Noriu griesciausios kritikos mano Homeless tribe!!!

Visos temos, kurios neįsipaišo nei į vieną forumą aukščiau.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2014-01-23 16:45

HomelessTribe wrote:kam 3d printerio jai robotukas bus tas 3d printeris, mano ideja yra kad robotukas kaip kokia skruzdele gali savo burna lipinti medziagas, molekule po molekules i kokia nori forma sitaip gamyba tampa lengvas daiktas
Aš tai siūlau tau gamintis Mirties Žvaigždę. Taigi ten iš esmės sulankstai kaip reikia visas skardas, tada jas iškeli į kosmosą paprasta raketa, kuriai varyti pasidarai skysto vandenilio ir deguonies, tuomet kniedėmis viską sulipdai ir TADA!
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2014-01-23 18:44

HomelessTribe wrote:kam 3d printerio jai robotukas bus tas 3d printeris, mano ideja yra kad robotukas kaip kokia skruzdele gali savo burna lipinti medziagas, molekule po molekules i kokia nori forma sitaip gamyba tampa lengvas daiktas, o tas "lipdimas" kadngi labai small scale galetu buti daromas solomuniscencija(lol nzn tiksliai kaip sunkus zodis atleiskit man) jai supista krevete gali tai daryti http://www.youtube.com/watch?v=QXK2G2AzMTU kodel mes negalime :D
Jūsų nurodytame straipsnyje rašoma, kad "Sonoluminescence is the emission of short bursts of light from imploding bubbles in a liquid when excited by sound." Kitaip sakant, tai labai maži šviesos blyksniai, kurie atsiranda burbuliukams sprogstant skystyje, kai jie paveikiami garsu. Tai labai įdomus, ir iki galo nesuprastas reiškinys. Tačiau kaip jūs iš tų blykstelėjimų ką nors ruošiatės gaminti man visiškai nesuprantama.

Be to, yra labai lengva pasakyti, kad robotukai viską gamins iš molekulių. Visai kitas reikalas yra tai iš tiesų padaryti, ir dar sunkiau tai padaryti ekonomiškai. O padaryti tai virtuvės sąlygomis (t.y. be modernios laboratorijos) yra geriausiu atveju naivus fantazavimas. Bet jums tai jau buvo sakyta ne kartą.
User avatar
Vajezus
emeritas
Posts: 3808
Joined: 2004-04-19 11:19
Location: Vilnius
Contact:

2014-01-23 20:01

Aš va vieno dalyko nesuprantu. Kas trukdo mūsų benamiui nieko nelaukiant savo rankutėmis (žinoma, from scratch) pasidaryti kojinių mezgimo robotą ir pademonstruoti visiems?
Būtų kur kas efektyvesnis jo idėjų teisingumo įrodymas, nei šimtas paklodės dydžio postų.
User avatar
son
senbuvis
Posts: 2630
Joined: 2005-04-05 08:31
Location: Kaunas/London

2014-01-23 22:38

Vajezus wrote:Aš va vieno dalyko nesuprantu. Kas trukdo mūsų benamiui nieko nelaukiant savo rankutėmis (žinoma, from scratch) pasidaryti kojinių mezgimo robotą ir pademonstruoti visiems?
Būtų kur kas efektyvesnis jo idėjų teisingumo įrodymas, nei šimtas paklodės dydžio postų.
tas pats kas trukdo susiresti sau nama ir kaip daugeliui lietuviu nebuti benamiu ir netrukdyti draugu norint pasifilmuoti. arba tas pats kas trukdo uzsiauginti ir pasigaminti maisto ir nemisti kaip teigiama atliekomis is konteineriu. visa tai - protiniai gebejimai o i gydytojus pagalbos matyt bijosi kreiptis.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2014-01-24 06:50

Buvo mūsų forume kita tema (Veneros projektas), kur irgi buvo žadama, kad va tuoj tuoj robotai pradės viską gaminti. Abu projektai mažai kontaktuoja su realybe, tačiau estetine prasme man Veneros projektas labiau patiko - maloniau įsivaizduoti tuos gražiai nupieštus utopinius miestus, nei maistą iš konteinerių. Žodžiu net ir fantastinių utopijų konkurse, benamiui daug taškų neduočiau.
HomelessTribe
naujokas
Posts: 63
Joined: 2014-01-02 16:41

2014-01-24 16:39

Lionginas wrote:
HomelessTribe wrote:nu tai taip, jai nebutu interneto = atgal i akmens amziu. kame problema?

