Progresyvios kairiosios minties internetinis portalas

Visos temos, susijusios su socialiniais mokslais.
User avatar
melodetektorius
pradedantis
Posts: 248
Joined: 2013-10-14 13:54
Contact:

2016-11-01 16:39

Sveiki skeptikai(ės),

daug nekalbėsiu - užtikau, sudomino, pasidalinu nuoroda, o jūs išsakykite savo nuomonę - ką manote apie šį projektą?

https://alternatyvalt.wordpress.com/manifestas/
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2016-11-01 18:25

Man vos per trisdešimt, bet kad tu žinotum, kiek per savo gyvenimą jau esu matęs jaunimo iniciatyvų, „alternatyvų“, „paprastų žmonių judėjimų prieš korumpuotus politikus“, įstatymų kurie tuoj tuoj pražudys Lietuvą ar kažkurią jos dalį, bei projektų kovoti su jais, visokų pasisakančių už socialiai atsakingą bullshitą, „kitokio mąstymo“ ir taip toliau ir taip toliau. Tai pirmas įspūdis man tiesiog yra – atsibodo, neįdomu, eikite iš čia, nereikalingi.

Antras įspūdis, giliau įsiskaičius, žymiai blogesnis. Nors vaikai mėgina pristatyti save kaip kažką naujo, jų pasisakymai yra tradiciniai, senoviniai, nuvalkioti ir atsibodę kairės šūkiai: prieš bažnyčią, už gėjų teises, tegyvuoja moterys, visuotinė lygybė, demilitarizacija... Šitos naujovės jau mano paauglystės laikais buvo pasenusios.

Na bet viskas OK, lai pažaidžia ;) Nieko rimto nenuveiks ir nieko nepakeis (laimei), bet pasismagins, ir tai nėra blogai.
User avatar
melodetektorius
pradedantis
Posts: 248
Joined: 2013-10-14 13:54
Contact:

2016-11-01 19:53

Savo komentaru Sejanus iškart kryžių padėjo ant jo nuomone "serijinio" projekto (galbūt jis ir teisus).

Na bet gal nereikia taip žiauriai? Gal tai ateities politikai :love: , ir mano nuomone jaunimo manifeste išdėstyta jų "Lietuvos valstybės vizija" yra daug simpatiškesnė (aš norėčiau tokioje gyventi), nei "senų perdilų" prišutusių prie dabartinio seimo kėdžių.

Kantrybės skeptikai! Nepasiduokit bandos instinktui! Viltis miršta paskutinė!

Gal dar kas nors turite kokią nors nuomonę, "optimistiškesnę" nei Sejano? :?
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2016-11-02 00:15

melodetektorius wrote:jaunimo manifeste išdėstyta jų "Lietuvos valstybės vizija" yra daug simpatiškesnė (aš norėčiau tokioje gyventi)
O tai kuo tau nepatinka dabartinių politikų dėstomos vizijos? Ten didesnės pensijos, mažesnės kainos, didesni atlyginimai, skatinamas verslas, vagių išvaikymas, korupcijos mažinimas, visiem po butą Lazdynuose, visiem lygios teisės, šeimos palaikymas, ūkio rėmimas na ir taip toliau. Spėčiau kad jų klausydamas būni pakankamai suaugęs ir pasakomis netiki. Tai kodėl taip nedarai ir šiuo atveju, kažkokio nepatyrusio (nei politikoje nei gyvenime) jaunimo sukurtam saite išdėstytos svajonės atrodo rimčiau? Net jei jie taps politine partija, ir net pateks į Seimą (jau įžengėme į naivių pasakų teritoriją, o dar tik pradžia), net tokiu atveju kodėl manyti, kad jie įgyvendins nors pusę kas ten parašyta?
Nepasiduokit bandos instinktui!
Nepasiduodu, būtent todėl ir nesijungiu prie tokių bandos projektų su bandai subalansuotais šūkiais. Net ir tose srityse, kur apskritai pritariu siekiams ir idėjoms. Šiuo atveju tai net nepritariu daugumai punktų, arba tas išvardintas problemas laikau nepakankamai rimtom / visiškai išgalvotom.
Sejano?
Sejanaus, panašiai kaip Darius - Dariaus. Nebent nori linksniuoti originalo kalba, tokiu atveju lotyniškai būtų Sejani. You see, grammar is very important to the nazi party. :wink:
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2016-11-02 11:40

melodetektorius wrote:Gal dar kas nors turite kokią nors nuomonę, "optimistiškesnę" nei Sejano? :?
Nope :)
User avatar
melodetektorius
pradedantis
Posts: 248
Joined: 2013-10-14 13:54
Contact:

2016-11-02 18:52

Mes truputi nukrypom į šalį, nes ir taip yra aišku, kad čia niekas nekuria jokios politinės partijos, ir šių jaunų žmonių tikslas nėra patekti į Seimą pro internetinio portalo duris. Svetainės tikslas yra: dalintis aktualijomis, nuomonėmis, idėjomis, informacija.

