Aistis pristato: Sun Myung Moon'as

Kas yra dievas? Kokie yra argumentai už ar prieš dievo egzistavimą? Kuri religija teisinga?
Aistis
pradedantis
Posts: 173
Joined: 2011-06-06 06:50

2011-07-03 14:28

Akela wrote:Na, žinoma, Mozė ant Sinajaus kalno bendravo su Viešpačiu per jo sekretorę. Ne kitaip.
Mano nurodytame linke buvo atsakymas. Deja, tu jį ignoravai ir praplaukei paviršiumi. Taip ir komentuoji mano tekstus, pakapstai tai šen, tai ten. Taip tiesos niekada nesurasi.
Todėl su žmonėmis veikė angelai, kurie nepasekė Liuciferiu, o išlaikė savo pradinę padėtį. Apie tai plačiau rašoma čia: http://moonis.wordpress.com/2008/05/31/ ... o-angelai/
Jei atvertum linką, ten rastum atsakymą:
Iki šiol žmonės nežinojo, kad Mozei apsireiškęs Jehova buvo angelas, tačiau Naujojo Testamento Apaštalų darbų septintame skyriuje yra įrašas apie tai. “Po keturiasdešimties metų Sinajaus kalno dykumoje jam pasirodė angelas degančio erškėčių krūmo liepsnose… Jūs, kurie gavote įstatymą, paskelbtą per angelus, bet jo nesilaikėte”. Taigi “Jehova”, pasirodęs žmonėms Senojo Testamento amžiuje, buvo angelas, o ne Dievas. Senojo Testamento amžius – tai tarno amžius. Dievas negali pasirodyti kaip Tėvas prieš Savo tarnus, jie juk nėra Jo vaikai. Kai Mozė paklausė Dievo Jo vardo, Jis jam atsakė: “Aš esu, kas esu”, – ir pasivadino Jehova. Kai Mozė visai tautai pasakojo apie Jehovą, jis pabrėžė, kad Jehova – tai jų protėvių Dievas, Abraomo Dievas, Izaoko Dievas ir Jokūbo Dievas. Tačiau Jehova buvo angelas.
Tačiau angelą pavadinti Dievo sekretore yra tikslu, geras apibūdinimas. Kartais pataikai pats to nenorėdamas.
User avatar
son
senbuvis
Posts: 2630
Joined: 2005-04-05 08:31
Location: Kaunas/London

2011-07-03 15:04

Akela wrote:<...> Nors oi, negerai – gi svarbiausia yra pistis.
radau kad ateonas (meduolis) jau senai pastebejo toki reiskini kadsios sektos pranasumas yra spuoguoti paaugliai kurie kitaip nei tik per sia sekta negauna pasidulkinti.
viewtopic.php?f=2&t=182
Apolas
pradedantis
Posts: 257
Joined: 2006-06-29 14:03

2011-07-03 15:12

Aistis wrote: (...) SMM vaikai pateko į keblią padėtį ir net keturi iš jų jau mirę.
Ooou-tu-hooouuūūlyyy-puck! Neduokdie ir tavo vaikam tektų sumokėti tokią kainą. Spąąuūsk Aisti, spausk neatsigręždamas..
bileciasvarbu
naujokas
Posts: 13
Joined: 2011-07-01 21:48

2011-07-03 15:42

Siūlau pradžioje pasidomėti kodėl Jėzus gimė be gimtosios nuodėmės. Apie tai jau rašiau.
Apie vidinę visų seksualinių veiksmų priežastį paaiškina ši kalba: http://moonis.wordpress.com/2008/03/11/ ... oji-seima/ Čia kalba apie Jėzaus giminę ir kodėl jis gimė be nuodėmės. Kalba nėra ilga, todėl siūlau perskaityti ir bus aišku, kur šuo pakastas.
Ne ne, linkų į tavo svetainę man nereikia. Man reikia paprasto atsakymo kaip čia yra kad moonas neturi prigimtinės nuodėmės.
Nes:
Susijungęs su Ieva į vienį, Adomas paveldėjo visus elementus, kuriuos Ieva gavo iš arkangelo. Nuo to laiko šie elementai nenutrūkstamai persiduoda iš kartos į kartą. O jei Adomas būtų atsispyręs puolusios Ievos vilionėms ir pasiekęs tobulybę? Ievos atstatymo apvaizda būtų buvusi ganėtinai lengva, nes, nepaisant jos nuopuolio, Adomas būtų išlikęs nepažeistas kaip jos tobulas subjektas partneris. Nelaimei, Adomas taip pat puolė, ir žmonija iki šiol dauginasi nuodėmėje, išsaugodama iki dabar šėtono giminystės liniją
Tai va, Vatikane sėdintys gudročiai sugalvojo tokią baiką, kad Jėzaus tėvas buvo dievas, kas reiškia kad jam nepersidavė
prigimtinė nuodėmė. Moonas, jergutėliau, paprastas žmogelis turėjęs du mirtingus tėvus. Jo tėvas turėjo gimtąją nuodėmę. Kaip čia yra kad jis(moonas) jos neturi?

Ir, Aisti, nepamiršk plačiau paaiškinti porų atrikimo procedūros, nes man tikrai įdomu, o ir Akelai medžiagos reikia.
Last edited by bileciasvarbu on 2011-07-03 15:44, edited 2 times in total.
Aistis
pradedantis
Posts: 173
Joined: 2011-06-06 06:50

2011-07-03 15:43

Apolas wrote:
Aistis wrote: (...) SMM vaikai pateko į keblią padėtį ir net keturi iš jų jau mirę.
Ooou-tu-hooouuūūlyyy-puck! Neduokdie ir tavo vaikam tektų sumokėti tokią kainą. Spąąuūsk Aisti, spausk neatsigręždamas..
Kalbi kaip mano mama. Ačiū už rūpestį, bet tokios kalbos man girdėtos tūkstantį kartų. Atėjo nauja epocha, tie kas turi akis ją pastebės, visi kiti bus nuplauti istorijos srovių. Jėzaus laikais gyveno daugybė žmonių, tačiau kas iš jų iš tikrųjų žinojo kokiu ypatingu laiku jie gyvena? Praktiškai niekas. Aš bent laimingas, kad žinau, kokiu aš ypatingu laiku gyvenu. O tai, kad kelias į pragarą platus ir juo daug einančių... Jau seniai žinoma, todėl aš čia ir rašau, kad tie kas mato, išsigelbėtų ir padėtų kitiems tą padaryti. Nes tiesa jus išlaisvins!
(žinau, kad po mano emocingo pasisakymo pasipils sarkastiškos pastabos, bet nevertheless rašau, ką manau). Richard Dawkins ne mažiau emocionalus ir nemandagus, todėl aš galiu daryti tą patį, tik priešingoje pusėje, kad apginti Dievą.
Dannas
naujokas
Posts: 55
Joined: 2011-07-01 15:41

