Homoseksualių porų siekis įsivaikinti

Visos temos, kurios neįsipaišo nei į vieną forumą aukščiau.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2012-09-15 20:53

Augustas wrote:O šiaip tai žinoma, kad bet kuri mažuma daugumos atžvilgiu yra nenormali visada.
Kaip, pavyzdžiui... Romos katalikai (14%), kairiarankiai (10%), raudonplaukiai (2%), lietuviai (0.04%). Kur bepažiūrėsi, visur vien nenormalūs :)
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2012-09-16 10:45

Vilius wrote:
Augustas wrote:O šiaip tai žinoma, kad bet kuri mažuma daugumos atžvilgiu yra nenormali visada.
Kaip, pavyzdžiui... Romos katalikai (14%), kairiarankiai (10%), raudonplaukiai (2%), lietuviai (0.04%). Kur bepažiūrėsi, visur vien nenormalūs :)
Be abejo. :D
Plikas wrote: Tikiuosi sakydamas "nesveikas" ar "iškrypęs" omenyje turi savo susigalvotas reikšmes.
Žinoma, turiu minty tik medicinines šių žodžių prasmes. :)

P.S.
...tiek Josefas Ratzingeris (a.k.a. Pope Benedict XVI) apie tai, kad prezervatyvai padeda plisti ŽIV...
Beje, klaidingai supratot, ką sakė popiežius apie prezervatyvus. Popiežius barė už sekso be ribų propagandą, o ne už prezervatyvus. O apie ŽIV jis tepasakė, kad vien prezervatyvais ŽIV problemos nepavyks išspręsti. Tamsta, gerb. Plikasai, esat blogai informuotas apie tą popiežiaus kalbą arba darot loginę klaidą.
Plikas
pradedantis
Posts: 322
Joined: 2009-08-03 05:40

2012-09-16 11:32

Augustas wrote: P.S.
...tiek Josefas Ratzingeris (a.k.a. Pope Benedict XVI) apie tai, kad prezervatyvai padeda plisti ŽIV...
Beje, klaidingai supratot, ką sakė popiežius apie prezervatyvus. Popiežius barė už sekso be ribų propagandą, o ne už prezervatyvus. O apie ŽIV jis tepasakė, kad vien prezervatyvais ŽIV problemos nepavyks išspręsti. Tamsta, gerb. Plikasai, esat blogai informuotas apie tą popiežiaus kalbą arba darot loginę klaidą.
Gali būti, gali būti...
Čia buvo patys pirmi į galvą atėję pavyzdžiai. Neabejoju, kad dragas "google" parodytų žymiai daugiau, bet kam to reikia - juk perspėjimą (tikiuosi) supratai.
wdp
naujokas
Posts: 81
Joined: 2007-11-14 15:31

2012-09-16 13:12

Legionas wrote:
Vajezus wrote: Atsiverčiam bile kurią diskusiją apie GMO ir garantuotai rasime kažką panašaus į tavo idėją, maždaug: "aš ne prieš GMO, bet verčiau palaukime 100 metų (dar geriau - 200), kol ištirsime, ar GMO tikrai nekenkia".
Tas nera bloga ideja. O gal tikrai kenkia, keicia musu genus, kils epidemija ir visi gulsime i masinius kapus. Toks dalykas atsvertu pigu maista, nemanai?
Valgant pomidorus jie irgi keicia musu genus ( mes daromes panasus i pomidorus ) :)
GMO galima butu bijoti ne del genu kaitos o , nebent, del nauju baltymu ar kitokiu nuodingu medziagu. Taciau tokie nuodai dazniausiai butu pajuntami gana greitai.
User avatar
son
senbuvis
Posts: 2630
Joined: 2005-04-05 08:31
Location: Kaunas/London

2012-09-16 20:30

coolhoovs wrote:Vajej, ką žinau prieš kiek metų skaičiau, tai kažkaip neįsiminiau atmintinai adreso, na tai žodžiu gerai, kol kas pagrįsti negaliu, čia jūs teisus. O "normalu" reiškia neiškreipiant gamtos dėsnių. Kapiš? Palaukit, pabrėžiu: NEIŠKREIPIANT GAMTOS DĖSNIŲ. Va dabar gerai. "Gimęs šliaužiot, niekada neskraidysi". Homoseksualūs žmonės tai tas pats, kas mažas vaikas, norintis būtent to saldainio, kuris nėra valgomas. Gerai, tegul tas vaikas jei taip žiauriai jo nori, jis jį vis tiek kažkada gaus. Ir tegu sau turisi, man tai netrukdys. Tačiau užklius tai, jog po to tas vaikas norės ir valgomus saldainius paversti nevalgomais. T.y. įsivaikinti vaiką nežinant pasekmių. Maža protu nesusiformavusi asmenybė negebės atskirti, kaip realiai yra. juk aš pvz. niekad nemačiau, kad gamtoje kartu gyventų du patinai ar patelės. Tad tas potraukis tai pačiai lyčiai atsiranda dar vaikystėje, tačiau ne natūraliai, dėl kokios patirtos traumos. Aš taip manau. Tai mano nuomonė. Tai yra tik tai, ką aš galvoju.
kitaip tariant jusu mastymas yra jusu biologijos ir gamtos desniu (kurios cia meginat pirsti) neismanymas.
stai:
http://en.wikipedia.org/wiki/Homosexual ... in_animals
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_an ... l_behavior

