Gal užteks su tuo skepforumu?

Skeptikas.org administracijos pranešimai, forumo naudojimo taisyklės bei kita svarbi informacija.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2018-08-27 14:08

Sejanus wrote:
2018-08-27 06:38
Problema, kad čia neįdomu. Beveik nėra (man) įdomių temų, ar įdomių pašnekovų, ar įdomių minčių.
Nu tai..

[Vilius teatrališku mostu parodo į duris]
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-08-27 14:52

Vilius wrote:
2018-08-27 14:08
[Vilius teatrališku mostu parodo į duris]
Jei nori pro jas išeiti, tai mano leidimo atsiklausti tikrai nereikia :)
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2018-08-27 15:04

Sejanus wrote:
2018-08-27 14:52
Jei nori pro jas išeiti, tai mano leidimo atsiklausti tikrai nereikia :)
Jei jau išeisiu, tai visai gali būti, kad su savim išsinešiu ir pačias duris. Ir tada tau tiesiog nebebus kur likti ;)
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-08-27 15:12

Vilius wrote:
2018-08-27 15:04
Sejanus wrote:
2018-08-27 14:52
Jei nori pro jas išeiti, tai mano leidimo atsiklausti tikrai nereikia :)
Jei jau išeisiu, tai visai gali būti, kad su savim išsinešiu ir pačias duris. Ir tada tau tiesiog nebebus kur likti ;)
Ir?

P.S. Siūlau Svetimui atsižvelgti į šią atviru tekstu išsakytą galimybę prieš mokant pinigus už kito žmogaus žaislus, jei dar nesumokėjo :)
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2018-08-27 15:37

Sejanus wrote:
2018-08-27 15:12
P.S. Siūlau Svetimui atsižvelgti į šią atviru tekstu išsakytą galimybę prieš mokant pinigus už kito žmogaus žaislus, jei dar nesumokėjo :)
Dar nesumokėjo, nes finansavimo iš vieno donoro modelis man atrodo unsustainable ilgesnėje perspektyvoje. Po poros metų Svetimui turbūt irgi nusibos mokėt už kitų žmonių pramogas, ir mes vėl turėsime šią problemą.

Truputį vėliau planuoju įdėti kažkokį “Donate” mygtuką, kad visi nariai galėtų prisidėti tiek, kiek jiems forumas rūpi. Pažiūrėsim, gal suveiks toks modelis.

Man asmeniškai forumas jau yra kiek pabodęs.. Bet dar ne tiek, kad realiai planuočiau jį ištrinti. Bent jau kol yra nors keletas diskutuojančių, ir kol užtenka pinigų sumokėti už serverį.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2018-08-27 15:46

Sejanus wrote:
2018-08-27 15:12
Ir?
Ir.. tikiuosi jau supratai, koks kvailas buvo tavo pasiūlymas man išeiti iš savo forumo :)

Bet, jei tu nori išeiti iš tau taip nusibodusio, neįdomaus, blogai moderuojamo, ir pasipūtusiam adminui priklausančio forumo, tai - visada prašom. Aš čia nei vieno nelaikau per jėgą.

Aišku, būna kažkiek liūdna, kai išeina senbuviai (pvz. D3mono kartais pasiilgstu), tačiau manau, kad tavo išėjimą forumas tikrai išgyventų.. Juo labiau, kad jau buvai vieną kartą “išėjęs” :)
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-08-27 17:54

