Paskirk 2% pajamų mokesčio Tolerantiško jaunimo asociacijai!

Visos temos, susijusios su socialiniais mokslais.
Šešėlis
senbuvis
Posts: 1127
Joined: 2007-08-01 21:58

2010-11-18 01:53

paprasciausiai nera jokios diskriminacijos Lietuvoj. ir jeigu jie negaletu kazkokiu delfistu durneliu i teisma padavineti, tai ta ju organizacija paprasciausiai butu nebereikalina
Diskriminacijos nėra, bet su diskriminacija kovojanti organizacija ką veikti vis tik turi.

P.S. Iškilus klausimui, iš kur čia pastaruoju metu priviso tiek delfistų-durnelių gynėjų, toptelėjo mintis, kad greičiausia jie ir yra patys tie delfistai-durneliai.
E_on
naujokas
Posts: 62
Joined: 2010-07-14 22:41

2010-11-18 02:11

7x wrote:Darbo pokalbiuose apie viską gali pakrypti tema (na konkrečiai apie dulkinimąsi tik tu sugalvojai, bet tiek jau to kreivasis veidrodėli...), pavyzdžiui darbdavys gali paklausti apie ateities planus ir atsakysi, jog planuoji su savo antra puse parašyti knygą. Taigi ar manai, jog turėtų reikšmės tave priimant į darbą faktas, jog tavo antroji pusė tos pačios lyties?
ir cia zinoma tai ne siaip sau tavo sumodeliuota fantazija, o masinis reiskinys, su kuriuo kovoja mineta organizacija?

jei ne, tai as teisus - jokios diskriminacijos nera, ar bent jau tokios, kokia bandai nupiesti ;)
7x
senbuvis
Posts: 1822
Joined: 2004-07-16 21:43

2010-11-18 09:33

Tu atsakyk į klausimą, troli.
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2010-11-18 11:10

E_on wrote:esi tikras kad tokiais atvejais reikia paisisakyti su kuo dulkiniesi? gal dar darbdaviui aktualu butu ar pasyvus ar aktyvus esi?
Jei darbdavys klausia, ar esi vedęs, irgi atkerti, kad tai ne jo reikalas? :) Ar „su kuo dulkiniesi“ taikoma tik homoseksualams, o heteroseksualų atveju tai įvardijama kaip „šventi santuokos saitai“? :)
Alchi
pradedantis
Posts: 249
Joined: 2010-01-01 18:48

2010-11-18 11:33

Geresnių žodžių nesugalvojau, o žodžio skaisčiausieji valdovai.

Pozityvus darbas - tai toks darbas, kuris atliktas žmonėms sukelia teigiamas emocijas. Kai kas nors tau pakelia tavo pamestą pirštinę, tau malonu, kai kas nors tau grasina bauda už šiukšlinimą, nes netyčia nepataikei išmesti nuorūkos, tai nervina.

Einant prie reikalo - Skundikai yra gaidžiai - net jeigu jie niekam ir nečiulpia. O kokį dar darbą, be skundimo TJA yra atlikę? Gitarų vakaras senamiesčio kavinėje? Nemokami "tolerancijos pusryčiai"? Įdomios paskaitos?

Atvirai pasakius man pochui - darykit kaip išmanot, bet nieko gero su savo verkšlenimais nepasieksit.
Reika
skeptikas
Posts: 745
Joined: 2005-07-30 13:36
Contact:

2010-11-18 12:27

as tikiu,kad maloniau butu,jei policija sustabdziusi pasakytu "atsiprasau,bet jus per greitai vazevo,bukit letesnis(ir su tokia miela sypsena)...arba... vargselis,jus dabar jaudinates,kaip jum sunku,katik zmogu partrenket,bet nieko,svarbu jus sveikas"...uz jus ir jusu nuoruka pakeltu ir ismestu palinkejas geros dienos...
Svarbu JUS gerai jausite.


