Prezidentas Donaldas Trampas

Naujas temas kurkite čia
Post Reply
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2018-07-13 21:39

Sejanus wrote:
2018-07-09 08:11
Sejanus wrote:
2018-07-08 23:52
Nesutiksiu, kad dešinė ir/ar konservatyvizmas yra tikinčiųjų bastionas. Priešingai, konservatyvizmas yra labai skeptiška pozicija – laikomės to, kas patikrina, kas veikia (tegu ir netobulai), o ne imamės nepatikrintų naujovių. Naujovės yra gerai, bet su jomis reikia atsargiai ir pamažu.

Dėl nuodų universitetuose, manyčiau deplatforminimai (žodžio atėmimas iš žmonių su nepatinkančia pasaulėžiūra, pvz,. Dawkinso ar Shapiro), savo propagandos skleidimas ir jaunimo indoktrinavimas, pseudomokslų dėstymas (pvz., intersekcionalizmo) yra nuodai laisvai pasaulėžiūrai, idėjų įvairovei, žodžio laisvei. Dalykams, kurie būtini moksle ir šiaip neatsiejami nuo modernios, laisvos visuomenės.
Šaunuolis, Stormai. Dar liko 113 žinučių ir gausi deramą atsakymą į savo konstruktyvius argumentus, kurių iš pirmo žvilgsnio nesimato, bet neabejoju, kad pasitelkęs elektroninį mikroskopą kaip nors surasiu ;)
Nežinojau, kad reikia tikrinti žinutes parašytas po kelių kitų žinučių, nes ten paskui gali atsirasti editas ir žmonės nuoširdžiai stebėtis jog jų neperskaičiau.

Pats sau prieštarauji dėl konservatyvizmo, tai galima apibūdinti kaip sakai, tačiau būtent dėl to apibūdinimo jame ir pilna tikinčiųjų, juk kam keisti kažką kas patikrinta ir veikia?

Kalbant apie universitetus,
1. deplatforminimai - ar tikrai manai jog universitetas turi suteikti visiems tribūna? kalbi apie laisvą pasaulėžiūrą ir idėjų įvairovę, bet ar tikrai manai jog nėra ribos kurios negalima peržengt? jau nekalbant apie tai, jog tie kurie negauna "tribūnos" dažniausiai to ir siekia siekdami populiarumo.
2. savo propagandos skleidimas ir jaunimo indoktrinavimas - čia būtent kas? ar čia tie keli socialiniai mokslai kur tau nepatinka?
3. pseudomokslų dėstymas - na socialiniai mokslai būtent yra tokie - šiek tiek pseudomoksliški. Nesuprantu kaip tai prieštarauja tavo išreikštai pozicijai dėl laisvos pasaulėžiūros ir idėjų įvairovės.

Tuo tarpu aš manau, kad mokslo raidai ir moderniai, laisvai visuomenei yra daug svarbiau įtakingiausias politinis veikėjas, nei keli "pseudomokslai" ar kelios neduotos tribūnos. Ypač kai tas veikėjas mano jog klimato kaita yra kiniečių sugalvota apgaulė, o žiniasklaida iškraipo naujienas.
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-07-14 02:38

Tuo tarpu aš manau, kad mokslo raidai ir moderniai, laisvai visuomenei yra daug svarbiau įtakingiausias politinis veikėjas, nei keli "pseudomokslai" ar kelios neduotos tribūnos. Ypač kai tas veikėjas mano jog klimato kaita yra kiniečių sugalvota apgaulė, o žiniasklaida iškraipo naujienas.
Top
Žiniasklaida iš tiesų iškraipo naujienas :) O mokslo raidai ir moderniai laisvai visuomenei moksliškai neraštingi JAV prezidentai per didelės žalos niekada nepadarė. Turėjo jie Reiganą, turėjo Bušus (2 vnt.), ir ką, mokslas klęsti. Nes Reiganas nevertė universitetuose dėstyti astrologijos, Bušai nedraudė dėstyti evoliucijos teorijos, ir Trumpas nedraudžia dėstyti / tyrinėti klimato kaitos. Jie neišmetinėjo mokslininkų iš darbo dėl neteisingai pasakyto žodžio. Tuo tarpu tolerastai būtent užsiima universitetų ir mokslo pertvarkymu pagal savo religiją, ir tai atsilieps - ir jau atsiliepia.

