Gėjai ir įsivaikinimas

Visos temos, susijusios su socialiniais mokslais.
Apostatas
senbuvis
Posts: 3056
Joined: 2005-03-07 17:43

2006-03-03 14:37

Tai cia matyt ne homofobiskumo ar tolerancijos klausimas, bet daug gilesnis ir svarbesnis, o butent zmogaus intelektualiniu pajegumu. Tikrai sunku kai intelektas tiek neissivystes, kad galvojimas sukelia skausma... :(
User avatar
Nomad
senbuvis
Posts: 5460
Joined: 2004-04-18 09:50
Location: Kaunas
Contact:

2006-03-03 14:41

Liucipher wrote:Tai cia matyt ne homofobiskumo ar tolerancijos klausimas, bet daug gilesnis ir svarbesnis, o butent zmogaus intelektualiniu pajegumu. Tikrai sunku kai intelektas tiek neissivystes, kad galvojimas sukelia skausma... :(
Cia kaip ir su fiziniais pratimais, pirmos treniruotes kelia diskomforta, ypac kita diena, del pieno rugsties raumenyse ar kazko tokio. Taciau kai pripranti, sunkiai be sporto gyventi gali, ir skausmai praeina... Taip ir su galvojimu matyt.
rae
naujokas
Posts: 76
Joined: 2006-01-19 19:32

2006-03-03 14:55

Liucipher wrote:Ok, as saves nelaikau homofobu ir pasisakau uz visas jiems kaip ir kitiems zmonems turincias priklausyt teises: santuokos bei isivaikinimo. Kodel man del to pradetu skaudet galva arba as tureciau jaust kitoki diskomforta? Mano nuomones isreiskimas man nera jokia problema ir juolab galvos skausmas.
tu matyt buvai auklejamas kiek kitaip nei as. tau nera nuodeme kasman atrodo nuodeme. galbut mano kaip kataliko pasauleziura yra per daug skirtinga nuo tavo laisvamanio, tad mes visnaskito iki gali ir nesuprasime. :wink:

man gejai slykstu, nes tai nera norma
User avatar
Nomad
senbuvis
Posts: 5460
Joined: 2004-04-18 09:50
Location: Kaunas
Contact:

2006-03-03 14:57

man gejai slykstu, nes tai nera norma
Ar tau taip pat slykstu ir bet kokie kiti nukrypimai nuo "normos"? Pvz., anciasnapiai? Siksnosparniai? Zuvys skraiduoles? Genijai? Aukstaugiai, zemaugiai?
rae
naujokas
Posts: 76
Joined: 2006-01-19 19:32

2006-03-03 15:02

Nomad wrote:
man gejai slykstu, nes tai nera norma
Ar tau taip pat slykstu ir bet kokie kiti nukrypimai nuo "normos"? Pvz., anciasnapiai? Siksnosparniai? Zuvys skraiduoles? Genijai? Aukstaugiai, zemaugiai?
nea... ne taip... nes sitos rusys nukrypimu nera tokios aktualios man kaip gyvam organizmui, kurio pagrindine uzduotis yra pratesti gyvybe, o tas kas to nedaro negali buti toleruojamas. Ce pagal mane.
User avatar
Nomad
senbuvis
Posts: 5460
Joined: 2004-04-18 09:50
Location: Kaunas
Contact:

2006-03-03 15:03

nea... ne taip... nes sitos rusys nukrypimu nera tokios aktualios man kaip gyvam organizmui, kurio pagrindine uzduotis yra pratesti gyvybe,
Kas tau dave tokia uzduoti? :D
o tas kas to nedaro negali buti toleruojamas. Ce pagal mane.
Kiek vaiku turi? Jei atsakysi, kad nei vieno, gausi bana. Nes tokie negali buti toleruojami. Ar sutinki? :)
rae
naujokas
Posts: 76
Joined: 2006-01-19 19:32

