Noriu griesciausios kritikos mano Homeless tribe!!!

Visos temos, kurios neįsipaišo nei į vieną forumą aukščiau.
User avatar
Vajezus
emeritas
Posts: 3808
Joined: 2004-04-19 11:19
Location: Vilnius
Contact:

2014-01-30 19:26

Lionginas wrote:
HomelessTribe wrote:pasifilmuoti as galiu bet kur ir betkada, bet man reik zmogaus kuris sektu paskui mane diena nakti, ir filmuotu kaip as patampu glory arba gal kaip jus manote failure, nesvarbu :D, as turiu pinigu ir galiu nusipirkti nama ar operatoriu, bet tai manes netraukia, as noriu kad mano operatorius butu drasus zmogus, nes tik tokie zmones man nesukelia nervu.
Tai pasamdyk operatorių už pinigus. Bet tu juk neturi ir pinigų.
Kamerą tegu irgi susikonstruoja pats. Geriausia - kartu su robotu operatorium.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2015-02-05 21:00

Skaitinėjau senesnes temas. Šita visai smagi buvo. Praėjo maždaug metai, įdomu, kaip mūsų draugui sekasi tapti pasauline ikona, gaminti procesorius, ir kt. Beje, jo puslapis nebeveikia. O pats autorius, atrodo, intensyviai dirba prie nieko nedarymo projekto. Visiškai nieko nedarymo. Kai pavargsta nuo to, kartais užsiima chloroplastų tyrimais, kuriems naudoja Atviortkės-Stiklainio-Patriko metodą.

Nors, pripažinsiu, mane irgi truputį suintrigavo tie žali gumulai. Abejoju, kad ten chloroplastai (jis gi ne lapus ten sutrynė), bet panašu, kad kažkokia reakcija vyko. Ne tiek suintrigavo, kad pulčiau googlinti apie ląstelių chemiją, bet visgi.
Last edited by Vilius on 2015-02-05 21:13, edited 2 times in total.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2015-02-05 21:04

Ai, dar jis susintetino ląstelę.
Post Reply