Prezidento rinkimai Lietuvoje 2019

Naujas temas kurkite čia

Už ką balsuotumėt, jei rinkimai vyktų dabar

Naglis Puteikis
0
No votes
Aušra Maldeikienė
1
33%
Valentinas Mazuronis
0
No votes
Petras Auštrevičius
1
33%
Žygimantas Pavilionis
0
No votes
Vygaudas Ušackas
1
33%
 
Total votes: 3
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-08-01 17:08

Stormas wrote:
2018-08-01 16:59
Neabejoju, jog galima įdėti Skvernelį su Nausėda. Nors oficialiai dar ir nekandidatuoja, manau kad šansų yra daugiau kad kažkas iš esamo sąrašo pasitrauks, nei kad jie nekandidatuos.
Stormas wrote:
2018-08-01 16:32
Dar ateitį mėgsta prognozuoti savo tikėjimų įsikibę neaiškaus plauko veikėjai. Kuriems patį beje ir priskirčiau.
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2018-08-01 17:18

Sejanus wrote:
2018-08-01 17:08
...
Man rodos tave kamuoja kažkoks dėmesio trūkumo sutrikimas, užjaučiu.

Kalbant apie citatas, tai jeigu tu nesugebi suvokti skirtumo tarp ateities prognozavimo ir implikavimo apie ateitį kuri neišvengiamai ateis, tai čia jau tiesiog tavo problemos, dėl ko taipogi užjaučiu.
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2018-08-01 19:34

Vilius wrote:
2018-08-01 16:05
Kita priežastis buvo, kad likę kandidatai pasirodė arba visai nepatrauklūs, arba nežinomi:

Naglis Puteikis - literally nieko apie jį nežinau. Pavardė kažkur lyg ir girdėta, bet tik tiek.
Aušra Maldeikienė - apie šitą kandidatą norėčiau nieko nežinoti :)
Valentinas Mazuronis - nope.
Petras Auštrevičius - apie jį esu kažkiek girdėjęs. Gal ir būtų iš jo neblogas prezidentas.. Bet šiems laikams jis atrodo truputį per daug mainstreaminis, per daug "akivaizdus", ir per daug "gerietis". O tokiems pastaruoju metu nekaip sekasi rinkimuose.
Žygimantas Pavilionis - čia tipo Pavilionienės sūnus, ane? :D
Man dauguma kandidatų yra tiesiog boring

Naglis Puteikis - Šitas labiausiai nupušęs iš visų kandidatų, vien ko verti jo pasisakymai apie teismus ir ypač konstitucinį teismą - tldr teigia jog teisėjų algas reikia smarkiai mažinti, o konstitucinį teismą iš vis panaikinti. Ir čia tikrai nėra vienetinis atvejis. Žmogus kosmose, ir aš tikrai neperdedu.
Aušra Maldeikienė - labiausiai neprezidentiška, beigi storžieviška, iš kitos pusės protinga ir turbūt nuoširdžiausia iš visų kandidatų. Kaip jau minėjau turbūt balsuosiu už ją vien dėl to nes manau jog ji gali padaryti teigiamą šoką mūsų politinei padangei. Plius jei amerikiečiai galėjo Trumpą išsirinkti, kodėl mes negalim jos išrinkt? :D
Valentinas Mazuronis - šiaip Valentinas turėjo daug potencialo, ypač po to kai labai sėkmingai vadovavo aplinkos ministerijai, ir čia neskaitant to jog buvo Pakso liokajus. Tik visą potencialą nuleido į unitazą pasirinkęs eiti į darbo partiją.
Petras Auštrevičius - boring
Žygimantas Pavilionis - tipinis TSLKD atstovas, su visom gerom ir blogom savybėm. boring
Vygaudas Ušackas - Pavilionio konkurentas, nes irgi nori TSLKD elektorato. Šiaip turbūt mano second pasirinkimas ir geresniuose laikuose net būtų ir pirmas pasirinkimas, bet vis tiek jis atrodo kiek shady ir boring. Patirties lyg ir turi kalną, bet yra pasižymėjęs ir savotiškais sprendimais kurie šiaip nelabai patinka TSLKD elektoratui (žaidęs krepšinį su kremlinais ir pan.).
Saulius Skvernelis - favoritas, ypač paprasto žmogaus tarpe, ir alaus išgeria, ir šiaip lyg gerai tvarkosi. Imho kol kas geriausiai tvarkosi prezidentinės kampanijos reikaluose
Gitanas Nausėda - most boring of them all. Ruošėsi rinkimams jau bent keletą metų, ir vis tiek bent jau aš negaliu daugiau apie jį pasakyti apart to kad yra SEB "ekonomistas".
User avatar
Verdaĉulo
naujokas
Posts: 13
Joined: 2018-08-01 09:09

