Gerojo dievo darbeliai

Kas yra dievas? Kokie yra argumentai už ar prieš dievo egzistavimą? Kuri religija teisinga?
User avatar
Vajezus
emeritas
Posts: 3808
Joined: 2004-04-19 11:19
Location: Vilnius
Contact:

2006-07-22 19:00

Davinci,
jei tau rūpi pasidalinti asmeniniais įspūdžiais apie vieną ar kitą forumo narį - naudokis tam skirta asmeninių žinučių funkcija. Asmeniniai užsipuldinėjimai forume ne itin toleruojamas dalykas.
davinchi

2006-07-22 19:00

Vajezus wrote:Davinci,
jei tau rūpi pasidalinti asmeniniais įspūdžiais apie vieną ar kitą forumo narį - naudokis tam skirta asmeninių žinučių funkcija. Asmeniniai užsipuldinėjimai forume ne itin toleruojamas dalykas.
Ne aš pradėjau, sorius.
Reika
skeptikas
Posts: 745
Joined: 2005-07-30 13:36
Contact:

2006-07-22 19:07

tai ir uzbaik visa sita...arba sukurk puslapi :)
beto nepyk,netikiu tuo ka sakai... :P
davinchi

2006-07-22 19:20

Reika wrote:tai ir uzbaik visa sita...arba sukurk puslapi :)
beto nepyk,netikiu tuo ka sakai... :P
Puslapį sukurti apie Linuką ? O kam ;] Istorikas ;]... Nors gal ir nieko, dėl prikolo ;] Logų rasčiau kažkokių. Nors šiaip, jis labai neblogas personažas išeis, truputėli pakoregavus ;] Neeilinis garbėtroška ;]
Reika
skeptikas
Posts: 745
Joined: 2005-07-30 13:36
Contact:

2006-07-22 19:23

nu tai laukiam...gaila as niekuo nenusipelniusi,tai apie mane ir nekuria...visokie... :x
User avatar
Nomad
senbuvis
Posts: 5460
Joined: 2004-04-18 09:50
Location: Kaunas
Contact:

2006-07-22 19:32

davinchi wrote:Ištiktųjų gali neigti, manęs tai nejaudina. Aš prieš savo sąžine sąžiningas :D
Uztai mane jaudina, jei ir toliau ketini cia uzsiimineti smeiztu :) Kol kas manysiu, kad tiesiog kazka pripainiojai. Alternatyvus paaiskinimas butu, kad prisigalvojai fantaziju bandydamas pabaksnoti pirstu atgal.
Lygiai taip pat galiu tave apkaltinti fantazijomis, kad fantazavai, jog juokavai kad juokais įžeidinėjai kažką, nors frazės buvo viešos, visame kanale, iš kur tu toks tikras, kad neįžeidei kitų jame buvusių, ir kad jie tau neatleido, ar panašiai ? Kodėl tu manai, kad jei tavo manymu tai buvo sarkazmas, tuo turiu patikėti aš ?
Jei dauguma bendrauja draugiskai, o vienam vaidenasi izeidinejimai, jis pradeda nepraustaburniskai keiktis ir floodinti kanala kol nusodinamas, daug itikinamesne isvada, kad tam vienam kazkas su proteliu negerai. Nei kad visi ant manes pyko, po to atleido, po to dar kazkas... svaicioji ir tiek, megindamas pateisinti savo absurdiska elgesi :) Ir dar toliau gvildeni sia tema, na, ka as galiu padaryti, pats sau duobe kasi :)
Ne aš pradėjau, sorius.
Taciau tu tesi ir vystai. As jau du kartus siuliau nustoti tai gvildenti, ir net graziai atsiprasiau, kad nesusilaikiau neilindes i asmeniskumus :)
Mes su juo kūrėme NSO puslapį, vėliau jis persimetė į kitą barikadų pusę, tapo skeptiku, darė su fotošopu feikus, man siūlė savo produktus dėti į mano web`ą, ir tyčiojosi iš tikinčiųjų Nžn, gal jį kažkas žiauriai išdūrė gyvenime...
Kad kureme NSO puslapi tiesa. Kad tapau skeptiku, tiesa - suaugau, taip sakant. Kad dariau su photoshopu feikus ir siulau juos deti i kazkoki puslapi - eiline fantazija. Baik su shmeiztu, davinchi, cia skeptiku forumas, ne lengvatikiu.
Neeilinis garbėtroška ;]
Na va, prasideda :) Kulminacija bus tokia pati, su loxais gaidziais? Isties smagus pasnekovas esi, davinchi :)
Last edited by Nomad on 2006-07-22 20:26, edited 1 time in total.
davinchi