PAVYZDYS: daktarai dar 1950~ais metais siule rukyma kaip vaista ir gera daikta. Uztruko biski laiko kol informacija ir irodymai apie tabako zala pasklido, dabar uztenktu papostinti kur nors rukaliaus juodus plaucius ir isviralintu per pora dienu....
Na tai kokia gi laisvę tu siūlai? Ok, tarkime aš dabar dirbu savo darbą, jo vaisius mainau į pinigus, už kuriuos perku prekes iš ūkininkų, fabrikų, paslaugų teikėjų, ir t.t. Naudojuosi jų pagaminta produkcija, taigi esu nuo jų priklausomas. Vienas mane aprūpinantis tiekėjas iškelia į orą. Kitas išlekia. Trečias. Lieka dar tūkstančiai, su kuriais galiu mainytis savo gaminamomis prekėmis, ir joks akmens amžius nesišviečia.

Dabar tu. Viską gaminiesi pats. Pagooglini, ir pasigamini. Išlekia į orą internetas. Atgal į akmens amžių? Nu tai čia tu siūlai absoliučią priklausomybę nuo vieno produkto. Kokia čia galia? Bajeris čia, ne galia.
tu nesupratai biski, as apie progresa - kuriam butinas visos informacijos suvedimas i viena, ne apie kartojima to pacio zingsnio kuri jau zinai.

PVYZDYS KONTRATAVOPAVYZDZIUI: isleke internetas i ora ok as toliau zinau ka zinau tiek pat kiek zinojau ir galiu gamint ka zinau, bet ismokimas nauju dalyku apsunktu tuom jog reikes eiti i biblioteka knygas vartyti ar dar ko, vietoj internetu patogumo, kai man reikes info apie naujus dalykus.

ir ka as sakau, jog nera skirtumo ar mano siulomas sudas ar jau esantis sudas viskas kentes jai internetas dingsta... ir niekom cia su galia nesisieja, nes mokytis galesi lygiai taip pat kaip visada tik ta darysi vienas pats o ne kartu su visais...kas neaisku ar net yra blogiau, gal net geriau.
HomelessTribe
naujokas
Posts: 63
Joined: 2014-01-02 16:41

2014-01-24 16:46

Vilius wrote:
HomelessTribe wrote:kam 3d printerio jai robotukas bus tas 3d printeris, mano ideja yra kad robotukas kaip kokia skruzdele gali savo burna lipinti medziagas, molekule po molekules i kokia nori forma sitaip gamyba tampa lengvas daiktas, o tas "lipdimas" kadngi labai small scale galetu buti daromas solomuniscencija(lol nzn tiksliai kaip sunkus zodis atleiskit man) jai supista krevete gali tai daryti http://www.youtube.com/watch?v=QXK2G2AzMTU kodel mes negalime :D
Jūsų nurodytame straipsnyje rašoma, kad "Sonoluminescence is the emission of short bursts of light from imploding bubbles in a liquid when excited by sound." Kitaip sakant, tai labai maži šviesos blyksniai, kurie atsiranda burbuliukams sprogstant skystyje, kai jie paveikiami garsu. Tai labai įdomus, ir iki galo nesuprastas reiškinys. Tačiau kaip jūs iš tų blykstelėjimų ką nors ruošiatės gaminti man visiškai nesuprantama.

Be to, yra labai lengva pasakyti, kad robotukai viską gamins iš molekulių. Visai kitas reikalas yra tai iš tiesų padaryti, ir dar sunkiau tai padaryti ekonomiškai. O padaryti tai virtuvės sąlygomis (t.y. be modernios laboratorijos) yra geriausiu atveju naivus fantazavimas. Bet jums tai jau buvo sakyta ne kartą.
sviesa nesvarbu, kas idomu tai temperatura uzkylanti daugiau nei ant saules pavirsiaus! ka tai reiskia? ogi jog galesi padaryti plazma(skysta materija kur jonai plaukioja) ko pasekoje galima konstruoti bet kokia molekule. ir lydyti pliena etc :D, robotukas savo burna prilipina nauja molekule prie esanciu formuodamas koki nori audini, medziaga, tobula!

