Parapsichologų asociacijos ir suvažavimai

Visos temos, kurios neįsipaišo nei į vieną forumą aukščiau.
Post Reply
User avatar
bro1
pradedantis
Posts: 362
Joined: 2005-06-25 19:42
Location: Velingtonas, NZ
Contact:

2007-03-09 03:09

Man toks klausimas iškilo, kaip parapsichologai visokie tarpusavyje bendrauja savo suvažiavimuose ir asociacijose?

Ar jie bando vieni kitiems viską už gryną pinigą parduot? Ar visgi bendrauja tarpusavyj nevengdami pasidalinti informacija, kaip lengviau žmones apgauti?

Kiek jie savo nesąmonėm patys tiki?
User avatar
Undine
skeptikas
Posts: 597
Joined: 2006-05-19 18:26

2007-03-09 05:27

Man teko garbė ir laimė pusmetį pagyventi pas parapsichologę :mrgreen: Ir sprendžiant iš jos elgesio niekam nematant bei nestebint, ji pati savo parapsichologija tikėjo. Ir šiaip buvo pakankamai nušokus nuo proto, kad tikėtų betkuo. Kalbėjo kažkokius užkeikimus, sėmėsi energijos iš saulės ir mėnulio, žvakės liepsnele valydama buto energiją visur privarvindavo vaško, o paskui rusiškai keikdamasi jį šveisdavo :lol: :lol: :lol:
bro1 wrote:Ar jie bando vieni kitiems viską už gryną pinigą parduot? Ar visgi bendrauja tarpusavyj nevengdami pasidalinti informacija, kaip lengviau žmones apgauti?
Būna visokių parapsichologijos universitetų ar kursų (panašius buvo išėjus ir toji bobulė), kur autoritetą turintys parapsichologai dėsto šitą meną tiems, kurie susižavėjo ir galbūt patikėjo jų galiomis ir gebėjimais. Taigi, informacija ir praktika jie dalinasi ir vienas kitam perduoda. Bet ar pasisako, kad visa tai manipuliacijos žmonių patiklumu ir apgaulė?
:nea: Aš galvoju, kad ne, nes prasitarę atbaidytų užkibusius patiklius naujokus - savo nuolatinių pajamų šaltinį.
User avatar
Vajezus
emeritas
Posts: 3808
Joined: 2004-04-19 11:19
Location: Vilnius
Contact:

2007-03-12 13:04

Undine wrote: Bet ar pasisako, kad visa tai manipuliacijos žmonių patiklumu ir apgaulė? :nea: Aš galvoju, kad ne, nes prasitarę atbaidytų užkibusius patiklius naujokus - savo nuolatinių pajamų šaltinį.
Yra dar vienas dalykas. Dažnai, kai kyla diskusija apie tikėjimą, žmogus pasako: nesvarbu, kaip ten yra iš tikrųjų, svarbu, kad tikėjimas man duoda jėgų (pakelia nuotaiką, duoda gyvenimo tikslą, tamsumus prašalina,- rinkitės pagal skonį). Taigi, gal tie šarlatanai irgi samprotauja panašiai?
Pszczolarz
skeptikas
Posts: 576
Joined: 2006-10-07 15:13
Location: Vilnius

2007-03-12 14:41

Kai dar buvau lengvatikis (nors gana skeptiškai žiūrėjau į ekstrasensus) mane pas vieną tokį pakvietė krikštatėvis. Aš atsikalbinėjau, sakiau, kad tai paprasčiausias šarlatanas, bet už dyką pasivažinėti sutikau link jo apsistovimo vietos. Pasirodo jis yra žolelių ekspertas + ekstrasensas ir keliautojas astralu. Pirma jo "diagnozė" buvo tokia: "Kai tu busi suaugęs sirgsi impotencija!" žinoma tik jis gali mane "išgelbėti" ir pradėjo kalbėti visokias nešvankybes apie savo sesksualinius nuotikius. Liepė nusimauti kelnes, aš nusimoviau, jis uždėjo savo ranką ant mano lytinio organo, užmerkė akys ir tykriausiai skleidė gerają energiją. Nustebau, kad jis dar ir numerologas, pradėjo aiškinti apie charakterius pagal gimimo datas. Pasakiau jam jog susidomėjau ekstrasensiniais sugebėjimais ir sakiau tą nuoširdžiai, nors dabar galvoju visiškai kitaip. Jis turbut pamanė: "atsirado naujas mokynis lengvatikis", ir pradėjo pasakoti kokius aš stebuklinius sugebėjimus turiu. Jie patys dažniausiai neverbuoja, laukia kol pats susidomėsi tomis pasakomis. Daugiau ten nebuvau, nes seansas kainuoja 20 LT. Daugiausiai buvo išpraše iš mano lengvatikės tikinčiosios mamos - 30 LT
Djiinn
naujokas
Posts: 14
Joined: 2009-04-04 12:46

2009-04-05 17:22

kol buvo nemokami kursai prapsihologijoi pats vazinejau gal kelis metus dabar nesigailiu .
ishkart pastebiu kas tik loxatrona suka o kas bent kiek rimchiau ieshko atsakymu i ishkilusius klausymus. Siulyciau ir jum pazint savo prieshus. gal ir draugu rasit
Post Reply