[Pradėti skaityti nuo čia] Kosminiai Klounai

Forumas, skirtas aptart Kosminius Klounus ir jų Mokymą.
Bitas
naujokas
Posts: 15
Joined: 2004-06-07 10:49

2004-06-14 14:38

Ash esu lygiai tiek pat dievas kiek ir dievas, nes jis yra visur. Jis yra ash. Ir ash jau dievisihkai elgiuosi, nes dievo darbai dievishki tobuli ir nereikalaujantys jokiu 10 isakymu tramdomuju marshkiniu. Ar vis del to kurinys atskirtas nuo kurejo? Ar vis del to kurinys ne toks tobulas kaip kurejas? O jei dievas yra ir begalybe ir ribotumas viename tai kaip tada? Nes tavoji Tora akivaizdzhiai byloja atskira kureja ir jo akcijas zhemeje? Tai atskirtinumas vis del to yra? O pragaras, velniai ir kita mehslyne irgi kazhkuriuo aspektu yra dievas?

Beje del antisemintiniu uzhuominu... Tu pasirinkai nicka- Dievo varda, ir parasho tekstas irgi zhinomas. Man nereligingam giliai nesvarbu, bet, manau, tikrai atsirastu tamstos religijos pasiekeju, kurie traktuotu tai, kaip elementaru shventu simboliu valkiojima.
Meduolis
emeritas
Posts: 3707
Joined: 2004-04-17 18:14
Location: Sheule

2004-06-14 19:30

Moshiah, juk mes čia turėtumėme apsikeisti vaidmenimis, o tu kaip užsispyręs vis gini Klounų idėją :)


Beje, čia gera mintis Bitai: "kiekvienas susigalvoja savo disneilenda" :lol:
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2004-06-14 19:43

kosminiai klounai neegzistuoja, nes nera jokio mokslinio ju egzistavimo pagrindo. dievas egzistuoja nes nera jokio mokslinio jo paneigimo.
User avatar
Vajezus
emeritas
Posts: 3808
Joined: 2004-04-19 11:19
Location: Vilnius
Contact:

2004-06-15 07:23

fizikanas wrote:kosminiai klounai neegzistuoja, nes nera jokio mokslinio ju egzistavimo pagrindo. dievas egzistuoja nes nera jokio mokslinio jo paneigimo.
O kodel vienu realumui keliami vieni kriterijai, o kitu - kiti? Tipo, vienus reikia irodyti, o kitus - paneigti?
Bitas
naujokas
Posts: 15
Joined: 2004-06-07 10:49

2004-06-15 08:45

Nes vieno realumo modeliui vos vos daugiau metu negu kitam.
User avatar
Vajezus
emeritas
Posts: 3808
Joined: 2004-04-19 11:19
Location: Vilnius
Contact:

2004-06-15 09:17

Bitas wrote:Nes vieno realumo modeliui vos vos daugiau metu negu kitam.
Koks privalomas realumo procentinis skirtumas, nuo kurio priklauso diametraliai prieshingu argumentaciju tipu parinkimas?
Bitas
naujokas
Posts: 15
Joined: 2004-06-07 10:49

2004-06-15 10:33

Taip :)
User avatar
Vajezus
emeritas
Posts: 3808
Joined: 2004-04-19 11:19
Location: Vilnius
Contact:

2004-06-15 11:10

Bitas wrote:Taip :)
Kas - "taip"?
Bitas
naujokas
Posts: 15
Joined: 2004-06-07 10:49

2004-06-15 11:46

'Taip'- tai ironishkas atsakymas i tavo juokinga zhongliravima turboterminais 'Koks privalomas realumo procentinis skirtumas, nuo kurio priklauso diametraliai prieshingu argumentaciju tipu parinkimas?' :)) Ispudinga aishku. Bet pakaktu paprasto buitinio 'Ar vakarykshte nepagrista ideja tapo shiandien labiau pagrista?'. Ne. Sakydamas 'Nes vieno realumo modeliui vos vos daugiau metu negu kitam' ash ironizavau. Nes dievas ir klounai man identishkos situacijos. O kai kurie bando ginti pirmaja laiko ishbandymu ar pan. Ziac Yt.:)
Tokeiito
naujokas
Posts: 2
Joined: 2004-06-02 14:51

2004-06-26 00:34

nu nebesusivaldziau neikises savo trigrasio i sia diskusija.

Mano manymu pagrindinis irodymas, kad kosminiai klaunai neegzistuoja butu shis:

Kiekvienas issilavines zmogus zinotu, arba bent butu girdejas kazka apie - Jezu, Buda ar dar koki biesa. Tad reikia surinkti i kruva koki 100 tokiu apsisvietusiu zmogeliu ir uzduoti klausima - su kuo jums asocijuojasi zodziai - kosminis klaunas. Garantuoju, kad is ju 99% paminetu cirka ir panasius dalykelius, gal dar kas nors koki filma ar sawo uosvene. o ta 1% paliekam atsitiktinumams, melagiams, apsiputusiems, apsigrybavusiems arba tiesiog karstines kamuojamiems zmogeliukams.