Vilius wrote:
2018-08-27 15:46
Sejanus wrote:
2018-08-27 15:12
Ir?
Ir.. tikiuosi jau supratai, koks kvailas buvo tavo pasiūlymas man išeiti iš savo forumo :)
Aš nieko nesiūliau, tiesiog tu ten skeryčiojaisi kažkur savo alegorinių durų pusėn, tai tik pasakiau kad aš ne prie ko, jei nori tai eik per tas savo duris.
Bet, jei tu nori išeiti iš tau taip nusibodusio, neįdomaus, blogai moderuojamo, ir pasipūtusiam adminui priklausančio forumo, tai - visada prašom. Aš čia nei vieno nelaikau per jėgą.
Aš nesiskeryčioju link įsivaizduojamų durų ir tavo patarimų neprašau. Ir nekuriu temų apie tai kaip man čia nebelinksma tai davai kas nors duokit babkių. Tiesiog išėjo iš kalbos, kalbos su Svetimu ne su tavimi, tai pasakiau ką manau. Jei norėčiau „išeiti“, kad ir ką tai reikštų forumo kontekste, žinoma, kad išeičiau.
Aišku, būna kažkiek liūdna, kai išeina senbuviai (pvz. D3mono kartais pasiilgstu), tačiau manau, kad tavo išėjimą forumas tikrai išgyventų.. Juo labiau, kad jau buvai vieną kartą “išėjęs” :)
Nežinau kodėl man šitą pasakoji, nes nei ketinu kur eiti nei man rūpi kas atsitiks su forumu jei išeičiau (ar ir jei neišeičiau), ir jau suvis mažiausiai rūpi tavo nuomonė apie visa tai. Bet jei norėjai tiesiog išsikalbėti tai bala nematė, išsikalbėjai.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2018-08-27 18:06

Gi pats prieš tai skundeisi, kaip tau čia neįdomu, ir net siūlei iš viso uždaryti forumą.. Tai aš ir sakau - jei jau tau čia taip blogai, tai keliauk sau sveikas. Kam tau taip kankintis?
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-08-27 18:08

Vilius wrote:
2018-08-27 18:06
Gi pats prieš tai skundeisi, kaip tau čia neįdomu,
tai kad ne, nesiskundžiau. Skundeisi tu. Projecting much? :)
ir net siūlei iš viso uždaryti forumą..
Taip, kaip vieną iš sprendimų problemai dėl kurios skundeisi tu.
Tai aš ir sakau - jei jau tau čia taip blogai, tai keliauk sau sveikas. Kam tau taip kankintis?
Kadangi skundeisi tu tai turbūt ir sakai sau pačiam. Kitu atveju - projecting much? :)
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2018-08-27 18:15

Sejanus wrote:
2018-08-27 06:38
Problema, kad čia neįdomu. Beveik nėra (man) įdomių temų, ar įdomių pašnekovų, ar įdomių minčių.
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-08-27 18:19

Pastaroji žinutė yra vienas šauniausių dalykų, kokius esi parašęs šiame forume per paskutinius pora mėnesių. Galimai, bet nebūtinai, todėl, kad tavo paties minčių joje nėra :) Čia šiaip, pastebėjimas tarp kitko.

O šiaip čia kas turėtų būti, iš konteksto iš pokalbio su kitu žmogumi ištrauktas sakinys tipo turėtų parodyti, kad aš „skundžiausi“? Eik jau, nejuokink. Ir baik čia verkšlenti.*



* Figure of speech. Jokiu būdu literally nesakau, ką tu turėtum ar neturėtum daryti šiame forume.
Last edited by Sejanus on 2018-08-27 18:21, edited 1 time in total.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2018-08-27 18:21

Be to, tas tavo “sprendimas” uždaryti forumą irgi implikuoja išėjimą.. nes nu kaip tu gali likti uždarytame forume?

Tai man dabar visai neaišku - nori tu išeit, ar ne? O jei ne - tai kodėl? Kam tau reikia likti forume, kuris tai net nepatinka?

Ir kaip tu planuoji likti forume, jei (presumably) neketini prisidėti prie jo finansavimo? Nori, kad aš (ar Svetimas) mokėčiau už tave?
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-08-27 18:26

Vilius wrote:
2018-08-27 18:21
Be to, tas tavo “sprendimas” uždaryti forumą irgi implikuoja išėjimą.. nes nu kaip tu gali likti uždarytame forume?
Aš neįsivaizduoju ką tu laikai išėjimu. Pvz., šiandien beveik visą dieną manęs nebuvo šiame forume. Tai jau skaitosi „išėjęs“? Aš visada išeinu, kai noriu, ir grįžtu kai vėl noriu. Būna kas antrą dieną, būna pora kart per tą pačią dieną.

