Gerojo dievo darbeliai

Kas yra dievas? Kokie yra argumentai už ar prieš dievo egzistavimą? Kuri religija teisinga?
davinchi

2006-07-22 14:53

Nomad wrote:
Bendravau su Dineika, Morkunu ir dar keliais, kuriu pavardziu neatsimenu. Nezinau, ar pagal tavo klasifikacija jie skaitosi parapsichologai, ar ekstrasensai, ar ekstraseksai ar dar koks galas. Is literaturos teko skaityti gal penkias Lazarevo knygas, viena Morkuno, tris ar keturias Kanisausko ir "Afrikos pasakas". Ar tinka? Very Happy
…neblogai tuo, kad nors kažką skaitei, kažkuo domėjaisi, nors šiaip, kažką gal ir pasiekę šie žmonės, dėl ilgametės patirties. Apie Lazerevą... neblogas fantastas, nors vėl gi, tai ką jisai rašo savo knygose, didesne dalimi tinka jam pačiam, ir labai menka kitiems žmonėms... kažką link originalo skaityt pabandyk, o būtent, iš kur viskas atėjo, o ne žmonių svaičiojimus ir spekuliacijas indiškais terminais, kurių prasmės jie net nežino... apie ciguną paskaityk ką nors, kurių autorius koks nors kinas, ar apie jogą, autorius indas ir panašiai...

--

Truputi apie jogą... va, tarkim jogas kabaliuoja keista poza medyje, kažkaip persukęs koją, užsukęs už šakos, ir laikydamas ja ranka. Ta prasme, jis ne iškrypėlis koks nors, jis savęs nekankina, o toks kabaliavimas medy jam yra ofigenas kaifas tiesiogine prasme. Palaima nereali :) Yra ir paprastesnės pozos, kai guli ir atsispaudi nuo žemės, nuo juosmens, ir išsirietęs gali būti tokioje pozoje nors ir visą gyvenimą :) Bet čia ne iš karto tai pasiekiama :) Man po 10metų praktikos kažkas gaunasi link to, ir aš juos suprantu :) Na, iš šono žiūrint, žmogus save kankina, dar koks lietuvis prisižiūri, grįžta namo, ir pradeda kankinti tautiečius už pinigus, prisidengdamas karma, čakromis ir kitais dalykais :) O čakros apskritai, jos potencijoje yra kiekviename žmoguje, bet jogai 10mečiais treniruojasi, kad jas atidaryti, ir sąmoningai valdyti kažkokius nesąmoningus organizmo procesus... o tu čia nueini pas ekstrasensą, bac bac, jie tau ir atidaro „čakras“ ;]
User avatar
Nomad
senbuvis
Posts: 5460
Joined: 2004-04-18 09:50
Location: Kaunas
Contact:

2006-07-22 16:18

…neblogai tuo, kad nors kažką skaitei, kažkuo domėjaisi, nors šiaip, kažką gal ir pasiekę šie žmonės, dėl ilgametės patirties. Apie Lazerevą... neblogas fantastas, nors vėl gi, tai ką jisai rašo savo knygose, didesne dalimi tinka jam pačiam, ir labai menka kitiems žmonėms... kažką link originalo skaityt pabandyk, o būtent, iš kur viskas atėjo, o ne žmonių svaičiojimus ir spekuliacijas indiškais terminais, kurių prasmės jie net nežino... apie ciguną paskaityk ką nors, kurių autorius koks nors kinas, ar apie jogą, autorius indas ir panašiai...
Gerai, kad nors del Lazarevo sutinkame - man jo knygos irgi fantastika (nors turiu prisipazinti, kazkada tikejau). O del domejimosi - taip, as labai daug ka skaiciau ir labai daug kuo domejausi. Linkiu, kad ir apie tave butu galima pasakyti ta pati. Pabandyk kuriam laikui atsiplesti nuo savo ezoterikos ir perskaityti bent jau panasu kieki priesinga puse ginancios literaturos.
User avatar
Nomad
senbuvis
Posts: 5460
Joined: 2004-04-18 09:50
Location: Kaunas
Contact:

2006-07-22 16:21

davinchi wrote:beje, privatiems pokalbiams yra privatūs čatai, o jei viešai meti kokią nors frazę apie "naivatikius", tai ji skirta visiems, ypač jei net nenurodai niko, kam ji skirta, tamsta Nomad`ai... o mano pokštavimus draugai supranta. Prispažinsiu iš naivių žmonių kartais irgi tyčiojuosi... atleisk man Nomadai :D Tu tikrai ne gaidys. Tu esi žmogus!
Tikrai taip, negerai pasielgiau, paviesindamas musu privacius nuotykius visam forumui. Nuosirdziai apgailestauju ir tikiuosi, kad zala, kuria padare mano paviesinimas otherwise nepriekaistingai Jusu reputacijai siame forume bei mano karmai, naturaliai bus istaisyta tolimesniu giliai ismintingu ir moksliskai pagristu jusu zinuciu :)
Naujo kanalo savininko tame kanale tada nebūdavo apskritai, kaip ir daugelio lankytojų, kuriuos tu vėliau įžeidinėdavai, ir pats to neneigi.
Neneigiu? Turbut sarkazmas tau svetimas. Juk sakiau, kad turbut tik paciam rodesi tas izeidinejimas. Su visais kitais kanalo dalyviais sutariau draugiskai ar bent neutraliai :)

Ka NSO? Neatsimenu tiksliai kas ten buvo ir kaip jie atrode. Per savo gyvenima maciau labai daug skraidanciu objektu, kuriu neatpazinau. Jei sakydamas "NSO" turi omeny ateivius is kosmoso, tai greiciausiai nemaciau nei vieno. Net kai teko rukyti zoles.
davinchi

2006-07-22 16:33

...bet vėl, norėdamas suprasti, ką parašė žmogus užaugęs kitoje kultūroje, su kitokia protėvių patirtimi, privalėsi atsisakyti senos patirties ir supratimo prizmės :) Nes vertimai iš Rytų į Vakarus neatspindi pilnai tai, kas turėta omeny. Priminsiu, Rytuose niekas mokslininkų ir burtininkų nedegindavo, nekalbu apie Islamą, apie tradicines rytų kultūras kalbu. Bent jau aš to knygose neaptikau... ir pirmas paradoksas bus, kad nėra jokio skirtumo, tarp gėrio ir blogio :D Čia labai gerai tasss matosi japonų animacijoje, ar rytų kovų menų filmuose, tarkim, kai herojai pasimuša, ir vėl draugai ir t.t.
davinchi

2006-07-22 16:44

Nomad wrote: Tikrai taip, negerai pasielgiau, paviesindamas musu privacius nuotykius visam forumui. Nuosirdziai apgailestauju ir tikiuosi, kad zala, kuria padare mano paviesinimas otherwise nepriekaistingai Jusu reputacijai siame forume bei mano karmai, naturaliai bus istaisyta tolimesniu giliai ismintingu ir moksliskai pagristu jusu zinuciu :)
Nomad, na, aš ir nesigailiu paviešinęs informacija, kad tamsta tą kanalą buvo užgrobęs su draugais kurių nikai figūravo satan.lt projekte , baisiai keikėsi ir visus išbanino ir išspyrė. Puiku, kad abu dėl nieko nesigailim :D
Nomad wrote: Neneigiu? Turbut sarkazmas tau svetimas. Juk sakiau, kad turbut tik paciam rodesi tas izeidinejimas. Su visais kitais kanalo dalyviais sutariau draugiskai ar bent neutraliai :)
Kanale nuolat svaidei įžeidinėjančias frazes tikinčiųjų atžvilgiu, todėl įsitikinęs kad ir tada buvai užgrobęs tą irc kanalą tu. Gal jas taikiai kažkam konkrečiai, bet jos buvo viešos, o kanalas tikinčiųjų, vadinasi juos įžeidinėjai, pats būdamas netikinčiu. Turėjau operatorio statusą, privalėjau palaikyti tvarką.
Nomad wrote: Ka NSO? Neatsimenu tiksliai kas ten buvo ir kaip jie atrode. Per savo gyvenima maciau labai daug skraidanciu objektu, kuriu neatpazinau. Jei sakydamas "NSO" turi omeny ateivius is kosmoso, tai greiciausiai nemaciau nei vieno. Net kai teko rukyti zoles.
Na, manęs nedomina ką tu ten vartoji, ir ką regi vėliau, o ką matei būdamas sąmoningu ir blaiviu. Kas per NSO buvo ?
User avatar
Nomad
senbuvis
Posts: 5460
Joined: 2004-04-18 09:50
Location: Kaunas
Contact:

2006-07-22 16:48

Nomad, na, aš ir nesigailiu paviešinęs informacija, kad tamsta tą kanalą buvo užgrobęs su draugais kurių nikai figūravo satan.lt projekte , baisiai keikėsi ir visus išbanino ir išspyrė.
Kaip jau minejau, sis kliedesys net iki smeizto netraukia :)