Mano nuomone tokia jaunimo veikla yra sveikintina :thumbsup: . Džiugu, kad Lietuvoje yra kitoks jaunimas,kuriam rūpi Lietuvos ateitis, jos raida, ir kurie turi viziją tos Lietuvos, kurioje jie norėtų gyventi, nei tie, kurie prisigeria ir eina snukių daužyti, ar velkasi paskui Gražulį apsėsti "šiknaskylėmis".

Tikiuosi, kad savo veikla, jie gali suburti daugiau jaunimo, įvardinti jiems rūpimas problemas, jų priežastis, siūlyti sprendimo būdus. Gal seni perdilos iš Seimo kada nors užgirs jų balsą ir atsižvelgs į jų norus, nes šiuo metu perdilos tik klausosi savo švilpimo, o tuo tarpu jaunimas palieka Lietuvą, nes tokioje Lietuvoje nemato ateities, likę prasigeria, žudosi.

Čia labai taikliai išsakyta: http://lietuvosdiena.lrytas.lt/aktualij ... krasto.htm
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2016-11-02 19:39

melodetektorius, problema ne tame, kad tie jauni žmonės bando domėtis ar aktyviai užsiimti politika. Tai savaime nėra smerktina, ir tikrai yra geriau, nei tavo minėtos destruktyvios veiklos. Problema yra tame, kad jie tai daro labai stipriai atsilikdami nuo sparčiai besikeičiančių politinių nuotaikų. Tarkim, mes panašiai neigiamai reaguotume, jei tie jauni žmonės dabar pradėtų muzikinių CD verslą, ar ką nors panašiai beviltiškai atsilikusio.
Sejanus wrote:Nebent nori linksniuoti originalo kalba, tokiu atveju lotyniškai būtų Sejani.
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, tai va, ką tas žodis reiškia. Galvojau, čia kažkoks žodžių/raidžių žaismas, kurio niekaip negalėjau iššifruoti jau kokius 8 metus (bet tingėjau pagooglinti). Kažin, kuo gi tau taip imponuoja šis senovės raitelis?
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2016-11-03 00:14

Džiugu, kad Lietuvoje yra kitoks jaunimas,kuriam rūpi Lietuvos ateitis, jos raida, ir kurie turi viziją tos Lietuvos, kurioje jie norėtų gyventi
Tai tokių buvo visais laikais nuo tada, kai Mindaugas tą Lietuvą įkūrė, nematau kodėl staiga reikėtų pradėti džiūgauti dėl to, kas egzistuoja jau šimtmečius ;) Bet galiu mėginti paspėlioti... hm... someone has a dog in that fight? :) :thumbsdown:

Šiaip seimo vadinimas senais perdeilom kurie girdi tik save, teparodo, kad pats nekažką domiesi ir supranti. Bet patikėk, ko Seime tikrai neišgirs, tai eilinio juokingo jaunimo projektuko internete. Seimas ir neturėtų klausytis kiekvieno, kas moka susikurti websaitą.
o tuo tarpu jaunimas palieka Lietuvą, nes tokioje Lietuvoje nemato ateities, likę prasigeria, žudosi.
Kažkada irgi aršiai nekenčiau Lietuvos, bet tiesa sakant tuomet ir Lietuva buvo prastesnėje padėty nei dabar, ir Vakarai geresnėje, ir pats mažiau matęs pasaulio buvau neskaitant Lietuvos ir kelių geriausių pasauly vakarų valstybių. Dabar linksma prisiminti ;) Ypač buvo linksma prisiminti praeitą vasarą, kai atmečiau gerą darbo pasiūlymą iš UK dėl pasiūlymo Lietuvoje – prieš dešimt metų tokia situacija man būtų atrodžiusi mažiau tikėtina nei antrasis Kristaus nužengimas.