Dėl to sprendimo, kuris yra racionalus ir greičiausiai anksčiau ar vėliau bus įgyvendintas, tai jo pagrindą parašiau ir nematau reikalo kartotis. Jei norėtum paskaitytum ir suprastum. Bet juk nenori, tikrasis šito zyzimo tikslas yra zysti ar ne? :)
Tai man dabar visai neaišku - nori tu išeit, ar ne? O jei ne - tai kodėl? Kam tau reikia likti forume, kuris tai net nepatinka?
Tai žinok man visiškai nerūpi, kas tau aišku ir kas ne ;) Bet na bala nematė, paaiškinsiu, kaip atskirti ar aš noriu kažko ar ne. Sistema paprasta. Jei noriu, tai tą ir padarau. Jei nedarau, vadinasi, nenoriu.
Dabar va pvz., noriu išeiti. Tai išeinu. Pasidarysiu kavos ir grįšiu.
Edit: naršyklėje langas tai lieka atidarytas, skaitosi kaip išėjimas ar ne?
Ir kaip tu planuoji likti forume, jei (presumably) neketini prisidėti prie jo finansavimo? Nori, kad aš (ar Svetimas) mokėčiau už tave?
Aš nieko neplanuoju, rašinėju/skaitau čia ir tiek. Bet jau ypač neplanuoju prisidėti finansiškai. „Už mane“ nei tu nei Svetimas nemokėsite, nes aš nieko jums neskolingas ir jokių mano sąskaitų jūs nepadenginėsite.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2018-08-27 19:02

Sejanus wrote:
2018-08-27 18:26
Aš neįsivaizduoju ką tu laikai išėjimu. Pvz., šiandien beveik visą dieną manęs nebuvo šiame forume. Tai jau skaitosi „išėjęs“? Aš visada išeinu, kai noriu, ir grįžtu kai vėl noriu.
Nu tai va, jei tu vieną kartą nebesugrįžtum labai ilgą laiką - tai aš jau laikyčiau “išėjimu”.
Sejanus wrote:
2018-08-27 18:26
Bet juk nenori, tikrasis šito zyzimo tikslas yra zysti ar ne? :)
Nu žinok ne.. Aš rimtai bandau suprasti tavo poziciją dėl forumo ateities, ir dėl tavo rolės toje ateityje. Ir kol kas man prastai sekasi, nes siunti labai painius ir kažkiek tarpusavyje konfliktuojančius signalus.
Sejanus wrote:
2018-08-27 18:26
Tai žinok man visiškai nerūpi, kas tau aišku ir kas ne ;)
Žinok, netikiu. Žmonės, kuriems iš tiesų nerūpi, tiesiog ignoruoja mano “zyzimą”. Bet tu kažkodėl vis negali atsispirti pagundai toliau žaisti šitą pasikandžiojimų ir įžeidinėjimų žaidimą. Man kartais atrodo, kad tau jis net patinka.
Sejanus wrote:
2018-08-27 18:26
Sistema paprasta. Jei noriu, tai tą ir padarau. Jei nedarau, vadinasi, nenoriu.
Ok.. Tai sprendžiant iš to, kad esi vienas iš pačių aktyviausių, seniausių ir produktyviausių forumo narių, darau išvadą, kad tu labai nori dalyvauti forume.
Sejanus wrote:
2018-08-27 18:26
Aš nieko neplanuoju, rašinėju/skaitau čia ir tiek
Šis aprašymas gal labiau tiktų pvz. RB ir kitiems casual skeptikams.. Bet tau jis nelabai tinka. Nes, kiek mačiau statistikoje, tu čia lankaisi beveik taip pat dažnai, kaip aš. O aš lankausi labai dažnai. Ir aš tikrai ne “rašinėju ir tiek” - aš čia beveik gyvenu :)
Sejanus wrote:
2018-08-27 18:26
Bet jau ypač neplanuoju prisidėti finansiškai. „Už mane“ nei tu nei Svetimas nemokėsite, nes aš nieko jums neskolingas ir jokių mano sąskaitų jūs nepadenginėsite.
Bet tu gi supranti, kad kažkas turi apmokėti tas sąskaitas, ar ne? Kol kas Svetimo dosnumas gal mus išgelbės nuo bankroto sekančiais metais.. Bet kas bus po to? Leisi forumui numirti vien dėl to, kad jauti man tą įsisenėjusią antipatiją?
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-08-27 19:33

