"There are no atheists in foxholes"

Kas yra dievas? Kokie yra argumentai už ar prieš dievo egzistavimą? Kuri religija teisinga?
User avatar
SCnazi
pradedantis
Posts: 215
Joined: 2011-02-05 21:20

2011-06-30 17:25

Čia pagalvojau, jog visa tai tik spėlionės, religinis smegenų plovimas taip pat turėtų dingti tokiais atvejais. Prisiminiau jog pats esu buvęs arti mirties, buvau įkliuvęs, be ryšio, be maisto ir buvo trečia para kaip baigėsi vanduo. Tai kai jau visiškai buvau beprarandąs viltį, nekilo jokių religinių ar kokių nors kitų minčių galvojau tik apie šeimą ir, kad jei turėčiau šansą gyvenčiau visai kitaip (ko aišku nepadariau :lol: )
User avatar
Akela
senbuvis
Posts: 2549
Joined: 2006-01-08 23:00

2011-06-30 18:11

SCnazi wrote:Čia pagalvojau, jog visa tai tik spėlionės, religinis smegenų plovimas taip pat turėtų dingti tokiais atvejais. Prisiminiau jog pats esu buvęs arti mirties, buvau įkliuvęs, be ryšio, be maisto ir buvo trečia para kaip baigėsi vanduo. Tai kai jau visiškai buvau beprarandąs viltį, nekilo jokių religinių ar kokių nors kitų minčių galvojau tik apie šeimą ir, kad jei turėčiau šansą gyvenčiau visai kitaip (ko aišku nepadariau :lol: )
Matai, vieta negera buvo, kunigas nedaėjo (gal atleis man grammar nazi už sistemingą gimtos kalbos darkymą priešdėliu "da"), kitu atveju galėtų prisistatyti kunigėlis su paskutiniu patepimu ir pamokyt, ką turi galvot statistinis Marijos žemės pilietis, kai gyvenimėlis ruošias jau kaip ir užsibaigt. Plius ir susijaudinusiems artimiesiems įtaigus vaizdelis - kaip ir reklama firmai.
User avatar
SCnazi
pradedantis
Posts: 215
Joined: 2011-02-05 21:20

2011-06-30 22:42

Būčiau tada apsidžiaugęs nerealiai jei koks kunigėlis staiga būtų daėjęs, nes jau vietom haliucinavau ir balsą buvau prašaukęs :cry: , tačiau kai pasirodė pora vyrukų ieškodami vietos kur ramiai išgerti degtinės, apsidžiaugiau nemažiau :lol:
Post Reply