gamtoj dauguma gyviu yra biseksualus. tiksliau savo poreikiam tenkinti lipa ant bet ko. zmogus is ju nesiskiria. savo poreikiam tenkinti net "bachurai" vienas kita dulkina kalejimo kamerose kai atsibosta ranku darbeliai tik va laisveje jie labiausiai siausiasi pries asmenis kurie prisipazista jog jie kitokie nei dauguma.
User avatar
son
senbuvis
Posts: 2630
Joined: 2005-04-05 08:31
Location: Kaunas/London

2012-09-16 20:35

Augustas wrote: Reklama, Viliau, reklama padarė taip, kad dauguma suaugusių žmonių yra iškrypėliai. :(
reklamuokit nereklamave grazuli su uoka bet kaip ir dauguma heteroseksualu manes ne tik netraukia vyrai bet net nemalonu ziureti i tos pacios lyties reiskiama seksualuma.
tad esu isitikines cia ne reklamos paskme o siek tiek demokratijos praskleide ta syda po kurio pamatem gejiskas poras kurios egzistavo visais laikais.
http://www.15min.lt/naujiena/ziniosgyva ... 500-249327
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2012-09-16 21:14

Augustas wrote:Reklama, Viliau, reklama padarė taip, kad dauguma suaugusių žmonių yra iškrypėliai. :( Ar atsakyta į Jūsų klausimą?
Oj kažkaip praleidau šitą perlą. Jūs rimtai teigiate, kad iki reklamos išplitimo (kas istoriškai vargu ar galėjo įvykti bent iki periodinės spaudos atsiradimo) nebuvo homoseksualų, masturbacijos ir sekso siekiant malonumo? Oh dear... :lol:
coolhoovs
naujokas
Posts: 14
Joined: 2011-03-18 19:56
Location: Vilnius

2012-09-17 18:27

son wrote: kitaip tariant jusu mastymas yra jusu biologijos ir gamtos desniu (kurios cia meginat pirsti) neismanymas.
stai:
http://en.wikipedia.org/wiki/Homosexual ... in_animals
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_an ... l_behavior
:D ar ne? Jūsų vietoje aš netikėčiau wikipedijos straipsniais. Ten tik dalis tiesos dažniausiai būna. Žvilgterėkite štai čia: http://www.sveikata.info/homoseksualumas-liga-ar-norma
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2012-09-17 18:51

coolhoovs wrote: :D ar ne? Jūsų vietoje aš netikėčiau wikipedijos straipsniais. Ten tik dalis tiesos dažniausiai būna. Žvilgterėkite štai čia: http://www.sveikata.info/homoseksualumas-liga-ar-norma
O kuo tu maitiniesi? Gal per daug greito maisto? http://www.technologijos.lt/n/mokslas/z ... 32/504&l=3
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2012-09-17 21:10

Vilius wrote:
Augustas wrote:Reklama, Viliau, reklama padarė taip, kad dauguma suaugusių žmonių yra iškrypėliai. :( Ar atsakyta į Jūsų klausimą?
Oj kažkaip praleidau šitą perlą. Jūs rimtai teigiate, kad iki reklamos išplitimo (kas istoriškai vargu ar galėjo įvykti bent iki periodinės spaudos atsiradimo) nebuvo homoseksualų, masturbacijos ir sekso siekiant malonumo? Oh dear... :lol:
Be abejo, buvo. Tik tokių dalykų mastai buvo kur kas mažesni. :) O dėl reklamos įtakos žmogaus elgesiui, tai pasakysiu dar blogiau - tos ydos išplito kaip tik dėl televizinės reklamos, o ne dėl reklamos periodinėje spaudoje ar per radiją.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2012-09-17 21:29