Vilius wrote:
2018-08-27 19:02
Nu žinok ne.. Aš rimtai bandau suprasti tavo poziciją dėl forumo ateities, ir dėl tavo rolės toje ateityje. Ir kol kas man prastai sekasi, nes siunti labai painius ir kažkiek tarpusavyje konfliktuojančius signalus.
Ką padarysi, nesupranti tai nesupranti.

Žinok, netikiu. Žmonės, kuriems iš tiesų nerūpi, tiesiog ignoruoja mano “zyzimą”. Bet tu kažkodėl vis negali atsispirti pagundai toliau žaisti šitą pasikandžiojimų ir įžeidinėjimų žaidimą. Man kartais atrodo, kad tau jis net patinka.
Tie žmonės kuriems iš tiesų nerūpi, leisk atspėsiu, jų tautinis drabužis yra kiltai? :)

Bet tau jis nelabai tinka. Nes, kiek mačiau statistikoje, tu čia lankaisi beveik taip pat dažnai, kaip aš. O aš lankausi labai dažnai. Ir aš tikrai ne “rašinėju ir tiek” - aš čia beveik gyvenu :)
Na taip, aš dažnai rašinėju / skaitinėju. Sakyčiau puikiai tinka. Bet jei manai, kad netinka, tai netinka, koks man skirtumas.
Bet tu gi supranti, kad kažkas turi apmokėti tas sąskaitas, ar ne? Kol kas Svetimo dosnumas gal mus išgelbės nuo bankroto sekančiais metais.. Bet kas bus po to? Leisi forumui numirti vien dėl to, kad jauti man tą įsisenėjusią antipatiją?
Aš tau nejaučiu jokios įsisenėjusios antipatijos, o forumui jei kas nors leis numirti tai tu, nes čia tavo forumas. Jei įsivaizduoji, kad pavyks kažkokios mentalinės gimnastikos dėka permesti atsakomybę ant manęs tai įsivaizduok iš naujo.

Kad kažkas turi apmokėti sąskaitas kaip ir suprantu, nesuprantu tik kam taip aptakiai ir abstrakčiai, kai galima įvardinti žymiai konkrečiau: sąskaitas turi apmokėti tu. Ne man juk jos ateina :) Cheers.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2018-08-27 20:24