2018-08-01 21:16

Jau turiu už ką balsuoti :)

"Ekonomistė kategoriškai kalba ir apie Lietuvos ir Rusijos santykius. Ji pabrėžia, kad Lietuvos bendradarbiavimas su ekonomiškai nestabilia Rusija yra pirmiausia žalingas Lietuvai. Todėl, akcentuoja politikė, geriausiai neturėti nei politinių, nei ekonominių santykių su Maskva

Aš esu už gerokai atviresnę Lietuvos užsienio politiką“, - tvirtina A. Maldeikienė ir pabrėžia, kad tapusi šalies vadove daugiau dirbtų su ES valstybėmis. Ji teigia, kad pirmiausia siektų Lietuvą įtvirtinti ne kaip virkaujančią išteklių prašytoją, bet kaip įdomią, į kitų valstybių interesus įsiklausančią bei idėjų turinčią šalį.

Kalbėdama apie euroatlantinėje erdvėje tvyrančias ES ir JAV trintis, A. Maldeikienė tvirtino, kad Lietuva turėtų ieškoti balanso. Tačiau, pabrėžė ekonomistė, būtina atsiminti, kad Lietuva gyvena Europoje.

„Mes esame Europos Sąjungos nariai ir mes visada turėtume atsižvelgti į savo partnerių Europos Sąjungoje interesus. Tuo aš labai nuoširdžiai tikiu“, - pabrėžia politikė ir euroatlantinių ginčų fone ragina nepamiršti, kad ketvirtį Lietuvos biudžeto sudaro ES skiriamos lėšos.

Europa mums sukuria ekonominę gerovę, pagrindinės eksporto rinkos yra Europos Sąjungoje, vardina A. Maldeikienė ir teigia, kad tai labai svarbūs faktai priimat bet kokius sprendimus užsienio politikoje.

Visgi saugumo problemas ekonomistė išskiria kaip atskirą klausimą. Pasak jos, užtikrinant karinį saugumą alternatyvų JAV nėra. Todėl politikė ragino ieškoti konkrečių iniciatyvų, galinčių atkreipti didesnį JAV dėmesį į Lietuvą

http://m.kauno.diena.lt/naujienos/lietu ... kva-874213
User avatar
Verdaĉulo
naujokas
Posts: 13
Joined: 2018-08-01 09:09

2018-08-01 21:21

Kodėl Žygimantas Pavilionis boring? Buvo Amerikoje ambasadorius. Skirtų daugiau dėmesio ryšiams su Amerika. Amerika juk yra pagrindinis Lietuvos saugumo garantas. Tai svarbu.
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2018-08-01 22:51

Verdaĉulo wrote:
2018-08-01 21:21
Kodėl Žygimantas Pavilionis boring? Buvo Amerikoje ambasadorius. Skirtų daugiau dėmesio ryšiams su Amerika. Amerika juk yra pagrindinis Lietuvos saugumo garantas. Tai svarbu.
Amerika visada buvo svarbu, nors aš asmeniškai ir nemanau kad tiek svarbu kiek galbūt tipinis TSLKD rinkėjas tai mano. Tačiau jis būtent dėl to ir yra boring*, - buvo JAV ambasadorius, jam turbūt svarbu ryšiai su JAV, nusifotkino kažkokioj duobėj, šiaip nelabai yra daugiau ką pasakyti apie jį, todėl ir boring* :)

* - tai nebūtinai reiškia kad jis yra blogas ar geras, tiesiog jis mano akimis yra nuobodus
vvv2
senbuvis
Posts: 1178
Joined: 2007-08-02 11:24
Location: Kaunas city
Contact:

2018-08-06 22:00

- ar žinote, kad: vidurio Europos problema yra sena ir globali: Rusija nenori arti turėti vakarų Europą, o vakarų Europa nenori arti matyti Rusijos? Abi pusės nori LDK!