2011-07-03 16:04

Aistis wrote:
Apolas wrote:
Aistis wrote: (...) SMM vaikai pateko į keblią padėtį ir net keturi iš jų jau mirę.
Ooou-tu-hooouuūūlyyy-puck! Neduokdie ir tavo vaikam tektų sumokėti tokią kainą. Spąąuūsk Aisti, spausk neatsigręždamas..
Kalbi kaip mano mama. Ačiū už rūpestį, bet tokios kalbos man girdėtos tūkstantį kartų. Atėjo nauja epocha, tie kas turi akis ją pastebės, visi kiti bus nuplauti istorijos srovių. Jėzaus laikais gyveno daugybė žmonių, tačiau kas iš jų iš tikrųjų žinojo kokiu ypatingu laiku jie gyvena? Praktiškai niekas. Aš bent laimingas, kad žinau, kokiu aš ypatingu laiku gyvenu. O tai, kad kelias į pragarą platus ir juo daug einančių... Jau seniai žinoma, todėl aš čia ir rašau, kad tie kas mato, išsigelbėtų ir padėtų kitiems tą padaryti. Nes tiesa jus išlaisvins!
(žinau, kad po mano emocingo pasisakymo pasipils sarkastiškos pastabos, bet nevertheless rašau, ką manau). Richard Dawkins ne mažiau emocionalus ir nemandagus, todėl aš galiu daryti tą patį, tik priešingoje pusėje, kad apginti Dievą.
idomu pasidare ka dar tavo mama tau sako.Isivaizduoju turetu but isprotejus del tokio sunaus,o jei dar labai skelbiesi aplinkiniams su savo tikeju, tai daug sansu kad ir bilekokia geda per tave apturi...
User avatar
son
senbuvis
Posts: 2630
Joined: 2005-04-05 08:31
Location: Kaunas/London

2011-07-03 16:32

Aistis wrote:Kalbi kaip mano mama. Ačiū už rūpestį, bet tokios kalbos man girdėtos tūkstantį kartų.
keista kaip asmuo turintis tokia dovana kaip protinga mama klausosi visokiu idiotu bet tik ne jos.
Aistis
pradedantis
Posts: 173
Joined: 2011-06-06 06:50

2011-07-04 04:29

bileciasvarbu wrote:Ne ne, linkų į tavo svetainę man nereikia. Man reikia paprasto atsakymo kaip čia yra kad moonas neturi prigimtinės nuodėmės.
Jėzus darė du dalykus kaip Mesijas: stebuklingai gydė žmones ir kalbėjo tiesos žodžius. Tačiau stebuklingi išgydymai tik išgąsdino tuometinius žmones, ypač lyderius, todėl Jėzus tapo dar pavojingesnis. Tokie stebuklingi išgydymai (Lozoriaus prikėlimas ir pan.) nesukelia gilaus tikėjimo, juolab supratimo, o tik trumpalaikį susižavėjimą (nei vienas iš išgydytų netapo Jėzaus mokiniu). Panašu į cirką, tačiau niekas gi po cirko spektaklio netampa mago-fokusininko pasekėju? Mozė darė tris ženklus ir atsiuntė dešimt bausmių faraonui, tačiau faraono tai neįtikino, o vėliau ir izraelitai daug kartų maištavo prieš Mozę, nors savo akimis matė visus tuos ženklus ir bausmes. SMM apsiriboja tik tiesos žodžiais, jis nedaro jokių stebuklų. Kadangi SMM paaiškino ką turėjo padaryti Jėzus, paaiškino visą Dievo apvaizdos istoriją ir pagrindinius dėsnius, veikiančius pasaulyje, kadangi jis vykdo Mesijo misiją, jis prival būti žmogus, gimęs be nuodėmės. Tik tiesa ir jo darbai, sugebėjimas mylėti priešus įrodo, kad jis yra Mesijas, nėra kitų įrodymų. Jėzus atrodė taip kaip visi žmonės, vaikščiojo į tualetą ir pan.
bileciasvarbu wrote:Tai va, Vatikane sėdintys gudročiai sugalvojo tokią baiką, kad Jėzaus tėvas buvo dievas, kas reiškia kad jam nepersidavė
prigimtinė nuodėmė. Moonas, jergutėliau, paprastas žmogelis turėjęs du mirtingus tėvus. Jo tėvas turėjo gimtąją nuodėmę. Kaip čia yra kad jis(moonas) jos neturi?
Jėzus turėjo du mirtingus tėvus taip pat, ir Jėzus nėra Dievas. Apie tai rašoma DP skyriuje "Kristologija" (mokslas apie Kristų) lietuviškai (neredaguota) arba angliškai.
bileciasvarbu wrote:Ir, Aisti, nepamiršk plačiau paaiškinti porų atrikimo procedūros, nes man tikrai įdomu, o ir Akelai medžiagos reikia.
Ne tam rašau, kad jūs linsmintumėtės, tačiau vaikų norus reikia patenkinti. Pagrindinis Mesijo bruožas, tai tėviška meilė visai žmonijai, todėl mes SMM ir jo žmoną vadiname Tikraisiais Tėvais. Ideale, jei Adomas ir Ieva nebūtų puolę, visa žmonija būtų jų palikuonys ir garbintų savo protėvius, Adomą ir Ievą ne mažiau kaip krikščionys Kristų (budistai Budą/musulmonai Muhamedą ir t.t.). Visa žmonija kalbėtų viena kalba ir dvasinis pasaulis būtų tokia pati realybė kaip fizinis, todėl pasikalbėti su Adomu ir Ieva galima būtų bet kada. Visi žmonės būtų mylintys ir Dangaus Karalystėje žemėje nebūtų blogio (egoistiškos meilės). Žmonės gyventų vardan kitų ir patirtų Dievo meilę ir patį Dievą kaip tikrovę.
Tą ir daro SMM per porų atrinkimą. Jis sutuokia žmones iš priešingų ir priešiškų stovyklų. Priešingų pavyzdžiai: juodas/baltaodė, storas/plona, aukštas/žema ir pan. Priešiškų pavyzdžiai: lietuvė/rusas, korėjietis/japonė, arabas/žydė ir pan. Jei vyras ir žmona šeimoje išspręs tautinius, rasinius ar religinius nesutarimus sukurdami šeimą su Mesijo palaiminimu, neliks priešų šioje žemėje ir bus sukurta DK. Jų vaikai gyvens vieningoje kultūroje, Dievo giminėje, kuri remiasi Mesijo atneštu Dievo Žodžiu.
Iš parenkamų porų (panašiai kaip žaibas (teigiama) trenkia į žemę (neigiama) trumpiausiu atstumu) vyras (teigiama) turi gauti į poras žmoną (neigiama), kuri nuves juos į tobulumą trumpiausiu atstumu, o jiems gims vaikai su genijo gyslele. Pvz.: penki SMM vaikai yra baigę Harvardo universitetą ir daug antros kartos vaikų yra išimtinai protingi (mano vyriausias sūnus, kuriam tik aštuoneri, yra geriausias klasėje matematikas, o nesenai dalyvavo Pabaltijo šaškių turnyre, kur pasirodė visai neblogai - 1-5 klasių tarpe tris partijas laimėjo, o penkias pralaimėjo. Tai tik pirmas blynas...). Kiekvienam vyrui egzistuoja moteris, kuri jam tinka labiausiai ir atvirkščiai. SMM jaučia dvasiškai, kuris kuriam tinka. "Matchmaker" (yra tokia specialybė prisiminkite "Mulan" filmuko pradžią) yra labai paplitę Azijoje. Tai kiek jie betikrintų SMM parinktas poras, visi jie yra apstulbę, kaip gerai jos yra viena kitai parinktos.
Mano pora, mano žmona, buvo parinkta ne SMM, bet Lietuvos ir Baltarusijos Susivienijimo bažnyčios vadovų, kurie rekomendavo mus (taip daroma nuo 2000-ųjų ir mes buvome pirmieji). Mūsų nuotraukos buvo nusiųstos SMM, kuris patvirtino, kad mes tinkami santuokai. Antra karta yra superšama tėvų (antra karta, tai tie, kurie, kaip mano vaikai, gimė sutuoktoms poroms, tokių jau yra daug). DK žemėje pradinė tvarka yra tokia, kad tėvai parenka savo vaikams poras, mes grįžtame prie pradinės tvarkos.
Parenkant poras, žinoma, yra būtina pereiti medicininę patikrą (Aids ir pan.), pildant anketas nurodomi duomenys (aukštis, svoris, išsilavinimas ir pan.). Padaromos nuotraukos. Dažniausiai iki Palaiminimo ceremonijos sužinomas sutuoktinis tik prieš porą savaičių. Tačiau dažniausiai šeimyninis gyvenimas nepradedamas iškart (nors galima praėjus 40 d. po ceremonijos pradėti šeimą), mano atveju, mes pradėjome šeimą praėjus dviems metams po ceremonijos. Ankstyvieji nariai (iki 1992) turėdavo laukti septynis arba mažiausiai tris metus. Tas laikotarpis po ceremonijos stadione iki šeimos gyvenimo pradžios (lytinių santykių pradžios) simbolizuoja laikotarpį, kai Adomas ir Ieva gavo Tris Didžiuosius Palaiminimus (Pr. 1, 28 - būkite vaisingi, dauginkitės ir viešpataukite) ir kartu priesaką ("nevalgykite" - neturėkite lytinių santykių iki vedybų). Todėl po ceremonijos tarp vaikino ir merginos yra brolio ir sesers santykiai, taip ruošiamasi šeimos pradžiai, kurią jie pasirenka pagal savo aplinkybes.
Dvi svarbiausios taisyklės mūsų šeimoms: skaistybė iki vedybų ir ištikimybė santuokoje. Pažeidimas laikomas nuodėmės šaknimi, o tai yra dvasinė žmogžudystė (perėjimas iš Dievo giminės į šėtono giminę). Kadangi pasaulis "draugiškai" ritasi pragaran, mums ir mūsų vaikams nėra lengva išsilaikyti. Nebuvo lengva ir SMM vaikams, kurie yra visos antros kartos priekyje, pionieriai.
Aistis
pradedantis
Posts: 173
Joined: 2011-06-06 06:50

