tikrosios nusikalstamumo šaknys

Kuklūs bandymai atsakyti į amžinus klausimus laikiname pasaulyje.
Sagittarius
pradedantis
Posts: 210
Joined: 2006-02-13 16:26

2007-08-28 10:44

Įvairūs kriminologai, sociologai, psichologai su dideliais mokslo laipsniais sėdi dienų dienas ir iššvaisto milijonus dolerių savo tyrimams stengdamiesi atrasti kas gi yra tikrosios nusikalstamumo šaknys. Tačiau niekaip jų neranda, nors atsakymas jiems prieš nosį. Tikroji nusikalstamumo priežastis yra materializmas. Tačiau materialistams pripažinti kad materializmas ir yra tikrosios nusikalstamumo šaknys būtų tas pats kas pasirašyti nuosprendį sau patiems - tarytum nukirsti šaką ant kuriuos jie patys sėdi.


http://www.geocities.com/reinkarnacija/crime.htm
vvv2
senbuvis
Posts: 1178
Joined: 2007-08-02 11:24
Location: Kaunas city
Contact:

2007-08-28 11:43

Sagittarius wrote: Įvairūs kriminologai, sociologai, psichologai su dideliais, sėdi dienų dienas savo tyrimams, stengdamiesi atrasti nusikalstamumo šaknis.

.. materializmas ir yra tikrosios šaknys
norėjai pasakyti netikėjimas, iš kurio kyla keršto poreikis ir t.t. vėl ratu..

p.s
materializmas yra tik maža gyvenimo dalis (kūno dulkė)..
:crazy:
Falco
pradedantis
Posts: 133
Joined: 2006-07-07 20:29

2007-08-28 16:49

Sagittarius wrote: Tikroji nusikalstamumo priežastis yra materializmas.
O netikroji?
Sagittarius wrote:Tačiau materialistams pripažinti kad materializmas ir yra tikrosios nusikalstamumo šaknys būtų tas pats kas pasirašyti nuosprendį sau patiems - tarytum nukirsti šaką ant kuriuos jie patys sėdi.
O jei aš esu estetinis maniakas ir nekenčiu negražių žmonių, laimę patiriu ištratindamas savo apkabą į jų baisius kūnus. Man gi nerūpi nei jų turtas, nei statusas, man nereikia nieko iš jų. Materialiai gi nepraturtėsiu iš tokių savo veiksmų. Ar čia mano priežastys irgi įeina į tą materializmą?
Meduolis
emeritas
Posts: 3707
Joined: 2004-04-17 18:14
Location: Sheule

2007-08-28 19:31

Sagittarius yra tikras nuobodyla, nuo savęs nei vieno žodelio neišlemeno. Taigi manau, kad neverta stengtis, ir tokio komentaro visiškai pakaks: eilinis apokaliptinis "dėl visko kaltas materializmas" straipsnelis :lazy:
Srovė
skeptikas
Posts: 897
Joined: 2005-09-08 12:45

2007-08-28 23:17

Sagittarius wrote:Įvairūs kriminologai, sociologai, psichologai su dideliais mokslo laipsniais sėdi dienų dienas ir iššvaisto milijonus dolerių savo tyrimams stengdamiesi atrasti kas gi yra tikrosios nusikalstamumo šaknys. Tačiau niekaip jų neranda, nors atsakymas jiems prieš nosį. Tikroji nusikalstamumo priežastis yra materializmas. Tačiau materialistams pripažinti kad materializmas ir yra tikrosios nusikalstamumo šaknys būtų tas pats kas pasirašyti nuosprendį sau patiems - tarytum nukirsti šaką ant kuriuos jie patys sėdi.


http://www.geocities.com/reinkarnacija/crime.htm
Paradoksas tame, kad materializmą propaguoja idealistai, o idealizmą - materialistai... Apsimetime -visų nesusipratimų pagrindas.
User avatar
Legionas
senbuvis
Posts: 2539
Joined: 2004-11-03 12:17
Location: Sask

