Geriausi klientai

Kas yra dievas? Kokie yra argumentai už ar prieš dievo egzistavimą? Kuri religija teisinga?
Post Reply
User avatar
Legionas
senbuvis
Posts: 2539
Joined: 2004-11-03 12:17
Location: Sask

2005-04-30 18:18

"- Stela, o kokie jūsų klientai geriausi? - šnekučiuojamės toliau, nes gatvėje ramu.

- Visi kiaulės! – atšauna. – Dabar daug statybininkų iš kaimų į Vilnių suvažiavo. Bobos toli, niekas nesužinos. Nieko, bet be garantijos.

Bet štai klierikai ar kunigėliai iš Kauno – tie nuostabūs. Mano skonio. Mandagūs, drovūs, niekada nesidera. Greitai baigia. Skaitei Vincą Mykolaitį-Putiną? Man jų gaila. Pykstu ant Vatikano, kad jiems draudžia."

Meilės versle – tautos lūkesčių atspindžiai
http://www.lrytas.lt/index.asp?data=200 ... =99&view=2
User avatar
Legionas
senbuvis
Posts: 2539
Joined: 2004-11-03 12:17
Location: Sask

2005-04-30 18:58

„Apeidama sunkvežimius aikštelėje aš visada ieškodavau estiškų numerių. Estų kabinose švaru, o jie patys šnekina, mandagūs.

Lenkai dažnai nori iškrypėliško sekso. Jų kabinose ant vienos sienos kabo nuogų moterų nuotraukos, o ant kitos – popiežiaus nuotrauka ir rožinis.

„Dievas svetimoje šaly nemato, ką darau“, – aiškindavo. "
User avatar
son
senbuvis
Posts: 2630
Joined: 2005-04-05 08:31
Location: Kaunas/London

2005-05-01 20:42

Legionas wrote:„Apeidama sunkvežimius aikštelėje aš visada ieškodavau estiškų numerių. Estų kabinose švaru, o jie patys šnekina, mandagūs.

Lenkai dažnai nori iškrypėliško sekso. Jų kabinose ant vienos sienos kabo nuogų moterų nuotraukos, o ant kitos – popiežiaus nuotrauka ir rožinis.

„Dievas svetimoje šaly nemato, ką darau“, – aiškindavo. "

:thumbsup: jo cia tai geras
7x
senbuvis
Posts: 1822
Joined: 2004-07-16 21:43

2005-05-01 22:44

Vaikishki principai man neleidzia tiket lietryciu. Turbut panashus principai man neleidzia tiketi kad kunigai domisi moterimis (o ne tik berniukais iki 10 metu).


- Zinai man visai patinka mazhos mergaites, - sako vienas kunigas kitam.
- Kodel??
- Nes ish galo jos atrodo kaip mazi berniukai...

Sunku jiems su tuo celibatu :(.
Post Reply