Žodynėlis

Forumas, skirtas aptart Kosminius Klounus ir jų Mokymą.
User avatar
Vajezus
emeritas
Posts: 3807
Joined: 2004-04-19 11:19
Location: Vilnius
Contact:

2006-11-07 15:15

Nomad wrote:
Manoma, kad išvakarėse Larsenas girtavo su mimais ir garbino blogio jėgas.
Nenorėčiau su tuo sutikti. Taip, Plinijaus Jaunesniojo laiškuose ir Testimonium Trapetianum yra tokia eilutė, tačiau šiuolaikiniams istorikams kyla didelių abejonių dėl jos autentiškumo. Gali būti, kad šis įrašas padarytas vėliau, kaip dalis mimų sąmokslo, norint parodyti, kad jie irgi yra žmonės. Tuo tarpu iš tiesų mimai niekada negerdavo alkoholio
Istorikams ši eilutė išties kėlė daug rūpesčių, nes buvo neaišku, kaip ją suderinti su gerai žinomais faktais iš mimų gyvenimo. Išmintingiausieji priėmė visa tai savo tikėjimu ir nebesuko galvos.
Už tikėjimą mokslininkams buvo su kaupu atlyginta - jaunas ir dar nežinomas klounologas Timpa Polignostas paskelbė straipsnį, skirtą šiai problemai. Išsamiai ištyręs Testimonium Trapetianum bei Vilko Larseno borto žurnalą Timpa rašė: "Man nėra nė menkiausios abejonės, kad paradoksas atsiranda tik tada, kai Testimonium pradedamas interpretuoti priešingai klounologijos mokslui. Frazė <girtavo su mimais> turi simbolinę prasmę ir nusako simbolinį (realybėje nepasireiškiantį) mimų gėrimą. Todėl formalus jos užrašymas būtų toks: <girtavo, šalia esant mimams>."
Už originalų darbą Larseno paradokso tema Timpai Polignostui buvo suteiktas Klauso ordino garbės magistro vardas bei personalinė užmiesčio vila su karusele.
User avatar
Vajezus
emeritas
Posts: 3807
Joined: 2004-04-19 11:19
Location: Vilnius
Contact:

2006-11-10 12:44

Kvantinė klounologija - mokslo sritis, tirianti Kosminių Klounų pasireiškimus smulkiausių jų veikimo kvantų - bajerių - lygmenyje.
Kvantinės klounologijos pamatus padėjo Snukis Telleris, genialiai pastebėjęs, kad bajeris visada yra diskretus dydis. "Visa mūsų gyvenimiškoji patirtis byloja, kad pusė bajerio, lygiai kaip pusantro bajerio, yra visiškai nevykęs dalykas, galintis prajuokinti nebent kurčnebylį"- rašė Snukis Telleris.
Ši mokslo šaka yra dosniai dotuojama Skepvizicijos, tikintis, kad jos pagalba bus sukurta Juoko bomba.
User avatar
Vajezus
emeritas
Posts: 3807
Joined: 2004-04-19 11:19
Location: Vilnius
Contact:

2006-11-10 12:49

Paslėptos užrašų knygelės teorija - klaidinga teorija, teigusi, kad Blogojo Klouno bajeriai nėra fundamentaliai atsitiktiniai ir gali būti aprašyti ne vien tikimybinėmis lygtimis.
Teorijos šalininkai paprastai teigdavo, kad tai, ką laikome spontanišku Blogojo Klouno juoku, gali būti kruopščiai iš anksto parengtas ir į užrašų knygelę užrašytas bajeris.

Teorija žlugo po to, kai prof Liuisas Kerolas surinko per 65,000 Blogojo Klouno bajerių ir paskelbė jų matematinės analizės rezultatus.
7x
senbuvis
Posts: 1778
Joined: 2004-07-16 21:43

2007-01-11 01:18

Nepakako to, kad beatsispaudimiai nusiplagijavo šį metodą, jie jį bandė prastumti kaip savo. Čia į pagalbą klounatikiams atėjo žinomas išnašų tyrinėtojas Philip K. Dick ir etimologiniu argumentu sutriuškino visus eretikus, bei išprievartavo jų moteris (nors pastarasis teiginys ir aprašytas Dick'o biografijoje, tačiau kai kurie istorikai teigia, kad tai vyko tik jo galvoje). Žodis išnašos kilęs nuo žodžio "apsinešti". Turint omeny, kad Šmyrgelis išnašose aprašinėjo būtent medžiagas, kuriomis jis buvo apsinešęs, tai akivaizdu, jog ir metodą ir jo pavadinimą sugalvojo minėtas cirkulis. Už tokį minties gylį Dick'as buvo apdovanotas nustebusiais jo apsirūkusių draugų žvilgsniais per tūsą, bei vienu šūktelėjimu, kad jam trūksta dar vienos adatos iki pilno kaifo.
Post Reply