Prezidentas Donaldas Trampas

Naujas temas kurkite čia
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2017-01-31 05:16

New York Times wrote: WASHINGTON — President Trump fired his acting attorney general on Monday after she defiantly refused to defend his immigration executive order, accusing the Democratic holdover of trying to obstruct his agenda for political reasons.
https://www.nytimes.com/2017/01/30/us/p ... -memo.html

:thumbsup:
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2017-12-06 20:36

JAV prezidentas Donaldas Trumpas, nepaisydamas rūsčių perspėjimų iš pasaulio lyderių, trečiadienį pripažino Jeruzalę Izraelio sostine ir nusprendė ten perkelti JAV ambasadą.

https://www.delfi.lt/news/daily/world/t ... d=76567145
Tikiuosi, stuburas yra ateities politikų prototipas. Neįsivaizduoju, kad taip pasielgtų Saudo Arabijos pinigais remta Hillary. Nekalbant apie kitų šalių vadinamuosius „lyderius“.
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2017-12-06 23:06

Sejanus wrote:
2017-12-06 20:36
Tikiuosi, stuburas yra ateities politikų prototipas. Neįsivaizduoju, kad taip pasielgtų Saudo Arabijos pinigais remta Hillary. Nekalbant apie kitų šalių vadinamuosius „lyderius“.
Nu. Dar galėtų pripažinti Pietų Osetiją ir Abchaziją, pademonstruodamas „stuburą“.
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2017-12-07 10:37

Meanwhile JAV leftistiniai klounai nepaliauja linksminti:
WASHINGTON ― Fifty-eight House Democrats voted to advance the impeachment of President Donald Trump on Wednesday, in direct defiance of the pleas of House Democratic leaders earlier in the day.

A vote to table the impeachment resolution was agreed to 368-58, with four Democrats voting just “present” and 126 other Democrats voting with Republicans to kill the resolution.

It may seem like this was an overwhelming confirmation of Trump ― and it was, in the sense that no Republican voted to advance impeachment and more than two-thirds of Democrats joined their GOP colleagues ― but 58 Democratic votes is still a significant statement on impeachment.
Na, sekantis žingsnis tikrai jau belieka griūti ant žemės ir spardytis bliaunant. Gal bent taip pavyks nuversti piktąjį Trumpą
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2017-12-08 10:05

Sejanus wrote:
2017-12-07 10:37
Meanwhile JAV leftistiniai klounai nepaliauja linksminti:
Nelabai suprantu, kuri vieta tau atrodo tokia juokinga. Ar pagal tave yra Ok, jei prezidentas išrenkamas su (tariamai) neteisėta užsienio šalies pagalba?
Sejanus wrote:
2017-12-07 10:37
Gal bent taip pavyks nuversti piktąjį Trumpą
Vat šitos vietos aš irgi nesupratau besidomėdamas Alt-Right idėjomis. Viena yra nekęsti Clinton taip stipriai, kad protesto vardan balsuotum už bet kokį kitą kandidatą.. Tačiau vis dar palaikyti Trumpą praėjus metams nuo rinkimų? Rly? Tu tikrai manai, kad iš jo prezidentavimo kam nors (apart jo šeimos bei verslo interesų) bus naudos?
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2017-12-08 12:04

Nelabai suprantu, kuri vieta tau atrodo tokia juokinga. Ar pagal tave yra Ok, jei prezidentas išrenkamas su (tariamai) neteisėta užsienio šalies pagalba?
Ta vieta, kad jie kaip mažvaikiai negali susitaikyti pralaimėję, tai bliauna ir spardosi (figuratively). Tas fiasco pasibaigęs impeachmentas buvo juokingiausia šio proceso kulminacija. Ar bent jau tikiuosi, kad kulminacija. Mažu pasirodys kad jie dar turi kokių triukų paruošę žmonėms linksminti. Vis gi demokratijos ir demokratinių rinkimų rezultatų gerbimas nėra jų stiprioji pusė.