. deplatforminimai - ar tikrai manai jog universitetas turi suteikti visiems tribūna?
Ne, nemanau, ir to nesakiau, klausyk, kas čia yra kad praktiškai kiekvienoje žinutėje visiškai iškraipai mano mintis ir kritikuoji kažkokias savo kur net iki šiaudinių baidyklių jau netempia? Nuoširdžiai nepavyksta suprasti kas parašyta ir kas neparašyta, ar tiesiog turi kažkokią agenda ir griebiesi kiekvieno šiaudo kur gali kažką misinterpretuoti?
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2018-07-14 12:05

Sejanus wrote:
2018-07-14 02:38
Žiniasklaida iš tiesų iškraipo naujienas :)
gal gali pateikt pavyzdžių? nes man atrodo jog tu iškraipymą skaitai kaip pateikimą faktų skirtingos pasaulėžiūros, pačių faktų ar naujienų tai nekraipo.
O mokslo raidai ir moderniai laisvai visuomenei moksliškai neraštingi JAV prezidentai per didelės žalos niekada nepadarė. Turėjo jie Reiganą, turėjo Bušus (2 vnt.), ir ką, mokslas klęsti. Nes Reiganas nevertė universitetuose dėstyti astrologijos, Bušai nedraudė dėstyti evoliucijos teorijos, ir Trumpas nedraudžia dėstyti / tyrinėti klimato kaitos. Jie neišmetinėjo mokslininkų iš darbo dėl neteisingai pasakyto žodžio. Tuo tarpu tolerastai būtent užsiima universitetų ir mokslo pertvarkymu pagal savo religiją, ir tai atsilieps - ir jau atsiliepia.
Trumpas tik atėjęs į ofisą panaikino viską apie klimato kaitą kas buvo federaliniuose puslapiuose. Taip, tyrinėti niekas neuždraudė, bet priėmimą prie mokslinių žinių sumažino. O pats tuo tarpu statai didžiausia baubą jog žodžio laisvę naikina, nes neleidžia kažkam pasisakyti ant tribūnos universitete. Juokiasi puodas kad katilas juodas.
Ne, nemanau, ir to nesakiau, klausyk, kas čia yra kad praktiškai kiekvienoje žinutėje visiškai iškraipai mano mintis ir kritikuoji kažkokias savo kur net iki šiaudinių baidyklių jau netempia? Nuoširdžiai nepavyksta suprasti kas parašyta ir kas neparašyta, ar tiesiog turi kažkokią agenda ir griebiesi kiekvieno šiaudo kur gali kažką misinterpretuoti?
Aš puikiai suprantu kad turi šventą tikėjimo objektą kurį gini visom priemonėm :)
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2018-07-16 12:32

[Pravaliau temą]
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2018-07-16 18:01

Kol kas nepanašu, kad Trampas su Putinu būtų ką nors svarbaus sutarę.. Bent jau sprendžiant iš to, ką paskelbė viešai - vien banalybės ir mandagybės.
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-07-16 19:56

Aš puikiai suprantu kad turi šventą tikėjimo objektą kurį gini visom priemonėm
Projecting much, locheli? :)
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2018-07-16 20:25

Sejanus wrote:
2018-07-16 19:56
Projecting much, locheli? :)
Sejanau, paskutinį kartą tave įspėju: baik įžeidinėti naujokus.
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-07-16 20:41

