Valdzia ima pagoniai

Kas yra dievas? Kokie yra argumentai už ar prieš dievo egzistavimą? Kuri religija teisinga?
rae
naujokas
Posts: 76
Joined: 2006-01-19 19:32

2006-02-14 16:45

Jean Paul Sartre wrote:
rae wrote:visi kas gauna nobelio premijas yra posistai... raso tai kas turi buti rasoma o ne tai kaip yra... dabartine sistema tiesiog nepajegi isgirsti ir tuo labiau apdovanoti tuos rasytojus kurie mato ir apraso sios sitemos trukumus bei klaidas...

as siulyciau vadovautis savo sveika nuovoka nei kazkokiais mainstreamer'iais kurie sprendzia kas labiau isaukstino sistema tam ir premija skiria...

visas sis spektaklis yra farsas, mulkinantis mases...
O cia jau tu krenti mano akyse. Ir tiesa pasakius, labai krenti....
tai parasciausiai prisipazysti jog esi maza beverte sistemos dalele. Gaila...
rae
naujokas
Posts: 76
Joined: 2006-01-19 19:32

2006-02-14 17:11

Nomad wrote::oops: Ar tau yra teke bent syki dometis, kokiais kriterijais vadovaujantis buvo paskirta viena ar kita Nobelio premija, ir kiek tuos kriterijus atitiko kiti kuriniai, negave premijos? Jei taip, parasyk, prasau, pasirinkto premijuoto kurinio neilga palyginamaja analize su kitais, tavo nuomone, vertesniais kuriniais. Nedaug, tik kelis punktus paminek :)
Tipo mane egzaminuoji :mrgreen: jautiesi esas egszaminatorius o as turiu but tavo studentas. Konstruktyviai dikusijai, jei jos nori abi puses turi buti nubraukiamas soc. klases ribos, kitaip nuosirdumo tiketis neverta.

Beje taikos nobelio premija kuria kazkada neseniai gavo kazkokia iraniete buvo labiausiai absurdiskas apdovanojimas pastariaisias metais. Moteris, muslime, kovotoja uz zmoniu teises. Visas komplexas kury siais lakais labiausiai vertina sistemos zmones.

Gal esi ka nors girdejas apie toky Jorge Luis Borgues... Kas jau kas taciau sis rasytojas turejo gaut bent menkiausia apdovanojima, nekalbant jau apie Nobely. Taciau.... jis nepalaike sistemos o ja kritikavo, o tai jam kainavo oficialujy pripazinima, ir is esmes intelektualiniu sluoksniu ignore'a.
Jean Paul Sartre wrote:Nematau reikalo lankstytis anglu kalbai, juo labiau kad musu kalba grazesne :P todel sulietuvinu
Pavardes ya savo kalba vercia tik tiems kurie del savo negabumo nesugeba ismokti orginaliu pavardziu... o tai apskritai tariant nera labai solidu, net prisingai..
rae wrote: Atsiprasau jei per astriai pasakiau. Tiesiog tie "jis pries kara viska numate", "jis kovoja" manoi manymu yra gerokai ispusti britu propagandos
Po karo jo nuopelnai buvo pamirsti ir jis vel pradetas vadinti nekorektisku bei kenkenciu liberaliajai visuomenei veikeju...
Jean Paul Sartre wrote:O man labiau de Golis (de Gaulle jei taip nori :) ) patinka
Anas irgi buvo neiliniu gabumu zmogus, nes sugebejo Francija is visiskos loseres [kokia ji ir buvo] padaryti kara laimejusia valstybe, kuriai priklauso grobis. Tai tikrai neeilinis sugebejimas. Taciau jei nebut buve tokio Churchillo karo metu, europieciai [is esme tai tik anglai, nes kiti jau seniai nekaraivo pries vokiecius, o kaip zinia rusai niekad europai nepriklause] butu pasidave amerikonams dar net nepradejus karo.
Jean Paul Sartre wrote:Ka jis konkreciai padare kad gelezine uzdanga nenusileistu, komunistu stume uz nugaru, o tiesiai nieko nesieme - kodel? bijojo
Anglija buvo visiskai nusilpusi del karo, tad nenuostabu kad jis per daug nerode ragu amerikonams, nes jaute savo valstybes galia bei nuopelnus kare. Anglija buvo nepajegi net pradeti karo pries ssrs, o ka kalbeti apie jo laimejima. Taciau jo liezuviu naudojosi kaip visada meistriskai. Gaila kad jo partneriai amerikonu vadai netik nesuprato jo uzuominu, taciau daznai elgdavosi priesingai nei buvo jiems pasiulyta.
Jean Paul Sartre wrote:Be to jei ne CCCP ir USA istojimas i kara Britanija butu anksciau ar veliau kritusi
Ruskiai be amerikonu pagalbos [totalines!] butu jau seniai Jakutske sostine ysirenge. :wink:
Jean Paul Sartre wrote:Gal kokia nuoroda butu galima? :roll:
Pasieiskok Chamberlaino kalbu internete, jei jos tave tikrai domina. nes man ju paskaicius viena karta pakako kad kita karta to nedaryciau :wink:
7x
senbuvis
Posts: 1822
Joined: 2004-07-16 21:43