2011-07-04 04:43

son wrote:
Aistis wrote:Kalbi kaip mano mama. Ačiū už rūpestį, bet tokios kalbos man girdėtos tūkstantį kartų.
keista kaip asmuo turintis tokia dovana kaip protinga mama klausosi visokiu idiotu bet tik ne jos.
Kai Jėzus sakė pamokslą ir jo klausėsi minios, buvo toks momentas, kai atėjo Jėzaus mama su jo broliais ir norėjo jį parsivesti namo, nes galvojo, kad jis yra pamišęs. Tuo metu Jėzus pasakė: "Kas yra mama ir kas yra mano broliai? Tie kas vykdo mano Dangiškojo Tėvo valią yra mano mama, broliai ir seserys." Ir parodė į savo apaštalus. Taip Jėzus viešai išsižadėjo savo šeimos.
Visa mano šeima yra prieš mano tikėjimą, tačiau aš pasirinkau dvasinę šeimą, kuri man svarbesnė, nes mano šeima gyvena ne Dievo, o šėtono gyvenimą ir jam tarnauja. Jei Jėzus būtų paklausęs savo "protingos" mamos, krikščionybė niekada nebūtų gimusi ir mes toliau gyventume pagal principą "gyvybė už gyvybę, akis už akį" ir pan.
Marija ilgainiui ėmė žiūrėti į Jėzų žmogiškomis akimis ir prarado įkvėpimą. Apie tai rašoma smulkiai čia:
Jėzaus žodžiai per vestuves Kanoje “O kas man ir tau, moterie” yra jo skundas motinai, kuri padėdavo svetimų žmonių vestuvėse, bet atsisakė padėti savo sūnui surasti nuotaką, kurios reikalavo apvaizda. Dabar galime suprasti, kodėl Jėzus paklausė “Kas yra mano motina ir kas yra mano broliai?” (Mt 12:48)

Sutikęs Marijos, Zacharijo, Elžbietos ir pagaliau Jono Krikštytojo pasipriešinimą, Jėzus prarado viltį, kad šie žmonės padės jam įgyvendinti jo misiją. Jėzus paliko savo namus, norėdamas pradėti kelią ieškodamas naujo dvasinio pamato.

Neturėdamas nei šeimos, nei namų, Jėzus dejavo: ”lapės turi savo urvus, padangių paukščiai turi lizdus, tiktai žmogaus sūnus neturi net akmens galvai priglausti” (Mt.8:20). Praradęs šeimos pagrindą, Jėzus bandė jį pakeisti kitu. Tai truko tris metus.

Pabaigoj, kai žmonės nebetikėjojuo ir apaštalai nusisuko, Jėzus priėmė šėtono puolimą. Pagrindas sugriuvo ir Jėzus nuėjo kryžiaus keliu. Pagal Dievo pradinį planą, Jėzus atėjo į žemę kaip Mesijas, kad palaimintų savo apaštalus ir visą žmoniją. Jis turėjo sukurti Dangaus karalystę, kurioje nebūtų nuodėmių. Kadangi aplinkiniai nepakankamai tikėjo juo, Jėzus negavo nuotakos, netapo Tikruoju Tėvu ir neužbaigė savo misijos. Todėl Jėzus pažadėjo sugrįžti.
User avatar
Abejoklis
skeptikas
Posts: 954
Joined: 2010-08-31 05:04

2011-07-04 05:22

Aistis wrote:Jei Jėzus būtų paklausęs savo "protingos" mamos, krikščionybė niekada nebūtų gimusi ir mes toliau gyventume pagal principą "gyvybė už gyvybę, akis už akį" ir pan.
Deja, šiandieninis principas kur kas prastesnis - už ydas ir nusikaltimus atlyginama premijomis - už akį ar gyvybę pietūs ir apnakvinimas valdiška sąskaita, arba didelė alga ir paaukštinimas darbe jei ką pagrobi į vergiją ir pasiunti mirti kokiame Afganistane. Vienišos mamos gauna premijas, tingintys dirbti - subsidijas, vagys bankininkai gauna pinigų išvogtoms sumoms padengti. Akis už akį buvo daug pažangesnis principas.
User avatar
Akela
senbuvis
Posts: 2549
Joined: 2006-01-08 23:00