Ponas nomad ar jau yra atliktas tox tyrimas? Speju nelabai? Stai jums dar vienas irodymas, kad jie tiesiog neegzistuoja, senoves religijose pilna visokiu demonu ir kitu mitologiniu butybiu, kurios atejo iki musu laiku. Deja klouno savoka kiek man zinoma(nors tai nelabai tixlios zinios) atrandama tik viduramziu laikotarpiu. O kada pirma kart uzsiminta apie kosminius klounus?
User avatar
Vajezus
emeritas
Posts: 3808
Joined: 2004-04-19 11:19
Location: Vilnius
Contact:

2004-06-26 11:05

Tokeiito wrote: Kiekvienas issilavines zmogus zinotu, arba bent butu girdejas kazka apie - Jezu, Buda ar dar koki biesa. Tad reikia surinkti i kruva koki 100 tokiu apsisvietusiu zmogeliu ir uzduoti klausima - su kuo jums asocijuojasi zodziai - kosminis klaunas. Garantuoju, kad is ju 99% paminetu cirka ir panasius dalykelius, gal dar kas nors koki filma ar sawo uosvene.
Jei romenu kitados butume paklausineje, ka jie zhino apie Pateptaji (Kristu), jie turbut tik pazhvengtu ir dar prisimintu asociacijas su mostimi nuo uodu, kosmetika beigi lubrikantais :)
Tuo budu, idejos populiarumas mazhai sako apie jos teisinguma. Be to, KK akivaizdoje visa zhmoniu ishmintis yra niekas, 99% protinguoliu bus paniekinti, ir ishaukshtintas tasai 1%, kuri tu nurashei - jam lemta buti gerosios naujienos skelbejais. Amen.
Deja klouno savoka kiek man zinoma(nors tai nelabai tixlios zinios) atrandama tik viduramziu laikotarpiu. O kada pirma kart uzsiminta apie kosminius klounus?
Klouno kaipo tokio ishradimas buvo ikveptas kosminiu klounu. O pastarieji galbut iki shiu dienu nenorejo apreikshti savo esybes mirtingiesiems :)
User avatar
Azuolas
skeptikas
Posts: 591
Joined: 2004-04-18 12:46
Location: Vilnius, Kaunas

2004-06-27 12:31

Tokeiito wrote:Mano manymu pagrindinis irodymas, kad kosminiai klaunai neegzistuoja butu shis: <..>
Tai nėra neegzistavimo įrodymas, o tik parodymas kiek daug žmonių nepažinę tikrosios tiesos
Bitas
naujokas
Posts: 15
Joined: 2004-06-07 10:49

2004-06-28 08:43

Tokeiito, prajuokinai. Jeigu ish penkiu tuso keturi sako, kad dangus po kojomis, tai tai greichiausiai turi buti tiesa?
Meduolis
emeritas
Posts: 3707
Joined: 2004-04-17 18:14
Location: Sheule

2004-06-30 21:50

Tokeiito wrote:Deja klouno savoka kiek man zinoma(nors tai nelabai tixlios zinios) atrandama tik viduramziu laikotarpiu. O kada pirma kart uzsiminta apie kosminius klounus?
Apie Kosminius Klounus pirmą kartą užsiminta tik prieš kelis mėnesius. Bet paklausk manęs to paties po 3000 metų, ir aš tau išdidžiai atsakysiu: "apie Kosminius Klounus kalbama jau labai seniai, bene 3000 metų bus". Ar tuomet tau ši idėja bus priimtinesnė?
quest
pradedantis
Posts: 237
Joined: 2004-06-02 10:45

2004-07-07 09:43

Matau kol cia nebuvau, daug vandens nutekejo, temos is vis absurdiskos... :?
Marius
naujokas
Posts: 20
Joined: 2004-05-31 01:35
Location: Vilnius

2004-07-07 23:59

quest wrote:Matau kol cia nebuvau, daug vandens nutekejo, temos is vis absurdiskos... :?
cia rimciau :) http://en.wikipedia.org/wiki/Omega_point
User avatar
Vajezus
emeritas
Posts: 3808
Joined: 2004-04-19 11:19
Location: Vilnius
Contact:

2004-07-27 13:30

Nomad wrote: Klounai ne kvaili ir netikintiems nepasirodo
Jau seniai pasitvirtina zhmonijos sukaupta ishmintis: KK nepasirodo kvailiams ir amoraliems asmenims, kadangi nenori su jais tureti nieko bendro. Jei esate aukshtos morales, nekvailas ir nesimasturbuojate, tuosyk KK apsireishkimas Nomad aprashytu budu beveik garantuotas :)
7x
senbuvis
Posts: 1822
Joined: 2004-07-16 21:43

