www.youtube.com/watch?v=r-bUZj1b ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=janQnF-g ... re=related
User avatar
Cosmomental
naujokas
Posts: 74
Joined: 2010-06-27 17:19
Location: Kalnuose
Contact:

2011-01-21 11:21

Žodžiu Вокруг да около. Gana gal jau burt iš oro, ir pilstyt iš tuščio į kiaurą. :?
Kažkokie teologiniai-filosofiniai kliedesiai.
User avatar
Mantas
naujokas
Posts: 63
Joined: 2010-09-04 13:04
Location: Vilnius

2011-01-21 11:25

Erika... Kai prisijungsi sekantį kartą - būk maloni, vietoje blaškymosi po šalutines temas, kurias pati sukuri, atsakyk į 7x jau daug kartų pakartotą klausimą. Ačiū.
Reika
skeptikas
Posts: 745
Joined: 2005-07-30 13:36
Contact:

2011-01-21 11:27

erika wrote:To Reika
moterims reikai suteikti pirmenybe :)
del tavo dukros ir del vaiduokliu...kartais vaikai jaucia ir gali matyti daug daugiau nei mes...o kodel taip yra, atsakymas slepiasi konkorezineje liaukoje
:guilty:
1. sunus
2. vaiduokliai neegzistuoja
3. vaikai nemato kazko, o tiesiog ju laki fantazija...taip as pati kazkada sedejau trobeleje, skaiciau, ir pajutau lyg kazkas mane apkabina...sorry,net tada nekilo mintis apie vaiduoklius :) mano mazius prisiziurejas filmu, isgirdes dundesi ar keista garsa(kuri siaip realiai mpaaiskini logiskai, kaip kad kaimynas kala uz sienos, senam name ziurkes laksto...) iskart pagalvoja apie vaiduoklius ir zombius :)

bet prasau,nebukit kaip mazas vaikas, perskaicius ir paklausiaus kazko, nepatikekit pilnai, pasikliaukit savo protu... jei jau skaitot vien apie dieva,ir tikit juo,kartais paskaitykit apie tai,kad jo nera...o tada susmastykit, visgi gal tikrai jo nera?
7x
senbuvis
Posts: 1822
Joined: 2004-07-16 21:43

2011-01-21 11:33

Aš siūlau visiems daugiau nestimuliuoti erikos, kol ji neįvykdys to, ką pažadėjo:
erika wrote:Sveiki...noreciau pradeti diskusija apie Jezu Kristu...as manau , kad tai yra musu atpirkejas ir isgelbetojas..mano poziuris pagristas ne tikejimu, bet pazinimu ir loginiais ismastymais..ji galiu nesunkiai pagristi..
Pagrįsk.
User avatar
Transgresija
skeptikas
Posts: 553
Joined: 2010-08-22 12:49

2011-01-21 11:46

Blemba, kada čia ateis koks Lane Craig? Mums reikia natūraliosios teologijos filosofų!
User avatar
Transgresija
skeptikas
Posts: 553
Joined: 2010-08-22 12:49

2011-01-21 12:26

Aš žinau kas yra Dievas! Tai "four-sided triangle that exists outside of space and time". Taaaip. O šiaip teiginys "Dievas yra Jėzus Kristus" labai panašus į teiginį "colorless green ideas sleep furiously" :) kuo? Unthinkable and meaningless proposition. Panašiai kaip sakinys "Dievo nėra niekur".
User avatar
Vajezus
emeritas
Posts: 3808
Joined: 2004-04-19 11:19
Location: Vilnius
Contact:

2011-01-21 13:00

Aš prašau Erikos nebetrollinti ir padaryti tai, ką žadėjo - pateikti dievo egzistavimo įrodymus.

O kad būtų lengviau - trinsiu visas žinutes, kurios bus ne į temą (apie evoliuciją, ufonautus, dvasias, Loch Neso pabaisą ir pan.).
User avatar
Bedievis
naujokas
Posts: 18
Joined: 2010-02-11 14:29
Location: Klaipėda
Contact:

2011-01-24 13:41

Nereikia reikalauti neįmanomo. Net evangelijose pats Jėzus teigia, kad nėra dievas.
User avatar
Vajezus
emeritas
Posts: 3808
Joined: 2004-04-19 11:19
Location: Vilnius
Contact:

2011-01-26 13:57

... atėjo, prišiko jutūbės linkais ir dingo ...
User avatar
Mantas
naujokas
Posts: 63
Joined: 2010-09-04 13:04
Location: Vilnius

2011-01-26 16:07

Pilnatis baigėsi, tai ir prapuolė :) Teks naujos fazės laukti.
User avatar
SCnazi
pradedantis
Posts: 215
Joined: 2011-02-05 21:20

2011-02-10 11:58

Vajezus wrote:Aš prašau Erikos nebetrollinti ir padaryti tai, ką žadėjo - pateikti dievo egzistavimo įrodymus.
Čia tai geras, norėčiau tokią valdžią turėt ant Vatikano :lol:
Post Reply