2007-08-29 03:06

Sagittarius wrote: Tikroji nusikalstamumo priežastis yra materializmas.
Man regis idealistai yra nemaziau prisidirbe.. Paimkim pvz. drauga Dzerzhinski. Tikrai jis idejinis zmogus buvo, net savo sesers keptu sausainiu nevalgydavo, nes bijodavo, kad miltai gali buti pirkti is privatininko, o kiek zmoniu nugalabijo...
vvv2
senbuvis
Posts: 1178
Joined: 2007-08-02 11:24
Location: Kaunas city
Contact:

2007-08-29 09:00

Falco wrote:
Sagittarius wrote: Tikroji nusikalstamumo priežastis yra materializmas.
O jei aš esu estetinis maniakas ir nekenčiu negražių?
"kas yra gražu?" - labai senas klausimas,
artimas klausimui "kas yra gyvenimas?"

p.s.
vadinasi tu šaudysi tiesiog savo priešus, kurie kažkuo kitokie..
:crazy:
Falco
pradedantis
Posts: 133
Joined: 2006-07-07 20:29

2007-08-29 16:32

vvv2 wrote: "kas yra gražu?" - labai senas klausimas,
artimas klausimui "kas yra gyvenimas?"
Na ir ką tai duoda? :( Einu gatve su savo grožio suvokimo skale smegenytėse, randu baisuoklį - vualia, pykšt ir nebėra.
vvv2 wrote:p.s.
vadinasi tu šaudysi tiesiog savo priešus, kurie kažkuo kitokie..
Taip pat galiu eidamas gatve paspirti balandį, šiaip sau, tai negi jis mano priešas tapo prieš tai?
vvv2
senbuvis
Posts: 1178
Joined: 2007-08-02 11:24
Location: Kaunas city
Contact:

2007-08-30 09:13

Falco wrote:
vvv2 wrote: "kas yra gražu?" - labai senas klausimas..
su savo grožio suvokimu smegenytėse, randu baisuoklį - pykšt.
vvv2 wrote:p.s.
tu šaudysi priešus..
galiu eidamas gatve paspirti balandį, negi jis mano priešasi?
priešas - tai bet kas, esantis priešais,
(kitaip tariant visi visiem yra priešai)
o kaip elgtis su priešais? - štai kur klausimas!

p.s.
Kristus liepė nekovoti, nes tai bent jau beprasmiška...
:crazy:
Pszczolarz
skeptikas
Posts: 576
Joined: 2006-10-07 15:13
Location: Vilnius

2007-08-30 20:46

Manau, kad pasirodė pagaliau eilinė Sagittariaus argumentacijos klaidų prikimšta linkų ir kvailų klausimų serija, siūlau užbaninti šitą trolį. Nusikalsti galima dėl tikėjimo į nematerialius dalykus, pvž. žudyti kitatikius (tą musulmonų teroristai sėkmingai daro), arba dėl moralinių įsitikinimų žudyti kažką.
Srovė
skeptikas
Posts: 897
Joined: 2005-09-08 12:45

2007-08-30 21:39

Pszczolarz wrote:Manau, kad pasirodė pagaliau eilinė Sagittariaus argumentacijos klaidų prikimšta linkų ir kvailų klausimų serija, siūlau užbaninti šitą trolį. Nusikalsti galima dėl tikėjimo į nematerialius dalykus, pvž. žudyti kitatikius (tą musulmonų teroristai sėkmingai daro), arba dėl moralinių įsitikinimų žudyti kažką.
Mano galva, neverta taip kritiškai reaguoti, juk Sagittarius tik remdamasis jo pateiktoje nuorodoje netiksliu vertimu, žodį "materializmas" pavartojo vietoj tinkamesnio tam žodžio "vartotojiškumas". Juk neimsit ginčyti, kad ir reklama reikalinga, kad kurstyti vartotojiškas aistras ir iki tokio lygio, kad kai kas ryžtasi peržengti bet kokias ribas, kad tik atrodyti tiek pat laimingu arba krutu - kaip pateikia reklama - kad ir užvalgius kokių tai čipsų ar išgėrus alaus...
Pszczolarz
skeptikas
Posts: 576
Joined: 2006-10-07 15:13
Location: Vilnius