2004-08-03 19:43

Prisikėlimo knyga

Blogo Klouno grįžimas į žemę

Prabėgo daug cirko sezonų, nuo to laiko, kai o Kosminiai Klounai (Geras ir Blogas) sutrypę Adolfo bulvių lauką paliko žemę. Žmonės užmiršo Kosminių Klounų mokymus, pradėjo daryti atsilenkimus, bei žavėtis mimų pasirodymais. Išrinktųjų skaičius drastiškai mažėjo. Neištvėręs Geras Kosminis Klounas liepė Blogam keliauti i žemę ir vėl sėti Klouno juoką tarp žmonių. Blogas Klounas sėdo į eikliausią kosminį cirką ir pasileido link žemės. Tačiau kosminis cirkas, paveiktas mimų užkeikimų užsiliepsnojo ir sudužo Rosvele.

Trijų mokslininkų iš rytų apsilankymas

Blogajam Klounui nukritus Rosvele, JAV prezidento Hario S. Trumano dienomis iš tolimos rytu šalies keliavo trys mokslinnikai ir klausinėjo "Kur yra nukritęs o Blogas Kosminis Klounas? Mes matėme skriejant jo kosminį cirką, todėl atvykome jo pagarbinti." Tai išgirdęs Trumanas sunerimo. Negana, kad dykumoje iš dangaus krenta cirkai, bet po šalį dar ir SSRS mokslininikai šmirinėja. Pats būdamas netyros širdies ir atsispaudimus darydamas tik iš reikalo Trumanas išsigando ir liepė pasiųsti vyrus juodais drabužiais izoliuoti ir ištirti Blogą Kosminį Klouną. Tačiau mokslininikai iš rytų sekdami paskui ryškiai raudoną klouno nosį danguje pirmieji pasiekė cirko nusileidimo vietą. Įžengę į palapinę jie pamatė Blogą Kosminį Klouną sėdintį ant šieno kupetos ir gurkšnojantį arbatą. Parpuolę ant žemės mokslininkai jam pasakė anekdotą. Paskui jie iš kuprinių išsitraukė kolbą, politileninį maišelį bei flakoną ir davė jam dovanų: juoko dujų, žolės ir rusiškos vodkos. Sapne įspėti saugotis vyrų juodais drabužiais kitu keliu pasuko į savo kraštą.

Šaltasis Karas

Į SSRS sugrįžę mokslininkai J. Stalinui pranešė, kad Blogas Kosminis Klounas yra persekiojamas Trumano. Tai sukėle didelį pasipiktinimą Kremliuje. To pasekoje po metų prasidėjo šaltasis karas, simboliškai trukęs 44 metus. Juk Kosminiai Klounai yra 2, o 44 = 22 * 2. Aiškus skaičiaus 2 dominavimas.

Bėgimas į area 51

Mokslininkams išvykus, Blogajam Klounui sapne apsireiškė Geras Kosminis Klounas ir tarė: "Kelkis ir skubėk i area 51. Tik ši vieta tave apsaugos nuo Trumano."
Atsikėlęs nakčia, Blogas Klounas pasitraukė į area 51, kur po žeme buvo įrengtas milžiniškas cirkas. Ten jis pramiegojo 16 metų, nes buvo labai pavargęs po ilgos kelionės. Pabudęs, po ilgo miego Blogas Klounas patraukė į šiaurę, pakeliui praeiviams rodydamas įvairiausius triukus.

8 žonglieriai

Vaikščiodamas palei Didžiuosius Ežerus , Blogas Kosminis Klounas pamatė du brolius - Hansą ir Klausą, iš automobilio lupančius grotuvą. Jis tarė: "Eikite paskui mane!" Tuodu tuojau numetė laužtuvą ir nuejo su juo. Iš viso Blogas Kosminis Klounas surinko 8 mokinius: Hansą ir Klausą, Aleksanderį, Giunterį, Riudigerį, Ulfą, Jocheną ir Volfganga, kuris vėliau jį išdavė už 1024 dolerius. Blogasis Kosminis Klounas savo mokiniams atskleidė Klouno juoko paslaptis ir pavadino juos 8 žonglieriais.

Apie Atlantidą

Nepaprasti Blogo Klouno triukai pritraukė žmonių mases. Tada jis užlipo ant suoliuko ir tarė: “Palaiminti tie, kurie pažino o Klounų (Gero ir Blogo) juoką. Jie amžinybę praleis Kosminiame Cirke. Tačiau visiems netikėliams sakau: neabejoki Klouno galia, nes kitaip jūsų lauks ugnies kalavijai ir patrankos. Patirsite tokį Klouno įtūžį, kokį patyrė Atlantida.”