Skundikai gaidziai...cia kokioj mokykloj esi uzsilikes?ne rimtai...as suprantu,kad mokyklose pykstama kai del nusirasinejimo iskundziama...
Tai tu realiai nekenti visu kurie iskundzia blogai besielgiancius, jei ne tie skundikai Karalius ramiai butu pailsejas,kisi eme/dave irgi vargses aukos nes juos iskunde...

butu zemele laimingesne budama akla, nieko nezinodama ir nematydama...
User avatar
Vajezus
emeritas
Posts: 3808
Joined: 2004-04-19 11:19
Location: Vilnius
Contact:

2010-11-18 13:32

Alchi wrote:Niekas nemėgsta skundikų ir save gerbiantys žmonės sugeba nekreipti dėmesio į vaikiškus, absurdiškus ir durnus komentarus.
Visi puikiai žinome, kad sotus alkano neužjaučia. Tavęs neliečia visi tie raginimai žudyti, ištremti, suspardyti, naikinti, deginti, kastruoti, daužyti ir izoliuoti, tad tau bepigu vaizduoti kilniaširdį ir vadinti visa tai "vaikiškai, absurdiškais ir durnais komentarais". Tačiau mane jie liečia asmeniškai, ir aš toli gražu nemanau, kad geriau bus nekreipti į juos dėmesio.
Alchi wrote:Einant prie reikalo - Skundikai yra gaidžiai - net jeigu jie niekam ir nečiulpia.
Manau, mums pats laikas apsispręsti, kokioje valstybėje norime gyventi.
Variantas 1 - valstybėje, kurioje gyvenama ne pagal įstatymus, o pagal poniatkes; joje skundikas - gaidys, o vagis ar žmogžudys - autoritetas.
Variantas 2 - valstybėje, kurioje gyvenama pagal įstatymus; joje pranešti apie nusikalstamą veiką reiškia būti pilietiškai aktyviam.
Kaip sakoma, jūsų teisė rinktis.
O kokį dar darbą, be skundimo TJA yra atlikę? Gitarų vakaras senamiesčio kavinėje? Nemokami "tolerancijos pusryčiai"? Įdomios paskaitos?
Tiesą sakant, TRA buvo įdėjęs linką į 2009 metų veiklos ataskaitą, bet tu jį pražiopsojai.

O šiaip - jei siūlai pozityvias veiklas, būtų gerai, jei ir pats pasiūlytum kokių nors idėjų.
User avatar
Morrigan
skeptikas
Posts: 516
Joined: 2004-09-06 18:51
Location: Kaunas

2010-11-18 14:11

RB wrote:
E_on wrote:esi tikras kad tokiais atvejais reikia paisisakyti su kuo dulkiniesi? gal dar darbdaviui aktualu butu ar pasyvus ar aktyvus esi?
Jei darbdavys klausia, ar esi vedęs, irgi atkerti, kad tai ne jo reikalas? :) Ar „su kuo dulkiniesi“ taikoma tik homoseksualams, o heteroseksualų atveju tai įvardijama kaip „šventi santuokos saitai“? :)
nelabai supratau "šventų santuokos saitų" ironiją. Jei esi įteisinęs santykius su kažkuo (susituokęs) - taip ir sakai. Jei su kažkuo gyveni ar draugauji - nėra jokio reikalo apie tai kalbėti, nes joks darbdavys to nepatikrins.

Šiaip sunkiai įsivaizduoju, kaip realiai galima nubausti darbdavį dėl diskriminacijos priimant į darbą. Jis visada gali sakyti, kad rado labiau jam pagal kvalifikaciją tinkantį žmogų (pvz, baigusį neva labai reikalingus kursus, turintį patirties kažkokiame labai specifiniame darbe ir pan.)

o TJA šaunuoliai dėl skundų, tai turėtų padėti bent jau tiems apskųstiems pajusti atsakomybę už tai ką sako.
Šešėlis
senbuvis
Posts: 1127
Joined: 2007-08-01 21:58

2010-11-18 14:29

esi tikras kad tokiais atvejais reikia paisisakyti su kuo dulkiniesi? gal dar darbdaviui aktualu butu ar pasyvus ar aktyvus esi?
Absoliučiai nerealu, kai vilkas įkyriai tvirtina, kad avims pavojus jokiu būdu negresia :)
http://www.lrytas.lt/-11815115211179880719-p3-lesbietei-tabu-tik-auklės-darbas.htm wrote:„Sunku pasakyti. Kiek žinau, yra įmonių, kurių vadovai anketose prašo nurodyti seksualinę orientaciją.“
http://www.delfi.lt/news/economy/busine ... d=12483049

http://www.delfi.lt/news/daily/lithuani ... id=9143246
Jei esi įteisinęs santykius su kažkuo (susituokęs) - taip ir sakai.
Nu tai gerai – esi susituokęs su tos pačios lyties žmogum kokioj nors Švedijoj.
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2010-11-18 16:06

