PRADŽIA

Naujas temas kurkite čia
Locked
User avatar
Vilius
administratorius
Posts: 4008
Joined: 2004-04-19 12:28
Location: Bruxelles

2018-09-26 11:00

Sveiki užsukę į Skeptikų forumą!


Priešingai, nei dažnai manoma, Skeptikų forumas nėra tik ankstyvojo interneto laikų relikvija, kur 3.5 senbuvio kartais užsuka pasiskųsti dėl "tolerastijos" ar pabambėti ant administratoriaus :D Iš tiesų, čia lankosi gerokai daugiau žmonių, ir jie mėgsta pakalbėti įvairiomis temomis, nuo filosofijos iki šių dienų politikos, mokslo bei kasdieninio gyvenimo aktualijų.

Štai kelios šiuo metu aktyvios temos:
  • Svieto pabaigos argumentas, kur Forumo senbuvis fizikanas, remdamasis statistiniais argumentais bei geležine logika, bando įrodyti, kad žmonija nesitęs amžinai. Tikrai įdomi tema, tačiau naujokams gali būti per sunki.
  • Feminizmas - kas tai? Sena tema, kurioje jau kuris laikas bandome suprasti šiuolaikinį feminizmo judėjimą. Ir, jei atvirai, kai kuriems iš mūsų jis visai nepatinka.
  • Kokią knygą dabar skaitai? Kaip sako pavadinimas, šioje temoje dalinamės atsiliepimais apie šiuo metu skaitomas knygas. Pabandykit ir jūs - kuo labiau egzotišką knygą paminėsite, tuo daugiau pelnysite mūsų pagarbos bei susižavėjimo.
  • Pastabos dėl moderavimo, skundai - stebėtinai aktyvi tema, kurioje kai kurie nariai mėgsta skųstis dėl tikrų ir pramanytų forumo komandos nuodėmių. Būtinai prisijunkite ir jūs, nes be nuolatinių skundų ir priekaištų šis forumas tikrai pražus!
  • Fermi taip vadinamas paradoksas - tema, kurioje bandome išsiaiškinti, kodėl dar neaptikome jokių nežemiškos civilizacijos požymių. Nereikia sakyti, kad man labiausiai patinka mano teorija. O kokia yra jūsiškė?
  • Asmenybės tipai. Čia bandome dalintis psichologijos įžvalgomis apie žmonių asmenybes. Jei esate darę MBTI ar kitą panašų testą, pasidalinkite jo rezultatais.
Kitas aktyvias temas rasite pagrindinėje forumo skiltyje Aktyvios diskusijos.

Taip pat, per visus forumo gyvavimo metus, mes prirašėme tikrai ne vieną megabaitą rimtų ir mažiau rimtų diskusijų pačiomis įvairiausiomis temomis. Jei tikrai taip domitės forumo praeitimi, visada galite tas senienas rasti mūsų Archyve. Kad nebūtų be reikalo prikėlinėjamos labai senos temos (ir tokiu būdu drumsčiama senolių dvasių ramybė), archyvas yra užrakintas (jį galima tik skaityti). Tačiau, jei turite gerą priežastį atgaivinti, ir pratęsti kurį nors seną pokalbį - drąsiai kreipkitės į forumo komandą (žr. žemiau), ir paprašykite, kad ta tema būtų perkelta į "Aktyvias diskusijas".

Tikiuosi, ši apžvalga padėjo geriau suprasti mūsų forumą. Tačiau, jei vis dar nežinote, nuo ko pradėti, galite tiesiog pasisveikinti, ir trumpai prisistatyti temoje Forumo pulsas.

Prieš rašydami forume, turėsite prisiregistruoti. Taip pat nepamirškite susipažinti su Forumo taisyklėmis.

Apie kilusias problemas galite pranešti šiais būdais: Galiausiai, jei norite paremti forumą, galite tai padaryti paremdami Lietuvos skeptikų draugiją vienu iš čia nurodytų būdų (banko pavedimas, PayPal arba 2%). Vėliau jūsų paaukoti pinigai bus panaudoti forumo sąskaitoms apmokėti.


Linkiu visiems turiningų diskusijų.
Locked