Apie ką mes ten. Ai, prasigeria, žudosi. Gal būt, atskiri nevykėliai. Manau stipriai perdėjai, beveik sakyčiau išsigalvojai. Tuo labiau kad prisipažink, juk neapklausei tų nusižudžiusių dėl ko jie žudėsi? Gal įvedus tą pakeitimų sąrašą, žudytųsi penkis kart daugiau?

Štai radau įdomų sąrašiuką.
http://mentalhealthdaily.com/2014/07/23 ... hemselves/

Vieninteliai dalykai, kažkiek, gal būt, allegedly susiję su ta iniciatyva yra 7. bedarbystė ir 14. finansinės problemos. Ai bet who cares, apsimeskime, kad visi tie jaunuoliai nusižudė, nes labai troško Lietuvoje įvesti tavo politinę ideologiją.
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2016-11-03 17:23

Štai radau įdomų sąrašiuką.
http://mentalhealthdaily.com/2014/07/23 ... hemselves/
Žiaurus sąrašiukas, Sejanau. Bet Tamsta sutikite, kad socialinė izoliacija (tame sąraše 8-tas punktas) irgi yra rimtas veiksnys. :ax:
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2016-11-03 20:25

Augustas wrote:
Štai radau įdomų sąrašiuką.
http://mentalhealthdaily.com/2014/07/23 ... hemselves/
Žiaurus sąrašiukas, Sejanau. Bet Tamsta sutikite, kad socialinė izoliacija (tame sąraše 8-tas punktas) irgi yra rimtas veiksnys. :ax:
Seni perdylos iš Seimo tave socialiai izoliavo? Vargšas Augustas ;(
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2016-11-05 17:14

Sejanus wrote:
Augustas wrote:
Štai radau įdomų sąrašiuką.
http://mentalhealthdaily.com/2014/07/23 ... hemselves/
Žiaurus sąrašiukas, Sejanau. Bet Tamsta sutikite, kad socialinė izoliacija (tame sąraše 8-tas punktas) irgi yra rimtas veiksnys. :ax:
Seni perdylos iš Seimo tave socialiai izoliavo? Vargšas Augustas ;(
Ačiū Dievui, kol kas manęs dar neizoliavo niekaip. :D Bet apskritai paėmus, tai manau, kad Lietuvos visuomenėje judama link didesnės socialinės izoliacijos, o ne mažesnės, nes paplitęs neoliberalizmas pasisako už didesnį individualizmą, o tai reiškia, kad ir už didesnę socialinę izoliaciją. :ax:
User avatar
melodetektorius
pradedantis
Posts: 248
Joined: 2013-10-14 13:54
Contact:

2016-11-05 17:18

“nes labai troško Lietuvoje įvesti tavo politinę ideologiją.”
Sejanai, nereikia taip visko sureikšminti ir tuose mūsų paplepėjimuose įžvelgti kažkokias tai mano politines ideologijas, juk ne Seime sėdim. :?
Apie ką mes ten. Ai, prasigeria, žudosi. Gal būt, atskiri nevykėliai. Manau stipriai perdėjai, beveik sakyčiau išsigalvojai. Tuo labiau kad prisipažink, juk neapklausei tų nusižudžiusių dėl ko jie žudėsi? Gal įvedus tą pakeitimų sąrašą, žudytųsi penkis kart daugiau?

Per mano gyvenimą,aplink mane, iš man artimų žmonių nusižudė :

1) Klasiokas tapo narkomanu. Pasikorė 22 metų. Narkotikų vartojimas priveda prie įvairių problemų, tačiau galutinė išvada - palūžo psichologiškai.
2) Draugas pasikorė 21 metų, tėvai alkoholikai, kurių beveik nematė, nuo mažens užaugino močiutė. Tarnaudamas Lietuvos kariuomenėj patyrė rimtą galvos traumą (buvo sumuštas), ant skalpo išliko didžiulis randas, galbūt po operacijos. Nepiktnaudžiavo alkoholiu ir narkotikais, todėl manau, kad traumos pasekmės ir susidėjusios problemos į krūvą palaužė žmogų psichologiškai.
3) Pusseserės sūnus, 21 metų, pasikorė rajono areštinėje. Palūžo psichologiškai.
4) Kaimynas, 24 metų, bandė pasikarti, baigėsi gerai. Neturėjo darbo, turėjo du mažus vaikus. Neaišku kokie dėl šių aplinkybių buvo santykiai šeimoj, bet žmogus palūžo.
5) Draugas, 26 metų, bandė nusižudyti, butelio šuke susipjaustė kaklą, kai buvo kruvinas pastebėtas žmogaus, sakė, kad jį sumušė ir jis nieko neatsimena, nes jam buvo gėda prisipažinti, o jo problema man yra gerai žinoma - jis turi priklausomybę azartiniam lošimui. Ką uždirbdavo, viską pralošdavo. Vieną kartą pralošęs pinigus, man pasakė, kad norėtų nušokti nuo tilto.
6) Iš vyresnių žmonių: kaimynas (galima spėti, kad dėl šeimyninių priežasčių) nusišovė su medžiokliniu šautuvu, taip pat geras tėvo draugas taip pat nusišovė su medžiokliniu šautuvu ( žmogus sunkiai sirgo).