Alchi wrote:Einant prie reikalo - Skundikai yra gaidžiai - net jeigu jie niekam ir nečiulpia.
Labai, labai geras požiūris. Gal galėtum nurodyti savo adresą? Aš mielai užsukčiau ir išsineščiau visą turtą – juk tu, vadovaudamasis tokiu požiūriu, tikrai nesikreipsi į policiją, ar ne? Tu juk ne koks gaidys skundikas? :)
7x
senbuvis
Posts: 1822
Joined: 2004-07-16 21:43

2010-11-18 16:29

Morrigan wrote:Šiaip sunkiai įsivaizduoju, kaip realiai galima nubausti darbdavį dėl diskriminacijos priimant į darbą. Jis visada gali sakyti, kad rado labiau jam pagal kvalifikaciją tinkantį žmogų (pvz, baigusį neva labai reikalingus kursus, turintį patirties kažkokiame labai specifiniame darbe ir pan.)
Įrodyti diskriminaciją tokiu atveju labai sunku. Lietuvoje man žinoma tik viena diskriminacijos byla, kai romės nepriėmė į darbą. Advokatai pro bono pasiėmė jos bylą, savo agentą pasiuntė į tą darbo pokalbį, jame jis netyčiom paklausė, o kaip su kitais kandidatais, tai darbdavys būdamas labai protingas atsakė, kad buvo viena, bet romė, tai nepriėmė.
Taip kad jei darbdavys nėra debilas, įrodymus sunku surinkt. Remtis galima viskuo - statistika, liudytojais, pokalbių įrašais, tačiau ar tie įrodymai įtikinantys kiekvieną kartą sprendžia teismas.
Jei su kažkuo gyveni ar draugauji - nėra jokio reikalo apie tai kalbėti
Tai ir gatvėse homikams nėra reikalo rodytis ;).
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2010-11-18 16:43

Morrigan wrote:nelabai supratau "šventų santuokos saitų" ironiją. Jei esi įteisinęs santykius su kažkuo (susituokęs) - taip ir sakai. Jei su kažkuo gyveni ar draugauji - nėra jokio reikalo apie tai kalbėti, nes joks darbdavys to nepatikrins.
Formaliai lygiai taip pat nėra jokio reikalo kalbėti apie savo vedybinį statusą (nesu tikras, kaip Lietuvoje, bet kai kuriose Vakarų šalyse vien toks klausimas gali baigtis darbdaviui labai dideliais nemalonumais). Bet jei jau apie santuoką „taip ir sakai“, tai kuo gi ji skiriasi tiesiog nuo to fakto, kad su kažkuo draugauji?
Alchi
pradedantis
Posts: 249
Joined: 2010-01-01 18:48

2010-11-18 17:08

Aš specialiai nieko neieškojau, nes bandžiau įsijausti į paprastą lietuvos pilietį, kuris pirmą kartą apie jus išgirdi. Galiu pasakyti tik tiek, kad jums dar yra vietos tobulėjimui (žiūrint, aišku, ko jūs siekiat). Ir ne, aš tikrai nieko nepatarsiu, nes tai ne mano reikalas ir taip per daug pasakiau. Kaip sakant... sotus alkano nesupranta. O jeigu bijai dėl savo saugumo, tai nusipirk šautuvą, arba dujų balionėlį. Nuo rimtų užpuolikų gal ir neapgins, bet psichologinį saugumo jausmą tikrai sukels. Mažiau bijosi, ške.
RB wrote:Labai, labai geras požiūris. Gal galėtum nurodyti savo adresą? Aš mielai užsukčiau ir išsineščiau visą turtą – juk tu, vadovaudamasis tokiu požiūriu, tikrai nesikreipsi į policiją, ar ne? Tu juk ne koks gaidys skundikas?
Šmaikštu.
Kodėl tu manai, kad aš nepaskūsiu? Aš sakiau, kad tokia veikla išeina negatyvi (jeigu vis dar galima vartoti šiuos prastus feng shui terminus). Bet vis tiek ją reikia vykdyti. Juk nenustosi valyti tualeto, vien dėl to, kad jis smirda?
Aš nesiūlau absoliučiai nustoti naudotis teisine sistema (pagalvokit apie vargšus teisininkus, jiems senus Bemsus reikia keisti). Aš tik manau, kad reikia nepadaryti to savo prioritetu. Aš mėgstu perdėti. O tu, taip išeina, mėgsti tuo pasinaudoti.
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2010-11-18 17:21

