[Skepprojektas] Stabdyk melą

Visos temos, kurios neįsipaišo nei į vieną forumą aukščiau.
User avatar
Jauja
pradedantis
Posts: 200
Joined: 2005-12-06 18:23

2006-11-27 17:58

Nomad wrote:Aš irgi taip supratau. Esmė, kad mobiliakų bangos visai nepaveikia žmogaus. Iš to logiškai išvedu, kad nesvarbu koks tas intensyvumas.
kai intensyvumai dideli, prasideda netiesiniai reiskiniai... o tada jau... :shock:
User avatar
ToxisLT
pradedantis
Posts: 257
Joined: 2007-03-09 11:34

2007-04-03 14:54

jei leisit ikisht savo nefizikini trigrashi norechiau sutik su p. snukiu ( =) )
zhmones turi skirtinga atsparuma skirtingiems kiekiams spinduliuotes, kaip pvz butu radiacine spinduliuote - vieni jai jautresni, uzhtenka mazhesnes dozes gama spinduliu, kiti gi ne tokie jautrus (pva zhmones per amzhius gyvenantys vietovese su didesniu radiaciniu fonu nejauchia jokio pashalinio efekto) tas pats buvo su chernobylio padariniu likvidavimu, kai kurie spinduline liga gavo mygam, kiti gi - po shiai dienai gyvi;

tas pats galbut yra ir su kitomis bangomis - veini zhmones - jautresni, kiti ne tokie jautrus (kaip tai paaishkint fizikishkai ar medicinishkai, ash tikrai neisivaizduoju:)

prie temos - teiginiai:
Vis daugiau mokslininku tampa tikinchiaisiais (that means god exists=) (c) kazhkadu buvus mano tikybos mokytoja+ kiti arshus krikshchionys
(kai rashiau kazhkoki darba niekur nesugebejau rast informacijos apie tikinchiuju ir netikinchiuju kieki tarp mokslininku (sakykim fiziku))

Naujausias pokshtas (jau patvirtintas vatikano) vienuole meldesi uzh popiezhiu jona pauliu - shnai ishgijo nuo parkinsono (blyn kodel pats popiezhas neishgijo nuo visu ji kankinusiu ligu? arba a)jis nesimelde b)meldesi permazhai!!!! tai koks jis shventasis ble?! (jo geru darbu tikrai nesumenkinu... jis beja buvo pirmas popiezhas pripazhines evoliucijos teorija kaip galima (aishku te vistiek reikia dievulio... ) manau didzhiausia itaka - de shardeno zhmogaus fenomeno) )
taigis, man idomu kaip jie irodineja stebuklus? viena boba man pasake - that means god exists principu? najs! viena boba man pasake, kad dievulis buvo ishgalvotas kosminiu klounu, kad linxmint liaudi!
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2007-04-03 15:33

ToxisLT wrote:jei leisit ikisht savo nefizikini trigrashi norechiau sutik su p. snukiu ( =) )
zhmones turi skirtinga atsparuma skirtingiems kiekiams spinduliuotes, kaip pvz butu radiacine spinduliuote - vieni jai jautresni, uzhtenka mazhesnes dozes gama spinduliu, kiti gi ne tokie jautrus (pva zhmones per amzhius gyvenantys vietovese su didesniu radiaciniu fonu nejauchia jokio pashalinio efekto) tas pats buvo su chernobylio padariniu likvidavimu, kai kurie spinduline liga gavo mygam, kiti gi - po shiai dienai gyvi;
Tai, kad žmonių organizmai yra skirtingi, niekaip nerodo nei „imuninės sistemos gebėjimo kovoti su jonizuojančiu spinduliavimu“, nei to, kad žmonės per paskutinius du tūkstantmečius smarkiai evoliucionavo atsparumo tokiam spinduliavimui atžvilgiu.
User avatar
ToxisLT
pradedantis
Posts: 257
Joined: 2007-03-09 11:34

2007-04-04 08:44

bijau ginchitis, nes neturiu pakankamai kompetencijos shiuo klausimu...
tiesiog _gali_buti_, kad mazhesnis jautrumas (ne imunitetas) spinduliavimui _galetu_ buti evoliucijos pasekme (pvz jei ash, gyvenu vietoveje su padidintu radiaciniu fonu... megapolyje, shlia urano kasyklu (neisivaizduoju ar tai didina radiacini fona:)... kokios 15 kartu mano jau ten gyvena.. _manau_ kad mano jautrumas radiaciniam fonui turetu but mazhesnis uzh zhmogu gyvenanti sterilioje aplinkoje:) (mano kliedesiai neparemti jokiais faktais, tiesiog postringavimas.. jei kur klystu - pataisykit :)
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2007-04-04 14:38