2006-02-14 17:21

rae wrote:Beje taikos nobelio premija kuria kazkada neseniai gavo kazkokia iraniete buvo labiausiai absurdiskas apdovanojimas pastariaisias metais. Moteris, muslime, kovotoja uz zmoniu teises. Visas komplexas kury siais lakais labiausiai vertina sistemos zmones.
Taikos Nobelio premija man niekad nepatiko. I mean, ok, už ką ją gavo Motina Teresė (tikiuosi rašydamas jos psiaudonimą lietuviškai aš neparodau esąs negabus išmokti orginalios pavardės? Labai gaila, aišku, kad tamsta nevartoja Ivano Rūsčiojo/Žiaurojo/Grėsmingojo/whatever pavardės orginalo kalba :(. Negabus) ? Bet čia kita tema. Užtat pagirsiu už sugebėjimus kalbant apie Nobelio premijas už Literatūrą remtis Taikos Nobelio premijomis.
rae
naujokas
Posts: 76
Joined: 2006-01-19 19:32

2006-02-14 18:08

7x wrote:Motina Teresė (tikiuosi rašydamas jos psiaudonimą lietuviškai aš neparodau esąs negabus išmokti orginalios pavardės? Labai gaila, aišku, kad tamsta nevartoja Ivano Rūsčiojo/Žiaurojo/Grėsmingojo/whatever pavardės orginalo kalba :(. Negabus) ?
Siaip pravardes tai nevardai, jas daznai galima isversti :wink:

kas ties tai tiesa... as visiskai negabus rusu kalbai :mrgreen:
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2006-02-14 19:11

rae wrote:Tipo mane egzaminuoji :mrgreen: jautiesi esas egszaminatorius o as turiu but tavo studentas. Konstruktyviai dikusijai, jei jos nori abi puses turi buti nubraukiamas soc. klases ribos, kitaip nuosirdumo tiketis neverta.
Kitaip tariant, tu nė velnio neišmanai apie minėtus kriterijus ir nepajėgtum pateigti Nomad prašytos analizės. Dar paprasčiau sakant, tu neturi absoliučiai jokių argumentų ir eilinį kartą sugebi tik kažką nerišlia amsėti. Ačiū, tuo ir norėjome įsitikinti :)
User avatar
Hipiznas
pradedantis
Posts: 129
Joined: 2005-02-23 13:35
Location: nematai?

2006-02-14 23:37

Ruskiai be amerikonu pagalbos [totalines!] butu jau seniai Jakutske sostine ysirenge. Wink
kazkas naujo ir originalaus, na gi, placiau prasyciau, kuom konkreciai "amerikonai" padejo "ruskiams" ? atidarydami antra fronta 2 metai po to kai buvo nutarta ji atidaryt (nes atidare "sajungininkai" ta antra fronta tik tam, kad "ruskiai" per toli nenueitu, persilauzimas jau buvo ivykes). tai kokia gi buvo ta totaline amerikieciu pagalba rusams (va jei apie oro salygas prabiltumet, va tada dar kazka suprasciau, o cia ...)?

is kur trauket visa sita crap'a? prasau - konkreciai: knygas, linkus, ka norit... tik pateikit.
User avatar
Jean Paul Sartre
pradedantis
Posts: 326
Joined: 2005-06-16 09:57
Location: Circus Maximus
Contact:

2006-02-15 14:38

rae wrote:
Jean Paul Sartre wrote:O cia jau tu krenti mano akyse. Ir tiesa pasakius, labai krenti....
tai parasciausiai prisipazysti jog esi maza beverte sistemos dalele. Gaila...
Sistemos?? Tamstai kartais ne paranoja? Nuneik man Hemingvejaus, Kamiu, Sartro, Markeso, Šolokovo, Heses, Žido, Moriako ar Kiplingo indeli literaturia ir leisiu i kepure pripaškudyt
rae wrote:Tipo mane egzaminuoji :mrgreen: jautiesi esas egszaminatorius o as turiu but tavo studentas. Konstruktyviai dikusijai, jei jos nori abi puses turi buti nubraukiamas soc. klases ribos, kitaip nuosirdumo tiketis neverta.
Taves buvo paprasyta irodyti savo teiginius, ko cia lauzaisi?
rae wrote:Beje taikos nobelio premija kuria kazkada neseniai gavo kazkokia iraniete buvo labiausiai absurdiskas apdovanojimas pastariaisias metais. Moteris, muslime, kovotoja uz zmoniu teises. Visas komplexas kury siais lakais labiausiai vertina sistemos zmones.
Zmogaus teisiu pletimas Irane ir moters teisiu musulmoniskajame pasaulyje tikrai reiksmingas darbas uz kury jai buvo suteikta NP.
rae wrote:Gal esi ka nors girdejas apie toky Jorge Luis Borgues... Kas jau kas taciau sis rasytojas turejo gaut bent menkiausia apdovanojima, nekalbant jau apie Nobely. Taciau.... jis nepalaike sistemos o ja kritikavo, o tai jam kainavo oficialujy pripazinima, ir is esmes intelektualiniu sluoksniu ignore'a.
Nezinau tokio, juo labiau ir sarase NP laureatu neradau, gal gali pasakyt kurias metais gavo
rae wrote:Pavardes ya savo kalba vercia tik tiems kurie del savo negabumo nesugeba ismokti orginaliu pavardziu... .
Nu o tu net sulietuvinimo nemoki (Ivano Rusciojo atvejis),
rae wrote:o tai apskritai tariant nera labai solidu, net prisingai..
? Nebutu cia galima laikyti susivelimu?
rae wrote: Anas irgi buvo neiliniu gabumu zmogus, nes sugebejo Francija is visiskos loseres [kokia ji ir buvo] padaryti kara laimejusia valstybe, kuriai priklauso grobis. Tai tikrai neeilinis sugebejimas. Taciau jei nebut buve tokio Churchillo karo metu, europieciai [is esme tai tik anglai, nes kiti jau seniai nekaraivo pries vokiecius, o kaip zinia rusai niekad europai nepriklause butu pasidave amerikonams dar net nepradejus karo.
Tai kad tamstos ziniai, amerikieciai vienoje puseje su anglais ir prancuzais kariavo....
rae wrote:Anglija buvo visiskai nusilpusi del karo, tad nenuostabu kad jis per daug nerode ragu amerikonams, nes jaute savo valstybes galia bei nuopelnus kare. Anglija buvo nepajegi net pradeti karo pries ssrs, o ka kalbeti apie jo laimejima. Taciau jo liezuviu naudojosi kaip visada meistriskai. Gaila kad jo partneriai amerikonu vadai netik nesuprato jo uzuominu, taciau daznai elgdavosi priesingai nei buvo jiems pasiulyta.
Kokia nauda is tu jo kalbu. Reikia darbu, o ne liezuviu malt. Tai as ir sakiau - pezalai, o tu isizeidi :)
rae wrote:
Jean Paul Sartre wrote:Gal kokia nuoroda butu galima? :roll:
Pasieiskok Chamberlaino kalbu internete, jei jos tave tikrai domina. nes man ju paskaicius viena karta pakako kad kita karta to nedaryciau :wink:
Matei kaip Čemberlenas prisisiko? Geras, parodyk ir man :)
Ramzajus wrote:[kazkas naujo ir originalaus, na gi, placiau prasyciau, kuom konkreciai "amerikonai" padejo "ruskiams" ?

Negi apie lendlizą negirdėjęs? http://en.wikipedia.org/wiki/Lend-Lease
Aišku, dėl pagalbos "totalumo" dar ir dabar ginčai eina...
Jei cia paie ta, kur as galvoju, tai nebloga pagalba. Duoda paskola uz kuria reikia is ju pirkti ju gaminius - tai tau ir pagalba, nuo kurios patys tik turtingeja. O rusai paklojo 20 mln gyvybiu - kokia kaina tai ivertinti?
Post Reply