Vilius wrote:
2018-07-16 20:25
Sejanus wrote:
2018-07-16 19:56
Projecting much, locheli? :)
Sejanau, paskutinį kartą tave įspėju: baik įžeidinėti naujokus.
Aš įžeidinėju tik lygiai vieną naujoką, ir jis to nusipelnė. Labai keista būtų situacija, kad naujokas mane įžeidinėti gali, o aš jo atgal - nebe. Tai manau įžeidinėsiu, kiek tik man patiks. Nebent pamatysiu, kad jis pradeda diskutuoti normaliai ir sugeba normalias diskusijas išlaikyti ilgėlesnį laikotarpį.

O šiaip naujokų tai žinoma neįžeidinėju, gink Dieve. Net minties tokios nekiltų. Ir tikrai aukšto lygio profesionaliam įžeidinėjimui net ir techninių galimybių neturiu, pvz., paimti naujoko žinutes iš įvairių temų ir iškelti į vieną temą. 10/10 išsidirbinėjimas iš naujoko.
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2018-07-17 00:06

Vilius wrote:
2018-07-16 18:01
Kol kas nepanašu, kad Trampas su Putinu būtų ką nors svarbaus sutarę.. Bent jau sprendžiant iš to, ką paskelbė viešai - vien banalybės ir mandagybės.
Nelabai ir buvo galima tikėtis kažkokio susitarimo, nes iš esmės susitikimas ir buvo apie banalybes ir mandagybes.
Tai ką galima aptart tai tik detales:
1. Trumpas prieš susitikimą parašė twitter jog dėl JAV durnumo santykiai su Rusija dar nebuvo tokie blogi.
2. Trumpas per susitikimą buvo patikintas Putino jog Rusija nesikišo į JAV rinkimus, tai jis kaip ir anksčiau mano taip pat. Taipogi buvo išreikšta nuomonė apie bendradarbiavimą cybersecurity sferoje.
3. Po susitikimo Trumpo twiteris yra apie tai jog jis pilnai pasitiki JAV žvalgybom, bet reiktų žiūrėti į ateitį, o ne praeitį.

Gal buvo ir daugiau highlight'u, bet man įstrigo šitie (galima papildyti). Aišku dabar ir mano paminėtus highlightus, ir kitus, ir dar ko nepasakė abi politinio spektro pusės išvynios į sau palankų foną.

Asmeniškai tai nenustebino, kaip suprantu krymo/ukrainos klausimas yra padėtas į stalčių, o į Rusijos kišimosi per rinkimus tyrimą yra žiūrima kaip ir anksčiau, ir manau narcizistiška persona neleis pakeist šitos pozicijos.
Sejanus wrote:
2018-07-16 20:41
Aš įžeidinėju tik lygiai vieną naujoką, ir jis to nusipelnė. Labai keista būtų situacija, kad naujokas mane įžeidinėti gali, o aš jo atgal - nebe. Tai manau įžeidinėsiu, kiek tik man patiks. Nebent pamatysiu, kad jis pradeda diskutuoti normaliai ir sugeba normalias diskusijas išlaikyti ilgėlesnį laikotarpį.
Čia kaip būtent aš tave įžeidžiau? Nes pakvestionavau tavo "tiesas"? Na tada pradedu suvokti kaip tu savo laisvę gali prarasti verkšlenimams ;)
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2018-07-17 01:09

Komentatorių reakcija, po Trampo susitikimo su Putinu, labai neigiama: CNN's Cooper calls Trump's summit performance 'disgraceful'.

Kita vertus, jie alpsta po beveik kiekvieno Trampo pasisakymo.. Tai net sunku suprast, ar šis buvo taip labai prastesnis už kitus.
User avatar
melodetektorius
pradedantis
Posts: 248
Joined: 2013-10-14 13:54
Contact:

2018-07-17 11:37

Vilius wrote:
2018-07-16 18:01
Kol kas nepanašu, kad Trampas su Putinu būtų ką nors svarbaus sutarę..