2011-07-04 08:40

LINKSMOJI MUNOLOGIJA (5) (perliukai iš naujausių Aisčio komentarų)
48.
Aistis wrote: Mano nurodytame linke buvo atsakymas. Deja, tu jį ignoravai ir praplaukei paviršiumi. Taip ir komentuoji mano tekstus, pakapstai tai šen, tai ten. Taip tiesos niekada nesurasi.
Ir ko tik nedaro silpni grafomanai, kad tik kas nors skaitytų jų ir jų kolegų literatūrinius opusus.
49.
Aistis wrote:Kai Mozė paklausė Dievo Jo vardo, Jis jam atsakė: “Aš esu, kas esu”, – ir pasivadino Jehova.
Taip, kai manęs paklausė vardo, aš atsakiau:”Aš esu, kas esu”, - ir pasivadinau Akela.
50.
Aistis wrote: Atėjo nauja epocha, tie kas turi akis ją pastebės, visi kiti bus nuplauti istorijos srovių.
Aha, atėjo nauja epocha, jei nori kažką pasiekti, reikia daug mokytis, jei nori nors ką išmanyti apie pasaulio sandarą – mokytis dar daugiau. Tačiau, jei tingite mokytis, Moon jums padės: viskas labai paprasta pasaulį nuo žvaigždžių iki mot. ir vyr. lytinių organų valdo dvasios! Oi, tai yra in ir jan – čia dvasios rytietiškai, iš Moon gimtinės, kur 300 žmonių tenka 1 šamanas. Ir jokių formulių, jokios mokslinės abrakadabros ( „Vienu žodžiu, mokslinė abra-kadabra panaudojant daug tarptautinių žodžių.“ c Aistis apie evoliucijos teoriją). Viskas žavingai paprasta – viskas vyksta dėl rytietiškų dvasių (in ir jan), tik, kaip sako Aistis, dogmatiški mokslininkai to nesupranta ir užsiima kažkokiais tyrimais naudodami mokslinį metodą. Naivuoliai – kam tiek vargo, juk vietoje to galėtų tiesiog pistis, juk „Čia, lytinių organų sąjungoje ir prasideda DK žemėje“ (c Aistis).
51.
Aistis wrote:Jėzus darė du dalykus kaip Mesijas: stebuklingai gydė žmones ir kalbėjo tiesos žodžius. Tačiau stebuklingi išgydymai tik išgąsdino tuometinius žmones, ypač lyderius, todėl Jėzus tapo dar pavojingesnis. Tokie stebuklingi išgydymai (Lozoriaus prikėlimas ir pan.) nesukelia gilaus tikėjimo, juolab supratimo, o tik trumpalaikį susižavėjimą (nei vienas iš išgydytų netapo Jėzaus mokiniu). Panašu į cirką, tačiau niekas gi po cirko spektaklio netampa mago-fokusininko pasekėju? Mozė darė tris ženklus ir atsiuntė dešimt bausmių faraonui, tačiau faraono tai neįtikino, o vėliau ir izraelitai daug kartų maištavo prieš Mozę, nors savo akimis matė visus tuos ženklus ir bausmes. SMM apsiriboja tik tiesos žodžiais, jis nedaro jokių stebuklų.
Nesupratot, apie ką čia? Ogi Moon pasekėjai suka uodegas dėl to graudaus fakto, kad Moon nedaro stebuklų, kaip kad Jezus. Bet čia gi nieko tokio – evangelijos parašytos keliasdešimt metų po Jezaus mirties, tada jau buvo galima prirašyt n stebuklų. Keliasdešimt metų po Mooon mirties ir bus galima parašyt, kad Moon darė stebuklus, kuriuos, pvz, matė tik artimiausi žmonės, ar tai jie buvo slepiami nuo žiniasklaidos, kad „didi guru galia netrikdytų žmonių“. Neabejoju, kad taip ir bus, nes tai žanro klasika.
52.
Aistis wrote:Kadangi SMM paaiškino ką turėjo padaryti Jėzus, paaiškino visą Dievo apvaizdos istoriją ir pagrindinius dėsnius, veikiančius pasaulyje, kadangi jis vykdo Mesijo misiją, jis prival būti žmogus, gimęs be nuodėmės.
Na taip – viską valdo dvasios (in ir jan), nesukit galvos dėl nieko ir piskitės! „Čia, lytinių organų sąjungoje ir prasideda DK žemėje“ (c Aistis).
53.
Aistis wrote: Jėzus turėjo du mirtingus tėvus taip pat, ir Jėzus nėra Dievas. Apie tai rašoma DP skyriuje "Kristologija" (mokslas apie Kristų)
Ateistai tai ir taip žino, dėl to papildomai skaityt silpnos munistų grafomanijos tikrai nereikia. Tegu tuo užsiima literatūros kritikai.
54.
Aistis wrote:Ne tam rašau, kad jūs linsmintumėtės, tačiau vaikų norus reikia patenkinti.
Na tai ir tenkink, Aisti, savo vaikų norus – manau, jie nori būti su tamsta, o tu juos palikai. O mums... žinai, ne tik linksma, bet ir šiek tiek graudu skaityt šitą žmogiško proto tragediją.
55.
Aistis wrote: Pagrindinis Mesijo bruožas, tai tėviška meilė visai žmonijai, todėl mes SMM ir jo žmoną vadiname Tikraisiais Tėvais.
Mes pripratę prie panašių kalbų – jas girdim prieš kiekvienus rinkimus. Aišku, čia sekantis levelis, bet tik todėl, kad mūsų gerbiamiems politikams neužtenka parako apsiskelbti mesijais. (Bet kartais būna netoli to.)
56.
Aistis wrote:Visa žmonija kalbėtų viena kalba ir dvasinis pasaulis būtų tokia pati realybė kaip fizinis, todėl pasikalbėti su Adomu ir Ieva galima būtų bet kada.
Kadangi Moon nemoka angliškai, jam, žinoma, būtų smagu, jei visi kalbėtų korejietiškai.O toliau viskas kaip pagal mylimus Aisčio mistinius ir siaubo filmus (kuriuos anksčiau rekomendavo mums „pasaulio pažinimui“) – visi kalbasi su dvasiomis ir t.t. Normali munisto realybė :fear:
57.
Aistis wrote: Tą ir daro SMM per porų atrinkimą. Jis sutuokia žmones iš priešingų ir priešiškų stovyklų. Priešingų pavyzdžiai: juodas/baltaodė, storas/plona, aukštas/žema ir pan.
Pramogauja Moon – susikūrė vieną įžūliausių žaidimų su žmonėmis žmonijos istorijoje. Užsiima pramogine homo sapiens sapiens selekcija. Dvasiomis (in ir jan) tikintys “triušiukai” prisiduoda patys.
58.
Aistis wrote:Jei vyras ir žmona šeimoje išspręs tautinius, rasinius ar religinius nesutarimus sukurdami šeimą su Mesijo palaiminimu, neliks priešų šioje žemėje ir bus sukurta DK. Jų vaikai gyvens vieningoje kultūroje, Dievo giminėje, kuri remiasi Mesijo atneštu Dievo Žodžiu.
Užtenka tik pakeist pora vardų, ir turėsim tai, kas jau buvo:
Jei vyras ir žmona šeimoje išspręs tautinius, rasinius ar religinius nesutarimus sukurdami šeimą su Lenino palaiminimu, neliks priešų šioje žemėje ir bus sukurtas Komunizmas. Jų vaikai gyvens vieningoje kultūroje, Komunizme, kuri remiasi Lenino atneštu Komunizmo mokymu.
Nieko naujo Moon neišrado – ta pati mergelė, tik kita suknelė.
59.
Aistis wrote:DK žemėje pradinė tvarka yra tokia, kad tėvai parenka savo vaikams poras, mes grįžtame prie pradinės tvarkos.
Jo ir jokių meilių iš šono, o tai dar vaikai išsprūs iš po pado ir netaps munistais! (Dar koks nemunistas studenčioks įkalbės kokiai munistei mergikei, kad kvaila 21a. tikėt dvasiomis in ir jan. Apženyt greit, tegu apsivaikuoja mikliai ir bus graži munistinė šeima. Jei sutuoktinius vieną nuo kito pykins, išsiųst kurį nors skleist Moono žodžio, likęs tegu liūdi skaisčiai ir pareigoje atžalas augina.)
60.
Aistis wrote:Visa mano šeima yra prieš mano tikėjimą, tačiau aš pasirinkau dvasinę šeimą, kuri man svarbesnė, nes mano šeima gyvena ne Dievo, o šėtono gyvenimą ir jam tarnauja.
Čia (jau be juokų) labai labai užjaučiu Aisčio mamą ir artimuosius. (Stebina tai, kad jis dar išsaugojo paauglišką neapykantą tėvams, kurią – paprastai – keičia brandaus vyro išmintis ir supratingumas. Žinoma, tik tuo atveju, jei jis ateina.)
________________________________________________________________________________________________
Nors ir užbaigiau liūdna gaida (užuojauta Aisčio tėvams) bet laukiam naujų Aisčio komentarų, bei prie progos pakomentuosiu senus dar nekomentuotus.
bileciasvarbu
naujokas
Posts: 13
Joined: 2011-07-01 21:48