Sejanus wrote:
2018-08-27 19:33
Ką padarysi, nesupranti tai nesupranti.
Šitas sakinys atrodytų labiau logiškai, jei po to nebūtum bandęs keliomis pastraipomis man paaiškinti savo poziciją.. Nu bet Ok, nebūkim tokie smulkmenuški :)
Sejanus wrote:
2018-08-27 19:33
Tie žmonės kuriems iš tiesų nerūpi, leisk atspėsiu, jų tautinis drabužis yra kiltai? :)
Šitas buvo geras. Net ne iš karto supratau tą užuominą dėl “netikrų škotų”.
That being said, tu tikrai nesielgi kaip žmogus, kuriam visai nerūpi su manim susirašinėti. Net iš toli nepanašu į tai.
Sejanus wrote:
2018-08-27 19:33
Na taip, aš dažnai rašinėju / skaitinėju. Sakyčiau puikiai tinka.
Aš sakyčiau “labai dažnai”, nu bet Ok, nesikabinėsiu prie formuluotės.
Tai va, pagal tavo “jei lankausi, reiškia noriu” logiką taip išeina, kad tu čia nori lankytis.. Gal net labai nori.
Iš ko vėlgi gana lengvai galima daryti išvadą, kad esi kažkiek suinteresuotas dėl tolimesnio forumo egzistavimo.. Ar ne?
Sejanus wrote:
2018-08-27 19:33
Aš tau nejaučiu jokios įsisenėjusios antipatijos[..]
Nu, kartais tikrai neatrodai labai draugiškas (čia švelniai tariant). Bet gal palikim tarpusavio santykių aiškinimąsi kitam kartui..
Sejanus wrote:
2018-08-27 19:33
[..] o forumui jei kas nors leis numirti tai tu, nes čia tavo forumas. Jei įsivaizduoji, kad pavyks kažkokios mentalinės gimnastikos dėka permesti atsakomybę ant manęs tai įsivaizduok iš naujo.

Kad kažkas turi apmokėti sąskaitas kaip ir suprantu, nesuprantu tik kam taip aptakiai ir abstrakčiai, kai galima įvardinti žymiai konkrečiau: sąskaitas turi apmokėti tu. Ne man juk jos ateina :) Cheers.
Nu va, pagaliau kažkur judame.

Aš suprantu, kad (techniškai) forumas yra mano. Ir džiaugiuosi, kad ir tu pagaliau tai pripažinai.

Bet su laiku iškilo tokia problema, kad kai kurie nariai (iš esmės - tu) atsisakė elgtis pagal mano taisykles, ir aš nesijaučiau turįs pakankamai stiprų mandatą, kad enforcinčiau jų laikymąsi. Ir, kai tai atsitiko, forumas iš esmės nustojo būti “mano” - nes nafig man reikia forumo, kurio negaliu nukreipti ten, kur matau jo ateitį. Ir, jei jau forumas nėra visai mano, tai aš ir sąskaitų už jį mokėti neketinu. Kas mus ir atvedė čia, kur esame dabar.

Aišku, visa tai yra blogai labiau man asmeniškai (nes tikėtina, kad vienaip ar kitaip greitai neteksiu taip mėgto žaislo), bet forumui šita mini-revoliucija gali išeiti ir į naudą - gal dėl mano autoritarinės valdžios nusilpimo forumas išsiugdys labiau decentralizuotą ir gal net labiau demokratišką valdymo modelį.

Ir pirma užduotis šitai beužgimstančiai forumo savivaldai yra užtikrinti tolimesnį finansavimą. Nes, jei tai neatsitiks, forumas arba vėl tapts autoritarinis (nesakau, kad mano valdžioje), arba jis paprasčiausiai užsidarys dėl neapmokėtų sąskaitų.
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-08-28 01:14

Vilius wrote:
2018-08-27 20:24
Šitas sakinys atrodytų labiau logiškai, jei po to nebūtum bandęs keliomis pastraipomis man paaiškinti savo poziciją.. Nu bet Ok, nebūkim tokie smulkmenuški :)
*Keliais sakiniais.
Aš visada už dėmesį detalėms, ar kaip tu vadini, buvimą smulkmenišku. Detalės dažnai būna labai svarbios.
Net ne iš karto supratau
Running theme here....
That being said, tu tikrai nesielgi kaip žmogus, kuriam visai nerūpi su manim susirašinėti.
Sakykime taip - mano pozicija šiuo klausimu pokalbio eigoje mažumėlę pasikeitė. Iš pradžių nerūpėjo, kol ten burbėjai apie išėjimus, bet pamažu vis juokingesnės tavo žinutės praskaidrino nuotaiką ir pradėjo visai patikti ;)
Iš ko vėlgi gana lengvai galima daryti išvadą, kad esi kažkiek suinteresuotas dėl tolimesnio forumo egzistavimo.. Ar ne?
Tikrai taip. Pagaliau tau pradeda pavykti kažką suprasti, šaunuolis ;) Pastebi, kaip ši naujoji tavo išvada yra diametraliai priešinga pirmajai, ten kur kažką kalbėjai apie norą „išeiti“? Tai rodo, kokį didžiulį progresą padarei.