:(
User avatar
Verdaĉulo
naujokas
Posts: 13
Joined: 2018-08-01 09:09

2018-08-07 13:00

vvv2 wrote:
2018-08-06 22:00
- ar žinote, kad: vidurio Europos problema yra sena ir globali: Rusija nenori arti turėti vakarų Europą, o vakarų Europa nenori arti matyti Rusijos? Abi pusės nori LDK!

:(

Gera knygą kažkada skaičiau. Wandycz. Laisvės kainas (Vidurio Rytų Europos istorija nuo viduramžių iki dabarties)

Kaip galėtume įvardinti tą regioną? Vidurio Europa, vidurio rytų Europa. O gal tai yra atplėštieji Vakarai. Kažką tokio prisimenu. Reikėtų vėl susirasti tą knygą ir paskaityti.
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-08-16 16:57

delfi.lt wrote:Ušackas kreipėsi į Lietuvos žmonės: klausia, ar jam verta dalyvauti prezidento rinkimuose

„Turiu du klausimus, kuriuos šiandien išsiunčiau žmonėms Lietuvoje. Jie paprasti, bet man nuoširdžiai labai svarbūs“, - rašė V. Ušackas. Pirmuoju klausimu teiraujamasi, ar jam apskritai verta dalyvauti 2019 m. prezidento rinkimuose, o antruoju - prašo įvardinti svarbiausią problemą Lietuvoje, kurios pirmiausiai turėtų imtis šalies vadovai.
Paskui bus „neypač norintis, tačiaų žmonių prašomas, Ušackas sutinka...“
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-09-05 12:14

Pirma cirko dalis baigėsi

Ta proga noriu paklausti, negi šiais laikais tikrai dar yra ženklesnis skaičius žmonių, kuriuos tokie cirkai kažkaip paskatina balsuoti?
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2018-09-05 12:15

Sejanus wrote:
2018-09-05 12:14
negi šiais laikais
O "sie laikai", tai cia referencini, kad siais laikais zmones kazkokie kitokie nei ktiais laikais? Gal protingesni? :D
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5559
Joined: 2011-10-03 09:35

2018-09-05 12:55

Sejanus wrote:
2018-09-05 12:14
Ta proga noriu paklausti, negi šiais laikais tikrai dar yra ženklesnis skaičius žmonių, kuriuos tokie cirkai kažkaip paskatina balsuoti?
Ne visi tokie rafinuoti kaip tu, daugumai žmonių patinka girdėti teisingus dalykus iš politikos vadovėlio. Net Nausėda, ir tas kai kandidatuos, kalbės apie "paprastą žmogų", apie tai, kaip visi nuo jo nusisuko ir kaip niekas Lietuvoje iki šiol nesprendė jokių problemų, kad visiems reikia susėsti prie vieno stalo ir prisiimti atsakomybę... Čia kaip suknisti skalbimo milteliai - gal ir galima juos reklamuoti išradingai, bet juk yra ir laiko patikrintų būdų.
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-09-05 13:24

Turiu omeny tą visą cirką, kad nebuvo apsisprendęs, klausė žmonių nuomonės, ir tada apsisprendė kandidatuoti, man atrodo šitie bajeriai jau Romos respublikos laikais buvo pavalkioti. Su rūpinimusi „paprastu žmogumi“ tai viskas gerai.