Augustas wrote:Be abejo, buvo. Tik tokių dalykų mastai buvo kur kas mažesni. :)
Ja ja, tie seni geri tyros moralės laikai :)
Kažkas senovės Egipte ant kapo wrote:We live in a decaying age. Young people no longer respect their parents. They are rude and impatient. They frequently inhabit taverns and have no self control.
User avatar
Panzer
pradedantis
Posts: 216
Joined: 2012-09-03 18:18

2012-09-17 22:00

Vilius wrote:Ja ja, tie seni geri tyros moralės laikai :)
Kažkas senovės Egipte ant kapo wrote:We live in a decaying age. Young people no longer respect their parents. They are rude and impatient. They frequently inhabit taverns and have no self control.
Ironiška, jeigu tas užrašas būtų iškaltas senovės Egipto žlugimo laikotarpiu (tiksliau - vienu iš jų). Tokiu atveju tai būtų ne "golden age fallacy", o vos ne fakto konstatavimas ant akmens. :)

O atsakant į temos klausimą - jeigu kokiems pedryloms besibadant į šikną užsimegs koks mutantas, tai tegul sau ir augina pririštą grandine kokiam padvale. O normalių vaikų įvaikinimui - ne.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2012-09-18 14:54

Panzer wrote:Ironiška, jeigu tas užrašas būtų iškaltas senovės Egipto žlugimo laikotarpiu
Taip, daug kas būtų ironiška, jei būtų ironiška.
coolhoovs
naujokas
Posts: 14
Joined: 2011-03-18 19:56
Location: Vilnius

2012-09-18 17:56

Lionginas wrote:O kuo tu maitiniesi? Gal per daug greito maisto? http://www.technologijos.lt/n/mokslas/z ... 32/504&l=3
Deja, gal jums nepatiks, bet maitinuosi ne greitu maistu. Straipsnis rodo, kad homoseksualumas yra nukrypimas, tokia buvo mintis, o tas greitas maistas tik keista teorija. :dry:
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2012-09-18 18:18

coolhoovs wrote:Straipsnis rodo, kad homoseksualumas yra nukrypimas, tokia buvo mintis.
Kiekvienas idiotas gali parašyti straipsnį. Nežinau, koks idiotas parašė šitą, nes niekas po juo nepasirašo.
User avatar
Panzer
pradedantis
Posts: 216
Joined: 2012-09-03 18:18

2012-09-18 21:26

Vilius wrote:Taip, daug kas būtų ironiška, jei būtų ironiška.
Tai mano pointas buvo, kad įdomu, kada datuojamas tas užrašas. Jei sutampa su mano minėtomis aplinkybėmis, tuomet jis taip laisvai nebetinka baksnojant pirštu į "golden age fallacy", ką, esu matęs ne kartą darant ir kitus internautus. Šiaip tiesiog oftopik pastebėjau.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2012-09-19 08:49

Panzer wrote:Tai mano pointas buvo, kad įdomu, kada datuojamas tas užrašas. Jei sutampa su mano minėtomis aplinkybėmis, tuomet jis taip laisvai nebetinka baksnojant pirštu į "golden age fallacy", ką, esu matęs ne kartą darant ir kitus internautus. Šiaip tiesiog oftopik pastebėjau.
Tai galima surasti ir pavyzdžių su žinomomis datomis, čia ne problema. Pavyzdžiui, antikinės Graikijos visapusiško klestėjimo viršūnėje, 4a. prieš Kristų, Platonas kalbėjo:
What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?
Tiesa, Platonas labai nemėgo demokratijos, kuri tuo metu Graikijoje klestėjo. Jo idealas buvo išminčių diktatūra ir valstybė, kurioje kiekvienas jos narys užima griežtai sau skirtą vietą - išminčiai vadovauja, kariai kariauja, o vergai vergauja, ir kurioje nėra jokių nukrypimų nuo normos (jo idealų-formų doktrina). O demokratiją jis laikė išsigimimu, amoralumo ir degradacijos pasekme, paskutiniu laipteliu į tironiją. Iš principo, ir dabar daug žmonių taip mano.

Beje, tame pačiame amžiuje tariamai buvo mirtimi nubaustas Sokratas, už neva blogą įtaką jaunimo moralei :)
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2012-09-19 09:26

Panzer wrote:Tai mano pointas buvo, kad įdomu, kada datuojamas tas užrašas.
O mano pointas buvo, kad neturint jokių papildomų duomenų apie to užrašo laikmetį, reikia laikytis prielaidos, kad tie laikai buvo tiesiog vidutiniški senovės Egipto laikai, o ne imti spekuliuoti apie kažkokius nuosmukius.
Be to, tokių citatų yra daugybė, ir iš labai įvairių laikmečių. Tiesiog statistiškai neįmanoma, kad visi tie laikmečiai labai stipriai išsiskyrė iš kitų savo žema morale.
Post Reply