Alchi wrote:Kodėl tu manai, kad aš nepaskūsiu? Aš sakiau, kad tokia veikla išeina negatyvi (jeigu vis dar galima vartoti šiuos prastus feng shui terminus). Bet vis tiek ją reikia vykdyti.
1. Tai kuo remdamasis manai, kad ta veikla „negatyvi“, jei jau pripažįsti, kad ji reikalinga?
2. Tai kodėl piktiniesi tuo, kad TJA atlieka reikalingą darbą?
Žodžiu, visiškai nebeaiški tavo pozicija :)
User avatar
Morrigan
skeptikas
Posts: 516
Joined: 2004-09-06 18:51
Location: Kaunas

2010-11-18 21:02

7x wrote: Tai ir gatvėse homikams nėra reikalo rodytis ;).
jei jau taip sakai....

šiaip žiauriai nuvalkiota frazė, o čia ji dar ir ne vietoj. :)
7x
senbuvis
Posts: 1822
Joined: 2004-07-16 21:43

2010-11-18 22:59

Morrigan wrote:šiaip žiauriai nuvalkiota frazė, o čia ji dar ir ne vietoj.
Kodėl ne vietoj? Tiesiog pritariu tavo teiginiui, jog niekas tų homoseksualų nediskriminuotų, jei jie nelįstų normaliems žmonėms į akis. Ar tu ne tą turėjai omeny? :shock:
User avatar
Morrigan
skeptikas
Posts: 516
Joined: 2004-09-06 18:51
Location: Kaunas

2010-11-19 00:09

7x wrote:
Morrigan wrote:šiaip žiauriai nuvalkiota frazė, o čia ji dar ir ne vietoj.
Kodėl ne vietoj? Tiesiog pritariu tavo teiginiui, jog niekas tų homoseksualų nediskriminuotų, jei jie nelįstų normaliems žmonėms į akis. Ar tu ne tą turėjai omeny? :shock:
ne. turėjau omenyje, kad su kuo draugauji ar gyveni (nepriklausomai nuo orientacijos) yra asmeninis dalykas ir nebūtina apie tai pasakot visai nepažįstamiems žmonėms. Dar to nereikėtų pasakoti dėl to, kad pasirenkant darbuotoją visada suveikia žmogiškasis faktorius.

Jei tau reiktų iš dviejų visiškai nesiskiriančių savo kvalifikacija kandidatų išsirinkti vieną ir žinotum, kad vienas yra ateistas, o kitas - giliai religingas, kurį labiau norėtum pasirinkti? :ax:
User avatar
son
senbuvis
Posts: 2630
Joined: 2005-04-05 08:31
Location: Kaunas/London

2010-11-19 00:27

Morrigan wrote:ne. turėjau omenyje, kad su kuo draugauji ar gyveni (nepriklausomai nuo orientacijos) yra asmeninis dalykas ir nebūtina apie tai pasakot visai nepažįstamiems žmonėms. Dar to nereikėtų pasakoti dėl to, kad pasirenkant darbuotoją visada suveikia žmogiškasis faktorius.
kad ir kaip asmeninis gyvenimas butu laikomas nuosalyje vis vien kartais jis atsiskleidzia ir viesumoj. tarkim 2 vienas kitam simpatija jauciantys asmenys nori eiti rankomis susikibe ar kad ir autobuse vaziuodami apsikabint.. dabar isivaizduok tai lietuvoj kai du vaikinai gejai (dar i lesbietes kazkaip pro pirstus ziurima) eitu gatvej susikibe rankoj arba viesajam transporte butu apsikabine (jokiu buciniu ar davatkisku nuodemiu nedarantys tik apsikabine).
ar tai yra demonstratyvus elgesys ar tiesiog paprastas ir suprantamas dvieju zmoniu santykiu normatyvas?
Jei tau reiktų iš dviejų visiškai nesiskiriančių savo kvalifikacija kandidatų išsirinkti vieną ir žinotum, kad vienas yra ateistas, o kitas - giliai religingas, kurį labiau norėtum pasirinkti? :ax:
ta kuris geriau atlieka pareigas? nes man giliai pofik kas man nesa pelna svarbu kad ji nesa ir dar gerai nesa..
Post Reply