2006-03-03 15:12

Nomad wrote:Kas tau dave tokia uzduoti? :D
nezinau... tik jauciu kad privalau ta daryti savo pasamone... :oops: :mrgreen:
Nomad wrote:Kiek vaiku turi? Jei atsakysi, kad nei vieno, gausi bana. Nes tokie negali buti toleruojami. Ar sutinki? :)
oficialiai DAR neturiu... nors ka gali zinot kaip ten is tiesu yra.

ir siaip siulyciau nesuvokti zodziu tiesmukai, nes tavo isvados skamba labai komiskai :lol:
Apostatas
senbuvis
Posts: 3056
Joined: 2005-03-07 17:43

2006-03-04 13:51

rae wrote:tu matyt buvai auklejamas kiek kitaip nei as. tau nera nuodeme kasman atrodo nuodeme.
Tikrai ko gero man nei homofobijos nei ksenofobijos nei ugde, nei diege man artimi zmones. Gal tureciau but laimingas.
rae wrote:galbut mano kaip kataliko pasauleziura yra per daug skirtinga nuo tavo laisvamanio, tad mes visnaskito iki gali ir nesuprasime.
Bloga ta katalikybes pasauleziura jei ugdo slykstejimasi niekuo nekaltais zmonemis vien del to, kad jie yra kitokios tauutybes ar seksualines orientacijos.
rae wrote:man gejai slykstu, nes tai nera norma
Kitaip sakant vos jie taptu norma [ butu gerai jei apibreztumete normos savoka] Jus jais nustotumete slykstetis ta pacia minute?
Apostatas
senbuvis
Posts: 3056
Joined: 2005-03-07 17:43

2006-03-04 13:53

rae wrote:nea... ne taip... nes sitos rusys nukrypimu nera tokios aktualios man kaip gyvam organizmui, kurio pagrindine uzduotis yra pratesti gyvybe, o tas kas to nedaro negali buti toleruojamas. Ce pagal mane.
Kitaip sakant Jus taip pat netoleruojate ir smerkiate, o gal net ir slykstites vienisiais, nevaisingomis poromis ir kitais, kurie negali ar nenori pratesti gimines?
Apostatas
senbuvis
Posts: 3056
Joined: 2005-03-07 17:43

2006-03-04 13:54

rae wrote:oficialiai DAR neturiu... nors ka gali zinot kaip ten is tiesu yra.
Homoseksualistai irgi dar neturi, nes yra homofobu, kurie motyvuodami neaiskiais argumentais neleidzia jiems tureti vaiku. Kuo Jus kitoks nei jie?
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2006-03-04 19:05

rae wrote:man gejai slykstu, nes tai nera norma
O kas yra norma? Galima apibrėžimą? :D
rae wrote:ir siaip siulyciau nesuvokti zodziu tiesmukai, nes tavo isvados skamba labai komiskai :lol:
Kodėl gi? Tu aiškiai parašei, kad negalima toleruoti tų, kurie nepratęsia gyvybės. Taigi, kokio velnio mes turėtume čia toleruoti tave? Nors vieną priežastį?
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2006-03-04 19:11

rae wrote:nezinau... tik jauciu kad privalau ta daryti <t.y. tureti vaiku> savo pasamone... :oops: :mrgreen:
oficialiai DAR neturiu...
Tai, po velniu, prie darbo, kareivi! Tevynei Lietuvai tiesiog gyvybiskai reikia TAVO atzalu! :D :lol: :lol:
User avatar
Nomad
senbuvis
Posts: 5460
Joined: 2004-04-18 09:50
Location: Kaunas
Contact:

2006-03-06 17:38

nezinau... tik jauciu kad privalau ta daryti savo pasamone...
Aisku, susigalvojai sau pats. Tad siulyciau neprimetineti kitiems savo isgalvotu uzduociu.

oficialiai DAR neturiu... nors ka gali zinot kaip ten is tiesu yra.
Argumentas is nezinojimo nera argumentas. Vadinasi, neturi. Vadinasi, esi netoleruotinas. Sutinki? Dar turi ka pasakyti, kaip nors reabilituotis savo paties akyse? :D
ir siaip siulyciau nesuvokti zodziu tiesmukai, nes tavo isvados skamba labai komiskai
Naturalu, is komisku teiginiu isvestos isvados irgi yra komiskos. Taciau cia problema ne isvedime, o pradiniuose teiginiuose.
User avatar
shankeris
pradedantis
Posts: 278
Joined: 2005-12-29 02:17
Location: Šiauliai