2006-07-22 19:34

2 Vajezus

Pageidauju būti ištrintas iš šio forumo.
Reika
skeptikas
Posts: 745
Joined: 2005-07-30 13:36
Contact:

2006-07-22 19:36

iseiti pats nemoki? :wink:
User avatar
Nomad
senbuvis
Posts: 5460
Joined: 2004-04-18 09:50
Location: Kaunas
Contact:

2006-07-22 19:36

Man tada prie to paties bulvyciu ir dietines kolos.
davinchi

2006-07-22 20:25

:-) neatsimeni tu daug ko dėl savo paaugliškos mutacijos. hormonai, kaip sakant... prisijungiau, pasikeisti mailo.
User avatar
Nomad
senbuvis
Posts: 5460
Joined: 2004-04-18 09:50
Location: Kaunas
Contact:

2006-07-22 20:28

davinchi wrote::-) neatsimeni tu daug ko dėl savo paaugliškos mutacijos. hormonai, kaip sakant... prisijungiau, pasikeisti mailo.
Mhm, tesinys ne ka blogesnis uz pradzia. Kam ta izanga, davinchi? Eik tiesiai prie "Nomad loxas gaidys", kaip ana karta :)
Apostatas
senbuvis
Posts: 3056
Joined: 2005-03-07 17:43

2006-07-22 21:11

davinchi wrote: Jau kalbėjau apie tai, kad jei žmogus su virgulėmis randa vandens, nebūtinai jisai apalpsta duše, nuo per didelio jo kiekio.
O pagal Jūsų logiką turėtų.T
davinchi wrote:eko sutikti žmonių skaitančių mintis, tą prasme, kažkokias sudėtingesnes kombinacijas, nei kad ant raidės „g“ ;] Jie juk išprotėtų... vadinasi valdo savo talentus.
Ėmiau ir patikėjau Jumis. :)
davinchi wrote:p.s. Todėl ir ignoruoju jūsų „argumentus“, nes jūs kartojatės, o kartodamas kažką, ką jau rašiau, panašėju į neurolingvoprogramistą ;]
Ne Jūs pirmas ignoruojate nepatogius argumentus.
davinchi wrote:Filmų kompe neturiu dabar. Ostankino archyvuose gal ir mėtosi ;]
Viskas su Jumis aišku.
davinchi wrote:Dėl nepriklausomos statistikos. Nelaboratorinėmis sąlygomis tokie statistiniai tyrimai beverčiai, pats pagalvokite kodėl.
Tai atlikim laboratorinėse.
davinchi wrote:O beje, jūs bandėte tikėti Dievu :)?
Ne, nemačiau reikalo..
senis
senbuvis
Posts: 1434
Joined: 2005-11-27 02:44
Location: Vilnius

2006-07-31 00:26

davinchi wrote: Na, ir kaip įrodyti, kad ekstrasensas gydo pacientą ?
Labai paprastai - visi medicininiai gydymai lyginami su placebo efektu. Jei gydymas efektyvesnis uz placebo efekta ( http://en.wikipedia.org/wiki/Placebo_effect ) , daroma isvada - nauji vaistai X gydo liga Y. Taigi irodyk, kad ekstrasensai gydo efektyviau uz placeba ir mane itikinsi. Labai lengvas butu toks itikinimas - ekstrasensai isgydo ligonius nuo AIDS, vezio, ataugina nutrauktas galunes ir pan. Gal zinai tokiu ?
Post Reply