Ką reiškia „prezidentas išrenkamas su tariamai neteisėta užsienio šalies pagalba“ man gan sunku sukompiliuoti į prasmingą teiginį. Tariamai neteisėta tai reiškia teisėta? Ar man atrodo OK, kad prezidentas išrenkamas su teisėta užsienio šalies pagalba? Na taip, viskas OK. Ar man atrodo, kad Trumpas buvo taip išrinktas? Nežinau, nemačiau jokių įrodymų, net ne teismo lygio įrodymų bet šiaip bent jau kažkokių įrodymų. Žinau tik kad Obama tarėsi prieš rinkimus su rusais, o Clinton buvo remiama Saudo Arabijos.

Vat šitos vietos aš irgi nesupratau besidomėdamas Alt-Right idėjomis.
Apie alt-right idėjas nieko nežinau, per daug jomis nesidomėjau, užtenka žinoti kad antisemitai rasistai ir white-supremacistai, toliau gilintis į Richard Spencer ir panašių klounų filosofiją nematau prasmės. Net nežinau, ar jie vis dar palaiko Trumpą ar jau nusivylę ar dar kas ten jiem šviečiasi.
Viena yra nekęsti Clinton taip stipriai, kad protesto vardan balsuotum už bet kokį kitą kandidatą.
Ne už bet ką, o už geresnį kandidatą. Aš šiaip „sirgau“ už Clinton, tuo metu atrodė, kad ji geresnis kandidatas (Lietuvai) nes Trumpas toks abejotinas atrodė, o Clinton pozicija Rusijos atžvilgiu buvo gana griežta. Jei būčiau amerikietis ir Lietuva man nerūpėtų, tuomet žinoma būčiau balsavęs už Trumpą.
Tačiau vis dar palaikyti Trumpą praėjus metams nuo rinkimų? Rly? Tu tikrai manai, kad iš jo prezidentavimo kam nors (apart jo šeimos bei verslo interesų) bus naudos?
Taip. Pavyzdžiui, kad ir ką tik įvykęs Jeruzalės pripažinimas manau bus naudingas Izraeliui. Ir beje praėjus metams nuo rinkimų situacija nepasikeitė, jei ne Trumpas, būtų buvusi Hillary. (Dar po metų ji vis dar bus nepasikeitusi. Ir po dviejų). Todėl nelabai suprantu logikos, kodėl reikėtų suddenly nustoti jį palaikyti vien todėl, kad suėjo prezidentavimo metukai.

Tu ne? Argumentai?
Last edited by Sejanus on 2017-12-08 12:35, edited 4 times in total.
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2017-12-08 12:12

Tačiau vis dar palaikyti Trumpą praėjus metams nuo rinkimų? Rly? Tu tikrai manai, kad iš jo prezidentavimo kam nors (apart jo šeimos bei verslo interesų) bus naudos?
Taip, tikrai iš D.Trampo prezidentavimo naudos bus visai visuomenei - bent jau politkorekciją pristabdys, ir tai labai gerai bus visuomenei, kad jis tą politkorekciją pristabdys. :thumbsup:
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2017-12-08 12:39

Taip, tikrai iš D.Trampo prezidentavimo naudos bus visai visuomenei - bent jau politkorekciją pristabdys, ir tai labai gerai bus visuomenei, kad jis tą politkorekciją pristabdys
Iš tiesų vien dėl šito jau vertėjo amerikonams jį išsirinkti. Nes kai tas virusas sunaikins švietimo sistemą, žodžio laisvę ir lygias teises, bus per vėlu. Tik klausimas, kiek iš tiesų Trumpas jį sustabdys. Na bent jau aktyviai neplėtos, skirtingai nei būtų dariusi Clinton.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2017-12-08 13:12

Sejanus wrote:
2017-12-08 12:04
Ta vieta, kad jie kaip mažvaikiai negali susitaikyti pralaimėję, tai bliauna ir spardosi (figuratively).
Tai, kad patys demokratai irgi nepalaikė (126 balsavo prieš, ir tik 58 - už) pasiūlymo pradėti impeachmento procedūrą, nes nemanė, kad dabar tinkamas laikas (presumably, nes jiems taip pat dar neužtenka įrodymų).