Dar apie Atlantidą

Išsiskirsčius nieko nesupratusiems klausytojams, prie Blogo Kosminio Klouno priėjo mylimiausias žonglierius Klausas ir nuolankiai tarė: “Ką po paraliais tu čia kliedi?”
Šis atsakė: “512 cirko sezone po žemės sūkurimo milžiniškame Atlantidos žemyne įsikūrė pirmoji resbulblika. Jie neturėjo lakios fantazijos (kaip ir Australai) todėl savo šalį pavadino žemyno vardu. Iš pradžių Atlantidos respublika buvo klestinti šalis: turėjo didžiausią pasaulyje cirką, pirmieji įkūrė akrobatų mokyklą, bei įteisino viešas mimų egzekucijas. Tačiau vieną kartą man žongliruojant meteorais vienas išslydo iš rankų ir rėžesi į Antarktidą. Ledynai ištirpo ir apsėmė didelę dalį Atlantidos. Žuvo pusė atlantidiečių (žinoma ta pusė, kuri nepripažino Kosminių Klounų). Deja po šio įvykio likusi Atlantidos populiacija mūsų atsižadėjo. Negana to, jie pradėjo svarstyti, ar humaniška kankinti ir žudyti mimus. Tai buvo paskutinis mano kantrybės lašas: iš patrankos paleidau raudoną milžinišką klouno nosį, kuri nuskandino žemyną ir pražudė visus likusius gyventojus. Nosies sukeltas smūgis buvo toks galingas, kad nuo planetos atsiplėšė didelis gabalas ir pradėjo suktis aplink žemę. Tą gabalą mes nusprendėme pavadinti Mėnuliu.

J.F. Kenedžio mirtis

Net praėjus 18 cirko sezonų po grįžimo į žemę nesiliovė Blogo Kosminio Klouno engimas JAV, kuris daugiausiai pasireiškė ignoravimu..Kažkodėl žmonėms daug labiau rūpėjo kažkokia Kubos raketų krizė, nei Klouno mokymai.Tačiau Blogas Klounas žinojo, kad padaręs kanors reikšmingo amžiams įstrigs žmonių atmintyje. Todėl jis nusprendė nušauti JAV prezidentą Kenedį. Vakarą prieš žmogžudystę Blogas Kosminis Klounas sedėjo su žonglieriais bare ir maukė jau 7 bokala, kai staiga parkrito ant žemės ir ėmė purtytis rėkdamas: “Vienas jūsų mane išduos!“.
Tačiau kitą dieną išgertuvių nuotykiai jau buvo užmiršti. J. F. Kenedis buvo nušautas. Blogam Kosminiui Klounui teliko apskelbti pasauliui, ką jis padarė ir išskristi.

Volfgango išdavystė

Kitą dieną po žmogžudystės vienas Blogo Klouno mokinių, Volfgangas, pamatė skelbimą apie atlyginimą už suteiktą informaciją del Kenedžio žūties. Pardavęs savo juoką jis nuskubėjo į policiją ir išdavė savo mokytoją.
Teismo dieną Blogasis Kosminis Klounas išdidžiai atsistojo ir tarė: “Apie mano planą težinojo mano mokiniai, barmenas, bei visi baro lankytojai. Volfgangai, aš žinau, kad būtent tu mane išdavei ir prakeikiu tave amžiams.“
Gautus pinigus Volfgangas banke laikė 12 metų, poto už juos nusipirko Microsoft akcijų, praturtėjo, pasikeitė vardą, bei ilgai ir laimingai gyveno.

Blogo Kosminio Klouno Teismas

Kadangi Blogas Klounas prisipažino nužudęs Kenedį jam buvo užduotas vienas klausimas: “Kodėl?“ Šis atsakė: “Aš noriu, kad Klounų vardą žmonės atsimintų per amžius. Ši netikelio Adolfo palikuonio mirtis sustiprins Klouną kiekvieno širdyje“.
Teisėjas nusprendė Blogam Klounui paskirti elektros kėdę, o visus duomenis susijusius su Kenedžio mirtimi įslaptinti, kad niekas nesužinotų tiesos.
Sėdėdamas elektros kėdėje Blogas Kosminis Klounas tarė: “Vieną dieną aš sugrįšiu. Vienoje rankoje laikysiu ugnies kalaviją, kitoje patranką ir išžudysiu visus kurie neklausys Klounų mokymo“
Žemiškasis Klouno kūnas mirė, tačiau jo astralinė siela pasitelkusi čakros galias grįžo į kosmosą. O likę 7 žonglieriai toliau skelbia Klounų mokymus, skleidžia juoką ir neapykantą mimams.
Post Reply