Aš suprantu, kad (techniškai) forumas yra mano. Ir džiaugiuosi, kad ir tu pagaliau tai pripažinai.
:D :D :D :D
OK čia rimtai susijuokiau. Nepamenu kada skaičiau labiau apgailėtiną dalyką.
Bet su laiku iškilo tokia problema, kad kai kurie nariai (iš esmės - tu) atsisakė elgtis pagal mano taisykles, ir aš nesijaučiau turįs pakankamai stiprų mandatą, kad enforcinčiau jų laikymąsi. Ir, kai tai atsitiko, forumas iš esmės nustojo būti “mano” - nes nafig man reikia forumo, kurio negaliu nukreipti ten, kur matau jo ateitį. Ir, jei jau forumas nėra visai mano, tai aš ir sąskaitų už jį mokėti neketinu. Kas mus ir atvedė čia, kur esame dabar.

Aišku, visa tai yra blogai labiau man asmeniškai (nes tikėtina, kad vienaip ar kitaip greitai neteksiu taip mėgto žaislo), bet forumui šita mini-revoliucija gali išeiti ir į naudą - gal dėl mano autoritarinės valdžios nusilpimo forumas išsiugdys labiau decentralizuotą ir gal net labiau demokratišką valdymo modelį.

Ir pirma užduotis šitai beužgimstančiai forumo savivaldai yra užtikrinti tolimesnį finansavimą. Nes, jei tai neatsitiks, forumas arba vėl tapts autoritarinis (nesakau, kad mano valdžioje), arba jis paprasčiausiai užsidarys dėl neapmokėtų sąskaitų.
Cool story bro. Kažkur ties viduriu buvau užsnūdęs bet įžanga ir kulminacija tikrai gerai parašytos.

Deja, tegaliu pakartoti ką jau sakiau, neketinu mokėti savo pinigų, man šis tavo forumas rūpi ne tiek smarkiai. Cheers. Bet tai ne problema, nes pameni čia vis užsukdavo naujokų, kuriuos pats babysittindavai ir net specialiai dėl jų taisykles rašei ir t.t.? Esu tikras, kad jie įvertino tavo rūpestį ir parems forumą pinigais. Juk šiaip ar taip, forumas buvo orientuotas į juos.
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2018-08-28 10:02

Vilius wrote:Greitu laiku atidarysiu atskirą PayPal sąskaitą, ir padarysiu “Donate” mygtuką. Galėsit susimesti, kiek tik kreditkės leis :)
Aš tikiuosi, kad "Donate" mygtukas išspręs visas problemas.

Kas dėl įtampų, Viliau, tarp tavęs ir Sejanaus, tai pabandysiu pajuokauti. Man kartais atrodo, kad iš nuobodulio Sejanus kartais mėgsta su naujokais savo susigalvotą žaidimą pažaisti - "įveik 1-ą žaidimo lygį su triksteriu, 1-o lygio bosu, Sejanu, ir tuomet sveikas atvykęs į 2-ą lygį/pasaulį". :) Kurį kartais mėgsta ir su tavim, Viliau, pažaisti.
Gal čia ne tiek Sejanaus problema, kad koks naujokas neperkanda šito žaidimo "taisyklių" ir neįveikia šio lygio?
Kodėl į tai nepažiūrėjus, kaip į kokį specifinį šio forumo "feature"? Gal net ir gerai, kad tokį "feature" turim dykai? :)
Post Reply