ToxisLT wrote:(mano kliedesiai neparemti jokiais faktais, tiesiog postringavimas.. jei kur klystu - pataisykit :)
Būtent – tokių faktų aš nemačiau. Galėtų? Galėtų. Ar taip yra? Reikia įrodymų.
O kai kažkas ima ir suskaičiuoja prieš kelis tūkstantmečius gyvenusių žmonių atsparumą jonizuojančiam spinduliavimui... :D
User avatar
ToxisLT
pradedantis
Posts: 257
Joined: 2007-03-09 11:34

2007-04-05 07:53

dar trumpas klausimas del piktuju elektromagnetiniu bangu ir teiginio, kad gyvent po aukshtos itampos laidais yr blogis... O kulish paukshciua nevidonai tuos laidus savo noru nugula? te tik mazochistai paukshchiai, ar visgi neturi tokios jau dideles ir jauchiamos itakos tos bangos skleidzhiamos aukshtos itampos laidu?;)
Apostatas
senbuvis
Posts: 3056
Joined: 2005-03-07 17:43

2007-04-05 09:41

ToxisLT wrote:ar visgi neturi tokios jau dideles ir jauchiamos itakos tos bangos skleidzhiamos aukshtos itampos laidu?;)
Užtenka paukščiui netyčia prisliesti kito laido ir būna didelis bum. Paukščiai tiesiog ekstremalai. :)
User avatar
ToxisLT
pradedantis
Posts: 257
Joined: 2007-03-09 11:34

2007-04-05 10:39

:)
tas tai aishku, ash gi neteigiu kad varnos yr shventi gyviai, kuriuos dievulis apsaugo nuo elektros poveikio:), tiesog jei jie jau kaba ten ant laidu (kurie pasak liaudies ishminties yr blogis=), gal visgi elektromagnetines bangos nelabai jau ir kenkia... ar jiems giliai vienodai.. ten...

-e, klausyk, shita, o tau nebuna kujova, kai ant tu laidu kabam?
-aga! ir blyn potencija suprastejo..
-Tai gal nafyk nebesedim ant ju?
-Kad.. nezhinau, kazhkaip malonu ant ju tupet... prikyn, ash viena kart net marija machiau...
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2007-04-05 15:32

ToxisLT wrote:O kulish paukshciua nevidonai tuos laidus savo noru nugula? te tik mazochistai paukshchiai, ar visgi neturi tokios jau dideles ir jauchiamos itakos tos bangos skleidzhiamos aukshtos itampos laidu?;)
Net jei aukštos įtampos linijų spinduliavimas yra kenksmingas, tai dar nereiškia, kad paukščiai pajėgūs tai pajusti. Apsisaugojimui nuo išorės pavojų mes turime pojūčius, tarkime, kai kas nors bando nukąsti mums ranką, mes traukiamės ne todėl, kad suvokiame to žalingumą, o visų pirma dėl skausmo. O štai EM bangas juntame tik kai kuriuose siauruose diapazonuose :)
User avatar
ToxisLT
pradedantis
Posts: 257
Joined: 2007-03-09 11:34

2007-04-05 16:33

tai ash klausiu, ar paukshchiai, kurie vadovaujasi instinktais, o ne kazhkokiais proto, valios ar dar kuriais nors sugebejimais, sedes ten kur jiems kazhkas negerai.. vat blyn, man jau galva skauda, ale negaliu eit kur geriau (i.e. i kabaka:), bo darbas nesibaige ir dar vienas susitikimas laukia :\ .. o paukshtis, jei sakykim elektromagnetines bangos tikrai turi neigiama pojuti (ne liekamuosisu reishkinius (i.e. masturbuosies - koju pirshtai nudzhius!!!), o tiesioginius), tai koks tau gyvis kabes ten (turbut archiau aukshtos itampos laidu gali tik kokios mutavusios kirvarpos prisikas, arba pozheminiai akmengrauzhiai =) savo noru, kur yr negerai?

O kokius liekamuosius reishkinius (uzhdelsto veikimo poveiki) gali turet elektromagnetines bangos? mutacijas? net man nefizikui\medikui kazhkaip skamba neitikinamai (vezhi ash chia priskiriu mutacijoms:)? Jei tai turi kazhkoki poveiki, jis turetu but jauchiamas (jei verda baltymai tavo smegenyse, manau turetum pajust shiokiu tokiu nepatogiu pojuchiu:)
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2007-04-05 16:57