Be to, balsavimą pasiūlė net ne demokratai, o respublikonas. Ir visai ne dėl Rusijos, o dėl to, kad jo nuomone Trampas yra netinkamas eiti pareigas dėl rasistiškų, anti-semitiškų ir kt. nederamų pažiūrų.

Tai dabar papasakok man, kas čia yra tie tavo mažvaikiai, nes man visai nebeaišku.
Sejanus wrote:
2017-12-08 12:04
Tas fiasco pasibaigęs impeachmentas buvo juokingiausia šio proceso kulminacija.
Tikrai nemanau, kad čia buvo kulminacija - man labiau panašu į žemesnių rūmų parlamentarų saviveiklą. Tikri bandymai nuversti Trampą bus, kai baigsis tyrimai dėl Rusijos įtakos.
Sejanus wrote:
2017-12-08 12:04
Todėl nelabai suprantu logikos, kodėl reikėtų suddenly nustoti jį palaikyti vien todėl, kad suėjo prezidentavimo metukai.
Mano prielaida yra, kad daug žmonių balsavo ne tiek "už Trampą", kiek "prieš Klinton". Todėl, nebelikus Klinton grėsmės, jiems kaip ir nėra reikalo toliau palaikyti Trampą vien iš inercijos.
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2017-12-08 13:28

Tai, kad patys demokratai irgi nepalaikė (126 balsavo prieš, ir tik 58 - už) pasiūlymo pradėti impeachmento procedūrą, nes nemanė, kad dabar tinkamas laikas (presumably, nes jiems taip pat dar neužtenka įrodymų).
Niekada neteigiau priešingai
Be to, balsavimą pasiūlė net ne demokratai, o respublikonas. Ir visai ne dėl Rusijos, o dėl to, kad jo nuomone Trampas yra netinkamas eiti pareigas dėl rasistiškų, anti-semitiškų ir kt. nederamų pažiūrų.
Niekada neteigiau priešingai. Ar tik neprojektuoji į mane kažkokių kažkur kitur skaitytų minčių? :)
Tai dabar papasakok man, kas čia yra tie tavo mažvaikiai, nes man visai nebeaišku.
Man atrodo pakankamai aiškiai parašiau, jei pasimetė tarp kito teksto, galiu pakartoti – žmonės, nesugebantys susitaikyti, kad Trumpas yra prezidentas, ir ieškantys bet kokio šiaudo kad jį pašalinti iš pareigų.
Tikri bandymai nuversti Trampą bus, kai baigsis tyrimai dėl Rusijos įtakos.
Visai gali būti, reikia didinti popcorno atsargas. Kad tokie bandymai bus aš prognozavau išsyk po rinkimų, gal net šiame forume rašiau, nes na buvo pakankamai akivaizdu, kad su pralaimėjimu ne visi pajėgūs susitaikyti.
Mano prielaida yra, kad daug žmonių balsavo ne tiek "už Trampą", kiek "prieš Klinton". Todėl, nebelikus Klinton grėsmės, jiems kaip ir nėra reikalo toliau palaikyti Trampą vien iš inercijos.
Jie balsavo už Trumpą. Aš ta prasme puikiai suprantu, ką nori pasakyti. Bet mano nuomone, šis skirtumas yra gana kvailas, ir išrastas politologų-teoretikų, kad jie turėtų apie ką postringauti po rinkimų ir atrodytų protingais. Visada renkiesi iš kažkokių kelių kandidatų, ir visada balsuoji už vieną, nes jis atrodo geresnis lyginant su kitais.