Dar tik puse mano gyvenimo, ir manau, kad tai tikrai daug savižudybių. Gal visuomenė juos mato :thumbsdown: kaip "nevykėlius" ir tas tūkstantis savižudybių per metus http://lietuvosdiena.lrytas.lt/aktualij ... -metus.htm jai nieko nereiškia, tačiau tai labai daug pasako apie pačią visuomenę, kad ji serga.

Sutykit, nusižudyti yra labai sunku (daug sunkiau, nei atrodo)(net tie, kurie pasirenka savižudybę, nori gyventi, tiesiog jie nenori tokio gyvenimo, koks jiems susiklostė), ir tie, kurie išdrįsta, tėra tik ledkalnio viršūnė, nes tūkstančiams pritrūksta jėgų tai padaryti ir kenčia.

Žmonės žudosi dėl įvairių priežasčių. Kiekviena priežastis sukelia šalutines problemas ir problemoms suėjus į krūvą žmogus palūžta psichologiškai.

Paimkime pvz.; priklausomybę lošimui.

Tingių ieškoti informacijos kokiais metais lošimų namai Lietuvoje buvo įteisinti, bet žinau, kad iki nepriklausomybės lošimų namai Lietuvoje neegzistavo, žmonės gyveno dešimtmečius be jų ir jiems to nereikėjo, ši problem - http://nebenoriu-losti.lt/kategorija/straipsniai/ , visuomenėje neegzistavo , žmonės neprašė politikų - "mums reikia lošimų namų".

Prisimenu, kaip politikai iš televizoriaus ekrano pradėjo pūsti propagandos burbulą, kad Lietuvai reikia lošimų namų, sakė: legalizuosim, pritrauksim turistų iš užsienio, atvažiuos, praloš ir paliks daug pinigų Lietuvos biudžetui :lol: . Politikai taip čiulbėjo, nes taip norėjo suinteresuotos lobistinės grupuotės, kurioms valdžia yra politinis resursas ir įrankis realizuoti savo ekonominius interesus. Politikai legalizavo - "legalų visuomenės apiplėšinėjimą". Pažiūrėkim ką turim:

Sukurta kažkiek tai darbo vietų. Pelnas nuteką į turtingųjų kišenes ir nemažas procentas į Lietuvos biudžetą.

Tačiau kieno sąskaita?

Sutikime, kad azartas yra žmogaus smegenų silpnybė https://www.scientificamerican.com/arti ... -gambling/

http://www.medicaldaily.com/gambling-ad ... ers-307392

Turintis priklausomybę žmogus pastoviai pralošia pinigus (lošimo verslas matematiškai sukurtas taip, kad žmogus praloštų).
Dėl to kenčia jis, žmona, vaikai, pergyvena tėvai.
Tai priveda prie nelaimingo gyvenimo ar skyrybų.
Prasilošęs žmogus gali įlįsti į skolas, pasukti nusikalstamu keliu (jei žmogus "pasodinamas" - už tai moka valstybė).
Žmogų gali net privesti prie savižudybės.