Image
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2018-07-17 13:15

Pls, kas nors pasakykit jam, kokia beprasmė yra ta kova prieš Trampą karikatūrų pagalba. Jau bandžiau sakyt pats, bet jis aiškiai manęs nesuprato.
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2018-07-17 14:34

Vilius wrote:
2018-07-17 13:15
Pls, kas nors pasakykit jam, kokia beprasmė yra ta kova prieš Trampą karikatūrų pagalba. Jau bandžiau sakyt pats, bet jis aiškiai manęs nesuprato.
Nesijaudink, aš pasakysiu jam aiškiai. :wink:
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2018-07-17 22:37

Sejanus wrote:
2018-07-05 17:51
Nors ta proga vėl atlikau political compass testą, po kokių 10 m. Anksčiau buvau šiek tiek į kairę nuo centro, dabar esu šiek tiek į dešinę nuo centro, bet nedaug. Tai nepasakyčiau, kad stipriai nuėjau į dešinę :) Ir kiek matau čia kitų žmonių žinučių, tai irgi niekas nėra stipriai dešinysis, nei tu, nei Lionginas, nei kiti. Nebent už nulinį tašką imtume Staliną. Ar tolerastus.
Ir tu save dėlioji į lentynėles?
Šiaip, priminei su tuo political compass man vieną Bret Weinstein mintį.
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-07-17 22:49

Nedėlioju, tik buvo smalsu, kokį atsakymą gausiu ir kiek jis skirsis nuo senų laikų :)
User avatar
melodetektorius
pradedantis
Posts: 248
Joined: 2013-10-14 13:54
Contact:

2018-07-18 12:05

Augustas wrote:
2018-07-17 14:34
Vilius wrote:
2018-07-17 13:15
Pls, kas nors pasakykit jam, kokia beprasmė yra ta kova prieš Trampą karikatūrų pagalba. Jau bandžiau sakyt pats, bet jis aiškiai manęs nesuprato.
Nesijaudink, aš pasakysiu jam aiškiai. :wink:

Pls, Augustai, pranešk Viliui aiškiai apie dar vieną Trumpo pasiekimą: įrašius Google Image paieškoje žodį ''idiot'' ( https://www.google.com/search?tbm=isch& ... uGza1Y2jz0 ), pirmoje vietoje išmeta Donį

https://eu.usatoday.com/story/news/poli ... 789387002/ . Nebandžiau pats, nes jis aiškiai manęs nesupranta.

Ir nustok akimi :wink: , ir :ax: žemę koja, nes gali pratrinti forume skylę .
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2018-07-18 12:16

melodetektorius wrote:
2018-07-18 12:05
Augustas wrote:
2018-07-17 14:34


Nesijaudink, aš pasakysiu jam aiškiai. :wink:

Pls, Augustai, pranešk Viliui aiškiai apie dar vieną Trumpo pasiekimą: įrašius Google Image paieškoje žodį ''idiot'' ( https://www.google.com/search?tbm=isch& ... uGza1Y2jz0 ), pirmoje vietoje išmeta Donį
Jei Tamsta dar nežino, tai nuolankiai pranešu Tamstai naujieną - Google yra smarkiai ideologizuota sistema. Užtenka tik prisiminti, iš kiek lyčių siūloma pasirinkti savąją. Todėl visiškai nenuostabu, kad D.Trampas taip smarkiai puolamas Google'ėje.
Ir nustok akimi :wink: , ir :ax: žemę koja, nes gali pratrinti forume skylę .
Ačiū už patarimus, Melodetektoriau. Tik, kaip jau sakiau, trinti žemę koja nustosiu, čia man nesunku. O mirkčiojimas, matyt, tai jau tapęs ydingu įpročiu, o gal ir neurologine liga. Matyt, reiks eiti pas neurologą. :roll:
Post Reply