2011-07-04 12:41

Jėzus darė du dalykus kaip Mesijas: stebuklingai gydė žmones ir kalbėjo tiesos žodžius. Tačiau stebuklingi išgydymai tik išgąsdino tuometinius žmones, ypač lyderius, todėl Jėzus tapo dar pavojingesnis. Tokie stebuklingi išgydymai (Lozoriaus prikėlimas ir pan.) nesukelia gilaus tikėjimo, juolab supratimo, o tik trumpalaikį susižavėjimą (nei vienas iš išgydytų netapo Jėzaus mokiniu).
Lozorius, jei tikėsim krikščioniška tradicija, po prikelimo tapo kristaus pasekeju visą likusį gyvenimą. Tas pat galioja ir daugeliui kitų jo išgydytų/prikeltų žmonių. Bet čia nesvarbu.

Svarbu yra tai:
bileciasvarbu rašė:
Tai va, Vatikane sėdintys gudročiai sugalvojo tokią baiką, kad Jėzaus tėvas buvo dievas, kas reiškia kad jam nepersidavė
prigimtinė nuodėmė. Moonas, jergutėliau, paprastas žmogelis turėjęs du mirtingus tėvus. Jo tėvas turėjo gimtąją nuodėmę. Kaip čia yra kad jis(moonas) jos neturi?
Jėzus turėjo du mirtingus tėvus taip pat, ir Jėzus nėra Dievas. Apie tai rašoma DP skyriuje "Kristologija" (mokslas apie Kristų) lietuviškai (neredaguota) arba angliškai.
Jėzus, jei tikėsim biblija, o tu ja tiki, turėjo nemirtingą tėvą(dievą). Na žinia nekaltas prasidėjimas ir tt. Todėl jam nepersidavė nuo adomo, per vyrišką liniją einanti prigimtinė nuodėmė. Sutuo sutinka tiek biblija tiek dp. Štai prašau:
Cituoti:
Susijungęs su Ieva į vienį, Adomas paveldėjo visus elementus, kuriuos Ieva gavo iš arkangelo. Nuo to laiko šie elementai nenutrūkstamai persiduoda iš kartos į kartą. O jei Adomas būtų atsispyręs puolusios Ievos vilionėms ir pasiekęs tobulybę? Ievos atstatymo apvaizda būtų buvusi ganėtinai lengva, nes, nepaisant jos nuopuolio, Adomas būtų išlikęs nepažeistas kaip jos tobulas subjektas partneris. Nelaimei, Adomas taip pat puolė, ir žmonija iki šiol dauginasi nuodėmėje, išsaugodama iki dabar šėtono giminystės liniją
Moonas turėjo paprastą mirtingą tėvą(ne dievą), kuris savaime aišku turėjo prigimtinę nuodėmę.
Tai imk ir atsakyk: kodėl moonas jos neturi?
Aistis
pradedantis
Posts: 173
Joined: 2011-06-06 06:50