2007-08-30 21:47

Nusikalstamumas nėra tik vartotojiškas, jis gali būti daromas pvž. dėl moralės, tikėjimo, meilės.
Falco
pradedantis
Posts: 133
Joined: 2006-07-07 20:29

2007-08-30 23:29

vvv2 wrote:
priešas - tai bet kas, esantis priešais,
(kitaip tariant visi visiem yra priešai)
o kaip elgtis su priešais? - štai kur klausimas!
:mrgreen: Iškart šaukt "Eureka" reikia, ir viskas.
Srovė
skeptikas
Posts: 897
Joined: 2005-09-08 12:45

2007-08-30 23:30

Pszczolarz wrote:Nusikalstamumas nėra tik vartotojiškas, jis gali būti daromas pvž. dėl moralės, tikėjimo, meilės.
Nu ir pasakei.
Dėl tamstos paminėtų dalykų tikrai nusikalimai nedaromi. Gal tik esant jiems, bet dėl kitų dalykų, kaip: neišmanymas, fanatizmas, pavydas... nusikalstama.
User avatar
Akela
senbuvis
Posts: 2549
Joined: 2006-01-08 23:00

2007-08-30 23:51

Srovė wrote:
Pszczolarz wrote:Nusikalstamumas nėra tik vartotojiškas, jis gali būti daromas pvž. dėl moralės, tikėjimo, meilės.
Nu ir pasakei.
Dėl tamstos paminėtų dalykų tikrai nusikalimai nedaromi. Gal tik esant jiems, bet dėl kitų dalykų, kaip: neišmanymas, fanatizmas, pavydas... nusikalstama.
Nusikaltimai dėl Pszczolarz paminėtų dalykų tikrai daromi. Pvz, inkvizicija nužudžiusi daugybę nekaltų žmonių, buvo nusikaltimas (net prieš žmoniją) dėl... tikėjimo. Inkvizitoriai buvo giliai tikintys žmonės besielgiantys taip, kaip tuo metu liepė tikėjimas. O tikėjimas liepė elgtis va taip - pasižiūrėkit linką apačioje:

Inkvizitorių darbo metodai bei priemonės (nervingiems neskaityti)

(Tuoj pamatysime demagogijos cirką - srovė filosofiniais išvedžiojimais gins inkviziciją ir bandys ją atskirti nuo tikėjimo :crazy: Negi susikompromitavus avelė gali būti bandoje? Gadina visa įvaizdį :mrgreen: )
Srovė
skeptikas
Posts: 897
Joined: 2005-09-08 12:45

2007-08-31 08:46

Akela wrote:
(Tuoj pamatysime demagogijos cirką - srovė filosofiniais išvedžiojimais gins inkviziciją ir bandys ją atskirti nuo tikėjimo :crazy: Negi susikompromitavus avelė gali būti bandoje? Gadina visa įvaizdį :mrgreen: )
Kam dar man tą daryti? - Juk Akela pirmiau manęs tą padarė, nesulaukdama, kada aš tokią nesąmonę padarysiu.
Čia, panelyte, painioji pareigas su piktnaudžiavimu užimamomis pareigomis.

Be to, pateiktoje nuorodoje figuruoja ir beisbolo lazdos, kurios yra išskirtinai šių laikų nusikaltimo įrankis. Tai kažkiek verčia suabejoti bažnyčios kaltintojų objektyvumu... Nebeaišku, kiek čia subjektyvios fantazijos, ir kiek tikrų faktų.
Pszczolarz
skeptikas
Posts: 576
Joined: 2006-10-07 15:13
Location: Vilnius

2007-08-31 08:54

Moralė kaikuriuos jamaikiečius pvž. verčia žudyti homoseksualus, tokie sako: "homoseksualumas blogai".
Pszczolarz
skeptikas
Posts: 576
Joined: 2006-10-07 15:13
Location: Vilnius

2007-08-31 09:05

Ten ne beisbolo lazdos, ten panašios į jas inkvizicijos naudotos lazdos. Turbut jau tada tokios buvo laikomos veiksmingiausiomis mušti eretiką (kamuolį).
Post Reply