Kas tai, jei ne legalus apiplėšinėjimas? Išsigimęs kapitalizmo veidas? Vagia NE lošimų namai, tai tik legalus verslas, ir jiems nesvarbu kokiu keliu pelnas užauga. Vagys - Seime - visuomenės atstovai, vietoj to, kad apsaugotų silpnuosius, jie legalizuoja jų išnaudojimą. Paklausit - ką gi jie vagia? Atsakau - žmonių gyvenimus.
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2016-11-05 17:31

Vagys - Seime - visuomenės atstovai, vietoj to, kad apsaugotų silpnuosius, jie legalizuoja jų išnaudojimą. Paklausit - ką gi jie vagia? Atsakau - žmonių gyvenimus.
Atsiprašau už klausimą, bet kurie čia tokie silpnieji, kurių išnaudojimą legalizuoja ir gyvenimus vagia tie begėdžiai Seime esantys visuomenės atstovai. :ax:
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2016-11-05 17:47

Užjaučiu tavo nusižudžius draugus ir jų artimuosius, išskyrus tą kur areštinėje, matyt banditukas buvo, visuomenei geriau be jo. Įdomu ar jiems patiktų, jei sužinotų, kad išnaudoji tokią tragediją skleisti savo politinei propagandai. Net nesivargindamas paaiškinti, kaip projektas „alternatyva“ būtų tas savižudybes sustabdęs.

Dabar paimkime, pavyzdžiui, priklausomybę lošimui. Kiek suprantu, tai yra toks fenomenas, kai su matematika ir sveiku protu susipykę nevykėliai pralošia visus pinigus tikėdamiesi aukso kalnų, ir paskui (retais atvejais) nusižudo, taip pagerindami bendrą šalies IQ vidurkį. Tam ir yra laisvė, tavęs niekas neprižiūri, nemaitina šaukšteliu, nedraudžia žaisti su degtukais, o laiko suaugusiu žmogumi. Laisvės kaina – kai kurie prisižaidžia su degtukais, o kai kurie neišgyvena nematinami šaukšteliu.

Ir laisvė man priimtina su tokia kaina. Man truputį gaila tų nevykėlių, kurie prasilošė, ir dėl to kaltina nebūtas priklausomybes, visuomenę, politikus, bet čia jų problema. Niekas lošti nevertė, ir dėl kelių nevykėlių nederėtų drausti lošti visiems likusiems žmonėms. Trumpai tariant, iš fakto, kad keli nevykėliai kartais prasilošia ir nusižudo, niekaip neplaukia faktas, kad turėčiau palaikyti kažkokių nežinomų vaikų socializmo projektą.
žmonės gyveno dešimtmečius be jų ir jiems to nereikėjo
Šaltinius į studiją :)

Ir kitas klausimas prie to paties, tas „Alternatyvos“ projektas siekia uždrausti lošimus?
Kas tai, jei ne legalus apiplėšinėjimas?
Verslas, pramoga, pragyvenimo šaltinis.
Sejanai, nereikia taip visko sureikšminti ir tuose mūsų paplepėjimuose įžvelgti kažkokias tai mano politines ideologija
Tu reklamuoji savo politinę ideologiją ir ja paremtą projektą su kuriuo greičiausiai esi kažkaip susijęs, nieko įžvelginėti nereik. Kam apsimetinėji šlanga?
User avatar
melodetektorius
pradedantis
Posts: 248
Joined: 2013-10-14 13:54
Contact:

2016-11-06 16:12

Tu reklamuoji savo politinę ideologiją ir ja paremtą projektą su kuriuo greičiausiai esi kažkaip susijęs, nieko įžvelginėti nereik. Kam apsimetinėji šlanga?


Tu vėl mano paprasčiausią nuomonę paverti kažkokia politine ideologija, :lol: tiek to.

Jeigu tiki, kad aš esu melagis, tai tada neturės prasmės mano paaiškinimas skirtas specialiai tau, kad aš su šiuo projektu visiškai nesu susijęs, nebent tuo, kad atsitiktinai užtikęs tai interneto platybėse įkėliau nuorodą į skeptikus ir papiktinau Sejanų. Sorry. :mrgreen:

Aš turiu savo smėlio dėžę - "dievų kapinaites", ir man daugiau šiuo metu nieko nereikia, nebent retkarčiais paplepėti su Sejanumi :love: .
User avatar
melodetektorius
pradedantis
Posts: 248
Joined: 2013-10-14 13:54
Contact:

2016-11-07 16:05

Augustas wrote:
Vagys - Seime - visuomenės atstovai, vietoj to, kad apsaugotų silpnuosius, jie legalizuoja jų išnaudojimą. Paklausit - ką gi jie vagia? Atsakau - žmonių gyvenimus.
Atsiprašau už klausimą, bet kurie čia tokie silpnieji, kurių išnaudojimą legalizuoja ir gyvenimus vagia tie begėdžiai Seime esantys visuomenės atstovai. :ax:
Aš. :cry:
User avatar
melodetektorius
pradedantis
Posts: 248
Joined: 2013-10-14 13:54
Contact:

2016-11-07 16:14

melodetektorius wrote:
Augustas wrote:
Vagys - Seime - visuomenės atstovai, vietoj to, kad apsaugotų silpnuosius, jie legalizuoja jų išnaudojimą. Paklausit - ką gi jie vagia? Atsakau - žmonių gyvenimus.
Atsiprašau už klausimą, bet kurie čia tokie silpnieji, kurių išnaudojimą legalizuoja ir gyvenimus vagia tie begėdžiai Seime esantys visuomenės atstovai. :ax:
Aš. :cry:

Paseksiu aš tau Augustai "pasaką"

Seniai seniai, prieš 25 metus, kai daugelis iš skeptikų dar be kelnių bėgiojo, o tie, kurie buvo su kelnėmis, jau buvo sovietų tankus išlydėję, kreipėsi naujieji visuomenės atstovai iš tribūnų į liaudį "ponai ir ponios" vietoj nebemadingo "draugai" ir sako, " viskas kas priklausė valstybei, išdalinsime liaudžiai, visiems po lygiai". Šiuo metu visuomenės atstovai negali išspręsti paprasčiausių klausimų per kelias kadencijas, bet tuo metu darbštuoliai sugebėjo išdalinti Lietuvą per 4 metus. Vadinosi tai - "privatizacija". Dabar istorija vadina tai - "prichvatizacija".

Teoriškai "utopinė pasaka" skambėjo gražiai ir teisingai. Sakė: "sudarysim visiems valstybės piliečiams vienodas sąlygas dalyvauti privatizavime, tapsite savininkais ir taip užtikrinsime socialinį teisingumą." :lol:

Išdalino visiems investicinius čekius - visiems po lygiai. Žmonės pasimetę, nežinojo ką su jais daryti (kaip per pirmą kartą gyvenime) ir viskas vyko taip greitai. Visuomenės atstovai sako: "investuokit, pirkite akcijas, įmonės kaip dirbo taip ir dirbs, turėsite darbo vietas, o įmonių pelną dividendais pasidalinsite metų pabaigose. Kas gali būti gražiau?
Taigi grįžta tėvas (paprastas žmogelis iš trijų minus pusę milijono) su popiergalių krūvą. Sako: "investavau į tris įmones, gal nors iš vienos gausiu kiek nors "kapeikų" (investavo ir mano dalį :cry: , nes dar buvau nepilnametis)."

Pasijautėm "ponais" privačios nuosavybės nepriklausomoje Lietuvoje savininkais. Dividendų ilgai laukti nereikėjo - prasmego su visais galais. Kai supratom - "utopinis" traukinys išvažiavo su visais ponais, o mes likome prie suskilusios geldos nepriklausomoje privačioje Lietuvoje.

Dabar, po 25 nepriklausomybės metų, galim tik pasijuokti iš kitų, o jie iš mūsų, juk ne vieni tokie "kvailiai" buvom :lol: , o Didžioji Lietuva taip pat. Mažajai Lietuvai visai nejuokinga, nes ji jau iki ašarų prisijuokė prieš 25 metus kartu su visuomenės atstovais, tada kai iš finansinės patirties neturėjusių darbininkų, melžėjų ir traktoristų supirko (iš pijokų ir kaimiečių pigiausiai - beveik už dyką (angl. dicką), o iš likusių tiesiog surinko investicinius čekius, privatizavo dešimtis įmonių, įkeitė įmones su valstybės garantiją į iš bankų paimtas milijonines paskolas, pinigus "išplovė", bankam paliko bankrutavusias įmones, žmones be darbo, nepriklausomos Lietuvos akcininkus su krūva netinkamų net toletiniams reikalams popiergalių ir ...

... visi laimingai gyveno :love:
… gyvena laimingi ir dabar, tik žmogus nežinai ar čia privatus grybas ar ne, o pasaka tęsiasi, tik kitokiais pavadinimais, vienas iš jų - "ES paramos prichvatizacija" http://www.delfi.lt/verslas/verslas/did ... d=57564265, kokia bus šios pasakos pabaiga - sužinosime po kelių metų. :ax:
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2016-11-10 20:34

Ačiū už pasaką, gerb. Melodetektoriau. Ir užjaučiu Tamstą dėl pavogto gyvenimo. :(
Post Reply