2006-04-07 21:37

Ramzajus wrote:Kai žmonės sako, jog šeima yra vertybė - lyg ir viskas suprastama. Kai vėliau sužinai, kad netradicinių šeimų fotografijos tą vertybę griauna - niekas nebeaišku. Ir tikrai nepasidarys aiškiau nors ir pats seimas kartotų tas pačias šabloniškas frazes.
teko pamatyti tą parodą Šiauliuose. nieko ten baisaus, kelios lesbietės, keli susikabinę pedikai.
turbūt bijoma, kad vaikai prisižiūrėję tokių meniškų ir estetiškai patrauklių nuotraukų ims sekti tų nuotraukų objektų pavyzdžiu, kitaip tariant, homoseksualizmas taps mada. kažkaip juokingai skamba, bet ale visgi tėvų teisė nuspręsti, ką jų vaikai gali matyti ir ko negali.

o Bažnyčia eilinį sykį "saugo moralę".

beje, parodų salė, kur buvo eksponuojamos tos nuotraukos, yra daugiausia už 100 metrų nuo mano mokyklos :)
User avatar
Vajezus
emeritas
Posts: 3808
Joined: 2004-04-19 11:19
Location: Vilnius
Contact:

2006-04-09 15:18

shankeris wrote: teko pamatyti tą parodą Šiauliuose. nieko ten baisaus, kelios lesbietės, keli susikabinę pedikai.
Na, jei tiksliau, tai:
V+V - 2 poros
M+M - 3 poros
V+M - 7 poros
Taigi visai mišri paroda gavosi, vienok žmonės selektyviai viską atsimena :)
kažkaip juokingai skamba, bet ale visgi tėvų teisė nuspręsti, ką jų vaikai gali matyti ir ko negali.
Tik tėvai gali nuspręsti, ar jų vaikai gali matyti konservatorius. Lauk juos iš Seimo ir televizijos!
beje, parodų salė, kur buvo eksponuojamos tos nuotraukos, yra daugiausia už 100 metrų nuo mano mokyklos :)
Nebaisu buvo nueiti? :)
User avatar
Akela
senbuvis
Posts: 2549
Joined: 2006-01-08 23:00

2006-04-09 19:25

Hmmm...beje, gal kas kur uzhmatet statistika, koks procentas geju sheimu isivaikina vaikus tose shalyse, kur tai jiems leidzhiama?
Nes itariu, jog chia daugiau ginchas del teises, kuri ish dalies sulygintu geju sheimas su heteroseksualiu asmenu sheimomis, o daug vargo ir pastangu reikalaujanchiu ivaikinimu ir vaiko auginimu ish tiesu beveik niekas ish ju ir neuzhsiimtu. (Ne vyrishkas darbas virt vaikui koshytes ir t.t. :? )
User avatar
shankeris
pradedantis
Posts: 278
Joined: 2005-12-29 02:17
Location: Šiauliai

2006-04-10 22:58

Vajezus wrote:Tik tėvai gali nuspręsti, ar jų vaikai gali matyti konservatorius. Lauk juos iš Seimo ir televizijos!
sutinku, kad ana mano mintis tos parodų namų kuratorės nepateisina.
Vajezus wrote:Nebaisu buvo nueiti? :)
cinikas :P

o jei rimtai, tai nereikia su manim šnekėti kaip su homofobu, nes toks nesu :)
User avatar
Shiori
pradedantis
Posts: 496
Joined: 2004-04-18 09:07

2006-04-11 06:13

Ir gerai padarė, kad neįsileido, nes tos nuotraukos tragiškos meniniu požiūriu. Ko tais mada atėjo - jei apie gėjus, tai belenkokį brudą kiša už gerą produktą, tarsi etiketė "gėjus" būtų aukshtos kokybes standartas.
Post Reply