Gal jas taikiai kažkam konkrečiai, bet jos buvo viešos, o kanalas tikinčiųjų, vadinasi juos įžeidinėjai, pats būdamas netikinčiu. Turėjau operatorio statusą, privalėjau palaikyti tvarką.
Na, visgi malonu prisiminti, kad tas izeidinejimas vaidenosi tik tau vienam, ir kai pradejai "palaikineti tvarka", operatoriaus statusas is paties buvo laikinam atimtas. Tai, manau, pasako viska :) Matyt, kitiems neatrode, kad kanalo floodinimas neigiamais atsiliepimais apie mane yra "tvarkos palaikymas". Galbut, jie per mazai dvasingi buvo :)
Kas per NSO buvo ?
Taigi sakiau, nepamenu. Neteikiu reiksmes neatpazintiems dalykams. Bet pabandyk pasiklausti kokio nors ekstrasenso, gal informacija apie tai slypi kur nors astrale :) Man ir paciam bus idomu isgirsti, ka as esu mates.
davinchi

2006-07-22 17:13

Nomad wrote:Kaip jau minejau, sis kliedesys net iki smeizto netraukia :)
Pakartoasiu, nikas Nomad dalyvavo užgrobiant irc kanalą #bible, take over`is buvo, mass deopas, kickai, ir baisūs, vulgarūs rusiški keikalai, kurių čia nekartosiu.
Nomad wrote:Na, visgi malonu prisiminti, kad tas izeidinejimas vaidenosi tik tau vienam, ir kai pradejai "palaikineti tvarka", operatoriaus statusas is paties buvo laikinam atimtas.


Kol savininkas išsiaiškino kas ir kodėl, vėliau, kiek žinau, operatoriaus statusą iš tavęs atėmė :)
Nomad wrote:Matyt, kitiems neatrode, kad kanalo floodinimas neigiamais atsiliepimais apie mane yra "tvarkos palaikymas". Galbut, jie per mazai dvasingi buvo :)


Ne, jie tiesiog tau atleido, kaip krikščionims įprasta, o tokie niekštai kaip tu jais ir naudojasi.

Na, juk po to, kažkaip praėjo noras ten įžeidinėti tikinčiuosius, kiek pamenu, beveik nebesilankydavai ;]
User avatar
Nomad
senbuvis
Posts: 5460
Joined: 2004-04-18 09:50
Location: Kaunas
Contact:

2006-07-22 17:19

Pakartoasiu, nikas Nomad dalyvavo užgrobiant irc kanalą #bible, take over`is buvo, mass deopas, kickai, ir baisūs, vulgarūs rusiški keikalai, kurių čia nekartosiu.
Tarp "nickas Nomad" ir "ash" yra pakankamai didele logine spraga. Antra neseka is pirmo, deja.
Kol savininkas išsiaiškino kas ir kodėl, vėliau, kiek žinau, operatoriaus statusą iš tavęs atėmė
Nezinau, nuo to laiko dar bent puse metu ta statusa turejau, veliau nustojau lankytis kanale. Nezinau, kodel man tas statusas buvo suteiktas ir nenustebciau, jei ji panaikino. Eik jau, davinchi, negi manai, kad tavo kanalo floodinimas keiksmais bus kaip nors pateisintas, jei man atims operatoriaus statusa? Jumoristas esi ir tiek :) Betgi tikrai, per daug jau mes cia isileidome i asmeniskumus. Turbut galima laikyti tema isgvildenta :)

Ne, jie tiesiog tau atleido, kaip krikščionims įprasta, o tokie niekštai kaip tu jais ir naudojasi.
Na, cia tik tavo fantazija :)
davinchi

2006-07-22 17:29

Nomad wrote: Nezinau, nuo to laiko dar bent puse metu ta statusa turejau, veliau nustojau lankytis kanale. Nezinau, kodel man tas statusas buvo suteiktas ir nenustebciau, jei ji panaikino. Eik jau, davinchi, negi manai, kad tavo kanalo floodinimas keiksmais bus kaip nors pateisintas, jei man atims operatoriaus statusa? Jumoristas esi ir tiek :) Betgi tikrai, per daug jau mes cia isileidome i asmeniskumus. Turbut galima laikyti tema isgvildenta :)
Netiesa, mažiausiai dvi savaites tikrai nebesilankei tame kanale. Vėliau būdavau rečiau irc pats. O žodis gaidys ir lochas yra palyginus menkniekis su tais rusiškais keiksmažodžiais, kuriuos tada vartojo nikas Nomad. Tu juk turėjai kanalą #HBH kažkada, ir dar net bendrų pažįstamų turėjom, kurie lankydavosi #bible kanale iš tavo kanalo :D Taip kad... o po take overio kūrei rpg kanalą kažkokį, nepamenu tiksliai, dėl jo irgi susiriejai su satan.lt projekto nikais. Vėliau #HBH įkūrei. Na ;]
Last edited by davinchi on 2006-07-22 17:41, edited 1 time in total.
User avatar
Nomad
senbuvis
Posts: 5460
Joined: 2004-04-18 09:50
Location: Kaunas
Contact:

2006-07-22 17:39

Eik jau, davinchi, HBH kanale as niekada nebudavau, pirma karta toki girdziu. Vienas fantazijas pagrindineti kitomis fantazijomis gal ir iprasta tarp jusu, ekstrasensu, taciau tikrai nepraeis sitame forume :)
davinchi

2006-07-22 17:45

Ištiktųjų gali neigti, manęs tai nejaudina. Aš prieš savo sąžine sąžiningas :D
Lygiai taip pat galiu tave apkaltinti fantazijomis, kad fantazavai, jog juokavai kad juokais įžeidinėjai kažką, nors frazės buvo viešos, visame kanale, iš kur tu toks tikras, kad neįžeidei kitų jame buvusių, ir kad jie tau neatleido, ar panašiai ? Kodėl tu manai, kad jei tavo manymu tai buvo sarkazmas, tuo turiu patikėti aš ?
Reika
skeptikas
Posts: 745
Joined: 2005-07-30 13:36
Contact:

2006-07-22 18:20

jus gal naudokites PM'u?

Nomad tu keikiesi rusiskai?...kaip vulgaru...
davinchi

2006-07-22 18:38

Reika wrote:jus gal naudokites PM'u?

Nomad tu keikiesi rusiskai?...kaip vulgaru...
Na, aš jį kažkiek galiu pateisinti, bent jau tuo, kad jis ten nebuvo iniciatorius, ir kai satan.lt nikai nustojo šelti, nuėmė baną ir pasišalino, kiek pamenu... ir nuo to laikėsi neutraliteto #bible kanalo atžvilgiu, todėl mūsų keliai ir susiėjo kažkuriuo momentu dėl NSO ir kitų dalykų. Bet, Nomad, savo veidą parodei, kaip ir tavo ta draugė...

O dėl šio forumo...šiaip, planavau tavo Nomad, ir kitų džiaugsmui išsiregistruoti iš šio forumo dar prieš pora dienų, bet nėra susinaikinimo opcijos :D.... nieko naujo sau jame aš nerasiu.
Reika
skeptikas
Posts: 745
Joined: 2005-07-30 13:36
Contact:

2006-07-22 18:41

tu tikiuosi suvoki,kad Nicku vienodu yra begale?(na nevisu aciu OKK)
Beto tu matei ,kad buten jis ten skenejo ir t.t.?
davinchi

2006-07-22 18:52

Reika wrote:tu tikiuosi suvoki,kad Nicku vienodu yra begale?(na nevisu aciu OKK)
Beto tu matei ,kad buten jis ten skenejo ir t.t.?
:) Mes su juo kūrėme NSO puslapį, vėliau jis persimetė į kitą barikadų pusę, tapo skeptiku, darė su fotošopu feikus, man siūlė savo produktus dėti į mano web`ą, ir tyčiojosi iš tikinčiųjų :) Nžn, gal jį kažkas žiauriai išdūrė gyvenime...
User avatar
Vajezus
emeritas
Posts: 3808
Joined: 2004-04-19 11:19
Location: Vilnius
Contact:

2006-07-22 19:00

Davinci,
jei tau rūpi pasidalinti asmeniniais įspūdžiais apie vieną ar kitą forumo narį - naudokis tam skirta asmeninių žinučių funkcija. Asmeniniai užsipuldinėjimai forume ne itin toleruojamas dalykas.
davinchi

2006-07-22 19:00

Vajezus wrote:Davinci,
jei tau rūpi pasidalinti asmeniniais įspūdžiais apie vieną ar kitą forumo narį - naudokis tam skirta asmeninių žinučių funkcija. Asmeniniai užsipuldinėjimai forume ne itin toleruojamas dalykas.
Ne aš pradėjau, sorius.
Reika
skeptikas
Posts: 745
Joined: 2005-07-30 13:36
Contact:

2006-07-22 19:07

tai ir uzbaik visa sita...arba sukurk puslapi :)
beto nepyk,netikiu tuo ka sakai... :P
Post Reply