ir viskas daroma virtuveje, nes sitas efektas butent ta leidzia, nes yra mazytis branduolinis sprogimas reikalaujantis nedideliu pastangu(krevete aiskiai parodo ta...)

klausimas tik kaip kontroliuoti sita mikro gamybos procesa! tad kibkim ir issiaiskinkim :]
HomelessTribe
naujokas
Posts: 63
Joined: 2014-01-02 16:41

2014-01-24 16:51

Vajezus wrote:Aš va vieno dalyko nesuprantu. Kas trukdo mūsų benamiui nieko nelaukiant savo rankutėmis (žinoma, from scratch) pasidaryti kojinių mezgimo robotą ir pademonstruoti visiems?
Būtų kur kas efektyvesnis jo idėjų teisingumo įrodymas, nei šimtas paklodės dydžio postų.
tai kad ieskau zmogaus kuris filmuotu!!! prasom atsiliepti i mano skelbima mano parase :)!!! jai ka pats filmuosiu....

ateis laikas demonstracijoms! bet pirma reik man tureti uznugari, nes ka as darau sudomins labai daug valdziu organu ir nera taip parasta.... vienam zmogui pries dede sam... as geriau ATSARGIAI IR NESKUBEDAMAS :D
HomelessTribe
naujokas
Posts: 63
Joined: 2014-01-02 16:41

2014-01-24 16:56

son wrote: tas pats kas trukdo susiresti sau nama ir kaip daugeliui lietuviu nebuti benamiu ir netrukdyti draugu norint pasifilmuoti. arba tas pats kas trukdo uzsiauginti ir pasigaminti maisto ir nemisti kaip teigiama atliekomis is konteineriu. visa tai - protiniai gebejimai o i gydytojus pagalbos matyt bijosi kreiptis.
man galima sakyti "pimpalas pasistoja" kai valgau is siuksliu, nes gaunu high jog isgelbejau maista nuo visisko paniekinimo. del to man net negalvoj savo maista augint ar dar kazka, bet as save is gamtos ismaitinu kai esu toli nuo civilizacijos.

pasifilmuoti as galiu bet kur ir betkada, bet man reik zmogaus kuris sektu paskui mane diena nakti, ir filmuotu kaip as patampu glory arba gal kaip jus manote failure, nesvarbu :D, as turiu pinigu ir galiu nusipirkti nama ar operatoriu, bet tai manes netraukia, as noriu kad mano operatorius butu drasus zmogus, nes tik tokie zmones man nesukelia nervu.
HomelessTribe
naujokas
Posts: 63
Joined: 2014-01-02 16:41

2014-01-24 17:01

Vilius wrote:Buvo mūsų forume kita tema (Veneros projektas), kur irgi buvo žadama, kad va tuoj tuoj robotai pradės viską gaminti. Abu projektai mažai kontaktuoja su realybe, tačiau estetine prasme man Veneros projektas labiau patiko - maloniau įsivaizduoti tuos gražiai nupieštus utopinius miestus, nei maistą iš konteinerių. Žodžiu net ir fantastinių utopijų konkurse, benamiui daug taškų neduočiau.
as specialiai pabreziu benamyste ir kt nepatrauklius dalykus mano kalbose, nes noriu atsifiltruoti visokius norincius pabegti nuo realybes, ka as siulau tai susidraugauti su realybe. Realybe jog esi nieko nesugebantis sudas ir turetum ta pripazinti ir tvarkyti, o ne sleptis uz bandos skverno... ir cypcioti ant manes :D
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2014-01-24 17:42

HomelessTribe wrote:Realybe jog esi nieko nesugebantis sudas ir turetum ta pripazinti ir tvarkyti, o ne sleptis uz bandos skverno...
Galiu lažintis, kad plaktuką, lituoklį ar santechniko raktą esu laikęs rankose gerokai daugiau kartų už jus, todėl būkit malonus kalbėti už save.
User avatar
nesvarbu
pradedantis
Posts: 164
Joined: 2013-10-21 21:19
Location: Uostamiestis

2014-01-24 21:57

HomelessTribe wrote:...as siulau tai susidraugauti su realybe. Realybe jog esi nieko nesugebantis sudas ir turetum ta pripazinti ir tvarkyti, o ne sleptis uz bandos skverno...
Savikritiškas. :smoke:
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2014-01-27 09:34

HomelessTribe wrote:tu nesupratai biski, as apie progresa - kuriam butinas visos informacijos suvedimas i viena, ne apie kartojima to pacio zingsnio kuri jau zinai.