O ką reiškia palaikyt / nepalaikyt tavo nuomone šiame kontekste, gal kur nesusikalbame. Jei nustoti palaikyti reikštų pritarti tiems kvailiems mėginimams išspirti jį iš pareigų, tai nulis logikos, tada nevertėjo nei balsuoti už jį jei paskui iškart prisidėsi prie atsikratymo. O jei turi omeny tik kad nereikia būti fanboyjais kurie pritaria viskam ką Trumpas sako ir daro, tai pilnai sutinku.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2017-12-08 14:02

Sejanus wrote:
2017-12-08 13:28
Ar tik neprojektuoji į mane kažkokių kažkur kitur skaitytų minčių? :)
Kas man belieka, kai tu neturi jokių minčių, už kurias galėtum pastovėti. Tiesiog copy/pastini, ką randi dešniųjų klik-baituose, net neperskaitęs iki galo. O kai paspaudžiu, iš karto sprunki į krūmus su visais tais savo "o aš taip nesakiau, bebebe". Dėjau aš ant tokio diskutavimo... tašką.
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2017-12-08 14:22

Despòtas wrote:
2017-12-08 14:02
Kas man belieka, kai tu neturi jokių minčių, už kurias galėtum pastovėti. Tiesiog copy/pastini, ką randi dešniųjų klik-baituose, net neperskaitęs iki galo.
Čia NY Times dešiniųjų clickbaitas? Aš copypastinau iš ten. Ir perskaitęs iki galo. Mintis laikau kad išdėstau pakankamai rišliai, jei esi per kvailas ne tik jas suprasti bet ir pasiklausti ko nesupranti, tai tavo problema. Ir man ji nelabai rūpi.
O kai paspaudžiu, iš karto sprunki į krūmus su visais tais savo "o aš taip nesakiau, bebebe". Dėjau aš ant tokio diskutavimo... tašką.
Nepastebėjau, kad būtum spaudęs, gal ką supainiojai? Gal tualete ką nors spaudei?
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-03-02 06:00

Trumpo gerbėjai krito iki naujų žemumų.
Trump supporters can't stand the idea of a smelly armpit or a stinky foot, a study found — and psychologists are not surprised.

http://www.businessinsider.com/trump-su ... eet-2018-2
Pripažinsiu toliau antraštės neskaičiau, neišeina – business insider prašinėja, kad išjungčiau adblocką. Net neketinu.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2018-03-02 13:06

Sejanus wrote:
2018-03-02 06:00
Trumpo gerbėjai krito iki naujų žemumų.
Eina sau, kokia baisi diskriminacija pagal pažastų kvapą. Grynas patriarchalinis pažastizmas.
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-03-02 21:22

Vilius wrote:
2018-03-02 13:06
patriarchalinis pažastizmas.
Šaipykis šaipykis, bet po penkių metų ši sąvoka bus dėstoma universitetuose greta kitų buzzwordų :)
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2018-03-03 16:52

melodetektorius, žinok, kad ir kaip nemėgstu Trampo, bet šaipymaisi iš jo šukuosenos man atrodo vaikiški.
User avatar
melodetektorius
pradedantis
Posts: 248
Joined: 2013-10-14 13:54
Contact:

2018-03-03 17:51

Vilius wrote:
2018-03-03 16:52
melodetektorius, žinok, kad ir kaip nemėgstu Trampo, bet šaipymaisi iš jo šukuosenos man atrodo vaikiški.

Aš manau, kad yra žmonių, iš kurių galima šaipytis :oops: , ir vienas iš jų yra Donaldas Trumpas. Neskaitant to, kad jo liežuvis peržengia visas padorumo ribas :thumbsdown: https://www.youtube.com/watch?v=hFOy8-03qdg , priežastį šaipytis iš jo šukuosenos sukuria jo paties narcizinis :love: požiūris į save https://www.youtube.com/watch?v=sU-k4E_cZJA .

Todėl pusė pasaulio ir visas melo detektorius bando atspėti: "Is Donald Trump's hair real or fake?" http://www.dailymail.co.uk/news/article ... -fake.html , juk atsakymas į šį klausimą yra daug svarbesnis už atsakymą: Kas laimės sekančius rinkimus į Amerikos prezidento postą? :ax:
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-03-03 18:42

Aš manau, kad yra žmonių, iš kurių galima šaipytis
Aš manau, neturėtų būti žmonių, iš kurių būtų negalima šaipytis. Bet Vilius nesakė negalima, jis tik sakė – vaikiška :)
Post Reply