2011-07-05 02:23

bileciasvarbu wrote:Svarbu yra tai:
bileciasvarbu rašė:
Tai va, Vatikane sėdintys gudročiai sugalvojo tokią baiką, kad Jėzaus tėvas buvo dievas, kas reiškia kad jam nepersidavė
prigimtinė nuodėmė. Moonas, jergutėliau, paprastas žmogelis turėjęs du mirtingus tėvus. Jo tėvas turėjo gimtąją nuodėmę. Kaip čia yra kad jis(moonas) jos neturi?
Jėzus turėjo du mirtingus tėvus taip pat, ir Jėzus nėra Dievas. Apie tai rašoma DP skyriuje "Kristologija" (mokslas apie Kristų) lietuviškai (neredaguota) arba angliškai.
Jėzus, jei tikėsim biblija, o tu ja tiki, turėjo nemirtingą tėvą(dievą). Na žinia nekaltas prasidėjimas ir tt. Todėl jam nepersidavė nuo adomo, per vyrišką liniją einanti prigimtinė nuodėmė. Sutuo sutinka tiek biblija tiek dp. Štai prašau:
Cituoti:
Susijungęs su Ieva į vienį, Adomas paveldėjo visus elementus, kuriuos Ieva gavo iš arkangelo. Nuo to laiko šie elementai nenutrūkstamai persiduoda iš kartos į kartą. O jei Adomas būtų atsispyręs puolusios Ievos vilionėms ir pasiekęs tobulybę? Ievos atstatymo apvaizda būtų buvusi ganėtinai lengva, nes, nepaisant jos nuopuolio, Adomas būtų išlikęs nepažeistas kaip jos tobulas subjektas partneris. Nelaimei, Adomas taip pat puolė, ir žmonija iki šiol dauginasi nuodėmėje, išsaugodama iki dabar šėtono giminystės liniją
Moonas turėjo paprastą mirtingą tėvą(ne dievą), kuris savaime aišku turėjo prigimtinę nuodėmę.
Tai imk ir atsakyk: kodėl moonas jos neturi?
Norint suprasti apie SMM, turime suprasti apie Jėzų. Aš jau esu rašęs, kad Jėzaus fizinis tėvas buvo Jono Kr. tėvas pirmasis Izraelio šventikas kunigas Zacharijas. Plačiau apie tai čia:
Puolę Adomas ir Ieva tapo šėtono kūnu ir pirmąja bloga pora, blogais tėvais ir blogais protėviais. Jų jungtis pasėjo blogos meilės, gyvenimo ir kilmės šaknį. Koks didelis turėjo būti Dievo skausmas, kai žmonijos protėviai puolė ir sugriovė tikros meilės idealą! Užuot gyvenę kaip Dievo sūnūs ir dukros, žmonės net nežino, kad Dievas yra jų pirmasis tėvas.
Kol Jo sūnūs ir dukros tarnavo šėtonui, Dievas dirbo Išganymo vardan. Net didžiausiame skausme Dievas rūpinosi Išganymo apvaizda, nes Jis ir Jo kūrimo idealas yra absoliutūs. Dieviškasis Išganymo planas yra atstatymo planas arba būdas tikros meilės pagalba sugrąžinti prarastą kūrimo tikslą. Išganymo apvaizda taip pat yra atkūrimo apvaizda.
Dieviškosios apvaizdos esmė
Remiantis šiuo teiginiu, Išganymo apvaizdos svarbiausias tikslas yra atkurti pirmapradžio vaiko, kuris įvykdytų kūrimo idealą, sėklą. Gyvenimas ir kilmė, prasidėjusi nuo suvedžiotojo šėtono, turi būti išgryninta. Išganymo apvaizdos esmė yra paruošti Tikrojo Tėvo, Išganytojo, vieningo su tikra Dievo meile, gyvenimu ir kilme, gimimą.
Mūsų protėviai, neįvykdė savo atsakomybės, gavę šėtono kraujo ir tapo jam pavaldūs, todėl Dievas negalėjo žmonių sugrąžinti į pradinę padėtį. Dar daugiau, Dievas negali nei besąlygiškai priimti žmonių, pasirinkusių blogą archangelą, nei nubausti jų. Todėl Dievas pasirenka centrinį asmenį gero archangelo padėtyje. Priimdamas smūgį pirmas, tasai asmuo sumoka atpirkimo kainą už tai, kas buvo prarasta. Šėtonas puola pirmas, bet visada pralaimi. Puikus pavyzdžiai yra pirmasis, antrasis ir trečiasis (šaltasis) pasauliniai karai. Tie, kurie puolė pirmi, pralaimėjo.
Atstatymo apvaizdos požiūriu, labai svarbus yra motinos ir sūnaus bendradarbiavimas. Taip buvo Jokūbo, Mozės ir Jėzaus laikais. Savo apvaizdoje Dievas stengėsi atskirti žmones nuo šėtoniško gyvenimo ir kilmės per motinos, kuriai reikėjo įvykdyti Ievos atsakomybę, ir antrojo šeimos sūnaus bendradarbiavimą.
Dievas negali turėti tiesioginių santykių su pirmuoju sūnumi, nes pirmasis sūnus yra kraujo ryšiais susijęs su šėtonu, kuris po nuopolio pavergė žmoniją. Dievas atkurdavo giminę, pašaukdamas antrąjį sūnų, atstovaujantį gėrio pusę gėrio misijai. Buvo sudaroma situacija, kur pirmasis sūnus, atstovaujantis blogį, turėtų paklusti antrajam sūnui.
Adomo šeimoje Dievas išsirinko antrąjį sūnų Abelį, kuris turėjo suvaldyti Kainą. Ieva, nors ir puolusi, galėjo padėti sukurti vienybę tarp dviejų brolių. Tačiau Kainas nužudė Abelį (Pradžios knyga 4:8) ir neįvykdyta Išganymo apvaizda buvo atidėta.
Nojaus laikais buvo reikalinga tokia pat motinos ir sūnaus bendradarbiavimo formulė. Bet jokio prasmingo bendradarbiavimo nebuvo iki Rebekos ir Jokūbo.
Žmogaus nuopolį sukėlė trys būtybės: Adomas, Ieva ir archangelas. Archangelas sugundė Ievą, sukeldamas dvasinį nuopolį, vėliau Ieva sugundė Adomą, sukeldama fizinį nuopolį. Jie atsuko savo nugaras Dievui ir puolęs archangelas tapo šėtonu. Išganymo apvaizda yra atstatymo apvaizda ir atstatymo principas gali būti pritaikytas tik einant 180 laipsnių nuopoliui priešinga kryptimi.Dievas prarado Adomą, kuriame buvo tikros meilės ir tikro gyvenimo sėkla, todėl Dievui reikėjo surasti sūnų su nauja, nuo šėtono kaltinimų laisva, sėkla. Lygiai kaip pradžioje Dievas sukūrė Adomą pirma, pagal atstatymo arba atkūrimo apvaizdą Dievas turėjo vėl paruošti sūnų, neturintį jokio ryšio su nuopoliu. Ant tokio pagrindo laikosi Mesijo atėjimo idėja. Mesijas atmeta nuodėmingus šėtono valdomų žmonių gyvenimus. Jis ateina kaip tikras žmogus, kuris gali įskiepyti puolusią žmoniją į naujo gyvenimo kamieną. Mesijas ateina nuo Dievo kaip antrasis Adomas, kad išpirktų pirmojo Adomo padarytas klaidas. Todėl Dievas negali atsiųsti antžmogiško Mesijo, kuris darytų vien stebuklus.
Kad žemėje gimtų sūnus Dievo meilėje ir gyvenime, pirmiausia turi būti motina. Motina negali pagimdyti tokio vaiko įprastu būdu: ji turi pastoti pagal atstatymo formulę. Visi motinos ir sūnaus bendradarbiavimo atvejai atstatymo apvaizdoje paruošė sąlygas gimti Dievo sūnui- naujo gyvenimo sėkla be jokių šėtono kaltinimų. Sukurdami sąlygas, kurios padėtų išvengti šėtono antpuolių ir suvaldydami pirmąjį sūnų, motina ir sūnus atstato šėtono pavogtą meilę, gyvenimą ir giminę.
Jokūbo pergalės reikšmė
Apvaizdinius Dievo darbus pasakojanti Biblija talpina daug istorijų, kurias sunku suprasti. Pavyzdžiui, Rebeka apgavo savo vyrą Izaoką ir pirmagimį Esavą ir padėjo antrajam sūnui Jokūbui gauti palaiminimą (Pradžios kn. 27) Dievas buvo šios motinos ir antrojo sūnaus pusėje, ir nors jų metodai iš pirmo žvilgsnio atrodė neteisingi, Dievas palaimino juos ir jų veiksmus.
Adomo šeimoje Kainas ir Abelis kovojo ne motinos įsčiose. Jų kova baigėsi Abelio, antrojo sūnaus, mirtimi.
Po to sekė Jokūbas. Paveldėjęs daugelio po Abelio gyvenusių gerų žmonių nuopelnus, kai tie mokėjo atpirkimą ir aukojosi, Jokūbas pagaliau pasiekė padėtį, kurioje šėtonas pirmą kartą pavergė žmoniją. čia Jokūbui reikėjo susitikti su savo broliu dvyniu, Esavu. Prie Jaboko upės Jokūbas laimėjo dvasinę pergalę prieš angelą (Pradžios kn. 32:28). Laimėjęs prieš archangelo pusėje stovintį Esavą (Pr. kn 33), Jokūbas buvo palaimintas kaip pirmasis nugalėtojas istorijoje ir gavo “Izraelio” vardą. Tuo metu jam jau buvo keturiasdešimt metų.
Šėtonas pasėjo netikros meilės sėklą į Ievos įsčias ir iš jos gimė ydingas gyvenimas. Dievui reikėjo padaryti motinos įsčias tyromis, kad iš jų galėtų gimti dangaus sūnus. Apvalymo ir atskyrimo nuo šėtono periodas turėjo prasidėti nuo pastojimo ir tęstis keturiasdešimt metų. Net pasiekęs pergalę Jokūbas neatitiko šių reikalavimų. Tamara buvo didi motina, kuri prisiėmė atsakomybę vykdant šiuos reikalavimus.
Tamaros vaidmuo apvaizdoje
Tamara ištekėjo už Ero, vyriausiojo Judo sūnaus (Pr. kn. 38). Eras buvo nedoras Dievo akyse, ir Dievas jį numarino. Pagal to meto paprotį, Judas davė Tamarai savo antrąjį sūnų, Onaną, kad šis pažadintų Erui palikuonių. Onanas, žinodamas, kad Tamaros vaikas nebus jo, išliejo savo sėklą žemėn. Dievui nepatiko jo elgesys, ir todėl Onanas mirė.
Tada Tamara norėjo gauti į vyrus trečiąjį sūnų, Selą, bet Judas nesutiko. Judas galvojo, kad du jo sūnūs mirė dėl Tamaros kaltės, todėl bijojo netekti Selos, nes tada giminė būtų nutrūkusi.
Tamara buvo įsitikinusi, kad ji privalo pratęsti išrinktų žmonių giminę. Ji persirengė prostitute, permiegojo su savo uošviu Judu ir pastojo. Jos įsčiose buvo dvyniai. Gimdymo metu vienas iš dvynių, Zara, iškišo savo ranką pirmas ir turėjo būti pirmgimiu. Tačiau jo ranka greit dingo ir antrasis sūnus, Faras, gimė pirmuoju, užimdamas vyresniojo brolio padėtį. Pirmasis ir antrasis sūnus kovojo Tamaros įsčiose ir padėčių pasikeitimas padėjo jiems atsiskirti nuo šėtono. Atstatymas įvyko pačiose motinos įsčiose. Tokiu būdu Mesijas galėjo būti pradėtas išrinktųjų žmonių giminėje, apsuptas Izraelio tautos, kuri po dviejų tūkstančių metų galėjo pasipriešinti Romos imperijai. Visos tautos pergalingas pagrindas buvo sukurtas motinos įsčiose, kur galėjo gimti Dievo sūnus. Taip šv. mergelė Marija atsirado Dievo apvaizdos pagrindinėje srovėje.
Marijai apreiškiama Dievo valia
Marija, Juozapo sužadėtinė, iš archangelo Gabrieliaus gavo stulbinantį apreiškimą, kad Mesijas gims iš jos įsčių (Luk. 1:31). Anais laikais, jei netekėjusi moteris pastodavo, jinai būdavo užmušama. Marija priėmė Dievo valią su absoliučiu tikėjimu, sakydama: ”štai aš Viešpaties tarnaitė, tegul bus man pagal tavo žodį” (Luk. 1:38).
Marija nuėjo pas kunigą Zachariją, savo didžiai gerbiamą giminaitį. Dievui padedant, Zacharijo žmona Elžbieta buvo nėščia su Jonu Krikštytoju. Jinai pasakė Marijai: “Palaiminta tu tarp moterų ir palaimintas tavo įsčių vaisius! Iš kur man tai, kad mano Viešpaties motina aplanko mane?” (Luk. 1:42-43) šiais žodžiais ji paliudijo artėjantį Jėzaus gimimą.
Dievas Marijai, Zacharijui ir Elžbietai pasakė apie Mesijo gimimą ankščiau už visus kitus. Jų misija vykdyti Dievo valią ir tarnauti Jėzui buvo lemtinga. Zacharijo šeima leido Marijai apsistoti pas juos. Jėzus buvo pradėtas Zacharijo namuose.
Elžbieta ir Marija buvo pusseserės pagal motinų pusę, tačiau pagal Dievo apvaizdą jos laikomos seserimis – Elžbieta – vyresnioji (Kainas) ir Marija – jaunesnioji (Abelis). Elžbieta padėjo Marijai susitikti su Zachariju. Bendraujant Zacharijo šeima atkūrė vienybę, kurios trūko tarp Jokūbo žmonų (Pr. 29:30). Tada Jėzus galėjo būti pradėtas. Pirmą kartą istorijoje iš Dievo paruoštų įsčių žemėje galėjo gimti Dievo sūnaus sėkla – Tikrojo Tėvo sėkla. Vienatinis Dievo sūnus, pirmosios Dievo meilės paveldėtojas gimė pirmą kartą žmonijos istorijoje.
Marijai reikėjo padaryti kažką, kas negalėjo būti lengvai suprasta ir toleruojama pagal to meto įstatymus. Marija, Elžbieta ir Zacharijas buvo dvasiškai sujaudinti. Jie sekė Dievo apreiškimu ir tikėjo, kad tai buvo Dievo valia ir noras.
Nors Dievo Sūnus gimė žemėje, jam reikėjo apsaugos sienos nuo šėtoniško pasaulio. Dievas tikėjosi, kad ją sukurs trys Zacharijo šeimos nariai. Didelis klausimas yra, kaip rimtai jie turėjo pašvęsti save tarnauti Dievo Sūnui ir kiek jie turėjo išlikti vieningi.
Biblijoje rašoma, kad Marija gyveno Elžbietos namuose tris mėnesius ir grįžo namo (Luk. 1:56). Toliau Biblijoje nėra jokių užuominų apie Marijos, Elžbietos ir Zacharijo bendravimą. Išėjus iš Zacharijo namų, Marijai ir Jėzui prasidėjo sunkumai. Zacharijo šeima turėjo saugoti Jėzų iki galo.
Netrukus Juozapas pastebėjo Marijos nėštumą. Koks turėjo būti jo nustebimas! Marija, jo numylėta sužadėtinė, be jokių santykių su juo tapo nėščia, pabuvusi tris mėnesius svetur. Juozapo vietoje būtų natūralu paklausti Mariją, kieno šitas kūdikis. Jeigu Marija būtų viską atvirai paaiškinusi jam, kas būtų atsitikę? Jei jinai būtų viską atskleidusi, giminė galėjo pasibaigti. Todėl Marija paprasčiausiai pasakė, kad ji pastojo iš šventosios Dvasios.Marijos nėštumas pasidarė pastebimas ir aplinkinių kaimų gyventojai sužinojo apie tai. Kas būtų buvę, jeigu Juozapas būtų pasakęs, kad jis čia niekuo dėtas? Juozapas buvo iškilus vyras, jis tikėjo Dievo apreiškimu ir apgynė Mariją sakydamas, kad nėštumas yra nuo jo. Nors dėl to jie buvo išjuokiami, Marija išvengė žiaurios mirties.
Juozapas mylėjo Mariją ir pradžioje gynė ją, tačiau jo širdy buvo daug susirūpinimo. Jėzui gimus, Juozapo įtarinėjimai apie Jėzaus tėvą dar labiau išaugo ir jam skaudėjo širdį. Kai Jėzus tapo vyresniu, jų širdys dar labiau nutolo. Dėl to dažnai kildavo šeimyninių kivirčų. į Jėzų buvo žiūrima kaip į neteisėtą sūnų. Negaudamas Zacharijo šeimos paramos ir Juozapo meilės, Jėzus augo, jausdamas dvasinę širdies vienatvę.
Aistis
pradedantis
Posts: 173
Joined: 2011-06-06 06:50