ToxisLT wrote:o paukshtis, jei sakykim elektromagnetines bangos tikrai turi neigiama pojuti (ne liekamuosisu reishkinius (i.e. masturbuosies - koju pirshtai nudzhius!!!), o tiesioginius), tai koks tau gyvis kabes ten (turbut archiau aukshtos itampos laidu gali tik kokios mutavusios kirvarpos prisikas, arba pozheminiai akmengrauzhiai =) savo noru, kur yr negerai?
Kartoju: jam nėr negerai. Jis nieko nejaučia, tupėti patogu, tai kodėl netupėt? O jei jis dėl to gyvens ne 5, o 3 metus – to paukštis nepajus ir joks instinktas nelieps jam nesiartinti prie laidų. Per ilgą laikotarpį gal būt natūralios atrankos dėka paukščiai, linkę tupėti ant laidų, išnyktų, o išliktų tie, kurie būtų linkę ant jų netupėti. Tik tam elektros laidai per trumpai egzistuoja.
ToxisLT wrote:O kokius liekamuosius reishkinius (uzhdelsto veikimo poveiki) gali turet elektromagnetines bangos? mutacijas? net man nefizikui\medikui kazhkaip skamba neitikinamai (vezhi ash chia priskiriu mutacijoms:)? Jei tai turi kazhkoki poveiki, jis turetu but jauchiamas (jei verda baltymai tavo smegenyse, manau turetum pajust shiokiu tokiu nepatogiu pojuchiu:)
Tam tikrų dažnių EM bangos sukelia mutacijas, tai yra faktas. Paklausk Hirosimos gyventojų.
O kaip tu pajusi mažo intensyvumo pojūtį? Štai šią akimirką tavo kūną pervėrė daugybė gama kvantų (foninė radiacija). Kai kurie jų jonizavo kūno ląsteles. Keli, tikėtina, pažeidė vienos ar kitos ląstelės genetinę medžiagą. Ar pajutai? :)
User avatar
ToxisLT
pradedantis
Posts: 257
Joined: 2007-03-09 11:34

2007-04-05 18:18

blast!
Tadu ash mastau, gal ne rukyt uzhdraus kabakuose reikejo, o elektra ;)

Anyway bet zhiuriu mes shiek tiek nesusikalbam.. ash kalbu tik apie aukshtos itampos laidu skleidzhiams elektromagnetines bangas, ne apie gama beta ir visa kita graiku abecele ishsiskirianchia nukinant piktuosius japonus...

Ash visumoje kalbejau apie pasajkojimus zhmoniu gyvenanchiu shalia aukshtos itampos laidu, apie galvos/sanariu skausmus, kurie atseit yra sukelti aukshtos itampos laidu...


(p.s. mano diskusija vis dar profanishko lygio, kompetencijos diskutuoti kaipir neturiu, tiesiog idomu.. taigi, jago kur klystu - galima rodyt pirshtais ir apmetyt arkliashudzhiais:)
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2007-04-05 20:00

ToxisLT wrote:Anyway bet zhiuriu mes shiek tiek nesusikalbam.. ash kalbu tik apie aukshtos itampos laidu skleidzhiams elektromagnetines bangas, ne apie gama beta ir visa kita graiku abecele ishsiskirianchia nukinant piktuosius japonus...
Kažkur temos pradžioje buvau parašęs apie beveik visų EM spektro dalių neigiamą poveikį.
O pavyzdys su gama kvantais tiesiog rodo, kad kai kurių kenksmingo poveikio rūšių organizmas nėra pajėgus pastebėti ir į jį sureaguoti. Taigi, galimas daiktas, kad taip yra ir su minėtais aukštos įtampos laidais.
Taip pat galimas daiktas, kad jų spinduliavimas realios įtakos sveikatai tiesiog neturi.
User avatar
ToxisLT
pradedantis
Posts: 257
Joined: 2007-03-09 11:34

2007-04-06 10:29

Agha.. gal tadu neisiskaichiau pradzhios:) sry
User avatar
spyxter
pradedantis
Posts: 361
Joined: 2007-04-10 08:28
Location: Sostinė

2007-05-13 22:16

Alaus, vyno teigiamas poveikis: mitas ar tiesa? Beje, jei sakysit, kad tiesa, ar galetumet pateikti kas atliko tyrimus ir kas juos finansavo? :roll:
Apostatas
senbuvis
Posts: 3056
Joined: 2005-03-07 17:43

2007-05-14 16:52

spyxter wrote:Alaus, vyno teigiamas poveikis: mitas ar tiesa? Beje, jei sakysit, kad tiesa, ar galetumet pateikti kas atliko tyrimus ir kas juos finansavo? :roll:
Tiesa, tiek alus tiek vynas gali turėti tam tikrą teigiamą poveikį, bet ar jis atseveria neigiamą poveikį, kas žino.
vvv2
senbuvis
Posts: 1178
Joined: 2007-08-02 11:24
Location: Kaunas city
Contact:

2007-08-02 12:15

Mr_X wrote:
Nomad wrote:Tikėtinai neteisingi teiginiai:
  • Teorija negali paaiškinti, kodėl kintamai srovei tekėti reikalingas antras laidas (fizika, iš Baltų e-konferencijos).
Elektros srovė, kaip žinia, yra kryptingas elektrinį krūvį turinčių dalelių judėjimas. Metalinio laido atveju tos dalelės yra laisvieji elektronai. Tam, kad srovė galėtų kuom nors tekėti reikalingas potencialų skirtumas
- kintamai srovei nereikia antro laido. :P
paprasčiausias pavyzdys - radijo siųstuvo antena

:crazy:
Post Reply