Dėl minčių einant šaligatviu

Visos temos, kurios neįsipaišo nei į vieną forumą aukščiau.

Ar yra jums gyvenime taip nutikę: einate šaligatviu ir į galvą staiga topteli mintis eiti taip, kad pėdos nekirstų plytelių sandūros?

1) Taip yra buvę gana dažnai (daugiau nei kokius 5 kartus);
41
76%
2) Bendrai paėmus, tokia mintis yra kilusi;
7
13%
3) Tokia mintis nėra kilusi arba neatsimenu to.
6
11%
 
Total votes: 54
User avatar
shankeris
pradedantis
Posts: 278
Joined: 2005-12-29 02:17
Location: Šiauliai

2010-01-19 14:56

Singuliaras wrote:Man dar svarbu būdavo užminti būtinai pėdos viduriu, ypač horizontalias linijas. Atrodydavo, kad aš jas tarsi jaučiu savo koja. :)
pamenu tokį jausmą. man toks noras eiti neužminant plytelių sudūrimų vaikystėje būdavo gana ryškus, o jeigu sudūrimą užmindavau, kildavo noras einant užminti sudūrimą kita koja, tada vėl ta pačia ir tada vėl pirmąja. jeigu to nepadarydavau (tarkim, baigėsi plytelės :) ), jausdavau psichologinį diskomfortą. kartais išeidavo ištisos "dešinė kairė kairė dešinė ir t.t." kombinacijos, bet užmynimų skaičius visada buvo lyginis, o kombinacija simetriška (nežinau kaip apibūdint). ir su laiptais panašiai. manau, čia kažkokia obsesija, kuri paskui dingo. dar nervindavo atdaros durys, stalčiai ar lentynos, o rankas dažnai plaunu iki šiol :)
Alchi
pradedantis
Posts: 249
Joined: 2010-01-01 18:48

2010-01-19 15:48

shankeris wrote: pamenu tokį jausmą. man toks noras eiti neužminant plytelių sudūrimų vaikystėje būdavo gana ryškus, o jeigu sudūrimą užmindavau, kildavo noras einant užminti sudūrimą kita koja, tada vėl ta pačia ir tada vėl pirmąja. jeigu to nepadarydavau (tarkim, baigėsi plytelės :) ), jausdavau psichologinį diskomfortą. kartais išeidavo ištisos "dešinė kairė kairė dešinė ir t.t." kombinacijos, bet užmynimų skaičius visada buvo lyginis, o kombinacija simetriška (nežinau kaip apibūdint). ir su laiptais panašiai. manau, čia kažkokia obsesija, kuri paskui dingo. dar nervindavo atdaros durys, stalčiai ar lentynos, o rankas dažnai plaunu iki šiol :)
OCD

Save sunku įvertinti, bet man atrodo, kad ir aš juo sergu. Na rankų dažnai neplaunų, bet vis tiek...
Mr.Sarkasmus
pradedantis
Posts: 302
Joined: 2009-09-22 13:35

2010-01-19 18:48

O aš, kai buvau jaunesnis, specialiai nelipdavau ant suskilusių plytelių. Sudūrimai kažkaip nedarydavo įtakos.
User avatar
Kita
pradedantis
Posts: 263
Joined: 2006-03-14 14:53
Location: Klaipėda

2010-01-19 21:04

Nu su plytelėm ne kartą taip buvo užėjęs noras ir jį darydavau. Bet į vieną plytelę tik 1 koją... O senamiesty yra tokios plytelės vienoj vietoj... nu didelės... :D Tai kartais būdavo toks atstumas, kad reikdavo arba platų žingsnį žengt, arba šokt, bet tada berods nustodavau žaisti :mrgreen:
Singuliaras wrote:Nu, ne apie haliūnus aš čia. :) Aišku, vaizduotė nėra blogai, kol ji neperžengia tam tikros ribos, kurios nei aš, nei kas kitas žino. Panašus pavyzdys būtų su akių paišymu - nors nupiešti akį nėra simptomas, bet visų sąsiuvinių paskutiniai puslapiai su akimis - tai ženklas, kad kažkas ne taip.
:fear: O aš vienu metu buvau labai pasinešus ant akių piešimo ir visi puslapiai jom išmarginti buvo...
User avatar
MaikUniversum
senbuvis
Posts: 1207
Joined: 2008-09-27 21:58
Location: Vilnius

2010-01-19 21:33

Kita wrote: :fear: O aš vienu metu buvau labai pasinešus ant akių piešimo ir visi puslapiai jom išmarginti buvo...
a jo, vienu metu ir aš mėgau akis piešti :D
Post Reply