PVYZDYS KONTRATAVOPAVYZDZIUI: isleke internetas i ora ok as toliau zinau ka zinau tiek pat kiek zinojau ir galiu gamint ka zinau, bet ismokimas nauju dalyku apsunktu tuom jog reikes eiti i biblioteka knygas vartyti ar dar ko, vietoj internetu patogumo, kai man reikes info apie naujus dalykus.
Į kokią biblioteką? Tavo pasaulyje knygos turės stogą, o žmonės - ne? Ir kas toms bibliotekoms dovanos knygas? Juk jei kas nros gamins knygas, tai tik sau - tiražas 1 vnt.
HomelessTribe wrote:ir ka as sakau, jog nera skirtumo ar mano siulomas sudas ar jau esantis sudas viskas kentes jai internetas dingsta... ir niekom cia su galia nesisieja, nes mokytis galesi lygiai taip pat kaip visada tik ta darysi vienas pats o ne kartu su visais...kas neaisku ar net yra blogiau, gal net geriau.
Atskirai mokytis yra, savaime suprantama, blogiau. Pavyzdžiui tu mokaisi atskirai, ir rezultate nelabai ką moki.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2014-01-27 09:36

HomelessTribe wrote:pasifilmuoti as galiu bet kur ir betkada, bet man reik zmogaus kuris sektu paskui mane diena nakti, ir filmuotu kaip as patampu glory arba gal kaip jus manote failure, nesvarbu :D, as turiu pinigu ir galiu nusipirkti nama ar operatoriu, bet tai manes netraukia, as noriu kad mano operatorius butu drasus zmogus, nes tik tokie zmones man nesukelia nervu.
Tai pasamdyk operatorių už pinigus. Bet tu juk neturi ir pinigų.
aivaras
skeptikas
Posts: 517
Joined: 2006-11-03 14:39
Location: Vilnius

2014-01-28 16:33

http://xkcd.com/1319/
Nes čia gi Humoro skyrius ne?
User avatar
Vajezus
emeritas
Posts: 3808
Joined: 2004-04-19 11:19
Location: Vilnius
Contact:

2014-01-30 19:26

Lionginas wrote:
HomelessTribe wrote:pasifilmuoti as galiu bet kur ir betkada, bet man reik zmogaus kuris sektu paskui mane diena nakti, ir filmuotu kaip as patampu glory arba gal kaip jus manote failure, nesvarbu :D, as turiu pinigu ir galiu nusipirkti nama ar operatoriu, bet tai manes netraukia, as noriu kad mano operatorius butu drasus zmogus, nes tik tokie zmones man nesukelia nervu.
Tai pasamdyk operatorių už pinigus. Bet tu juk neturi ir pinigų.
Kamerą tegu irgi susikonstruoja pats. Geriausia - kartu su robotu operatorium.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2015-02-05 21:00

Skaitinėjau senesnes temas. Šita visai smagi buvo. Praėjo maždaug metai, įdomu, kaip mūsų draugui sekasi tapti pasauline ikona, gaminti procesorius, ir kt. Beje, jo puslapis nebeveikia. O pats autorius, atrodo, intensyviai dirba prie nieko nedarymo projekto. Visiškai nieko nedarymo. Kai pavargsta nuo to, kartais užsiima chloroplastų tyrimais, kuriems naudoja Atviortkės-Stiklainio-Patriko metodą.

Nors, pripažinsiu, mane irgi truputį suintrigavo tie žali gumulai. Abejoju, kad ten chloroplastai (jis gi ne lapus ten sutrynė), bet panašu, kad kažkokia reakcija vyko. Ne tiek suintrigavo, kad pulčiau googlinti apie ląstelių chemiją, bet visgi.
Last edited by Vilius on 2015-02-05 21:13, edited 2 times in total.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2015-02-05 21:04

Ai, dar jis susintetino ląstelę.
Post Reply