apie kunigų politikavimą

Visos temos, susijusios su socialiniais mokslais.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5560
Joined: 2011-10-03 09:35

2013-01-14 09:48

Panzer wrote:Man apskritai labai įtartinai atrodo šiknos draskymo teisė šalia visų kitų įprastų politinių, pilietinių ir kitokių teisių.
-----
Labai simptomiška, kad <...>
Labai simptomatiška, kad mintys apie šiknos drąskymą pirmiausia kyla tau ir į tave panašiems. Ir čia nei jokie vaistai, nei programos nepadės, nes žmogus pirmiausia pats turi suvokti savo ligą ir panorėti ją išsigydyti. Senais gerais laikais nuo tokių iškrypėliškų minčių gydydavo priverstinai.
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2013-01-14 19:09

Lionginas wrote:
Panzer wrote:Man apskritai labai įtartinai atrodo šiknos draskymo teisė šalia visų kitų įprastų politinių, pilietinių ir kitokių teisių.
-----
Labai simptomiška, kad <...>
Labai simptomatiška, kad mintys apie šiknos drąskymą pirmiausia kyla tau ir į tave panašiems. Ir čia nei jokie vaistai, nei programos nepadės, nes žmogus pirmiausia pats turi suvokti savo ligą ir panorėti ją išsigydyti. Senais gerais laikais nuo tokių iškrypėliškų minčių gydydavo priverstinai.
Manau, kad Lionginas turėtų sakyti "senais blogais laikais", nes tais blogais laikais tikrai už tokius dalykus sodindavo į kalėjimą, o ne kišdavo į psichiatrinę kliniką.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5560
Joined: 2011-10-03 09:35

2013-01-14 19:58

Augustas wrote:Manau, kad Lionginas turėtų sakyti "senais blogais laikais", nes tais blogais laikais tikrai už tokius dalykus sodindavo į kalėjimą, o ne kišdavo į psichiatrinę kliniką.
Ar psichiatrinė, ar kalėjimas, koks skirtumas, svarbu, kad ketinimai geri. O ką daryti, jei žmogų kankina fantazijos apie analines angas su smurtiniais elementais? Kankina tiek, kad tiesiog dega noru viešai apie tai pasisakyti? O pačiam nėra nei noro gydytis, nei bent jau pripažinti savo problemą? Ar visuomenė turi likti abejinga?
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2013-01-16 18:49

Lionginas wrote:
Augustas wrote:Manau, kad Lionginas turėtų sakyti "senais blogais laikais", nes tais blogais laikais tikrai už tokius dalykus sodindavo į kalėjimą, o ne kišdavo į psichiatrinę kliniką.
Ar psichiatrinė, ar kalėjimas, koks skirtumas, svarbu, kad ketinimai geri. O ką daryti, jei žmogų kankina fantazijos apie analines angas su smurtiniais elementais? Kankina tiek, kad tiesiog dega noru viešai apie tai pasisakyti? O pačiam nėra nei noro gydytis, nei bent jau pripažinti savo problemą? Ar visuomenė turi likti abejinga?
Prievarta, beje, čia negalima, kadangi žmogus nesiautėja ir nesmurtauja (fiziškai). Tačiau nėra taip, kad visuomenė ir ypač kenčiančiojo giminės, draugai, bičiuliai, pažįstami, darbo kolegos, bendrų forumų dalyviai nieko čia išvis padaryti negalėtų. Pvz., galėtų patys pasikonsultuoti su gydytoju, kaip tą vargšą švelniai įkalbėti nueiti pas gydytoją, tiesiog taip. Pasitikrinimui, kitaip sakant.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5560
Joined: 2011-10-03 09:35

2013-01-16 20:37

Augustas wrote:Prievarta, beje, čia negalima, kadangi žmogus nesiautėja ir nesmurtauja (fiziškai). Tačiau nėra taip, kad visuomenė ir ypač kenčiančiojo giminės, draugai, bičiuliai, pažįstami, darbo kolegos, bendrų forumų dalyviai nieko čia išvis padaryti negalėtų. Pvz., galėtų patys pasikonsultuoti su gydytoju, kaip tą vargšą švelniai įkalbėti nueiti pas gydytoją, tiesiog taip. Pasitikrinimui, kitaip sakant.
Bet jis viešai propaguoja savo ligą. Aš pavyzdžiui nenoriu, kad jis artintųsi prie mano ar svetimų vaikų ir pasakotų apie sužalotas išanges. Privačiai savo namuose jis gai kalbėti ką nori, bet tokių iškrypimų propagavimui - griežtas ne. Ligą reikia gydyti, o ne demonstruotis. Tegul nelenda prie normalių žmonių su normaliomis mintimis.
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2013-01-16 20:59

Lionginas wrote:
Augustas wrote:Prievarta, beje, čia negalima, kadangi žmogus nesiautėja ir nesmurtauja (fiziškai). Tačiau nėra taip, kad visuomenė ir ypač kenčiančiojo giminės, draugai, bičiuliai, pažįstami, darbo kolegos, bendrų forumų dalyviai nieko čia išvis padaryti negalėtų. Pvz., galėtų patys pasikonsultuoti su gydytoju, kaip tą vargšą švelniai įkalbėti nueiti pas gydytoją, tiesiog taip. Pasitikrinimui, kitaip sakant.
Bet jis viešai propaguoja savo ligą. Aš pavyzdžiui nenoriu, kad jis artintųsi prie mano ar svetimų vaikų ir pasakotų apie sužalotas išanges. Privačiai savo namuose jis gai kalbėti ką nori, bet tokių iškrypimų propagavimui - griežtas ne. Ligą reikia gydyti, o ne demonstruotis. Tegul nelenda prie normalių žmonių su normaliomis mintimis.
:thumbsup:

P.S. Beje, man atrodo, kad jisai lyg ir daugiau nebedemonstruoja tokių dalykų. Gal susiprato žmogus? :)
User avatar
Panzer
pradedantis
Posts: 216
Joined: 2012-09-03 18:18

2013-01-17 11:03

Augustas wrote:Gal susiprato žmogus? :)
Žmogus liko pamalonintas, kad tiek daug forume dalyvių, besirūpinančių jo sveikata. :D Ačiū, su sfinkteriu viskas tvarkoj, galite nebesijaudinti, todėl cituojant Lionginą, savo normalias mintis pasiliksiu sau... oi... ar ten freudian slip'as buvo? Anyway, labanakt, vaikučiai.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5560
Joined: 2011-10-03 09:35

2013-01-17 11:15

Malonių privačių sapnų!
User avatar
Panzer
pradedantis
Posts: 216
Joined: 2012-09-03 18:18

2013-01-17 12:27

Lionginas wrote:Malonių privačių sapnų!
Jau geriau private dreams negu collective delusion. :wink:
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5560
Joined: 2011-10-03 09:35

2013-01-17 12:58

Tai aš irgi manau, kad tau visai gera. Tik nedemonstruok tų savo nenormalų kitiems.
Post Reply