2011-07-05 02:30

Akela wrote:60.
Aistis wrote:Visa mano šeima yra prieš mano tikėjimą, tačiau aš pasirinkau dvasinę šeimą, kuri man svarbesnė, nes mano šeima gyvena ne Dievo, o šėtono gyvenimą ir jam tarnauja.
Čia (jau be juokų) labai labai užjaučiu Aisčio mamą ir artimuosius. (Stebina tai, kad jis dar išsaugojo paauglišką neapykantą tėvams, kurią – paprastai – keičia brandaus vyro išmintis ir supratingumas. Žinoma, tik tuo atveju, jei jis ateina.)
Kadangi puolę Adomas ir Ieva buvo keturiolikos-šešiolikos metų amžiaus, nėra nei vieno žmogaus, kuris dvasiškai būtų vyresnis nei 14-16 m. Nei vienas, išskyrus Mesiją, negali peržengti šios ribos savo jėgomis. Todėl visi iškiliausi, išmintingiausi ir supratingiausi vyrai žmonijos istorijoje tebuvo paaugliai savo viduje. Dvasinis ir fizinis augimas yra skirtingi dalykai žmogaus atveju: jei fiziškai mes augame pagal instinktą (programą, kuri nuo mūsų nepriklauso), tai dvasiškai mes augame mūsų mokėjime mylėti ir prisiimti atsakomybę. Aš prisiimu atsakomybę už savo tėvus ir seseris, tačiau aš nerašiau, kad jų nekenčiu, tai tavo iš piršto laužta išvada. Nerašysiu gi aš viešoje erdvėje, kodėl manau, kad mano artimiausi giminaičiai gyvena nuodėmėje?
Last edited by Aistis on 2011-07-05 02:44, edited 1 time in total.
Aistis
pradedantis
Posts: 173
Joined: 2011-06-06 06:50

