Asmenybės tipai

Lengvi randominiai paplepėjimai apie gyvenimą
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-01-10 15:41

vvv2 žinok su savimi kalbėtis nesveika, dar kokią šizofreniją diagnozuos :)
vvv2
senbuvis
Posts: 1178
Joined: 2007-08-02 11:24
Location: Kaunas city
Contact:

2018-01-11 09:51

Sejanus wrote:
2018-01-10 15:41
.. žinok kalbėtis nesveika, šizofreniją diagnozuos! :)
- teigtina forma būtų "kovų menai", o ne Jūsų vartojama "kavos menai".

ta proga:
.. kada Kopernikas paskelbė, kad Žemė sukasi apie Saulę, visi to meto "mokytieji" tam nepritarė.
.. kada aš paskelbiau, kad Žemė apie Saulę nesisuka, visi forumo "mokytieji" tam nepritarė.

klausimas: kodėl visų laikų visi mokytieji nepritaria?

p.s.
.. gal kas nors nesuprato kur klydo Kopernikas? Žemė tikrai nesisuka apie Saulę, Žemė sukasi apie Saulės sistemos masės centrą, kuris yra kintamas dėl Jupiterio ir Saturno judėjimo, dėl to Žemės orbita kinta ir kiekvienais metais tenka atimti ar pridėti po sekundę.


:)
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2018-01-14 17:33

Sejanus wrote:
2018-01-09 01:01
Nereikia visko piešti taip nihilistiškai, eina eina žmonės į tuos meetus ir dabar, būna visokių labai įdomių meetų, kur galima susipažinti ir pabendrauti su įdomiais žmonėmis ;) Gaila skepforumas nepatenka tarp tokių.
Gal galima, prašau, daugiau informacijos, kas tai per meetai ar forumai? :)
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-01-17 10:16

Neabejoju, kad pasistengęs ir be manęs rasi internete grupes žmonių, vienyjamų kažkokio tavo mėgstamo hobio(-ių), kurie turi vietas bendrauti ir kartais daro meetus :)
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2018-09-19 12:12

Neseniai buvo pasirodę pranešimų apie kažkokį naują skirstymą į 4 asmenybės tipus:
Live Science wrote:People in the "average" cluster are, well, average on all five traits
Live Science wrote:People in the "role model" cluster are pleasant to be around. They're low in neuroticism, high in conscientiousness, high in agreeableness and particularly extraverted and open to new experiences.
Live Science wrote:[..] people in the "self-centered" cluster, the researchers found, are fairly disagreeable, not very conscientious and not very open to new experiences.
Live Science wrote:[..] "reserved" cluster, is full of people who are low in neuroticism but also low in openness
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2018-09-19 17:38

Vilius wrote:
2018-09-19 12:12
Neseniai buvo pasirodę pranešimų apie kažkokį naują skirstymą į 4 asmenybės tipus:
Live Science wrote:People in the "average" cluster are, well, average on all five traits
Live Science wrote:People in the "role model" cluster are pleasant to be around. They're low in neuroticism, high in conscientiousness, high in agreeableness and particularly extraverted and open to new experiences.
Live Science wrote:[..] people in the "self-centered" cluster, the researchers found, are fairly disagreeable, not very conscientious and not very open to new experiences.
Live Science wrote:[..] "reserved" cluster, is full of people who are low in neuroticism but also low in openness
Na, bent jau, pvz., Tave visai nesunkiai galima priskirti šiam tipui:
Live Science wrote:[..] "reserved" cluster, is full of people who are low in neuroticism but also low in openness
:o O, ir dar Sejanų galima nesunkiai priskirti šitam tipui:
Live Science wrote:People in the "role model" cluster are pleasant to be around. They're low in neuroticism, high in conscientiousness, high in agreeableness and particularly extraverted and open to new experiences.
Tad manau, kad galima teigti, jog bent jau iš dalies ši klasifikacija atitinka tikrovę. :roll:
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2018-09-19 17:58

Augustas wrote:
2018-09-19 17:38
Na, bent jau, pvz., Tave visai nesunkiai galima priskirti šiam tipui: ["reserved"]
Nu ne, žinok. Kiek esu daręs testų, visada surenku gana daug neuroticizmo taškų, todėl vargu ar papulčiau į šią kategoriją. Ir nesakyčiau, kad esu “low in openness“ - tikrai nevengiu naujų patirčių ir idėjų. Aš gal tik atrodau rezervuotas žmonėms, kurie mane mažai pažįsta - mat esu baisus intravertas. Bet tai nėra tas pats, kas “low in openness“ MBTI stiliaus asmenybės tipų kontekste. Bent jau kiek aš suprantu tuos dalykus.
Augustas wrote:
2018-09-19 17:38
O, ir dar Sejanų galima nesunkiai priskirti šitam tipui:
Live Science wrote:People in the "role model" cluster are pleasant to be around
OMG LOL :D :lol: .... bet gal aš geriau patylėsiu šioje vietoje :)
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2018-09-19 18:38

[Pervadinau temą, nes gal ne visi žino tą akronimą. Originalus pavadinimas buvo “MBTI”]
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2023-08-21 13:41

Kartais neblogai yra "pasiginčyti" ir su virtualiais youtube veikėjais, kai nėra galimybių to padaryti su gyvais žmonėmis:
Sabine Hossenfelder: I took these personality tests. What do they tell me?
Visgi pažiūrėjimas į tokius pasižaidimus for fun atbulai ir savo potencialių trūkumų pastebėjimas neretai gali būti visai naudingas dalykas.

Beje, Vilius savo laiku gerai šioje temoje pakritikavo panašaus pobūdžio testus, bet gana keistokai, mano galva, "nusilaužė" ant ne ką mažiau negudraus žmonių politinių pažiūrų suskirstymo pagal "kairumus-dešinumus".
Post Reply