O dėl šių laikų žmonių protingumo, tai „referinu“ į faktą, kad kai kurie PR triukai, pakartoti kelis šimtus kartų, turėtų nusibosti ar bent būti atpažinti kaip pigūs triukai. Aš taip manyčiau. Realybė rodo, kad turbūt klystu.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5559
Joined: 2011-10-03 09:35

2018-09-05 14:21

Rūpinimasis "paprastu žmogumi" irgi yra nuvalkiotas triukas, kuris turėtų būti atpažįstamas taip pat lengvai kaip ir Nigerijos karalaičių laiškai. Tiesiog yra tam tikras kodinių frazių, kurias kandidatas tiesiog privalo pasakyti, rinkinys. Kaip tradicinės vestuvės neapsieina be anekdotų apie antrą galą, taip ir rinkimai negali apsieiti be rūpinimusi "paprastu žmogumi". Žmonės jau turėtų suprasti, kad vyksta spektaklis pagal visiems žinomą scenarijų su nuvalkiotomis frazėmis.
vvv2
senbuvis
Posts: 1178
Joined: 2007-08-02 11:24
Location: Kaunas city
Contact:

2018-09-05 17:46

Sejanus wrote:
2018-09-05 12:14
.. noriu paklausti, negi šiais laikais tikrai dar yra žmonių, kuriuos nori balsuoti?
- aš matyt "tragiškai" atsilikęs, bet balsavimas už "prezidentus" yra pilnas "nonsence":

a) Pirmiausia, tai rinkėjas negali pilnai žinoti kandidato ketinimų ir gebėjimų,
b) Antriausia, tai išrinktas nepriklausomas Kaimietis Plūgas ir liks "nepriklausomu", jis niekaip negalės niekaip ką nors nuveikti, jo absoliučiai nieks neklausys.

Išvada: Balsavimas už parijas ir jų programas visiems rinkėjams suprantamas, išrinktoji partija tikrai pajėgi įgyvendinti bent dalį pažadų.

Klausimas: Kodėl egsistuoja "nonsence"?
Atsakymas: Kad nebūtų jokių galimybių!


:(
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2018-09-06 16:12

Sejanus wrote:
2018-09-05 12:14
Pirma cirko dalis baigėsi

Ta proga noriu paklausti, negi šiais laikais tikrai dar yra ženklesnis skaičius žmonių, kuriuos tokie cirkai kažkaip paskatina balsuoti?
Kaip nekeista šitas dar atrodė lyg ir normaliau, kol neprasidėjo show su "klausimu" pusei Lietuvos ir visas tas pristatymas su lentele "žmonių ambasadorius"
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-09-21 13:03

Buvęs „tvrakiečių“ lyderis europarlamentaras Rolandas Paksas sako, kad nepaisant jokių aplinkybių sieks kelti savo kandidatūrą kitų metų prezidento rinkimuose.

„Ar partija kels mano kandidatūrą į prezidentus, ar ne, aš bet kokiu atveju pats išsikelsiu. Nes man vis dėlto atrodo, kad mūsų valstybė pernelyg ilgai ignoruoja tarptautinių institucijų sprendimus. Manau, kad atsiras 10, 20 ar 50 tūkstančių žmonių, kurie iškels mano kandidatūrą į prezidentus, ir jeigu jų valia balsuoti už norimą kandidatą nebus patenkinta, tokie rinkimai gali būti laikomi neteisėtais“, - dienraščiui „Lietuvos rytas“ sakė R. Paksas.
delfi.lt
suodas
naujokas
Posts: 1
Joined: 2018-12-03 16:12

2018-12-03 16:16

Vilius wrote:
2018-06-22 21:08
vapula wrote:
2018-06-22 21:06
O jus dar balsuojate? :shock:
Daug metų nebalsuodavau, bet neseniai nusprendžiau vėl pradėti.
Gal galėtum pasakyti, kodėl nebalsuodavai? Man įdomu, kokie argumentai yra už nebalsavimą.

Beje, pasigendu daugiau kandidatų apklausoje. Aišku čia seniai pakurta tema, bet visgi, gal įmeskite realius kandidatus - įdomu būtų pamatyti forumiečių nuomonę.
Post Reply