2011-07-05 02:37

Abejoklis wrote:
Aistis wrote:Jei Jėzus būtų paklausęs savo "protingos" mamos, krikščionybė niekada nebūtų gimusi ir mes toliau gyventume pagal principą "gyvybė už gyvybę, akis už akį" ir pan.
Deja, šiandieninis principas kur kas prastesnis - už ydas ir nusikaltimus atlyginama premijomis - už akį ar gyvybę pietūs ir apnakvinimas valdiška sąskaita, arba didelė alga ir paaukštinimas darbe jei ką pagrobi į vergiją ir pasiunti mirti kokiame Afganistane. Vienišos mamos gauna premijas, tingintys dirbti - subsidijas, vagys bankininkai gauna pinigų išvogtoms sumoms padengti. Akis už akį buvo daug pažangesnis principas.
Šiandien viešpatauja individualizmas. SMM propaguoja dangišką socializmą, priešingą individualizmui. Pagrindu DK žemėje nebus Vakarų pasaulis, o Rytų kultūra. Štai ką apie individualizmą JAV sako SMM:
What kind of nation is America today? It has become a nation of extreme individualism, a nation whose people are pursuing private interests, over-indulging themselves, gluttonous, practicing free sex. Does God favor these things? What is the goal of such extreme individualists? They abandon Heaven and Earth, the world, the nation, society, their extended family and even their grandparents. Beyond that, they lose their parents and brothers and sisters. Therefore they live as gypsies and wander around as hippies, having no place to go when it rains and snows. So they are driven to end their lives by suicide. That is the result of individualism.
User avatar
Akela
senbuvis
Posts: 2549
Joined: 2006-01-08 23:00

2011-07-05 08:15

LINKSMOJI MUNOLOGIJA (6) (perliukai iš naujausių Aisčio komentarų)

61.
Aistis wrote: Koks didelis turėjo būti Dievo skausmas, kai žmonijos protėviai puolė ir sugriovė tikros meilės idealą!
Nieko sau idealas, jei jį gali sugriauti vienas falas!
(Be to, prisiminus, kad Žemė buvo sukurta kaip bordelis angelams (Pr 6,2 Dievo sūnūs matydami, kad žmonių dukterys gražios, ėmė jas sau į žmonas.) tai Autoriaus (Dievo) ašaros dėl vieno iš nesubrendusių laboratorinių gyvūnėlių sanguliavimo galėjo būti nebent krokodiliškos.
62.
Aistis wrote:Užuot gyvenę kaip Dievo sūnūs ir dukros, žmonės net nežino, kad Dievas yra jų pirmasis tėvas.
Dievas nebent autorius, o ne tėvas, nes tėvas yra tas, kuris padaro vaiką darbuodamasis falu, o ne lipdydamas iš molio, kaldamas iš akmens ir pan…
63.
Aistis wrote:Dieviškasis Išganymo planas yra atstatymo planas arba būdas tikros meilės pagalba sugrąžinti prarastą kūrimo tikslą.(…) Remiantis šiuo teiginiu, Išganymo apvaizdos svarbiausias tikslas yra atkurti pirmapradžio vaiko, kuris įvykdytų kūrimo idealą, sėklą.(…) Mūsų protėviai, neįvykdė savo atsakomybės, gavę šėtono kraujo ir tapo jam pavaldūs, todėl Dievas negalėjo žmonių sugrąžinti į pradinę padėtį.
Kitaip sakant, kas buvo sugriauta falu, tas turi būti falu ir atstatyta. Bet čia Moon labai suklydo (kaltas genetikos neišmanymas – visos tos mokslo abrakadabros anot Aisčio) – ponas Liuciferis (šėtonas) turi tokį pat genetinį kodą, kaip ir kiti gražuoliai angelai, nes buvo kartu su kitais sukurtas pono Autoriaus (Dievo). O, kad paskui jie susipyko, tai čia ne mūsų bėdos: jei ką nors iškreti, genai nuo to nepasikeičia – lieka kokie buvę. Reiškia, Šėtono (liuciferio) genai nieko sugadinti negali – munistai galit išsiskirstyti, jūsų veikla beprasmė net jūsų pačių teorijos rėmuose, tik daug šumo iš nieko.
64.
Aistis wrote:Dar daugiau, Dievas negali nei besąlygiškai priimti žmonių, pasirinkusių blogą archangelą, nei nubausti jų.
Ką blogą? Liuciferio genai yra Autoriaus (Dievo) savo rankelėm surinkti geriausi genai, kuriuos ir gavo žmonės (na, čia, žinoma, pagal Moon pasakas), kadangi Liuciferis irgi Autoriaus (Dievo) kūrinys. Nustokite krokodilo ašaromis laistyti Liuciferio lyt organus – tai Autoriaus (Dievo) kūrinys kaip ir Adomo falas. Ir tolesnės pasakaitės apie "šėtono genologiją" yra tik silpna grafomanija plagijuojant biblijinius tekstus - viską nubraukia logikos klaida tekstų pradžioje. Nors, tiesa, kokia dar logika - čia gi munistai...
65.
Aistis wrote:Kadangi puolę Adomas ir Ieva buvo keturiolikos-šešiolikos metų amžiaus, nėra nei vieno žmogaus, kuris dvasiškai būtų vyresnis nei 14-16 m.
Žinoma, dvasia, kaip ir kūnas sensta ir miršta, ne kitaip.
66.
Aistis wrote:Šiandien viešpatauja individualizmas. SMM propaguoja dangišką socializmą, priešingą individualizmui. Pagrindu DK žemėje nebus Vakarų pasaulis, o Rytų kultūra. Štai ką apie individualizmą JAV sako SMM:
Jo, visi turi galvoti vienodai ir taip, kaip lieps Moon: tikėti visais briedais, kuriuos skleidžia munistai. Čia tai aišku, kaip 2 kart 2.
User avatar
son
senbuvis
Posts: 2630
Joined: 2005-04-05 08:31
Location: Kaunas/London

2011-07-05 19:54

Akela wrote:<...> tėvas yra tas, kuris padaro vaiką darbuodamasis falu, o ne lipdydamas iš molio, kaldamas iš akmens ir pan…
hm o vaiko is megintuvelio tevas pipete? :lol:
User avatar
Akela
senbuvis
Posts: 2549
Joined: 2006-01-08 23:00

2011-07-06 10:58

son wrote:
Akela wrote:<...> tėvas yra tas, kuris padaro vaiką darbuodamasis falu, o ne lipdydamas iš molio, kaldamas iš akmens ir pan…
hm o vaiko is megintuvelio tevas pipete? :lol:
Tai cheat'eris :wink:
Post Reply